گسترش Covid-19 تبدیل شده است ما را به یک ملت از شستن دست obsessives شهروندان که با شور و نشاط مشبک انگشتان ما و دایره-اسکراب ما thumbs با سخت اضطراب شدت سوخت. اما آن را بیش از زمانی که شما تلنگر کردن شیر آب: خشک کردن دست های خود اهمیت بیش از حد به دلیل مرطوب پوست فراهم می کند و مهمان نواز محیط زیست برای میکروارگانیسم ها و در نتیجه ممکن است افزایش احتمال که شما تصویب عوامل بیماری زا.

بنابراین در حال حاضر ما به عنوان مقابله با آنچه که می تواند یک جامعه را تغییر شیوع بیماری به نظر می رسد ارزش مصرف یک نگاه سخت در به طور گسترده ای ناسزا و در عین حال به ظاهر همه جا برقی دست خشک کن. آنها بیشتر بهداشتی از حوله کاغذی خود را به عنوان تولید کنندگان ادعا می کنند و یا آنها به عنوان برخی از مردم گمان اساسا هوا-انفجار ویروس چشمه?

اولین زمینهای برای دست خشک کن شده تا خود را قرار است توانایی که آن را به “جلوگیری از گسترش بیماری مسری” به عنوان یک 1924 آگهی روزنامه برای Airdry برقی حوله قرار داده و آن را. اخیرا Dyson که Airblade دست خشک کن وعده—را تهدید می کند?—به “خراش آب از دست مانند یک شیشه جلو برف پاک کن” است bragged که آن HEPA فیلتر هوا قطاری ذرات به عنوان کوچک به عنوان .3 میکرون قطر بسیار شبیه به N95 ماسک های صورت هستند که در حال حاضر آگهی برای AirPod Pro–معادل قیمت در آمازون است.

اما کیفیت مصرف فیلتر نیست آدرس که آیا دمیدن هوا در 420 مایل در ساعت—واقعی ادعا سرعت سیر هوایی از یک Airblade مدل با توجه به وب سایت شرکت—هوشمند ایده داده است که آن را ارسال قطرات و ذرات از خود را فقط شسته دست پرواز به سرعت هر که راه. هنگامی که شما حفاری به علم در دست خشک کن, شما در سراسر دلیلی برای نگران. یک مطالعه منتشر شده در سال 1989 در بر داشت که مهربان سبک قدیمی دست خشک کن منفجر باکتری بیش از سه پا شعاع و بر روی کاربر است که با توجه به عصر بود احتمالا یک اسید شسته ژان ژاکت.

یک 2018 مطالعه تولید حتی بیشتر نگران نتایج پیدا کردن که “بالقوه پاتوژن ها و اسپور” می تواند “پراکنده در سراسر ساختمان و رسوب در دست با دست خشک کن.” این آزمایش مدل با و بدون فیلتر و مشخص شد که فیلتر “به احتمال زیاد کاهش تعداد بالقوه باکتری های بیماری زا با پتانسیل به استعمار دست اما نه از بین بردن خطر به طور کامل.” یک 2015 مطالعه نشان داد که فوق العاده aggro دست خشک کن مانند آنهایی که ساخته شده توسط Dyson “تولید شده به طور قابل توجهی بیشتر aerosolization از ویروس در دست” از نوع سنتی. حوله کاغذی, در ضمن به ترتيب بهداشتی تر از هر نوع دستگاه.

2012 و تحلیل 12 مطالعات بیش از چهار دهه منتشر شده در کلینیک مایو رسیدگی به این نتیجه رسیدند که “[f]رام بهداشت ديدگاه حوله کاغذی نسبت به برق هوایی خشک کن” و این که آنها استفاده می شود باید در “مکان های که در آن بهداشت میباشد مانند بیمارستان ها و درمانگاه ها.” هر چند آن را می توان استدلال کرد که بهداشت باید برترین در دستشویی می گویند, محله خود Panera نان بیش از حد.

بنابراین می کند که ما چیزی در مورد این که آیا دست خشک کن می تواند گسترش ویروس مانند است که باعث Covid-19? من به نام پیتر Setlow یک زیست شیمیدان در دانشگاه کانکتیکات و یکی از نویسندگان که تا سال 2018 مطالعه است. Setlow است “اسپور پسر” نه یک بیماری عفونی, متخصص, اما او با این وجود آمد دور از است که تحقیقات عمیق و مطیع بی اعتمادی از دست خشک کن بدون در نظر گرفتن مدل. “Sorry, دست خشک کن, صنعت,” او به من گفت. “نظر شخصی من این است که آنها نباید مورد استفاده قرار گیرد.”

شده است وجود دارد قابل فهم مقاومت از دست خشک کن در صنعت که اشاره می کند که برخی از مطالعات میخ دست خشک کن به عنوان بیماری بردار بودند انجام شده توسط محققان که کار کرده بود به عنوان مشاوران به صورت کاغذی-حوله تولید کنندگان. این درست است که در برخی از, اگر نه همه موارد. Dyson کردم در بازی با بودجه یک مطالعه منتشر شده در ماه آوریل گذشته که یافت—تعجب!—دست خشک با خود شرکت Airblade پناه باکتری کمتری نسبت به کسانی که خشک شده با حوله کاغذی.

وجود دارد دلیلی برای بیش از یک ذره شک و تردید از این مقاله. در این مطالعه افراد “به آرامی” نقل مکان کرد و دست خود را در داخل و خارج از دستگاه برای یک دقیقه کامل چیزی است که هیچ انسان عادی است که همیشه رفتن به انجام. علاوه بر Dyson در جای دیگر می گوید که مدل خشک دست رضایت بخش در تنها 12 ثانیه به طوری که در آن است ؟ از همه مهمتر که مطالعه تنها نگاه باکتری چپ پشت دست پس از خشک شدن نیست که آیا ذرات ممکن است دمیده شده بر روی لباس های خود را در باد نیروی باد در حالی که شما در حال ایستاده وجود دارد به آرامی حرکت دست های خود را بالا و پایین مانند یک فرد دیوانه.

آن را فقط یک ماده از بهداشت عمومی وجود دارد و اقبال در معرض خطر در علم جنگ بین کاغذی-حوله دست-خشک کن صنایع. Multifold حوله کاغذی, نوع مورد استفاده در حمام هستند چند-میلیارد-دلار-یک-سال کرگدن و یک های اخیر برآورد بازار جهانی برای دست خشک کن قرار می دهد و این تعداد در سایه در زیر 800 میلیون دلار و در حال رشد است. این است و بدیهی است که هیچ شرکت می خواهد محصولات خود را به عنوان به احتمال زیاد به مردم را بیمار. تا حدودی جالب Dyson ساخته شده است که در حالی که مارک های دیگر از دست خشک کن ممکن است گسترش بیماری محصولات خود را کاملا امن حتی در بیمارستان ها.

در عین حال آن را سخت به خواندن مقالات علمی بدون نتیجه رسید که خوب مقاله راه رفتن است. اگر علم خم که در جهت اینکه چرا باید برقی خشک کن همچنان ادعا می کنند بیشتر و بیشتر كاشي خاک ؟ برای شروع آنها غیر قابل انکار upsides. بر خلاف کاغذ حوله دست خشک کن همین حالا ایجاد ضایعات و آنها به شدت ارزان تر در طول زمان. هزینه سالانه برای حوله کاغذی در یک سرویس بهداشتی عمومی به راحتی می تواند بالای یک هزار دلار در حالی که برق مورد نیاز برای اجرای یک دست خشک کن در مورد هزینه یک پنجم که بر اساس یک برآورد.

اما با تمرکز بر روی کاغذ حوله قیمت به نظر می رسد کمی مضحک زمانی که اپيدميولوژيستها در حال محاسبه نرخ مرگ و میر. ما در یک لحظه زمانی که شستن دست باید بسیار جدی گرفته شود. همان درست است برای دست-خشک کردن. برقی دست خشک کن, به نظر می رسد مدرن بیشتر مسئول حل روزمره مشکل—اما یکی که نتواند به صدور صورت حساب. به علاوه وجود دارد دلیلی برای نگران است که به عنوان تولید کنندگان چرخ ضامن دار تا در حال حاضر جت-موتور-سطح باد قدرت از دستگاه های خود را, آنها تنها وضعیت بدتر. “من اصلا استفاده از آنها در همه, همیشه,” Setlow های زیست شیمیدان به من گفت. “من فقط پاک کردن دست در شلوار من.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • هواپیما contrails شگفت انگیز اثر گرمایش جهانی
  • شما می توانید نقطه اصطلاحات در این عکس ها?
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی