اندام خود هستند بسیاری از چیزهایی که یک کامپیوتر قدرتمند (در مورد مغز خود را) detoxers (کبد و کلیه), دستگاه تنفس (ریه). اما یک چیز وجود دارد آنها قطعا نه: شفاف.

که مگر اینکه شما در حال کوین بیکن در مرد نامرئییا اگر اندام خود را در نهایت در آزمایشگاه از علی Ertürk مدیر هلمهولتز مونیخ موسسه برای مهندسی بافت و پزشکی بازساختی. نوشتن در مجله Cell, Ertürk و همکارانش جزئیات چگونه آنها به درمان بدن انسان به آنها را از طریق مراجعه کنید. بعد با اضافه کردن رنگ خاص به شرکت شفاف اندام آنها می توانید نقشه کلیه و چشم و مغز در یک سطح سلولی است که می تواند یک روز به دانشمندان کمک کند 3D-نسخه قابل چاپ نسخه از آنها را.

تصویری: هلمهولتز Zentrum München/Ertürk آزمایشگاه

شما لازم نیست که به نوبه خود یک مغز شفاف برای دیدن داخل آن ، MRI می تواند تصویر داخل مغز در جزئیات و MRI عملکردی (fMRI) فعالیت مغز را اندازه گیری توسط به دنبال در جریان خون است. اما به آنچه اتفاق می افتد در سطح سلولی به طور معمول شما را به بخش مغز آسیب رساندن به آن را به عنوان شما به آن را قطع. زیبایی این روش جدید است که محققان می توانند در حفظ و شفاف ارگان کاملا دست نخورده در حالی که هنوز مشابه درون آن دیدن حق را به سطح سلولی. آنها می توانند تصویر شبکه های کوچک-tiny رگ های خونی دست نخورده طبیعی خود را تنظیم. به عنوان مثال در کلیه آنها می توانید ببینید تافتز خوب مویرگ ها شناخته شده به عنوان گلومرولها ندارد ساختارهایی است که به کمک فیلتر ادرار.

شما ممکن است در حال حاضر دیده می شود Ertürk قبلی کار ساخت موش شفاف به مطالعه و بررسی چگونگی پاسخ آنها به آسیب است. (مرده موش روشن شود.) کار با بدن انسان هر چند این تیم زد به یک مشکل: سفتی. موش ها استفاده می کنند زودتر آزمایش شد و تنها چند ماه پس از بافت خود خوب بودند و اجازه می دهد مواد شیمیایی به نفوذ در آنها. انسان اندام های آنها تا به حال به کار بودند از خیلی افراد مسن و آنها انباشته شده بود gobs از سفت مولکول مانند کلاژن در طول سال—کاملا طبیعی و واقعیت زندگی است.

“ما به نوعی به پیدا کردن یک راه برای استراحت این سفتی می گوید:” Ertürk. راه حل—در بیش از یک معنی واقعی کلمه بود “zwitterionic” مواد شوینده (دفعات بازدید: نه در دسترس در فروشگاه های مواد مخدر خود را به طور متوسط) به نام گاوداران “است که می تواند نفوذ از طریق این سفت مولکول و شکل کانال های کوچک است که پس از آن اجازه عبور از راه حل است.”

تصویری: هلمهولتز Zentrum München/Ertürk آزمایشگاه

این تیم می تواند پس از آن اب چیزی را گرفتن ارگان با الکل و حذف چربی یا چربی با استفاده از حلال عصاره دی کلرومتانی ريشه (که آن هم به decaffeinate قهوه). از آنجا که این فرآیند مستلزم از بین بردن, بسیار, مواد, هر عضو نیز قبلا با paraformaldehyde بنابراین آن را نمی خواهد تجزیه سقوط خود در طول فرآیند است. “بنابراین همه چیز ثابت است در زمان و فضا می گوید:” Ertürk.

با آن چربی و آب رفته, اعضای بدن بود در حال حاضر شفاف است. که سرد است اما نه به خصوص مفید خود را در آن. واقعا نقشه ساختار ارگان تیم تا به حال برای اضافه کردن رنگ به روشن سازه مثل مویرگ ها در 3D. این رنگ می تواند عمیق به این ارگان به دلیل کشت مواد شوینده در حال حاضر حفر کسانی که کانال های کوچک در سراسر. آنها با استفاده از یک ویژه فلورسنت رنگ است که بر اساس آن شیمی جذب می شود به یک بخش خاصی از بدن می گویند دیواره عروق—و چوب وجود دارد. سپس اسکن بدن با لیزر و میکروسکوپ محققان می تواند روشن در جزئیات دقیق این ارگان پیچیده سازه.

در نتیجه همراه نقشه های 3D فوق العاده زیبا اما همچنین به طور بالقوه مفید برای یک روز 3D-چاپ اندام. “بنابراین ما می دانیم که ریاضی به چه معنی است به تبدیل شدن به یک کلیه می گوید:” Ertürk. “ما یک فرمول است که ما می توانید استفاده کنید برای ساخت تا تمام کلیوی. به طوری که عمده رویا است که ما در حال هل دادن.”

تصویری: هلمهولتز Zentrum München/Ertürk آزمایشگاه

که می تواند یک رویا برای بسیاری از مردم در سراسر جهان: در آمریکا به تنهایی بیش از 100000 نفر در هر زمان داده شده در حال انتظار برای یک اهدا کننده عضو و 20 مرد هر روز به دلیل یک ارگان هرگز در آمد از طریق. وعده 3D چاپ ارگان های است که آنها را بیشتر به راحتی در دسترس است و برای جلوگیری از عوارض ناشی از یک فرد به فرد پیوند مانند گیرنده های بدن رد عضو پيوندي است.

یک چالش عمده در حال رشد اندام در آزمایشگاه است عروق و یا ارائه تمام نقاط بدن با خون آن نیاز به زنده ماندن. این تکنیک جدید برای شفاف اندام فقط اتفاق می افتد به نقشه هر بیت از یک کلیه و نشان میدهد که چگونه این ارگان است vascularized به عنوان این امر می تواند در بدن انسان است. و که ممکن است کمک به ایجاد 3D-چاپ اندام است که باید این شبکه عروقی و تامین خون مورد نیاز برای زنده ماندن در بدن انسان است.

تصویری: هلمهولتز Zentrum München/Ertürk آزمایشگاه

تا این مرحله تصویربرداری یک عضو بوده است پر زحمت و نسبتا مخل روند. یک روش این است که به برش فوق العاده-برش نازک از یک ارگان گرفتن یک تصویر از هر یک از برش و پشته این تصاویر را برای بازسازی ساختار. “اما شما می توانید تصور کنید که وقتی شما در واقع اخلال در ساختار می گوید:” دانشگاه رایس bioengineer اردن میلر که نبودم درگیر در این کار جدید. “و پس از آن اگر شما ابگوشت سبزیجات بریده شده سیب زمینی سرخ کرده, قرار دادن کسانی که سیب زمینی سرخ کرده به عقب با هم دوباره است که واقعا سخت به انجام است.” به طور خاص, آن را دشوار است برای کاملا تراز آن برش برای دریافت دقیق بازسازی اندام.

آنچه که میلر و دیگران در حال کار به سمت یک درک بهتر از wildly ساختار پیچیده ارگان ها, بنابراین به عنوان به تکرار است که ریزه کاری در اندامهای مصنوعی. پس از همه, اگر شما کپی, ساختار, شما ممکن است دریافت میکند. “وجود دارد هیچ سازه ها در جهان شناخته شده به عنوان پیچیده به عنوان آنهایی که ما در داخل بدن ما می گوید:” میلر. “بنابراین آن را فقط به یک چالش باور نکردنی. و ما واقعا نیاز به فن آوری های مانند این است که ما اطلاعات بیشتر در مورد چگونه بدن ما تشکیل شده است.”

در اینجا به شفافیت ،


بزرگ تر سیمی داستان
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • بهترین وعده غذایی کیت ارائه خدمات برای هر نوع طبخ
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im