می خواهید برای مبارزه با تغییر آب و هوا ؟ جلوگیری از باور این اسطوره

ما همه احساس آن را عظیم و خرد کردن روزانه یادآوری است که تغییر آب و هوا است که در حال حاضر از هم میپاشد اکوسیستم و جاری شدن سیل در شهرهای ساحلی و کشتن انسان با گرمای شدید در میان دیگر مشکلات است. شما می خواهم برای روشن احساس نا امید کننده در حال حاضر.

اما همه از دست داده است. آن را از اقتصاددان علامت Jaccard از دانشگاه سیمون فریزر در کانادا که برای دهه ها توصیه دولت در سیاست آب و هوا نوشت که کتاب جدید شهروند راهنمای آب و هوا موفقیت: غلبه بر اسطوره است که مانع پیشرفت. در آن او استدلال می کند برای گام های ضروری ما هنوز هم می تواند و باید برای نجات خود و این سیاره است. و او اشاره می کند که به منظور ایجاد تغییرات سیاسی و دانشمندان و فعالان ندارد و برای متقاعد کردن هر کس از جدی بودن تهدید—آنها فقط باید برای ایجاد انگیزه در آنچه که او خواستار “آب و هوا-صادقانه” سیاستگذاران برای قرار دادن مقررات جدید در محل و سریع است. با اقدام قاطع او استدلال می کند, انسان حذف شود باران اسیدی و ازن-قتل chlorofluorocarbons و ما می توانیم دوباره آن را انجام دهد. اما این به معنی مواجهه مداوم اسطوره ها در مورد تغییر آب و هوا. فکر می کنم از آن را مانند نور نگار در عرض بزرگتر ناخوشایند حقیقت است.

Jaccard استدلال در برابر برخی از عقل متعارف مانند این ایده که سوخت های فسیلی هستند که در مجموع شر اشاره به این که تقریبا هیچ چیز در اطراف شما شده اند که بدون نفت و گاز است. در پاسخ به این استدلال که ما می توانیم خندق نفت و زغال سنگ بلافاصله او اشاره می کند که فن آوری های تجدید پذیر هنوز هم گران تر هستند و به راحتی در دسترس در اقتصادی کشورهای در حال توسعه که در آن فراوان و ارزان سوخت های فسیلی در حال کمک کشیدن مردم از فقر است. و او می گوید: مفهوم اوج نفت این استدلال که جهان را در مورد به اجرا در خارج از این مسائل—که خیلی دورتر از شما تصور کنید با تشکر شرکت نفت همیشه پیدا کردن راه های بیشتر برای استخراج مسائل است. متاسفم او استدلال می کند اما ما نمی توانیم تکیه بر سوخت فسیلی کمبود به دریافت ما از این ظروف سرباز یا مسافر.

سیمی نشستم با Jaccard به بحث در مورد اسطوره او می خواهم به سینه و چگونه بشریت—هر دو افراد و دولت ها—فکر می کنم در واقع بیشتر در مورد حل بزرگترین مشکل ما گونه تا به حال با آن مواجه است.

این گفتگو شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

سیمی: سوزاندن سوخت های فسیلی بدست ما را به این ظروف سرباز یا مسافر است که این سیاره را تهدید می کند. اما شما استدلال می کنند که آنها در واقع alluringly فوق العاده است. چرا ؟

علامت Jaccard: آنها واقعا با کیفیت بالا و آنها را به طور چشمگیری بهبود رفاه انسان. هنگامی که مردم در جهان در حال توسعه سوزاندن سوخت جامد در آتش باز است که قاتل اصلی هنوز هم امروز از مردم در جهان از انرژی های مرتبط با آسیب برساند و آن را عمدتا زنان و کودکان فقیر در کشورهای در حال توسعه. هنگامی که آن مکان انتقال به مایع و سوخت های گازی—نفت سفید یا پروپان یا بوتان—انتقال در سلامت انسان فوق العاده ای است. امروز آن را یک مزیت بزرگ برای مردم در کشورهایی که در حال تلاش برای توسعه سریع آن است که آیا هند و یا پاکستان و یا ویتنام.

مردم می گویند انرژیهای تجدید پذیر ارزان تر هستند! و سپس آنها می گویند با این مذاکرات بین المللی ما باید پول به کشورهای در حال توسعه به طوری که آنها نمی خواهد سوزاندن زغال سنگ و نفت خواهد شد اما به جای انجام انرژیهای تجدید پذیر. و سپس پاسخ واضح است که یک دقیقه صبر کنید شما یک داخلی تناقض است. اگر شما به ما گفتن که انرژیهای تجدید پذیر ارزان تر هستند و ما حتی نمی باید به مذاکرات بین المللی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای جهانی انرژی سیستم را به طور طبیعی تکامل به انرژیهای تجدید پذیر. که درست نیست. که در آن انرژیهای تجدید پذیر به سرعت اتفاق می افتد, آن بوده است چرا که از کربن, قیمت گذاری و یا حتی بیشتر از آن مقررات در ایالات متحده است.

شما همچنین تنظیم فشار با نوک انگشت سوراخ در اسطوره اوج نفت است. است که ما در حال رفتن به اجرا در خارج از نفت به زودی بنابراین ما هیچ چاره ای اما به سرعت در حال تبدیل به انرژیهای تجدید پذیر.

MJ: اوج نفت بود یک معامله بزرگ از 15 سال پیش حتی 10 سال پیش. آخرین نوآوری ها در fracking نفت و شیل سنگ قطعا تغییر کرده و بنابراین شما نمی شنوید به همان اندازه در مورد اوج نفت است.

من توصیه سیاستمداران اما گاهی اوقات من در همان اتاق با افراد دیگر—انرژی حامیان محیط زیست و طرفداران و آنها را در وجود دارد گفت: شما می دانید ما رو به سوئیچ دور از آنجا که ما در حال رفتن به اجرا از نفت و قیمت خواهد شد واقعا بالا است. و به ناچار من شنیدن سیاستمدار نوع می گویند یک دقیقه صبر کنید اگر قیمت در حال رفتن به بالا واقعا پس من لازم نیست برای انجام هر چیزی. این ایده است که یا انرژیهای تجدید پذیر در حال رفتن به دریافت کنید تا ارزان—یا نفت و زغال سنگ در حال رفتن به بسیار گران—که ما را به توقف استفاده از سوخت های فسیلی و که است که می تواند مشکل را حل کند. گاهی اوقات آن را همان افرادی که نگران هستند در مورد تغییر آب و هوا و نگرانی در مورد در حال اجرا از انرژی است. و بنابراین من در تلاش برای گرفتن آنها را در همان صفحه.

در کانادا شما ساخته شده است بسیاری از پیشرفت decarbonizing در سال های اخیر است. ما مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. چگونه ما در مبارزه با تغییر آب و هوا اگر دولت ما کشیدن است ما عمیق تر به آب و هوا جهنم ؟

MJ: شما می شود شگفت زده در چگونه انسان می تواند در همان رویداد مانند استرالیا سوزاندن یا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال در یک توفان برف و, را به طور کامل تفسیر متفاوت از آنچه که شواهد گفتن بود آنها در مورد جهان طبیعی در اطراف ما. به عبارت دیگر انسان می تواند اقامت در انکار برای یک زمان بسیار طولانی است. و به طوری است که یک پیام برای من کامل ناامیدی ؟ هیچ. اما این تلاش در واقع گرایی.

به همین دلیل هنگامی که مردم می گویند ما رو به انجام بهتر تلاش در آموزش مردم در آلبرتا و مناطق زغال سنگ در استرالیا و آپالاچی و تگزاس من خواهم, خوب, یا شما به اطراف آنها را. و اگر ما در محیطی دیگر راه حل ها در گذشته, آن است که آیا باران اسیدی گوگرد تولید گازهای گلخانه ای از ما نیروگاه های زغال سنگ و غیره—من نمی گویم این ها همه دقیقا همان—اما زمانی که ما سعی می کنیم برای یادگیری از دیگر موارد شما نمی متقاعد کردن هر کس و سپس شما را در حرکت رو به جلو است. شما متقاعد شده مردم به اندازه کافی است که یک آب و هوا-صادقانه یا گوگرد-صادقانه یا هر-صادقانه دولت در محل. یک مثال سریع در اینجا انتاریو تدریجی آن زغال سنگ گیاهان; که اتفاق افتاده است در 10 سال. حتی در صورتی که دولت کاهش یافته بود پس از هشت سال به نیروگاه های زغال سنگ در حال حاضر محکوم به فنا داد. بنابراین من معتقدم که در حرکت سریع سیاست های, به طوری که آنها نمی تواند معکوس شود.

اجازه دهید بحث در مورد کربن مالیات این ایده وجود دارد که شما با قرار دادن قیمت در تولید گازهای گلخانه ای disincentivizing آلوده از آلاینده. به عنوان به شما می گویند برخی از آنها با این استدلال که این به تنهایی می تواند به ما کمک انبوه کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

MJ: انعطاف پذیر مقررات تقریبا به لحاظ اقتصادی کارآمد است. به طوری که آنها ممکن است راه بهتری سیاسی—مانند راه بهتر—و تنها کمی کمتر کارآمد اقتصادی است. به همین دلیل من احتیاط افرادی که احساس شما را مجبور به انجام کربن مالیات و یا آن را به کار نمی رود و یا آن را نمی توان از لحاظ اقتصادی کارآمد و یا شما می توانید صنعت خرید و غیره.

شما می توانید یک کشور است که چه کانادا انجام داده است. آن گفت: “ما در حال رفتن به فاز از نیروگاه های زغال سنگ, و ما در حال انجام است که با قوانین و مقررات.

[کشورهای] هنوز هم می توانید می گویند, آه, چین, ما در حال واردات کالا از شما. و ما متوجه شده است که محتوای کربن از خود سیستم برق است و چنین و چنان. بنابراین ما در حال رفتن به قرار دادن یک تعرفه در آن کالا.

قوم به طور منظم در حال تعجب آنچه که آنها می توانید انجام دهید. شرکت های عشق برای قرار دادن سرزنش ما برای ما عادت است که شما باید همه چیز شما می توانید به عنوان یک فرد به پرواز کمتر و تمام است که البته خوب است. اما چه چیزی می تواند یک فرد احتمالا بکنید ؟

MJ: انسان در حال رفتن به واقعا سخت به کنترل مگر اینکه ما باید برخی از نوع فاشیستی محیط زیست دیکتاتوری. آنها عاشق تحرک و راحتی و سرگرمی, وضعیت. این زمانی است که من واقعا در لبه زمانی که برخی از مرتب کردن بر اساس از جوان الیست هستند مثل ما فقط می خواهیم همه سوار اتوبوس. من سوار اتوبوس برای نیم قرن. و من هنوز و من در آن اعتقاد دارند.

اما یک شهروند نیاز به تمرکز بر روی دو چیز است. یکی از آنها این است که آنها نیاز به کار feverishly برای انتخاب آب و هوا-صادقانه سیاستمداران و برای نگه داشتن آنها را در قدرت است. و تعریف آن آب و هوا-صادقانه سیاستمداران خواهد بود تغییر منو برای آنها—زیرساخت های شهرستان خود را. مانند وجود دارد حمل و نقل? و یا وجود دارد مسیرهای دوچرخه?

بله شما می توانید پانل های خورشیدی بر روی سقف خود را, اما در بسیاری از نقاط جهان برق در حال رفتن به تولید جایی است و باید آن را صفر-انتشار. و این سیاست. وقتی اتفاق می افتد که پس از آن شما در واقع می تواند تاثیر—شما و دوستان خود را از طریق انتخاب کند. اگر شما می خواهید به انجام همه چیز behaviorally و نور رد پای من با شما تمام راه را. که بزرگ است. اما بیایید واقع بینانه باشد. انسان عاشق تازگی. آنها عاشق تحرک است. آنها می خواهند برای دیدن جهان است. آنها دوستان همه جا.

که برای رفتن به واقعا سخت است برای تغییر. ما باید مطمئن شوید که گزینه های است که آنها در حال استفاده هستند از بین بردن این سیاره که آیا آن را از ما منع پلاستیک و یا ممنوعیت سوزاندن سوخت های فسیلی در ما تحرک دستگاه. وجود دارد چیزهایی که مردم می تواند انجام دهد به خصوص که چگونه آنها گرم کردن خانه های خود و خود را در آب و یا سرد خانه های خود را—اگر چه آنها به طور طبیعی استفاده از برق برای که و چگونه آنها را در اطراف. بنابراین کسانی که دو شما باید به عنوان یک شهروند است. بله این چیزی است که شما شخصا—اما این واقعا همچنین مطمئن شوید این سیاست ها در محل هستند به طوری که هر کس آن را انجام می دهند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر