قرار گرفتن در معرض به طور گسترده ای مورد استفاده آفت کش های آترازین منجر به تغییرات ارثی در روده میکروبیوم از زنبورهای می یابد مطالعه انتشار 4 فوریه در مجله Cell Host & Microbe. علاوه بر این تغییر میکروبیوم اعطا آترازین مقاومت که به ارث برده است در سراسر نسل های پی در پی و نه در معرض آفت کش ها.

“پس از قرار گرفتن در معرض برخی مواد شیمیایی — xenobiotics — میکروبیوم روده می تواند به طور دائم آسیب دیده” می گوید: ارشد نویسنده مطالعه رابرت Brucker از دانشگاه هاروارد. “قرار گرفتن در معرض می تواند تغییرات پایدار برای نسل های آینده و حتی پس از قرار گرفتن در معرض خطر حذف شده است.”

Agrochemicals مورد استفاده برای بارور کردن محصولات کشاورزی و کنترل آفات گونه مطرح یکی از بزرگترین xenobiotic قرار گرفتن در معرض خطرات بسیاری از موجودات زنده. علف کش آترازین دوم به فروش می رسد آفت کش ها در سطح جهان است. مطالعات قبلی نشان داده اند که آترازین دارای افکت های متعدد بر روی میزبان حیوانات, اما کمی شناخته شده است در مورد چگونگی زیست محیطی xenobiotic مواد شیمیایی تغییر میکروبیوم روده.

برای پرداختن به این سوال Brucker و تیم بررسی تاثیر حاد یا مستمر subtoxic آترازین قرار گرفتن در معرض مدل wasp گونه Nasonia vitripennis در سراسر 36 نسل. تحلیل transcriptome و پروتئوم از زنبورهای نشان داد که قرار گرفتن در معرض 300 قسمت در میلیارد (ppb) از آترازین — شبیه به غلظت مواجه گرده در تازه سمپاشی مزارع کشاورزی و جریان — ممکن است تغییر N. vitripennis ایمنی عملکرد میتوکندری و رفتار است.

در نسل اول قرار گرفتن در معرض 300 ppb از آترازین تغییر باکتریایی ساختار جامعه از زنبورهای در نتیجه افزایش میکروبیوم تنوع و کلی باکتریایی بار. حتی قرار گرفتن در معرض غلظت های پایین تر از 30 ppb از آترازین باعث میکروبیوم تغییر است که همچنان در سراسر نسل های پی در پی.

زمانی که محققان روشن فرزندان از آترازین در معرض جمعیت به غیر آترازین رژیم غذایی برای شش نسل آنها مشاهده کرد که باکتری میکروبیوم باقی مانده بیشتر شبیه به پدر و مادر است. “این نتیجه نشان می دهد که اختلال به میکروبیوم حاد پس از قرار گرفتن در معرض آترازین به ارث برده است در سراسر نسل حتی پس از قرار گرفتن در معرض حذف شده است” Brucker می گوید.

علاوه بر این قرار گرفتن در معرض به 30 ppb از آترازین بیش از 36 نسل کاهش می یابد آترازین ناشی از مرگ و میر توسط یک عامل از ده و همچنین افزایش تحمل به علف کش glyphosate وجود ندارد قبل از قرار گرفتن در معرض ترکیب. پس از 25 نسل یک زیر مجموعه از زنبور جمعیت روشن شد به غیر آترازین رژیم غذایی. قابل توجه آترازین تحمل به ارث برده بود و پایدار از طریق 36th نسل.

دیگر آزمایش نشان داد که افزایش آترازین تحمل زنبورهای مربوط به خود را تغییر داده میکروبیوم. برای مثال حفظ زنبورها در یک جوانه-محیط حذف آترازین تحمل. از سوی دیگر پیوند این میکروبیوم از آترازین در معرض زنبورهای به غیر در معرض زنبورهای اعطا آترازین مقاومت است.

“به طور کلی ما نشان می دهد که مقاومت به چند آفت کش ها می تواند بوجود می آیند در یک جمعیت که در معرض فرعی سمی با غلظت که میکروبیوم تسهیل این مقاومت است که آن را فراهم می کند مقاومت در برابر آفت کش های دیگر که میزبان حیوانی هرگز قبلا در معرض” Brucker می گوید.

در خصوص آترازین قرار گرفتن در معرض افزایش تراکم از نادر روده باكتري Serratia marcescens و سودوموناس protegens. تغذیه این آترازین-باکتری های تجزيه به زنبورها که تا به حال شده است در معرض آترازین منجر به مقاومت به این آفت کش ها.

“تغییر در جامعه میکروبی زیر مستمر آترازین قرار گرفتن در معرض ممکن است ارائه میزبان مقاومت از طریق سم زدایی, نمایندگی سریع مسیر از زیست سازگاری برای میزبان به مقابله با رمان سمی چالش ها” Brucker می گوید. “قرار گرفتن در معرض آفت کش ها باعث کاربردی به ارث برده تغییرات در میکروبیوم که باید در نظر گرفته شود که در ارزیابی xenobiotic قرار گرفتن در معرض و به عنوان پتانسیل مقابله به سميت.”

با این یافته ها نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض آترازین می توانید تغییر جامعه میکروبی از زنبورهای است که می تواند در نوبه خود به طور مستقیم تحت تاثیر میزبان تناسب اندام در سراسر دنيا ، حتی اگر Nasonia زنبورهای طبیعی محصول گرده مطالعه می تواند پیامدهای گسترده اند. توده وحشی گرده شده اند در معرض آترازین پس از 1950s معادل ده ها تن از نسل. قابل توجه باکتریایی آترازین-سوخت و ساز ژن نیز در حال حاضر در جمعیت زنبور عسل در معرض آفت کش ها.

“این نتایج می تواند منعکس کننده میکروب-میزبان-ارتباط تغییرات در پاسخ به xenobiotic قرار گرفتن در معرض در زنبور عسل جمعیت شبیه به آنچه ما در توصیف Nasonia و با توجه به دهه همیشگی قرار گرفتن در معرض و سازگاری در گرده افشان جمعیت به احتمال زیاد در حال حاضر رخ داده است” Brucker می گوید. “در نهایت این اثرات می تواند پیامدهای میزبان رفتار متابولیک استرس immunocompetence و میزبان-microbiota مقررات است.”

در آینده مطالعات Brucker و تیم خود را به طرح بررسی است که جایگاه شده اند تحت انتخاب و چگونه آنها ممکن است دخیل در سم مقاومت یا میکروبیوم قوانین و مقررات. آنها همچنین برنامه ریزی در اعمال نفوذ یافته های خود را به توسعه پروبیوتیک ها برای زنبور عسل به کاهش چند آفت کش ها در معرض خطر است.

“ما می توانیم درک ما از میزبان-میکروبیوم تعامل برای کاهش قرار گرفتن در معرض خطر از همه آفت کش ها به عنوان مثال با استفاده از باکتری برای تمیز کردن نشت و یا به عنوان پروبیوتیک در خطر انسان و یا هدف قرار دادن گیاهان و حیوانات” Brucker می گوید. “بیشتر میزبان-میکروبیوم مطالعات از چند نسل در معرض xenobiotic ترکیبات مورد نیاز به ویژه در نور از افزایش خطر ابتلا به xenobiotic قرار گرفتن در معرض انسان و گیاهان و حیوانات و قارچ ها و باکتری ها در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im