پخش زنده: کنگره بزرگ Tech مدیر عامل شنیدن

جف بزوس, تیم کوک, سوندار پیچای و مارک زوکربرگ همه شهادت در مورد شرکت های خود را امروز.

روز چهارشنبه پس از یک تأخیر کوتاه به مدیران عامل Google, Facebook, آمازون و اپل را شهادت در مقابل کنگره برای اولین بار. به خوبی مرتب سازی بر اساس: به لطف مداوم و همه گیر مدیران ظاهر خواهد شد از طریق ویدئو احتمالا از برخی از مطلوب تنظیمات که افترا زدن به این واقعیت است که این گروه شامل دو نفر از ثروتمندترین مردم جهان را. (و در حالی که زوم مترادف با همه گیر دوران جلسات کنگره در واقع با استفاده از سیسکو Webex گره خورده است.) حتی پس از این رویداد می تواند تاریخی با شرکت آمازون جف بزوس ساخت خود را در کنگره شنوایی اولین. موضوع: آیا این چهار شرکت هر یک در میان با ارزش ترین در تاریخ ساخته شده اند خود را به قدرت اقتصادی و یا استفاده از آن در راه است که آسیب های جامعه آمریکا به طور کلی.

چهار مدیران خواهد بود به دنبال اجتناب از گفتن هر چیزی مضر در تاریخ ثبت است. اما ریسک حتی بالاتر برای قانونگذاران سوال آنها را. برای دهه دره سیلیکون غول شده اند مجاز به گسترش اساسا از مقررات دولتی و گذشته جلسات داده اند این تصور که کنگره نمی تواند آنها را اهلی حتی اگر آن را می خواستم. در طول کمبریج Analytica جلسات در سال 2018 به عنوان مثال مارک زوکربرگ قادر به منحرف کردن سوالات سخت اطمینان کنگره حداقل 46 بار که او را مجبور به بازگشت به آنها را بعد.

این تاکتیک می تواند سخت تر در روز چهارشنبه به دلیل این زمان کنگره به انجام مشق شب خود را. این جلسه توسط آنتی تراست کمیته فرعی از کمیته قضایی مجلس به رهبری, رود آیلند, دموکرات, David Cicilline کلاه تحقیقات آغاز شد که در ماه ژوئن سال 2019 است و حاصل بیش از یک میلیون اسناد و مدارک. از آن خواهد شد یک آزمون بزرگ که آیا قانونگذاران فدرال در نهایت درک چه چیزی باعث بزرگ فن آوری کنه و اینکه آیا آنها یک دیدگاه برای چگونه به آن را تیک متفاوت است.

خانه تلاش شده است در حال اجرا به صورت موازی با تحقیقات توسط وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال و همچنین به عنوان توسط دولت به طور کلی وکیل. اما یک تفاوت عمده. این گروه ها مجریان معنی تحقیقات خود را در مورد اینکه آیا بزرگ با تکنولوژی شرکت های قانون را شکسته اند. کنگره از سوی دیگر می شود برای نوشتن قوانین. هدف اصلی از روز دوشنبه شنوایی است برای تعیین اینکه آیا هر گونه قوانین نیاز به تغییر برای مقابله با رقابت مشکلات در عصر اینترنت.

همه کنگره جلسات سیاسی هستند و این یکی را بدون شک باید سهم خود را از عضو کمیته نیروهای مسلح سنا و حزبی مجادله. اما هیچ دلیلی برای فکر می کنم از آن خواهد شد در این مطلب اساسی جانبی. اولین, آن را فقط 15 عضو آنتی تراست کمیته فرعی پرسیدن سوال نیست کل قوه قضائیه کمیته و آنها را به دنبال خود را وارد کنید juiciest یافته به رکورد کنگره. دوم این است که مساحت نسبی bipartisanship در یک زمان تاریخی قطبش; در حالی که دموکرات ها شده اند منجر به اتهام کنگره جمهوری خواهان نیز باید نگرانی های واقعی را بر روی سیستم عامل’ اثرات آن بر رقابت است. (در اینجا ما باید مکث به یاد داشته باشید که جمهوریخواه کمیته فرعی شامل اعضای مت Gaetz که بازدید کنندگان شامل پوشیدن یک ماسک ضد گاز در کف خانه در اوایل ماه مارس به مسخره coronavirus نگرانی و کسی که در روز دوشنبه اعلام کرد که او تا به حال در زمینه های جنایی ارجاع در برابر مارک زوکربرگ برای ظاهرا دروغ گفتن در مورد این که آیا Facebook تبعیض علیه محافظه کاران است. بنابراین برخی از هرج و مرج است که ممکن است برای قرار دادن آن ملایم است.)

بالاتر از همه, در این جلسه نشان دهنده محققان’ بهترین فرصت برای ارائه پرونده خود را به آمریکا. با چهار اجرائی که ریاست وسیع شرکت امپراتوری وجود دارد هیچ راهی برای پوشش دادن همه چیز. در اینجا چیزی است که در این جلسه به احتمال زیاد به تمرکز بر روی.

Facebook

Facebook نه تنها بزرگترین شبکه رسانه های اجتماعی آن را نیز صاحب دو از دیگر بزرگترین Instagram و واتساپ که هر کدام بیش از یک میلیارد کاربر. و کسانی که فقط دو نفر از بیش از 80 شرکت Facebook به دست آورد. یکی از کمتر شناخته شده نام شما می توانید انتظار برای شنیدن است Onavo تلفن همراه تجزیه و تحلیل راه اندازی است که Facebook خریداری شده در سال 2013 است که داده ها در برنامه های دیگر این گفته مورد استفاده برای شناسایی نامزدها برای به دست آوردن و یا کپی کنید. یکی-و-comer که Onavo بنا به گزارش پرچم: WhatsApp. (Facebook کرده در دفاع از خود با استفاده از Onavo و بعد از آن پروژه های مشابه به عنوان “تحقیقات بازار است.”)

“همه از سیستم عامل و هر یک از آنها را به دست آورد تا شرکت های کوچک توسط ده ها یا حتی صدها نفر” گفت: هربرت Hovenkamp پیشرو ضد تراست متخصص است که علنا تردید از برخی از دیگر استدلال های ساخته شده در برابر بزرگ با تکنولوژی. حتی Hovenkamp موافق است که این به اصطلاح “قاتل ادغام” که جذب رقبای بالقوه قبل از آنها رشد می کنند به چیز بزرگ بعدی یک مانع اصلی برای کارآفرینی و نوآوری است. “هر کس می داند آنچه در آن است که آنها در حال تلاش برای جلوگیری از ظهور سیستم عامل های جدید مانند خود.” بتن سوال برای کنگره این است که آیا قوانین در اطراف این خرید به خصوص under-the-رادار ادغام نوپای رقبای نیاز به تنگ تر می شود.

نگاه کنید تا ببینید, همچنین, آیا فرعی قادر به هجی کردن چگونه آن خریداری کمک به Facebook را بیشتر با مشخصات بالا مشکلات. Facebook ممکن است احساس فشار بیشتری به تجدید نظر در برخی از سیاست های خود در واقع چک کردن و سخنرانی نفرت برای مثال اگر آن فکر کاربران در هر نقطه دیگری به کسب و کار خود را. نیز قانونی محقق دینا Srinivasan گفته است که در حالی که Facebook در اصل به بازار عرضه شده خود را به عنوان خصوصی ترین پسند, شبکه اجتماعی قادر بوده است به تدریج دبه در آن حریم خصوصی تعهدات به عنوان آن را حذف و یا چلچله رقبا. انتظار می رود مارک زوکربرگ به صورت پرسش های دشوار در مورد اینکه آیا خود را در دراز مدت خرید ولگردی و قانونی شکنی شده است با هدف snuffing رقابت—و اینکه آیا شده است که یک چیز خوب برای Facebook کاربران.

جزئیات زوکربرگ نوشته شهادت در اینجا.

گوگل

چون گوگل با چنین موقعیت غالب در بسیاری از مناطق مختلف از اینترنت, اقتصاد, پرونده, آن ممکن است هر دو قوی ترین و سخت ترین برای توضیح. گوگل یک بازیکن غالب نه تنها در جستجوی بلکه در تبلیغات دیجیتال, تلفن همراه, سیستم عامل, جهت, ایمیل, اشتراک گذاری ویدیو—آن را تقریبا آسان تر به نام بخش هایی از اینترنت زیرساخت که در آن گوگل نمی کند بازی یک outsized نقش. و مانند Facebook شرکت ساخته شده است که تسلط خود را از طریق مجموعه ای گیج کننده از ادغام از جمله از یوتیوب اندروید و DoubleClick. انتظار فرعی به مقدار زیادی برای گفتن در مورد آن ادغام.

این سوال نیز به احتمال زیاد به تمرکز بر روی چیزی است که تبدیل به “گوگل” به فعل. در روز های اولیه آن با استفاده از گوگل معمولا به معنای جستجو برای چیزی و سپس کلیک کردن بر روی یک لینک به وب سایت دیگر. اما به طور فزاینده کسب و کار و رقبای شکایت دارند که گوگل طراحی کرده است از موتور جستجوی خود را در راه است که به نفع گوگل در هزینه های خود را. امروز تبلیغات تسلط بالای نتایج جستجو هرگز مانند قبل, قرار می دهد که فشار بر شرکت ها برای پرداخت دیده می شود. نتایج آلی در همین حال به نظر می رسد به نفع خود گوگل خواص: Google نظرات به جای Yelp از یوتیوب به جای Vimeo ، و پاسخ این جعبه که نیش ترمزی میزند اطلاعات از وب سایت های دیگر نگه می دارد کاربران در گوگل به جای کلیک کردن دور که به نوبه خود به معنی فرصت های بیشتر برای آنها را به کلیک بر روی تبلیغات.

صحبت از تبلیغات گوگل از تبلیغات دیجیتال یک بخش است که در آن غالب همراه با Facebook می رود به مراتب فراتر از جستجو در آگهی. با توجه به یک تحقیق جامع توسط انگلستان رقابت و بازارهای سازمان گوگل است تا به 90 درصد سهم در چند بخش دیجیتال آگهی بازار از جمله این ابزار است که ناشران و کسب و کارهای کوچک با استفاده از هر زمان که خرید و فروش تبلیغات. قابل ملاحظه ای به عنوان سالانه دیجیتال تبلیغات صرف رشد می کند به صدها میلیارد دلار در این بخش باقی مانده است تقریبا به طور کامل غیر قابل تنظیم—غرب وحشی که در آن گوگل است که کلانتر.

چه هزینه کنگره بی بند و مداخله نگرش? در این گزارش که ad-tech واسطه که گوگل بزرگترین و حداقل 35 درصد از تمام دیجیتال تبلیغات صرف. مطالعات دیگر ثابت ad-tech تلفات و حتی بالاتر در 50 یا حتی 60 درصد است. این سوال برای سوندار پیچای این است که آیا خود شرکت است که مصرف آن قطع به خاطر آن سزاوار و یا به دلیل آن می تواند.

جزئیات پیچای نوشته شهادت در اینجا.

آمازون

کمی منصفانه حرکت پشت اخیر بزرگ با تکنولوژی ضد تراست فشار خود را مدیون به طور گسترده ای به عنوان خوانده شده مقاله منتشر شده توسط یک دانشجوی حقوق به نام لینا خان به نام “آمازون ضد تراست تناقض است.” در این مقاله Khan استدلال کرد که مدرن ضد تراست دکترین تنگ شده پس از 1970 توسط دیوان عالی کشور نابینا بود به تهدید که آمازون رشد نمایی های مطرح شده به بقیه اقتصاد آمریکا و حتی به دموکراسی آمریکایی. به طور خاص او در زمان هدف در دادگاه نظریه که “درنده قیمت گذاری” عمل فروش چیزی کمتر از بازار به منظور بیرون راندن رقابت است که از لحاظ اقتصادی غیر منطقی و بنابراین هرگز اتفاق می افتد. آمازون دهه استراتژی فروش کالا در از دست دادن در حالی که نورد بازارهای مختلف به نظر می رسد نشان می دهد در غیر این صورت.

امروز خان یک کمیته فرعی کارمند که سپری کرده است در سال گذشته کمک به مدیریت بررسی است. جف بزوس خواهد شد برخی از توضیح را در مورد آمازون استراتژی های قیمت گذاری.

چرا که مشتریان دوست دارم آمازون با قیمت پایین, با این حال, ممکن است روی حیله و تزویر به پیروزی های خاص که در دادگاه افکار عمومی. آمازون بیشتر در معرض خطر است که آن را به چگونه آن را رفتار کسب و کار است که کار بر روی پلت فرم آن است. چون هر دو اجرا می شود بزرگترین بازار آنلاین و شرکت در آن بازار—و چون دسترسی به مقادیر بی سابقه ای از خریدار و فروشنده داده—سوالات swirled برای سال در مورد آمازون مشوق به فشار ناعادلانه پول از مارک ها و فروشندگان شخص ثالث. اکثر تجار نمی توانیم به توان بر روی پلت فرم, که حساب برای نزدیک به 40 درصد از همه ما هزینه های تجارت الکترونیک. (دوم-محل خارج می آید در کمتر از 6 درصد است.) این بدان معناست که آنها احساس می کنند که باید هر چه معامله آمازون به آنها می دهد. و در سال های اخیر تعداد بیشتری از کسب و کار شکایت کرده اند که این قرارداد را بمکد. مستقل تجار شکایت کرده اند که آمازون نیروهای آنها را به فروش در punishingly قیمت پایین اجازه می دهد تا جعل کنندگان به اجرا وحشی و حتی رهبری فروشندگان با تقلید از طرح های خود را با آمازون-محصولات مارک.

در آوریل وال استریت ژورنال گزارش داد که آمازون با استفاده از داده ها از فروشندگان شخص ثالث به منظور توسعه آن خصوصی-برچسب محصولات با وجود این شرکت اصرار که آن را هرگز می کند ، در بیش از دیوانگی است که گزارش کنگره به نام جف بزوس به شهادت برای اولین بار. مسئله این است که مطمئن شوید که به در مقابل ذهن خود را برای بازجویان.

جزئیات بزوس’ نوشته شده شهادت در اینجا.

اپل

این مورد در برابر اپل باید ساده ترین به دنبال آن است که به احتمال زیاد در اطراف فروشگاه App. توسعه دهندگان برنامه شکایت کرده اند—تمام راه را به دیوان عالی کشور—که 30 درصد برش اپل طول می کشد از تمام درآمد حاصل از آن در فروشگاه App ناعادلانه است. آنها همچنین متهم اپل از تبعیض علیه و یا پاره کردن برنامه های کاربردی که به رقابت با اپل را عرضه می کنند. مدیر عامل شرکت کاشی که باعث می شود سخت افزار و نرم افزار برای کمک به مردم پیگیری از چیزهایی مانند کلید و کیف پول شهادت است که اپل آن تغییر پیدا کردن آیفون من برنامه به تقلید کاشی—و پس از آن تصمیم به توقف فروش کاشی محصولات در فروشگاه خود را.

آی فون اپل حساب برای حدود 40 تا 50 درصد از ما در بازار تلفن همراه. درست مثل تجار آنلاین و آمازون توسعه دهندگان نرم افزار که امکان دسترسی به فروشگاه App در صورت یک تهدید وجودی. فناوری کارآفرین و مزاحم دیوید Heinmeier Hansson به تازگی افزایش با اپل پس از آن را رد کرد و یک نسخه به روز شده از برنامه ایمیل جدید هی از پلت فرم. او گفت: سیمی که حرکت منعکس “دمدمی مزاج و متناقض بررسی روند” و همچنین نام 30 درصد هزینه “کاملا ظالمانه است.” Hansson ممکن است یکی از بلندترین صدای انتقاد اپل سیاست های توسعه دهندگان اما او به دور از تنها یک.

در پیش بینی از این خط حمله, اپل هفته گذشته منتشر شد تحقیقات نشان می دهد که آن 30 درصد کمیسیون غیر معمول است و قابل مقایسه با آنچه رقبا مانند گوگل و آمازون شارژ برای برنامه های بر روی دستگاه های خود را.

که اعضای کمیته فرعی ممکن است می گویند: آره همین دلیل است که ما دعوت آنها را بیش از حد.

جزئیات طبخ نوشته شهادت در اینجا.

به روز شده 7-29-2020, 10:15 am ET: این داستان به روز شده است با مجلس نمایندگان’ ویدئو کنفرانس نرم افزار از انتخاب شما.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل شهروند این برنامه است که به شما می پرسد به گزارش جرم و جنایت در کنار درب
  • می تواند برگ برنده برنده جنگ در هواوی—و Infinite بعدی ؟
  • چگونه دو فاکتور تأیید هویت خود را نگه می دارد حساب های امن
  • این الگوریتم نیست جایگزین پزشکان این باعث می شود آنها بهتر
  • خواهد هیدروژن انقلاب شروع در زباله?
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesbuy stripe accountNovagrakorsan taksiAyırma BüyüsüOmeglegates of olympus oynaSweet Bonanza OynaEvde Paketleme İşi İstanbul