تغییر آب و هوا است که احساس بودن در یک گوشه از جهان متفاوت از جایی که یکی ممکن است انتظار می رود: وال استریت که در آن برخی از بزرگترین سرمایه گذاران شروع به اقدام.

این یافته از اول تا به حال نظرسنجی از سرمایه گذاران نهادی انجام شده در بخش های وارویک مدرسه کسب و کار در دانشگاه تگزاس در آستین. از بانک ها و شرکت های بیمه بازنشستگی و وجوه متقابل 97 درصد از 439 پاسخ دهندگان بر این باورند درجه حرارت جهانی در حال افزایش است. بیش از نیمی می گویند آب و هوا خطرات در حال حاضر یک عامل در تصمیمات سرمایه گذاری خود را با توجه به “اهمیت آب و هوا خطرات برای سرمایه گذاران نهادی” منتشر شده در ماه مارس سال 2020 موضوع از نظر مالی مطالعات.

“این سرمایه گذاران را پذیرفته اند که تغییر آب و هوا است که اتفاق می افتد گفت:” لورا Starks, سرمایه گذاری استاد در تگزاس McCombs که در طراحی این بررسی با همکاران Philipp Krüger از دانشگاه ژنو و Zacharias Sautner از مکتب فرانکفورت از امور مالی و مدیریت. “آنها در حال تلاش برای آمدن به شرایط با چگونه آن را به تحت تاثیر قرار ريسک و بازده پرتفوی خود را.”

این نظرسنجی همچنین نشان می دهد که چگونه نهادهای شروع به عمل می کنند. تاکتیک های خود را از محدوده درخواست شرکت ها برای فروشگاه کربن تولید گازهای گلخانه ای به حمایت سهامدار قطعنامه. اگر موسسات راضی نیست با مدیران’ پاسخ چند در حال تعطیل سهام خود را.

این قبیل اقدامات تنها آغاز این نظر سنجی نشان می دهد. در عرض پنج سال به طور کامل 91 درصد آب و هوا انتظار می رود خطرات به لحاظ مالی مواد به سرمایه گذاری های خود را.

از مدیران که پر از بررسی 31 درصد شد, C-سطح. چهل و هشت درصد از 439 پاسخ دهندگان موفق شده بیش از 100 میلیارد دلار دارایی. موسسات’ پاسخ رنگ یک تصویر مخلوط چقدر مهم آنها در نظر آب و هوا ، تنها 10 درصد و رتبه آن به عنوان نگرانی های بالای خود در مقایسه با استاندارد های مالی و عامل خطر است. اما سه نوع آب و هوا خطرات به سرعت در حال افزایش در ضرورت:

  • خطر مقررات جدید است که در حال حاضر با داشتن عواقب مالی برای 55 درصد از پاسخ دهندگان.
  • در عرض دو سال 66% ترس فیزیکی اثرات بر دارایی های خود را از آب و افزایش سطح آب دریا یا آتش سوزی.
  • ظرف پنج سال 78% انتظار فن آوری, اثرات, به عنوان سبزتر فن آوری سرنگون کربن سوختن هستند.

“پاریس توافق به این معنی است که کشورهای مختلف در حال رفتن به شروع به تنظیم کربن تولید گازهای گلخانه ای بیشتر” Starks گفت. “این صنعت به عنوان یک کل است که فقط در مراحل اولیه مقابله با این موضوع است.”

چگونه سرمایه گذاران نهادی احساس آنها می تواند سپر خود را ؟ برای بسیاری از افراد اولین گام این است که برای بررسی این مشکل است. سی و هشت درصد در حال تجزیه و تحلیل ردپای کربن از اوراق بهادار خود را در حالی که 24 درصد در نظر آب و هوا خطرات در هنگام غربالگری سرمایه گذاری های جدید.

گام بعدی این است که برای صحبت با مدیران شرکت. در حالی که 43 درصد از سرمایه گذاران نهادی را مورد بحث و بررسی آب و هوا خطرات به طور کلی 32% پیشنهاد اقدامات خاص برای کاهش ردپای کربن.

پاسخ دهندگان نیست همیشه با شرکت ” پاسخ است. سی درصد شده اند که سهامداران طرح مانند یک موفق 2017 قطعنامه ای که خواسته اکسون موبیل به افشای چگونه آب و هوا خطرات را تحت تاثیر قرار میدهد این شرکت در آینده است.

یک پنجم گرفته اند بیشتر در مراحل شدید مانند علنا انتقاد از مدیریت مصرف اقدام قانونی و یا مجازات نهایی: فروش سهام.

اما برای بسیاری از آن را به اندازه کافی برای قرار دادن مدیران در اطلاع. “یک شرکت می شود آگاهی بیشتری از آنچه در رد پای کربن خود را چرا که کسی در حال تماشای,” Starks گفت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تگزاس در آستین. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im