سازمان دیده بان نیم-dead sea urchin دریافت menaced توسط یک خرچنگ گرسنه و زندگی می کنند به گفتن داستان

خارپوستان بازماندگان هستند. بسیاری از بی مهرگان دریایی—مانند ستاره دریایی و ستاره های شکننده—می توانید مجددا از دست داده و اندام و حتی برخی از ریختن یک دست و یا دو برای فرار از درنده. خود را تند و تیز خارپشت دریایی عموزاده شناخته شده به جای از دست تیغ. در حال حاضر بستر دریا تصاویر گرفته شده در سواحل نروژ نشان داد جدید با کیفیت بالا-علامت آب برای محکم sea urchin: با وجود داشتن یک سوراخ خمیازه که در آن مقعد و اندام های جنسی استفاده می شود یکی به شدت مجروح Strongylocentrotus نگه داشته در حال حرکت حداقل به مدت 43 ساعت و 20 دقیقه در یک نقطه حتی dodging یک حمله از یک خرچنگ گرسنه (در بالا).

دلیل دشوار مخلوق کوچک جان سالم به در آن کشنده به دنبال زخم دانشمندان می گویند چون جوجه تیغی های دریایی بدون مغز واقعی. در عوض, آنها غیر متمرکز سیستم عصبی است که تا حد زیادی جان سالم به در شخصیت ما را آسیب. این تیم مطمئن نیست چه چیزی باعث آسیب—که پاره کردن نیمی از خارپشت فوقانی پوسته افشای آن فک و روده—اما آنها گمان می کنند این یک ماهی درنده و یا یک سخت پوستان آنها در نوشتن قطبی زیست شناسی. متناوبا, آنها ظالمانه تن “آن ممکن است ما دانشمندان که باعث آسیب تصادف در هنگام استقرار و مستند کاوشگر پلت فرم.”

همچنین مشخص نیست که آیا خارپشت دریایی جان سالم به در برد و پس از کاوشگر متوقف ضبط. به دلیل باقی مانده از بسیاری اخیر و جوجه تیغی های فسیلی به نظر می رسد که شفا ملاحظه شکستگی محققان می گویند موضوع خود را به احتمال زیاد زندگی می کردند به اندازه کافی برای شروع به بازسازی. پس از همه, what doesn’t kill you makes you Strongylocentrotus. Ahem تر و قوی تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>