درجه حرارت گرمتر کند COVID-19 انتقال, اما نه زیاد

آن است که به خوبی شناخته شده است که نرخ انتقال برخی ویروس های تنفسی از جمله آنفلوانزا تمایل به سقوط در طول ماه های تابستان. به عنوان COVID-19 سراسر جهان گسترش یافته, سوالات مطرح شده در مورد اینکه آیا گرم شدن درجه حرارت و رطوبت و شاخص اشعه ماوراء بنفش ممکن است آهسته یا حتی متوقف کردن گسترش SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. این اثرات در انتقال ویروس مهم خواهد بود به درک به عنوان ماه های گرم سهولت در و ایالات متحده در سراسر کشور در نظر بگیرید و پیاده سازی بازگشایی برنامه.

برای پاسخ به این پرسش محققان در Mount Auburn بیمارستان نگاه تاثیر دما و بارش و شاخص اشعه ماوراء بنفش در COVID-19 مورد نرخ در ایالات متحده در طول بهار سال 2020. منتشر شده در مجله بالینی بیماری های عفونی, این یافته ها نشان می دهد که در حالی که نرخ COVID-19 بروز می کند و با کاهش درجه حرارت گرمتر تا 52 درجه فارنهایت بیشتر درجه حرارت گرمتر کاهش نمی دهد و انتقال بيماري به طور قابل توجهی. بالاتر شاخص اشعه ماوراء بنفش نیز در کاهش نرخ رشد موارد جدید اما تاثیر کلی باقی مانده است متوسط. آسمانی الگوهای به نظر نمی رسد به هر گونه اثر انتقال ویروس.

تیم تحقیقاتی تجزیه و تحلیل روزانه موارد گزارش شده از SARS-CoV-2 عفونت در سراسر ایالات متحده آمریکا از ژانویه 22 سال 2020 از طریق آوریل 3 سال 2020 به عنوان ردیابی توسط جان هاپکینز دانشگاه COVID-19 داشبورد و برآورد ارتباط بين دما و بارش شاخص اشعه ماوراء بنفش به عنوان ردیابی از مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی و میزان مورد افزایش دهد.

“در حالی که میزان انتقال ویروس ممکن است کم کردن سرعت به عنوان حداکثر دمای روزانه افزایش می یابد و به حدود 50 درجه اثر افزایش درجه حرارت فراتر از آن به نظر نمی رسد قابل توجه باشد ، گفت: برای اولین بار نویسنده شیو T. Sehra, MD, مدیر داخلی برنامه اقامت در Mount Auburn بیمارستان و استادیار پزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد. “بر اساس تجزیه و تحلیل ما متواضع انجمن نشان می دهد که بعید است که انتقال بیماری را کند می کند به طور چشمگیری در ماه های تابستان از افزایش درجه حرارت به تنهایی.”

در علاوه بر این به بررسی چگونگی تغییرات دما بین ماه های ژانویه و آوریل سال 2020 نهفته گسترش SARS-CoV-2 تیم مدل چه تاثیر خواهد بود اگر دولت باقی مانده است و در حداکثر محدوده دما نشان دادن پنج حالات مختلف: کمتر از 30 درجه F, بین 30-40 درجه F, بین 40-50 درجه F, بین 50-60 درجه فارنهایت و بیش از 60 درجه F. کمترین میزان موارد جدید مشاهده شد در روز که در آن دمای بالاتر از 50 درجه فارنهایت به مدت پنج روز زودتر. بالاترین افزایش در میزان عفونت تشخیص داده شد در روز هنگامی که حداکثر دمای زیر 30 درجه F.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری اعلام کرده است که COVID-19 همه گیر ممکن است بدتر شوند در پاییز و زمستان که درجه حرارت قطره. “نتایج ما در خط با کسانی که پیش بینی های” Sehra اشاره کرد. “ما همچنین هشدار می دهند که این بیماری ممکن است بدتر در ماه های پاییز و زمستان.”

در حالی که مطالعات قبلی در SARS-CoV-2 در آزمایشگاه محیط نشان داد که این ویروس زنده برای کوتاه مدت در دماهای بالاتر و است ، توسط نور ماوراء بنفش چند نگاه کرده اند در اثر حرارت آسمانی یا اشعه ماوراء بنفش نور در نرخ انتقال ویروس در جامعه است.

“به بهترین دانش ما این است که احتمالا یکی از اولین همکار بررسی مطالعات که به بررسی تاثیر آن درجه حرارت آسمانی و نور ماوراء بنفش را از نظر ویروس انتقال در جمعیت عمومی در سراسر ایالات متحده گفت:” Sehra.

این مطالعه به حال چندین محدودیت های مهم و ملاحظات. آب و هوا اطلاعات وزارت امور خارجه پایتخت شد تعمیم به کل کشور به عنوان منابع از مرکز ملی اطلاعات زیست محیطی. همچنین داده ها در این مطالعه جمع آوری شد که این کشور تا به حال حداکثر روزانه دمای زیر 70 درجه F. در حالی که متوسط درجه حرارت در تابستان را به مراتب بیش از آن در بسیاری از کشور این مطالعه نمی تواند ارزیابی اثر آنچه که, اگر هر درجه حرارت بیش از 70-75 درجه F ممکن است در انتقال ویروس.

محققان توجه داشته باشید که در طول pandemic, گزارش, روش COVID-19 بیمار شماره های متنوع جغرافیایی. مهار استراتژی های اقامت-در-صفحه اصلی, سیاست, و دسترسی به, تست تنوع تست فرمت و تعداد تستهای انجام شده نیز متنوع در سراسر متحده هر چند این مطالعه سعی کنید به حساب این عوامل است.

دیگر نویسندگان این مطالعه عبارتند از جاستین Salciccioli از Mount Auburn بیمارستان; شلبی Fundin از مخزن پزشکی همکاران Mount Auburn بیمارستان; Douglas Wiebe و جاشوا بیکر از دانشگاه پنسیلوانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de