جدید آژانس اروپایی بودجه نروژی راه اندازی EpiGuard که باعث می شود gurneys که جداسازی بیماران.

EPIGUARD

این EpiShuttle بیمارستان gurney محصور در یک حباب پلاستیکی و نکردم با مهر و موم دسترسی به پورت نگه می دارد مسری بیماران جدا شده در حالی که در حال حرکت—از بین بردن نیاز به ضد عفونی کردن آمبولانس و هلیکوپتر پس از هر اجرا. EpiGuard نروژی راه اندازی در پشت آن مسابقه برای راضی کردن صدها نفر از دستور که قرار داده شده اند در میان coronavirus همه گیر می گوید بنیانگذار Fridtjof Heyerdahl یک دکتر که شروع به توسعه تجهیزات پس از 2014 اپیدمی ابولا در غرب آفریقا.

این شرکت مدیون رشد آن به اروپا نوآوری شورای (EIC) کمی شناخته شده اما بلند پروازانه آژانس اتحادیه اروپا که با هدف انجام برای راه اندازی و spinoffs چه حیطه دادن کمکهای مالی شورای تحقیقات اروپا برای تحقیقات پایه. بدون EIC پشتیبانی “سازمان ما شده اند آنقدر کوچک ما نمی توانسته اند به سطح شیب دار تا” Heyerdahl می گوید. در سال گذشته EpiGuard برنده €2.5 میلیون کمک مالی از EIC. در حال حاضر مهندسان ارائه شده است این شرکت یک رادیکال تر صورت حمایت دولت. در 13 مارس, Heyerdahl دعوت شده بود به درخواست برای یک EIC سرمایه گذاری در سهام است که می تواند به EpiGuard تا 15 میلیون یورو و اتحادیه اروپا سهام در شرکت.

EpiGuard یکی از ذینفع EIC 3 سال برنامه آزمایشی. اما در ژانویه 2021, EIC است برای تبدیل شدن به یک بخش عمده ای از افق اروپا, اتحادیه اروپا پیشنهاد €94 میلیارد R&D برنامه برای 2021-27. کمیسیون اروپا می خواهد €10.5 میلیارد دلار از آن برای رفتن به EIC; دولت های ملی را حل و فصل نهایی اعداد در ماه های آینده.

نا امید شده توسط اروپا و عدم در خانه رشد تکنولوژی غول کمیسیون امیدوار EIC کوچک کمک خواهد کرد شرکت فنی رشد در اروپا به جای اینکه اغوا دور به دره سیلیکون. “هدف در اینجا این است که برای بستن شکاف بزرگ وجود دارد که بین اروپا و ایالات متحده می گوید:” علامت فرگوسن ایرلند دانشمند ارشد و EIC رئیس هیئت مدیره. اما یکی از چالش خواهد بود پشتوانه مخاطره آمیز اما امیدوار کننده راه اندازی بدون تبدیل شدن به “سرمایه داران از آخرین چاره برای همه عدم شرکت هایی که نمی خواهید به انجام به خوبی می گوید:” کریستوفر Tucci, استاد مدیریت فناوری در سوئیس موسسه فدرال تکنولوژی لوزان که به توصیه این کمیسیون در حالی که این پیش نویس افق اروپا است.

عدم سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) کند شده است tech رشد در اروپا است. با توجه به این کمیسیون در سال 2016 سرمایه گذاران سرمایه گذاری فقط €6.5 میلیارد دلار در اروپا راه اندازی در مقایسه با €39.4 میلیارد دلار در ایالات متحده است. VC بودجه در اروپا نیز به سختی یک سوم اندازه ایالات متحده بودجه. که محدودیت توانایی خود را برای کمک به شرکت های کوچک مقیاس در گذشته به اصطلاح “دره مرگ” می گوید: مهندسان عضو هیئت مدیره Kerstin باک که برلین بر اساس مشاوره افتتاحیه مشاوره می دهد به راه اندازی است. “وقتی که می آید به مرحله رشد پوسته پوسته شدن شرکت ها وجود دارد ممکن است که بسیاری از [سرمایه گذاران] که اهل ریسک کردن” او می گوید.

EIC است که به منظور درمان این مشکل از طریق ترکیبی از کمک هزینه های بالا و ریسک, سرمایه گذاری سهام و یک جایزه نقدی برای مسابقات. (این EIC خلبان در حال حاضر ارائه €10 میلیون برنده طراحی یک روش ارزان برای پرتاب ماهواره های کوچک به مدار و €5 میلیون ارزان, باتری برای وسایل نقلیه الکتریکی.) این ارائه می دهد دو جایزه اصلی نوع: ردیاب فراهم می کند که کمک های مالی تا €4 میلیون برای مراحل اولیه توسعه فن آوری و شتاب دهنده است که ارائه می دهد کمک های مالی تا €2.5 میلیون و سهام سرمایه گذاری تا 15 میلیون یورو برای شرکت در تلاش برای مقیاس.

همچنین صرف نظر کردن از یک استاندارد مورد نیاز بسیاری از اتحادیه اروپا کمک هزینه های تحقیقاتی: که متقاضیان تشکیل کنسرسیوم که نیروهای آنها را برای به اشتراک گذاشتن یافته ها با سایر شرکت کنندگان است. Danaë Delbeke مدیر عامل شرکت بلژیکی شرکت نیلی خوشحال بود که او می تواند درخواست برای EIC پول به عنوان یک شرکت کوچک اقدام به تنهایی در حالت خفا. “ما در بسیار رقابتی زمینه می گوید:” Delbeke که چرخید نیلی از فوتونیک پژوهش در دانشگاه گنت و Interuniversity Microelectronics مرکز. شرکت برنده یک شتاب دهنده کمک مالی به توسعه زیر جلدی حسگر به طور همزمان نظارت بر ميزان گلوکز و کتون و لاکتاز در بيماران مبتلا به ديابت.

باک می گوید EIC کمک خواهد کرد که شرکت های که نیاز به زمان بیشتر و پول به بازار آماده مانند دستگاه های پزشکی و بیوتکنولوژی شرکت که برای برآوردن مجموعه مقررات و گواهینامه. آن را نیز هدف شرکت در حال توسعه “مخل” فن آوری و استخدام برنامه مدیرانی که می توانید آنها را شناسایی—کارشناسان در زمینه های مانند هوش مصنوعی, انرژی پاک و nanometrology.

گئورگ Licht یک اقتصاددان در لایبنیتس مرکز تحقیقات اقتصادی اروپا می گوید چیدن مخل فن آوری های اولیه آسان نیست. هنگامی که آن را روشن یک تکنولوژی مخرب آن را در حال حاضر خیلی دیر شده برای سرمایه گذاری های عمومی به دلیل “اگر آنها می توانید مطمئن شوید و سپس آن را روشن نیز به بخش خصوصی است.”

EIC را رادیکال ترین ایده ممکن است سرمایه گذاری در سهام چیزی کمیسیون اجرا می شود که EIC هرگز قبل از انجام داده اند (اگر چه پس از سال 2014 در عمل به عنوان ضامن برای برخی از سرمایه گذاری ساخته شده توسط مستقل بانک سرمایه گذاری اروپا). EIC سرمایه گذاری به این معنا نیست پول را برای اتحادیه اروپا به دلایل قانونی سهام خواهد بود متعلق به یک جداگانه سرمایه گذاری وسیله نقلیه. هر بازده وجود دارد خواهد شد اما یک سخنگوی کمیسیون می گوید که برنامه بلند مدت است و برای پول دوباره به بودجه اتحادیه اروپا. اگر برخی از EIC شرط پرداخت و آن را می یابد بعدی گوگل سود می تواند کمک به کاهش حق عضویت است که کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید پرداخت.

EIC دستورالعمل می گویند هدف این است که “تاثیر سرمایه گذاری” نیست و به حداکثر رساندن بازده و توچی می گوید نمی توان آن را نشانه ای از شکست اگر EIC از دست می دهد پول در برخی از بوقلمون. “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از شکست وجود دارد رفتن به وزش موفقیت و اگر یکی واقعا موفقیت بزرگ که به ایجاد بسیاری از مشاغل” توچی می گوید. یکی دیگر از هدف این است که برای تحریک اروپایی VC بازار فرگوسن می گوید. EIC نمی خرید سهام مگر در مواردی که وجود دارد با همکاری سرمایه گذاران; اگر هیچ یک را می توان یافت EIC ارائه خواهد شد یک وام برای تبدیل به سهام که سرمایه های خصوصی را نشان می دهد.

یک شرکت با انتظار EIC سرمایه گذاری در سهام است Hiber هلندی ماهواره ای راه اندازی. آن را با هدف ارائه, ارزان, کم پهنای باند دسترسی به اینترنت برای کم قدرت سنسورهای مورد استفاده در کشاورزی و صنعت در مکان های از راه دور. این سنسور می تواند به عنوان مثال نظارت بر رطوبت در خانه و یا زمینه های پخش کوچک بسته های داده در هر ساعت یا بیشتر.

کوئن جانسن, Hiber مدیر عامل شرکت می گوید EIC تامین مالی است که “مناسب” به دلیل شرکت خود نیاز به سرمایه گذاری مقدار زیادی از سرمایه در ماهواره ها و ایستگاه های زمینی قبل از آن می تواند سود حاصل از اشتراک به خدمات آن است. “ماهواره ارزان نیست,” او می گوید. “این یک بازی پرخطر است که ما در حال بازی است.” برای راه اندازی آن دو ماهواره جانسن می گوید Hiber مطرح €15 میلیون: €10 میلیون از بخش خصوصی به همراه کمک هزینه از €3 میلیون از آژانس فضایی اروپا و €2 میلیون از دولت هلند. EIC شما سرمایه گذاری 15 میلیون یورو در Hiber در کنار کمک بلاعوض تا €2.5 میلیون اما مقدار دقیق نیست و در عین حال ،

نه همه متقاعد شده است که EIC را آزمایش به کار خواهد کرد. “وجود دارد یک تاریخ با چنین سازمان هایی است که آنها تمایل به از دست دادن خود را در سیاست نقش و رانش به این بازی پول می گوید:” چارلز Edquist متخصص در سیاست نوآوری در دانشگاه لوند. “که در رقابت با سرمایه گذاری خصوصی.” و توچی اخطار می دهد که منتقدان ممکن است تصویر کشیدن هر یک شکست خورده سرمایه گذاری به عنوان یک سیاست شکست.

اگر EIC موفق آن ممکن است در اطراف برای همیشه لطفا برای فرگوسن می گوید. او می خواهد برای ساخت یک اروپایی VC بازار برای فن آوری های جدید به تقلید از یکی با پول است. “در رویای من,” فرگوسن می گوید: “ما خودمان را از کسب و کار.”

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im