الیزابت وارن یک طرح برای برخورد با دروغ. مرتب کردن بر اساس.

دیروز سناتور دموکرات و نامزد انتخابات ریاست جمهوری شناخته شده برای او دقیق اهداف سیاست منتشر شد یک پیشنهاد با عنوان “مبارزه با دیجیتال دروغ.” بخشی در مورد آنچه که او در نظر دارد به عنوان رئیس جمهور این است که کمی نازک با استانداردهای. بخش عمده ای از این طرح اختصاص داده شده است به جای آن به چه وارن می خواهد سیستم عامل رسانه های اجتماعی انجام دهید. در حالی که این پیشنهادات گروه بندی می شوند تحت عنوان “برگزاری شرکت های فن آوری مسئول گسترش دروغ” وجود دارد هیچ ساز و کاری برای پاسخگویی. دروغ گفتن نیست در برابر قانون و در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت که وارن نیست پیشنهاد برای خنثیسازی این سیستم عامل گسترده مصونیت از تعقیب قانونی برای رفتار کاربر.

وارن beefiest پیشنهاداتی برای برخورد با دروغ پس اساسا فقط درخواست. که گفتن: در نهایت و قطعا در حال حاضر و انتخابات یک تعداد انگشت شماری کوچک از شرکت ها خدا مانند کنترل بیش از آنچه مجاز در گفتمان سیاسی. Facebook مجوز سیاستمداران به دروغ در تبلیغات; گوگل و یوتیوب نیست. Facebook جامعه استانداردهای منع برهنگی; توییتر نیست. اما شرکت مدیران می تواند تصمیم به تلنگر تمام کسانی که سیاست های فردا.

این قدرت غیر پاسخگو است که چرا این سیستم عامل به موضوع اغلب خواسته های متضاد. لیبرال ها در مورد آنها برای پلیس چیزهایی مانند سخنرانی نفرت به اندازه کافی در حالی که محافظه کاران را متهم به آنها با انگیزه های سیاسی سانسور. مردم شکایت در مورد Facebook و گوگل به عنوان اگر آنها دولت—چرا وقتی که می آید به آنلاین گفتمان آنها در واقع هستند.

وارن توصیه های, در حالی که وارد شدن به بیش از حد بسیاری از ویژگی های به طور کلی معقول و پیگیری آنچه که بسیاری از کارشناسان شده اند گفت: در چند سال گذشته است. بستن حساب که گسترش دروغ در مورد چگونه برای رای دادن می تواند یک عامل بازدارنده قوی تر از فقط گرفتن پایین پست. ساخت اطلاعات بیشتر در دسترس خواهد کمک به محققان کشف کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه دروغ کار می کند و گسترش می یابد. اما در نهایت انتخاب آنچه که برای پیاده سازی و یا نه پایین می آید به یک تعداد انگشت شماری کوچک از مدیران با هیچ پاسخگویی به رای دهندگان و واقعی کسب و کار رقابت است.

وارن می داند که البته هیچ سیاستمدار بیشتر به شدت استدلال کرد که دوست دارد از Facebook و گوگل در حال بیش از حد غالب و باید شکسته شود. در عین حال او به نظر می رسد تعیین می شود به استفاده از تنها قدرت او واقعا به تاثیر رفتار خود را: قلدر منبر. پیشنهاد او را از تماس Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ مدیر عامل توییتر جک دورسی و یوتیوب مدیر عامل سوزان Wojicki با نام اصرار آنها “را گام واقعی در حال حاضر برای مبارزه با دروغ.”

آن را یک عمل غیر منطقی شگرد. رسانه های اجتماعی غول ثابت کرده اند حساس به فشار دولت و منفی را فشار دهید. پس از جنجال بر سر Facebook تصمیم به واقعیت-بررسی سیاسی, تبلیغات گوگل یک تغییر عمده ای برای محدود کردن microtargeting در حالی که توییتر تصمیم گرفت به قید وثیقه از زندان سیاسی تبلیغ بازی به طور کامل. در اجرا تا از نزدیک تماشا خانه شنوایی در دستکاری و فریب در اوایل این ماه Facebook اعلام کرد این خواهد بود ممنوعیت deepfakes. و وارن ترین بتن پیشنهاد قانونی—ایجاد مجازات های کیفری و مدنی به صورت آگاهانه دروغ پراکنی در مورد زمان و نحوه رای می تواند اضافه کردن حرکت به سمت سیستم عامل های موجود و تلاش برای محدود کردن آن نوع از کلاهبرداری آنلاین است. Facebook و YouTube در حال حاضر ممنوعیت دروغ در مورد رای گیری و آمار ایالات متحده و توییتر اعلام کرد یکی از ویژگی های جدید اجازه دادن به کاربران پرچم رای گیری دروغ روز پس از وارن او منتشر شد پیشنهاد.

بنابراین فشار کار می کنند—اما تنها به یک درجه است. Facebook نه حمایت از آن واقعیت-بررسی معافیت; یوتیوب است که هنوز هم یک پلت فرم پیشرو برای نظریه پردازان توطئه و انکار آب و هوا. بیشتر به نقطه, Warren ممکن است تخریب شود او با فریم آن در حزبی از نظر. “هر کسی که به دنبال به چالش و شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات باید آمادگی کامل را در مجموعه ای کامل از دروغ که بازیگران خارجی و مردم در داخل و اطراف برگ برنده های کمپین را با استفاده از تقسیم دموکرات سرکوب دموکراتیک رای و تضعیف جایگاه حزب دموکرات نامزد” طرح خود را اعلام کرد. که ممکن است درست باشد اما آن را به نفع خود هر بارش باران به سمت او. آن را حتی ممکن است کد را در مورد مبارزه با دروغ به عنوان یک مسئله حزبی که بیش از دو طرف ملزم به اختلاف نظر دارند. بسیاری از انتخاب جمهوری خواهان در حال حاضر راحت متهم Facebook و Google حملات سیستم عامل خود را به نفع دموکرات ها. با بستن او با توصیه به نیاز به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن وارن می تواند آنها را از لحاظ سیاسی سمی به شرکت های به خصوص Facebook, که ثابت کرده اند با احتیاط از بیگانه GOP.

اما شاید وارن دارای مخاطبان مختلف در ذهن است. اولین وعده او طرح می کند این است که مبارزات انتخاباتی او نمی خواهد گسترش اطلاعات نادرست و او از رقبای او را به انجام همان. همانطور که واشنگتن پست دیروز گزارش داد در حالی که جو بایدن و اندرو یانگ مشابه ساخته شده اند وعده به گسترش دروغ بزرگ دیگر مبارزات هنوز برای انجام این کار است. وارن است که احتمالا تحت هر توهمی که تهمت که به وجد در retweeting تئوری های توطئه و doctored تصاویر را به چالش. در همان زمان هیچ نشانه ای وجود دارد که هر یک از وارن دموکراتیک رقبای تفننی در رسانه های اجتماعی هنرهای تاریک. اما با حزبی آیووا کمتر از یک هفته به دور و اولیه فصل آماده به یک ستیز به نوبه خود این تاکتیک ها می تواند شروع به تبدیل شدن به بیشتر وسوسه انگیز است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • تمام راه Facebook آهنگ های شما—و چگونه به آن را محدود
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im