سازمان دیده بان مغلوب ساختن پیشی جستن به 2020 خارجه اتحادیه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است برای ارائه سوم خود دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب در چه شکل دادن به یک مشغول به خصوص اخبار هفته در ایالات متحده است. این کشور فقط شاهد یک ظرف غذا از دموکراتیک حزبی در آیووا شنبه و روز چهارشنبه مجلس سنا قرار است با رای خود در این مقالات از استیضاح علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. رئیس جمهور ممکن است آدرس این مسائل به طور مستقیم در سخنرانی سالانه اش در کنگره اما آنها قطعا در ذهن او بوده است (و توییتر خود را تغذیه).

به جای انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به مشتری جلب کردن رکورد خود در اقتصاد, مهاجرت و امنیت ملی بر اساس لیست مهمانان منتشر شده توسط کاخ سفید ساعت قبل از رویداد. آنها عبارتند از معاون رئیس بخش گشت مرزی ایالات متحده و ذینفع از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های اقتصادی و اعضای خانواده از خدمات ما عضو که کشته شد در عراق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و انتظار می رود با آغاز به وزارت امور خارجه این اتحادیه در حدود ساعت 9 و همکاران (6 pm PT). زیر سخنرانی رئیس جمهور دموکراتیک پاسخ داده خواهد شد و توسط فرماندار میشیگان گرچن Whitmer به زبان انگلیسی و تگزاس نماینده ورونیکا Escobar در اسپانیایی.

چگونه به سازمان دیده بان

وجود دارد هیچ کمبود از گزینه اگر شما می خواهید به لحن به دولت از اتحادیه. کاخ سفید زندگی می کنند جریان امور خارجه اتحادیه از آن کانال یوتیوب. سخنرانی نیز خواهد شد پخش زنده توسط شبکه های بزرگ و کابل ایستگاه های خبری از جمله CBS, NBC, ABC, PBS, Fox News, CNN, C-SPAN. Telemundo هوا خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن گفتار و Whitmer پاسخ دوبله در اسپانیایی. بسیاری از شبکه ها نیز ارائه زندگی می کنند-در جریان مربوطه صفحات نرم افزار های موبایل برای iOS و Android و تلویزیون های هوشمند برنامه های کاربردی برای دستگاه های Apple TV, Roku, آمازون آتش Chromecast و تلویزیون اندروید. برخی از برنامه ها ممکن است نیاز به یک مشترک ورود به سازمان دیده بان اما وجود دارد مقدار زیادی از گزینه های رایگان در دسترس است.

ساده ترین گزینه ممکن است فقط نشانه این صفحه: سیمی نیز قراردادن یک جریان زنده از گفتار حق در اینجا شروع فقط قبل از ساعت 9 و همکاران.


بزرگ تر سیمی داستان
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر