امید به زندگی در ایالات متحده شده است در کاهش برای اولین بار در دهه و مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند یک مناجات از علل بالقوه از جمله غیر قابل دسترس بهداشت و درمان, افزایش اعتیاد به مواد مخدر و میزان اختلالات روانی و عوامل اجتماعی و اقتصادی. اما disentangling این متغیرها و بررسی تاثیر نسبی خود را دشوار بوده است.

در حال حاضر چند موسسه مطالعه به رهبری دانشکده پزشکی دانشگاه ییل و دانشگاه کالیفرنیا-Birmingham, اقدام به اذیت کردن نسبی تاثیر دو متغیر اغلب مربوط به امید به زندگی — مسابقه و آموزش و پرورش — با ترکیب از طریق داده های مورد 5,114 سیاه و سفید افراد در چهار شهرستانها ایالات متحده است.

زندگی و مرگ و میر در میان این گروه از مردم — که انتخاب شدند برای یک عمر مطالعه حدود 30 سال پیش زمانی که آنها در اوایل 20s و در حال حاضر در اواسط 50s — نشان می دهد که سطح آموزش و پرورش و نه مسابقه بهترین پیش بینی کننده که زندگی می کنند طولانی ترین محققان گزارش Feb. 20 در مجله آمریکایی بهداشت عمومی. این افراد بخشی از عروق کرونر خطر توسعه در بالغين جوان (کاردیا) مطالعه است.

در میان 5,114 مردم به دنبال مطالعه 395 فوت کرده است.

“این مرگ و میر اتفاق می افتد در سن کار افراد اغلب با کودکان قبل از سن 60 گفت:” ییل را بریتا روی استادیار پزشکی و اپیدمیولوژی و نویسنده مسئول مقاله.

نرخ مرگ و میر در میان افراد این گروه را به وضوح نشان می دهد تفاوت های نژادی با حدود 9 درصد از سیاه پوستان در حال مرگ در سنین پایین در مقایسه با 6 درصد از سفید پوستان است. نیز وجود دارد تفاوت در علل مرگ در مسابقه. به عنوان مثال سیاه و سفید مردان به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به مرگ با قتل و سفید مردان از ایدز است. شایع ترین علل مرگ در سراسر همه گروه ها در طول زمان بودند بیماری های قلبی عروقی و سرطان است.

اما وجود دارد نیز قابل توجه تفاوت در میزان مرگ در سطح آموزش و پرورش. حدود 13 درصد از شرکت کنندگان با درجه و یا کمتر آموزش و پرورش درگذشت در مقایسه با تنها حدود 5 درصد از فارغ التحصیلان دانشگاه.

قابل توجه محققان زمانی که به دنبال در مسابقه و آموزش و پرورش در همان زمان تفاوت مربوط به مسابقه همه از بین رفته: 13.5% از افراد و 13.2 درصد از افراد سفید با درجه و یا کمتر درگذشت در طول دوره مطالعه. در مقابل 5.9% از افراد و 4.3 درصد از سفید پوستان با درجه کالج فوت کرده است.

برای کمک به حساب تفاوت در سن مرگ و میر مربوط محققان با استفاده از اندازه گیری به نام سال بالقوه از دست رفته عمر (YPLL) محاسبه شده به عنوان پیش بینی شده امید به زندگی منهای سن واقعی در مرگ. این اقدام نه تنها قطاری از تعداد مرگ و میر بلکه چگونه نابهنگام آنها بودند. برای مثال کسی که می میرد در سن 25 از قتل تعلق بیشتر YPLL نسبت به کسی که می میرد در سن 50 از بیماری های قلبی عروقی. آن را به مرگ دو نفر در سن 50 برابر YPLL از یک مرگ در سن 25.

حتی پس از حسابداری برای اثر سایر متغیرهای درآمد و سطح آموزش و پرورش بود و هنوز هم بهترین پیش بینی کننده YPLL. هر مرحله آموزشی به دست آمده منجر به 1.37 کمتر از سال از دست داده و امید به زندگی این مطالعه نشان داد.

“این یافته ها قدرتمند هستند” Roy گفت. “آنها نشان می دهد که بهبود عدالت در دسترسی به کیفیت آموزش و پرورش است که چیزی ملموس است که می تواند کمک به معکوس کردن این مشکل روند در کاهش امید به زندگی در میان بزرگسالان میانسال.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ییل. Original نوشته شده توسط بیل هاتاوی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de