سازمان دیده بان برای Coronavirus کلاهبرداری فیشینگ

در روز پنج شنبه به عنوان coronavirus عفونت گسترش سازمان بهداشت جهانی طبقه بندی شده شیوع بیماری به عنوان یک اورژانس جهانی. روز جمعه مقامات ایالات متحده قرار می گیرد 195 نفر در دو هفته قرنطینه فدرال در کالیفرنیا پایگاه نظامی پس از تخلیه آنها از ووهان چین. در میان تلاش های بین المللی برای جلوگیری انتقال ویروس آنلاین scammers در حال حاضر شروع بهره برداری از عدم اطمینان و ترس است.

یک نمونه ایمیل فیشینگ از شنبه, شناسایی شرکت امنیتی Mimecast نشان می دهد حمله به انتشار لینک های مخرب و فایلهای Pdf است که ادعا می کنند حاوی اطلاعات در مورد چگونه برای محافظت از خودتان را از گسترش این بیماری است. “رفتن را از طریق سند متصل در اقدامات ایمنی در مورد گسترش کرونا ویروس” می خواند این پیام که وانمود می آیند از یک virologist. “این اندازه گیری می تواند شما را نجات دهد.”

ایمیل کلاهبرداران اغلب سعی می کنید برای استخراج یک حس ترس و اضطرار در قربانیان. آن را تعجب آور نیست که آنها را از تلاش برای ترکیب coronavirus به این راهکار به سرعت. اما این حرکت نشان میدهد که چگونه تلاش های فیشینگ را همواره در بتراشیم برای برخی از زمان آزمایش موضوعات و تم.

“متاسفانه ما این را اغلب در جغرافیای سیاسی حوادث و رویدادهای جهان می گوید:” فرانسیس گفنی مدیر تهدید هوش در Mimecast. “این زمانی است که cybercriminals به دنبال فرصت هایی را برای استفاده از این سردرگمی که مردم آسیب پذیر اند. آنها را با کلیک بر روی لینک کلیک کنید چرا که آنها مطمئن نیست.”

screenshot of phishing email
حسن نیت ارائه میدهد از پان ارتباطات

مهاجمان اغلب خیاط کلاهبرداری فیشینگ به رویدادهای فصلی مانند تعطیلات و یا مالیات های نجومی در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی اضطراب و یا اشتیاق. های مختلف حمله راه اندازی خواهد شد تغییرات مختلف از همان کلاهبرداری به سرقت اعتبارنامه های ورود به سیستم توزیع نرم افزارهای جاسوسی و یا جمع آوری اطلاعات شخصی از قربانیان خود را. آنها همچنین سعی کنید به پیشی مشروع حساب های ایمیل و هدف قرار دادن یک گروه خاص. اگر یک پیوست به نظر می رسد از یک همکار شما که خیلی بیشتر احتمال دارد به آن را باز کنید.

میزان موفقیت فصلی مضمون ایمیل های فیشینگ در مقایسه محدودتر هر چند برای کسانی که ثابت به بحرانی جهانی رویداد. زندگی مردم از طریق Brexit عدم قطعیت و یا یک فاجعه طبیعی را نامتناسب پرسش ها و نگرانی. حمله می تواند بهره برداری از آن ترس و شک و تردید با پیشنهاد آنها پاسخ.

بسیار تاریخ اخیر خرس که از. در ابتدای ژانویه به عنوان تشدید تنش بین ایالات متحده آمریکا و ایران, کلاهبرداران با ارسال اس ام اس پیام های متنی با لینک های مخرب و ادعا کردند که دریافت کنندگان انتخاب شده بود که برای یک نظامی ایالات متحده پیش نویس است. ارتش آمریکا استخدام فرماندهی آن را آغاز نمی کند و یا مدیریت پیش نویس بیانیه ای رد کردن نادرست متون. و انتخابی خدمات سیستم هشدار در مورد وب سایت های جعلی که خواست قربانیان “ثبت نام” برای پیش نویس و پرداخت “هزینه است.” جزئیات این ترفندها متنوع اما همه تغذیه در همان اضطراب در تلاش برای فریب افراد جوان به ورود اطلاعات خود را به یک فرم و ارسال پول به طور مستقیم به scammers.

“ما دیده ایم به وقت و زمان دوباره که cybercriminals به همیشه به دنبال بهره برداری بسیار قابل رویت وقایع چرا که مردم بیشتر احتمال دارد به درگیر شدن با ایمیل های مخرب زمانی که مطالب شامل تم که علاقه بیشتری تولید می گوید:” جرثقیل Hassold, مدیر ارشد, از تهدید پژوهش در ایمیل شرکت امنیتی Agari و سابق دیجیتال رفتار تحلیلگر دفتر تحقیقات فدرال. “برخی از تم های دیگر ما را دیده اند در سال های اخیر کمپین های آتش سوزی در استرالیا و کالیفرنیا.”

فراتر از کلاهبرداری فیشینگ بهداشت عمومی تلاش برای دریافت یک دسته در coronavirus شده اند گل نشسته با اطلاعات غلط و تئوری های توطئه است. در پنج شنبه, Facebook گذاشته یک طرح برای مقابله با ادعاهای دروغین, ترس از تقلبی درمان و گمراه کننده مشاوره است که آب گرفتگی پلت فرم. گوگل و توییتر و دیگر سیستم عامل های اجتماعی مانند Infinite نیز متعهد به مبارزه با اطلاعات غلط و تقویت معتبر گزارش و مشاوره.

Phishers همه به خوبی می دانیم که در طول زمان نامشخص—آیا آن را نزاع بین المللی و یا coronavirus—مردم از جان گذشته برای اطلاعات و اطمینان است. حفاظت از خودتان را از افتادن به این دام می تواند مشکل باشد اما وجود دارد برخی از مفید مراحل شما می توانید. همانطور که شما احتمالا شنیده ام بارها یک لحظه به فکر می کنم قبل از دانلود فایل پیوست و یا کلیک کردن بر روی لینک در ایمیل یا پیام به ویژه از کسی که شما شخصا نمی دانم. اگر شما را به ارتباط برقرار کردن سعی کنید برای تایید آدرس ایمیلی که معتبر است و املای صحیح یا استفاده از دیگر روش های ارتباطی برای تایید است که از همه چیز بالاتر از هیئت مدیره. مهمتر از همه اعتماد روده خود را. اگر چیزی باعث احساسات قوی یا یک احساس فوریت و یا فقط احساس خاموش—مکث به تجدید نظر. در نهایت هر چند کلاهبرداری فیشینگ طراحی شده برای دستکاری و فریب. هیچ شرم در افتاد ،

“Coronavirus به مخاطبان جهانی” Mimecast را گفنی می گوید. “بنابراین اگر شما می گویند” کروناویروس در حال حاضر شایع تر!’ مردم می رویم به فکر می کنم ” اوه خدای من آن را بیشتر مسری تر گزارش شده است در اخبار. خبری نیست با نگه داشتن ایمیل است.’ و آنها به احتمال زیاد به با کلیک بر روی لینک کلیک کنید چرا که آنها نگران هستند.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر