سازمان دیده بان برنده این سال ‘رقص خود را Ph. D.’ مسابقه

آنتونیا Groneberg

حرکت بیش از جنیفر لوپز و شکیرا. Antoina Groneberg نوآورانه تصویر از zebrafish رشد مغز فقط reeled در علم‘s سالانه “رقص خود را Ph. D.” جایزه. یک رقصنده پس از او جوان Groneberg دانش آموزان جاز و رقص مدرن به عنوان یک کار جانبی در حالی که به دنبال یک دکترای خود را در علوم اعصاب در Champalimaud تحقیقات در لیسبون, پرتغال. زمانی که او شنیده ام در مورد علم‘s مسابقه غیر معمول به نظر می رسید طبیعی مناسب است. “علم و رقص همواره احساسات من می گوید:” Groneberg که در حال حاضر یک postdoc در Charité بیمارستان دانشگاه در برلین.

که جفت شدن که رقص خود را Ph. D., میزبانی علم و AAAS است به دنبال. مسابقه چالش دانشمندان در سراسر جهان برای توضیح تحقیقات خود را از طریق بسیاری اصطلاحات-رایگان متوسط در دسترس: تفسیری رقص. “آنتونیا Groneberg را طراحی رقص با الهام از zebrafish لارو ادغام رقص و علم برای یک زیبایی خیره کننده و فکری عمیق شاهکار از هنر می گوید:” Alexa Meade یکی از مسابقه قضات و یک هنرمند است که با استفاده از ریاضیات و توهم در کار او.

Groneberg دکترا پایان نامه بررسی نحوه حرکت گروه از zebrafish لارو تحت تاثیر قرار هر فرد حیوان رشد مغز و رفتار, اذیت کردن ضربه توسط بعضی از پرورش لارو در انزوا و مستند هیچ تفاوت. “ما استفاده می شود به شوخی که من دکتری بود به راحتی danceable به عنوان آن را در مورد جنبش” Groneberg می گوید. “برخی از همکاران من را متهم به برداشت من پایان نامه با موضوع به دلیل آن است.”

تا حد زیادی شات بیش از یک داغ آخر هفته در Champalimaud تحقیقات, این ویدئو شامل همکاران برخی از دانش آموزان رقص کودکان از بزرگسالان شرکت کنندگان و دیگران در لیسبون پردیس. (Groneberg می گوید: او رفت و در اطراف میپرسند: “آیا شما کودکان نو پا من قرض می تواند?”)

سال گذشته نسخه اولیه این فیلم رفت و ویروسی در میان zebrafish محققان Groneberg می گوید:—”شما نمی دیدن بیش از حد بسیاری از فیلم های رقص در مورد لارو ماهی.”

قضات—پانل مشهور جهان با هنرمندان و دانشمندان—انتخاب Groneberg رقص از 30 ارسالی بر اساس هر دو هنری و علمی انسان است. او طول می کشد خانه 1000 دلار و تمایز به اشتراک گذاشته شده توسط 11 گذشته به طور کلی برندگان. “این سال را به رقص خود را Ph. D., برجسته, برخی از بهترین ترکیب علم و تفسیری رقص من را دیده اند! رقابت ساخته شده پیچیده موضوع-مسائل قابل دسترس در حالی که حفظ یکپارچگی از ماده” مید می گوید.

این مسابقه سال تحت پوشش چهار دسته کلی: زیست شناسی و شیمی و فیزیک و علوم اجتماعی. Groneberg برنده هر دو علوم اجتماعی دسته و کلی جایزه. قضات گفت: فیزیک دسته برنده فنلاندی تصویری در مورد multispectral اسکن از جنگل ها توسط Samuli Junttila نیز سزاوار ویژه برای به رسمیت شناختن آن اصلی رپ و تولید حرفه ای. آنها آن را به نام “خنده دار و در عین حال علمی و آموزنده” با استناد به آن کر “اسکن درختان! اسکن درختان!”

رقص خود را (Ph. D.) ابداع شد توسط جان Bohannon سابق کمک خبرنگار علم که هنوز هم اجرا می شود این مسابقه از طرف آن. او در حال حاضر مدیر علم در آغازگر یک هوش مصنوعی شرکت.

برخی از برنده ویدئوها نشان داده خواهد شد در 16 فوریه در مقیاس سالانه AAAS جلسه در سیاتل واشنگتن است.

این چهار دسته برندگان انتخاب شده توسط داوران.

برنده کلی و علوم اجتماعی دسته برنده

آنتونیا Groneberg “اوایل زندگی اجتماعی تجربیات شکل اجتناب اجتماعی سینماتیک در لاروی zebrafish”

زیست شناسی دسته برنده

Katharina Hanika, “خدشه بیماری حساسيت ژن به دست آوردن مقاومت به پژمردگی ورتیسیلیومی در گوجه فرنگی”

شیمی قهرمان دسته

جکی Zorz “یک رویکرد یکپارچه برای بهبود بهره وری در انرژی زیستی میکروبی سیستم”

فیزیک دسته برنده

Samuli Junttila “با استفاده از multispectral lidar در تشخیص کاهش یافته و درختان”

2019 رقص خود را Ph. D. قضات:

  • رنه جاورسکی, Pilobolus
  • امیلی کنت Pilobolus
  • مت کنت Pilobolus
  • کارل Flink, سیاه برچسب جنبش
  • Katrien Kolenberg, KU Leuven
  • لئونارد Apeltsin دانشگاه کالیفرنیا در برکلی
  • Jodi Lomask خازن
  • الکسا مید, Alexa Meade Art
  • Weidong یانگ Kinetech هنر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر