می خواهید به خندق زوم? Jitsi ارائه می دهد یک منبع جایگزین

به عنوان ما به صرف زمان بیشتری را بر روی videoconferences نگرانی کوه مورد اعتماد است. امیل Ivov می گوید شما نباید به هر کسی اعتماد.

از جلسات و احزاب به, تاریخ, همه ما در زندگی ویدئو کنفرانس نرم افزار در حال حاضر. اما پس از یک سری از حریم خصوصی و امنیت snafus در زوم تبدیل شده است که عملا مترادف با ویدئو کنفرانس در طول Covid-19 گیر بسیاری از سازمان ها و افراد در حال تعجب چه سرویس امن برای مکالمات ما.

امیل Ivov می گوید شما نباید به هر کسی اعتماد. Ivov خالق منبع باز متن و تصویری, نرم افزار چت, Jitsi و تصویری همکاری در 8×8 یک شرکت است که به دست آورد Jitsi در سال 2018 است. این شرکت به فروش می رساند خدمات ساخته شده در Jitsi کد اما هنوز هم می پردازد توسعه دهندگان برای حفظ منبع باز نسخه.

Jitsi دیدار با یک ویدئو کنفرانس نرم افزار با ویژگی های مفید مانند توانایی به رمز عبور-حفاظت از خود را در جلسات و یا پا زدن مردم در یک کنفرانس. اما آنچه در آن مجموعه جدا از شناخته شده ترین ویدئو کنفرانس خدمات است که این برنامه رایگان است و می تواند اجرا شود به طور کامل در خود سخت افزار. شما می توانید با دانلود ویدیو پل نرم افزار و استفاده از آن برای میزبان videoconferences که دوستان و همکاران می توانید عضویت خود را از طریق مرورگر وب. شرکت مادر 8×8 نمی تواند snoop در صحبت خود را به دلیل آن را ندارد دسترسی به کامپیوتر شما. و چون آن منبع باز شما می توانید بازرسی کد برای اطمینان وجود ندارد پشت درب. “ما می خواهم شما به ما اعتماد, اما شما لازم نیست که به” Ivov می گوید.

که بخش بزرگی از دلیل شرکت ایتالیایی WeSchool گنجانیده شده Jitsi به آن کلاس درس آنلاین نرم افزار. “منبع باز راه حل می تواند به شما کمک کند ببینید چه چیزی در زیر هود که مربوطه به خصوص زمانی که شما در حال برخورد با دانش آموزان زیر سن قانونی امنیت می گوید:” WeSchool مدیر عامل Marco De Rossi.

نه هر کس می خواهد به خود را اجرا کنید ویدئو سرور و یا بیش از منافذ کد منبع. همین دلیل است که مردم برای پرداخت 8×8 را Jitsi مبتنی بر تصویری جلسه خدمات. مانند بسیاری از ویدئو کنفرانس شرکت 8×8 دیده است یک افزایش در بهره از Covid-19 بیماری همه گیر. این شرکت می گوید آن Jitsi مبتنی بر 8×8 تصویری جلسه خدمات در حال حاضر حدود 13 میلیون کاربر فعال ماهانه از چند صد هزار قبل از مارس. که با قرار دادن تصویری جلسات استفاده در اطراف جایی که تحلیلگران بر این باورند زوم شد و در اواخر فوریه.

A person on a video conference call with the other screens blurred out

یک interloper به Jitsi کنفرانس ویدئویی را ببینید garble بدون مناسب کلیدهای رمزنگاری.

حسن نیت ارائه میدهد از Jitsi

WeSchool روشن از منبع باز نسخه Jitsi که WeSchool میزبانی خود را به 8×8 مبتنی بر ابر تصویری جلسه پس از Covid-19 بحران آغاز شده است. “تعداد زیادی از دانش آموزان شروع به اتصال به پلت فرم” د رسی می گوید. “ما شروع به کار با 8×8 چرا که آنها خوب در برنامه ریزی بزرگ نصب است.”

در حال اجرا Jitsi نرم افزار در ابر معنی است که شما نیاز به اعتماد به آن را در راه همان شما می خواهم اعتماد زوم و یا دیگر ابزار ویدئو کنفرانس مانند Microsoft تیم یا BlueJeans بود که فقط به دست آورد توسط ورایزون. اما Ivov می گوید وجود دارد از دیگر مزایای استفاده از محصولات ساخته شده بر روی منبع باز است.

واقعیت این است که هر کسی که می توانید تغییر دهید و به اشتراک گذاری Jitsi کد بدان معنی است که دیگران می توانند در ساخت ابزار به نرم افزار خود را. WeSchool انجام دادیم. بنابراین منبع باز, نرم افزار چت, خدمات, شورش است که با استفاده از Jitsi را برای چت تصویری جزء. Ivov می گوید 8×8 از مزایای این نوع از پروژه ها به دلیل آنها تست چگونه Jitsi کد انجام بر روی دستگاه های مختلف و در محیط های مختلف. که کمک می کند تا هسته Jitsi تیم توسعه و بهبود نرم افزار برای هر دو منبع باز کاربران و پرداخت 8×8 مشتریان.

بسیاری از مشتریان هیچ مشکلی اعتماد 8×8 به میزبان خود videoconferences. اما Ivov فکر می کند تیم خود را پیدا کرده است راه را که دیگران می توانید با استفاده از 8×8 خدمات بدون نیاز به اعتماد شرکت به snoop در مکالمات خود را.

یکی از نگرانی های مطرح شده در مورد زوم در هفته های اخیر است که این شرکت تبلیغ خدمات خود را به عنوان “پایان به پایان رمزگذاری” که به معنی زوم نمی تواند رمزگشایی ارتباطات جریان از طریق آن سرور و حتی اگر آن را می خواستم. سپس آن پدید آمده است که این شرکت با دسترسی به کلید رمزگشایی; زوم در حال حاضر به طور کلی تبلیغ خدمات خود را به عنوان با استفاده از “رمزگذاری” به جای “پایان به پایان رمزگذاری.” زوم سخنگو می گوید: این شرکت قصد دارد برای اضافه کردن پایان به پایان رمزگذاری در آینده است.

چند شرکت ارائه درست پایان به پایان رمزگذاری ویدئو کنفرانس; اپل FaceTime خدمات یک مثال است. چرا که آن را نسبتا سخت به کار با توجه به Ivov.

Jitsi ارائه می دهد پایان به پایان رمزگذاری برای یک به یک تماس که در این نرم افزار می تواند ایجاد به طور مستقیم بین دو دستگاه. اما همه چیز پیچیده تر برای بزرگتر مکالمات. به طور مستقیم اتصال همه شرکت کنندگان در همان زمان که استفاده بیش از حد پهنای باند و پردازش منابع او می گوید. بنابراین بسیاری از راه حل های ویدئو کنفرانس با استفاده از یک سرور متمرکز به مسیر تصویری در میان شرکت کنندگان. هنگامی که شما در حال صحبت کردن به افراد دیگر از طریق متمرکز سرور شما ارسال فقط یک جریان ویدئو به جای سه.

این بدان معناست که سرور نیاز به رمزگشایی داده ها را دریافت می کند از هر فرد قبل از اینکه دوباره رمزگذاری آن و عبور از آن را به کاربران دیگر. که به سرور دسترسی به خام محتوای ویدئو همین دلیل است که شما نیاز به اعتماد به هر کس اجرا می شود سرور مرکزی.

این Jitsi تیم در حال کار بر روی یک راه برای ارائه پایان به پایان رمزگذاری حتی با یک سرور مرکزی به لطف یکی از ویژگی های جدید Google Chrome به نام “Insertable جریان” است که باعث می شود آن را ممکن است برای اضافه کردن یک لایه اضافی از رمزگذاری. نمی توان آن را لازم برای یک Jitsi ملاقات و یا 8×8 تصویری نشست سرور برای رمزگشایی هر دو لایه از ویدئو قبل از حمل و نقل آن به دیگران است. که بدان معنی است که در آینده شما ممکن است نیاز به اعتماد به 8×8 خود را با کلیدهای رمزنگاری چرا که آن را نمی خواهد به آنها نیاز به انجام کار مسیریابی جریان ویدئو. و بدون آن کلید کسی جاسوسی بر روی سرور مرکزی تنها قادر خواهد بود برای دیدن نیمرو تصویری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • کشف جنگ سرد را شجاعانه ترین کمپین دروغ
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • در سین کیانگ گردشگری کارائی آخرین آثار اویغور فرهنگ
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>