دانشمندان هیچ کمبود رقیب به مبارزه با کروناویروس جدید. اما برای پیدا کردن برندگان آنها در حال تلاش روش های جدید برای تست.

بیماری های همه گیر نیست معمولا مارتین Landray کار. یک پزشک و محقق در دانشگاه آکسفورد Nuffield گروه جمعیت بهداشت و درمان Landray طرح آزمایشات بالینی—قلب و عروق, بیشتر, نوع صنعت-بودجه مطالعات که در ده ها هزار نفر از مردم و بیرون آمدن داروهای جدید و یا روش. اما در اوایل ماه مارس Landray و همکاران او می تواند ببینید که چه آینده شد. مردم در حال مرگ بودند در ووهان چین; گزارش trickling از بخشهای ويژه در ایتالیا بودند هولناک است. در حدود دو هفته مبارزه با کروناویروس جدید بود و همه کار از جمله مارتین Landray است.

بنابراین چه چیزی است که کار در واقع به دنبال ؟ “ما تا به حال به برخی از نسبتا اساسی انتخاب کند. ما نمی تواند دیدن هر یک درمان که قرار بود به یک درمان,” او می گوید. “ما می دانستیم که وجود دارد تعدادی از درمان است که تا به حال برخی از شواهد بهره مند شوند. … ما می دانستیم که هیچ یک از این ثابت کرده بودند—بسیاری از مواد مخدر است که می تواند کار می کنند اما هیچ کدام که ما می دانستیم که آیا کار می کنند.”

بنابراین Landray و همکارانش مجموعه ای در مورد ایجاد یک نوع جدید از مواد مخدر محاکمه. استاندارد طلا برای آزمایش درمان های پزشکی امروز دو سو کور تصادفی کنترل شده آزمایشی که چاله درمان در برابر دارونما داده شده به یک گروه کنترل بود. اما گزینه های دیگر وجود دارد; Landray به یاد می آورد که در 1980s مردم آزمایش یک دسته از گزینه های مختلف برای درمان حملات قلبی در برابر یکدیگر در یک نوع تصادفی چند نفره مسابقه مرگ. Landray تیم متوجه آنها می توانید سعی کنید همان چیزی که در اینجا تست یک و نیم دوجین رقیب برای درمان Covid-19.

در فقط نه روز این تیم هم قرار دادن تصادفی بررسی Covid-19 درمانی محاکمه یا “بازیابی” ، در 160 بیمارستان در سراسر انگلستان آنها شروع به جذب بيماران مراجعهکننده با Covid-19 که راضی می شود به طور تصادفی به یکی از چندین مواد مخدر: HIV آنتی ویروسها لوپیناویر و ریتوناویر ضد التهابی استروئیدی دگزامتازون بر ضد مالاریا ایمنی بدن مهار کننده های هیدروکسی کلروکین و یا آنتی بیوتیک و ضد التهابی آزیترومایسین. آنها می خواهم بعد از اضافه کردن یکی دیگر از ضد التهابی به نام توکلیزوماب. بیماران همچنین ممکن است تصادفی به دریافت استاندارد مراقبت—هیچ یک از کسانی که مواد مخدر. مستقل نظارت بر داده کمیته پیگیری که می کنید بهتر است که به پایان رسید تا در یک ونتیلاتور و درگذشت. مگر اینکه یکی از گزینه های نگاه شدید خوب یا خیلی بد حتی Landray نمی بینم داده تا آن را نشان داد نتایج مفید.

وجود دارد, اما گرفتن: حاشیه های سخت به درک اثرات تنها نشان می دهد تا در واقعا یک مطالعه جمعیت. “یکی از نیاز تعداد زیادی از آنجا که اعداد شما باید رانده شوند چگونه موثر شما فکر می کنم مواد مخدر در حال رفتن به,” Landray می گوید. امروز پنج هفته پس از اولین بیمار رو تصادفی تیم خود را نزدیک به 7000 نفر در سراسر همه آغوش مطالعه با حدود 2000 نفر بیشتر ثبت نام در هر هفته. “من هیچ نظری ندارم که آیا هر یک از این درمان ها موثر هستند هیچ ایده ای در همه,” او اضافه می کند. “همه آنها یک فرصت معقول. هیچ کدام به احتمال زیاد فوقالعاده موثر است.”

به طور گسترده این نوع از طراحی آزمایش به نام “تطبیقی” یک ایده است که بسیاری از محققان امیدوارند خواهد بود دهیم برای جستجو برای دارو و واکسن در برابر Covid-19. سازمان جهانی بهداشت راه اندازی کرده است به چند دارو آزمایشی شبیه به بهبود به عنوان قاره اروپا است. ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در حال چرخش است یکی بیش از حد شروع با مواد مخدر remdesivir و دارونما با برنامه های جدید برای اضافه کردن به مواد مخدر به عنوان تبدیل شدن آنها در دسترس است. آنها اتفاق می افتد برای واکسن بیش از حد.

مشکل این است که بیش از حد بسیاری از چیزهایی که برای تست و بیش از حد آهسته و روش تست آنها. حداقل 180 بالقوه مواد مخدر در برخی از مراحل محاکمه و 78 واکسن داوطلبان در اکتشافی یا بالینی آزمون. (شش در مراحل اولیه بشر ایمنی محاکمه). اما گسترش بیماری همه گیر به معنی نیاز به پیدا کردن و استقرار چیزهایی که کار مانند در حال حاضر. که در آن طراحی آزمایش در می آید. باهوش آماری و روش, روش های تولید می تواند یک برنده در ماه به جای سال است.

یک نوع جدید از کارآزمایی بالینی

از چند دهه پیش در سازمان ها و تنظیم کننده های مسئول برای گرفتن داروهای جدید ساخته شده و به فروش می رسد متوجه شده است که آنها نمی گرفتن خیلی ازای این مقدار پول و زمان محققان و شرکت های دارویی ریخت بر روی این مشکل است. آن را در زمان بیش از حد طولانی برای توسعه مواد مخدر و جذب مردم به اندازه کافی برای مطالعه آنها را به درستی و حتی اگر شما صرف سال های لازم برای انجام تمام کارهایی که 90 درصد از تمام واکسن نامزدهای شکست خورده است. های اخیر یک برآورد قرار داده و هزینه های موفق واکسن علیه بیماری زا جوانه در به سمت بالا از $1 میلیارد. بنابراین برنامه ریزان آغاز شده و در آینده با رویکرد به توسعه فرایند است که ممکن است سرعت را یا حداقل حذف برخی از اصطکاک از این خط لوله است. تطبیقی یا انعطاف پذیر آزمایشات یکی از ایده ها—مطالعات است که هنوز هم, اذیت کردن, از هم جدا ایمنی و اثربخشی اما با تاب اجازه می دهد برای سرعت بیشتر. آنها بسیاری از انواع. محققان می توانید اضافه کردن و یا حذف مواد مخدر در پرواز به عنوان بهبود برنامه ریزی است. یک “بستر آزمایشی” آزمون تعداد زیادی از نامزدها در برابر یک مشترک با گروه کنترل بود. یک “هسته” پروتکل می تواند به توقف و شروع به اضافه کردن افراد جدید و یا کل گروه. لیست در می رود.

در سال 2015 یک biostatistician در دانشگاه فلوریدا به نام ناتالی دین مشغول به کار بود در دادگاه برای یک واکسن علیه ویروس ابولا و سپس سوزاندن راه خود را از طریق غرب آفریقا است. طراحی مطالعه غیر معمول بود. “به جای جمع آوری مردم از عموم مردم برای شرکت در آن هدفمند افرادی که در تماس نزدیک با تایید موارد” دین می گوید: در دانشگاه فلوریدا است. به جای شروع با افراد سالم به عنوان معمولی است که تیم رفت و حق را به مردمی که می خواهم بیشتر نیاز به واکسن.

واکسن موفق ثابت و دین رفت و در کار با کسی که در تلاش برای کشف کردن چگونه به منظور بهبود مواد مخدر تشخیصی و واکسن تحقیق و توسعه به طور گسترده تر—”با تمرکز بر روی پاتوژن در حال ظهور است که می تواند سلامت عمومی در شرایط اضطراری است که ما لازم نیست که هر چیزی را برای” او اشاره می کند. ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری تا به حال یک لیست از کسانی که ممکن است با بیماری های همه گیر و 21st قبلی coronaviruses شد و در آن: سارس و MERS. اما پس از یک حفره یا سوراخ برای شیطان آنها را نمی دانند. آنها آن را به نام “بیماری X” چیزی است که هیچ کس تا به حال هرگز قبل از دیده می شود اما که بشریت هنوز هم نیاز به آماده شدن برای. آن را تبدیل به Covid-19.

بخش بزرگی از این طرح برای بیماری X بود repurposing از داروهای موجود و واکسن و فن آوری و این چیزی است که اتفاق می افتد در اولین tranche از Covid-19 درمان است. در میان آنها remdesivir—مواد مخدر در آزمایشات متعدد در سراسر جهان است که در اصل برای مبارزه با ابولا—antiretrovirals مورد استفاده در برابر HIV و بحث برانگیز ضد مالاریا کلروکين. به طور جداگانه پنتاگون دیوانه-بخش علوم دارپا از طریق آن همه گیر آمادگی برنامه کمک دارو شرکت مدرن چرخش یک واکسن بر اساس messenger RNA مواد ژنتیکی است که زندگی بر روی زمین با استفاده از به ترجمه کد DNA به پروتئین است.

مدرن مشغول به کار بود در واکسن در برابر دیگر عوامل بیماری زا در لیست اما در تئوری فن آوری خود را می تواند فقط به عنوان به راحتی با استفاده از mRNA که کد برای بخشی از SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 به عنوان آن می تواند برای قطعات zika یا chikungunya ویروس ها. مدرن برای اولین بار در خارج از دروازه با یک واکسن علیه Covid-19 آماده برای آزمایش در انسان (آن را در سه مرحله ایمنی-بررسی مرحله) و هیچ واکسن بر اساس messenger RNA تا به حال شده است با مجوز. واکسن دیگری نامزد از Inovio بر اساس DNA و آغاز شده با هدف MERS. دیگر اوایل کسانی هم زندگی قبلی مبارزه با بیماری های دیگر.

مشکل این است که گرفتن کرم از که محصول سپر. “شما می توانید 200 واکسن نامزدها به بعد مرحله توسعه بالینی می گوید:” شیث برکلی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت GAVI, the Vaccine Alliance, یک سازمان غیر دولتی بین المللی. “ما در مورد پوسته پوسته شدن و ساخت و طوری تنظیم شده است که رفتن به بسیار مهم است. شما نمی خواهید لزوما به یک نامزد اما شما نیز نمی خواهید به 50 است.”

در اینجا دوباره است که در آن طراحی آزمایش ممکن است کمک کند. در یک نسخه برای مثال واکسن های متعدد می تواند مجازی را وارد کنید thunderdome و تنها یک برگ برنده. “شما prespecify یک نقطه عطف یا معیار است که شما به دنبال برای رسیدن به پیشرفت نامزد می گوید:” وین Koff, رئيس جمهور و مدیر عامل انسانی واکسن پروژه. “اگر شما یک نامزد است که رسیدن به آن, شما می توانید آن را به یک بزرگتر trial—رول که حق بیش از یک فاز به یک بزرگتر فاز دوم یا بالقوه اثر دادگاه در حالی که نامزدهای دیگر که باید دست است که می تواند کاهش یافته است.”

این است که در حال چرخش کاملا جدید پروتکل آن فقط این است که: همبستگی آزمایش واکسن. این مجموعه به یک و نیم دوجین واکسن نامزدها همه کار سر به سر با یک مشترک واکسینه نشده گروه کنترل به آمار کار می کنند. (که به نام “پلت فرم محاکمه.”) تا کنون هیچ دارویی را امضا کرده اند اما به نظر می رسد مانند آن را می توان یکی از این بالاتر-مشخصات تلاش جهانی.

طراحی آزمایش نیز می تواند کمک به شما ظرافت استخدام از مردم به اندازه کافی برای تجزيه و قدرت. “به طور معمول راه شما انجام یک آزمایش یک دارونما کنترل و شما نگاه کنید در دادگاه برای ایمنی نتایج در چند بار. اما شما نمی چندگانه تجزيه و چون شما را به یک قدرت قطع اگر شما در حال انجام است که” گاوی را برکلی می گوید. به عبارت دیگر پس از شما از رشد نسبتا کوچک ایمنی مطالعه به تست کارایی که معمولا مستلزم 10 بار به عنوان بسیاری از مردم به دلیل اثر ممکن است ظریف—در هر زمان شما را متوقف و reanalyze اطلاعات شما حکومت کنندگان از این مطالعه که هزینه های شما اهمیت آماری. اما در یک طراحی تطبیقی, شما می توانید برنامه که برای ساخت آن به مطالعه و نگه داشتن چرخ چرخش با هیچ آماری از دست دادن. “شما می توانید در آن انواع کاهش به درک آنچه در سطح شما نیاز به رسیدن به گروه بعدی و اهمیت آماری در زیر گروه” برکلی می افزاید.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

در Covid-19 مواد مخدر و کسانی که زیر گروه ها در حال رفتن به مهم است. افراد مسن تر تمایل به پاسخ دادن به عنوان به خوبی به واکسن, اما آنها یکی از subpopulations بیشتر در معرض Covid-19. یک پژوهشگر ممکن است بخواهید برای حک کردن این گروه و به آنها نگاه متفاوت در مورد آنها نیاز به چندین دوز واکسن حتی اگر یک فرد سالم به طور معمول اولین گروهی که می شود مورد مطالعه قرار گرفته—خواهد فقط نیاز به یک. و یا آنها ممکن است نیاز به یک واکسن با کمکی اضافی عنصر که gooses سیستم ایمنی بدن و افزایش یک واکسن. معمولا کودکان در حال عمده بردار برای یک بیماری است و باید واکسینه شود. هیچ کس نمی داند چه نقش epidemiologically آنها بازی با Covid-19. باید شکل که بیش از حد.

که همه جمعیت; داروها و واکسن نیز باید برای مقابله با جغرافیا. “هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد ‘تطبیقی” ما در حال صحبت کردن در مورد بزرگتر-تصویر انعطاف پذیری مانند اضافه کردن کاملا جدید از مناطق جهان به محاکمه partway از طریق” دانشگاه فلوریدا دین می گوید. “بزرگترین عامل محدود کننده با این نوع از آزمایشات است که معمولا وجود ندارد به اندازه کافی موارد به دلیل شیوع بسیار غیر قابل پیش بینی. آنها شروع و توقف. مناطق مختلف نقاط داغ.” به همین دلیل یک دسته از Covid-19 محاکمات مواد مخدر در چین را متوقف کرده اند و قبل از گرفتن هر نتیجه ای; آنها فرار از بیماران. همان چیزی که اتفاق افتاده با آن آزمایش یک واکسن ابولا در سال 2014 در غرب آفریقا شیوع و با محاکمه سه گانه آنتی بادی مونوکلونال کوکتل ZMapp—که بدان معنی است که در جمهوری دموکراتیک کنگو در سال 2018 هیچ کس تا به حال به اندازه کافی خوب داده به مقایسه روش های درمانی جدید برای ZMapp.

با استفاده از چه دین و biostatistician همکاران تماس با یک هسته “پروتکل” هر چند محاکمه می توانید شروع و متوقف و سپس شروع به دوباره زمانی که نقاط داغ محصول تا. یک گروه مستقل جمع آوری داده ها و حساب تفاوت در سلاح های مختلف از مطالعه است. “بزرگتر محاکمه سریع تر شما می توانید تعلق مردم و دریافت پاسخ. اما بزرگتر ارزش و نوآوری در ذهن من است که این باعث می شود آن را قوی تر هنگامی که شیوع بیماری پایان غیر منتظره می گوید:” در دین. “اگر چین شده بود حاضر به تیم با یک گروه بزرگتر یا بزرگتر تلاش می کنند خود را به پایان رسید محاکمات چرا که شخص دیگری می تواند برداشت تا جایی که آنها به سمت چپ خاموش است.”

نیاز به همکاری

این ایده ها کار نمی کنند مگر اینکه گروه که تحت بسیاری از شرایط ممکن است می خواهم برای کمک به یکدیگر به دنبال زمینه های مشترک. که می تواند یک مشکل. “در تئوری شما می توانید خط تا تعدادی از نامزدها—اگر آنها آماده برای رفتن به دادگاه در همان زمان که اگر. و اگر این شرکت ها در حال حاضر به اجرا واکسن خود را سر به سر در مقابل شخص دیگری است که یک بزرگتر اگر,” انسان واکسن پروژه Koff می گوید. “ما سعی به انجام این کار با اچ آی وی راه برگشت وقتی که, و آن را واقعا دشوار است چرا که یک شرکت واقعا نمی خواهم به در یک پخت و خاموش در برابر یک شرکت دیگر—حتی اگر آن را یک واقعیت است که آیا شما آنها را اجرا کنید در همان کارآزمایی بالینی یا ترتیبی اجرا می شود آن را پخت و خاموش است.”

Vaccinologists و ايمني شناسان در سراسر جهان در حال حاضر شده است با سوزاندن خود را زوم حساب برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات اما Koff می گوید او برای رفتن به سعی کنید به آغاز رسمی تر جهانی اطلاعات-های جلسات. “من فکر می کنم این است که در لیگ از خود را در شرایط بی سابقه تلاش و سرعت و ظرفیت و زیرساخت ها است که درگیر در پیشبرد واکسن علیه این بیماری است.” “اما من فکر نمی کنم آن را به عنوان هماهنگ به عنوان آن می تواند باشد.”

که به ویژه در زمانی که دانش پایه در مورد این بیماری هنوز وجود ندارد. هیچ کس واقعا درک نقش غیر طبیعی انعقاد خون که به نظر می رسد به علت خطرناک لخته و حتی سکته مغزی در برخی از Covid-19 بيمار. هیچ کس واقعا می داند چه چیزی باعث “cytokine طوفان” در پایان مراحل کشنده Covid-19 که در آن یک فرد سیستم ایمنی بدن خود می رود و بلا استفاده. هیچ کس نمی داند اگر یک واکسن است که صرفا متوقف می شود عفونت از تبدیل به بیماری به عنوان بسیاری از واکسن ها انجام خواهد شد به اندازه کافی خوب—یا اگر کسی خواهد که به واقع توقف عفونت خود را. هر بیماری است “ارتباط از ایمنی” ايمونولوژيک شاخص است که یک فرد بیماری است-اثبات; بدون گسترده آزمایش خون هیچ کس حتی واقعا نمی داند چه Covid-19 ارتباط ایمنی هستند و یا حتی در صورتی که نوع مصونیت است و حتی ممکن است. وجود ندارد حتی یک حیوان خوب مدل برای تست این چیزهایی که در قبل از آنها تا کنون در نزدیکی یک انسان هر چند موش خرماها در حال ظاهرا به دنبال امیدوار کننده است.

طراحی آزمایش ممکن است کمک به هر یک از است که به طور خاص. اما حتی با تمام کسانی که پاسخ های خود را در دست یک دارو یا واکسن نمی تواند راه خود را از آزمایشگاه نیمکت به تست های ایمنی برای آزمایش کارایی بدون همکاری و خلاقیت است. “هر کشور هر دانشمند و هر شرکت خواهد عشق خود را محصول به دلایل آشکار است. شما باید به. بنابراین شما نیاز به مجموعه ای از صفحه نمایش راه اندازی” برکلی می گوید. “آنچه شما نیاز به یک محل که در آن همه این اطلاعات را می توان در اعتماد و بی طرف محیط زیست است.”

عنوان می شود که مونتاژ توسط دانشمندان جهان اولیه اپيدميولوژی Covid-19 خود را در واقع ممکن است کمک برای یک بار. به عنوان گسترش بیماری از نقطه ای به نقطه داغ را فراهم می کند و افراد بیشتری را به ساخت قوی تر تست از چیزهایی که ممکن است آن را شکست. Landray را بازیابی محاکمه یک بیت از هسته ای-پروتکل مفهوم ساخته شده به آن را بیش از حد به نظر می رسد. “حتی اگر وجود آرامش در تعدادی از موارد در یک یا دو ماه زمان پلت فرم است که هنوز هم وجود دارد. به عنوان موارد جدید بوجود می آیند در مرحله دوم هر زمان که ممکن است ما قادر خواهد بود به سرعت در حال فعال کردن دوباره و ثبت نام آن دسته از بیماران,” او می گوید. “همه متوجه وجود خواهد داشت برخی از فاز دوم, برخی از موج دوم. آنها نمی دانند که آن را چگونه بالا آن را به اوج چه مدت از آن خواهد رفت. اما ما باید برای رفتن به که دانستن بیشتر در مورد درمان که کار از ما این زمان در اطراف.”

هیچ یک از این داروها در بهبود دادگاه به احتمال زیاد به یک سحر و جادو درمان است. اما مانند قلبی درمان Landray استفاده می شود به مطالعه آنها می تواند مورد استفاده در کنسرت و ممکن است به چند نفر اندکی لبه. نقطه “مسطح منحنی” بود به نگه داشتن مردم از گرفتن بیمار و جلوگیری از بیمارستان ها از غرق شدن, مطمئن, اما آن را نیز یک تاکتیک به تعویق انداخته. گسترش موارد بیش از یک مدت زمان طولانی تر را می دهد دانشمندان زمان به سعی کنید چیزهای جدید هل دادن عفونت های جدید در زمان به جلو تا زمانی که تصویب برخی از درمانی مرزی که در آن دانشمندان ابزار پزشکان و پرستاران در واقع می توانید استفاده کنید.

4/24/20 12:45 PM این داستان به روز شد به روشن شدن تاریخ ناتالی دین کار در دانشگاه فلوریدا موفقیت واکسن ابولا و روش همبستگی آزمایش واکسن.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • ما نیاز به یک واکسن—بیایید آن را حق اولین بار
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im