ما همه Livestreamers در حال حاضر و زوم است که ما مرحله

ابزار نرم افزار شبیه سازی کار می کنند. آنها واقعا باید اجازه دهید ما در یک نمایش قرار داده.

آیا شما خودتان را بیش از این گذشته جذاب و ناراحت کننده هفته, همیشه در دوربین ؟ حضور در جلسات و گردهمایی های اجتماعی و رزین و احزاب بیش از کنفرانس ویدئویی? Toasting به درجه اعتبار ساقط است ؟ من تا به حال برای ساخت یک استودیوی کوچک, ساختمان برج از کتاب ها و نصب چراغ در بالا به افت راست. من نفرت لحظه ای که شما وارد تماس و این نشان می دهد همه شما به تنهایی در گوشه ای خود را. در آن لحظه من تنها من کج فک و splotchy بینی گوشتی کوزه از ناامیدی آینه در من. سپس دوباره آن را تنها در صورت در دست است. شما نمی توانید سفارش یک چهره جدید در آمازون است. شما حتی نمی توانید یک وب کم جدید; همه چیز فروخته شده است.

راه قبل از تماس های تصویری, من یک مترجم آزاد در یک آپارتمان یک اتاق. من مشغول به کار در خانه با یک مودم که به اشتراک گذاشته شده یک خط تلفن. کار من روابط همیشه با تمرکز بر انجام یک چیز: نوشتن کد نوشتن کپی, راه اندازی وب سایت. حتی اگر آن را معاملاتي کار بود و اغلب به شدت اجتماعی; شما را به بسیاری از دوستان چت, اغلب برای ساعت ها در مورد آنچه شما انجام شد. شما می خواهم که جلسات در پارک. شما می خواهم پیدا کردن دیگر مترجمان آزاد از طریق کلمه از دهان و آویزان کردن در آشپزخانه خود جداول. آن را تصادفی و رضایت بخش است. اما در برخی از نقطه شما می خواهم نیاز به یک سرپناه و بیمه بهداشت و درمان اگر شما می توانید آن را دریافت کنید. بنابراین به مصاحبه و امیدوارم به کار شما خواهد رفت. کمتر سرگرم کننده اما با ثبات تر.

این کار از خانه است که دوست ندارم. ما ده ها تن از software-as-a-service ابزار مدیریت تقویمهای ما در حال اجرا جلسات ما کمک به ما در مدیریت کد ما. من انتخاب تسهیم چت تصویری ابزار و پرداخت هزینه از آنها استفاده کنید. روز سه شنبه من به تدریس یک کلاس به 16 فارغ التحصیل دانش آموزان من هرگز ملاقات خارج از یک مربع بر روی صفحه نمایش. روز چهارشنبه من را به یک شهر مجازی سالن با 50 یا 60 اندکی مربع چهره و نگاهی به من. من بیش از حد صحبت چون من نیاز به پر کردن هوا. چهره تاری در راه است که باعث می شود من احساس می کنم شرمنده. چگونه می توانم تظاهر به دانستن این پستی-تمبر مردم ؟ وجود دکمه برای بالا بردن دست خود را و دکمه برای تشویق.

این افتضاح است. من بیش از حد در مرکز من کمی عجیب و غریب جهان به تنهایی با افکار من و من میکروفون USB. و تقویم من پر است از این نشست. هیچ وقت برای مکالمات طولانی که ایجاد ثبات در ذهن است که اجازه می دهد شما را به درک جهان که دیگران آن را ببینید.

این شبیه سازی کار می کنند. نگاهی تصویری برنامه های چت مانند دیدار با زوم BlueJeans. این جلسه شبیه ساز. آنها در تلاش برای کپی کردن و تکرار در قالب نشست اما نمی گرفتن واقعی فعل و انفعالات. شما نمی توانید خواندن یک اتاق را در درجه حرارت آن است. خود را کمی جوک سقوط تخت. ستون فقرات خود را ندارد صدا زمانی که همه چیز به خوبی پیش میرود.

من عشق واقعی-زندگی نشست. وجود دارد من آن را گفت. آنها تئاتر و من ژامبون. شما برنامه ریزی و آماده سازی شما را به یک عرشه شما سعی کنید به تعجب. جلسات خوبی اجرا هستند کیمیاگری; شما می توانید کلمات و تصاویر به چک های بزرگ و یا مردم موافقت خود را برای شما کار می کنند و یا متقاعد کردن یک شرکت بزرگ را به انجام چیزی است که از آن متنفر است به انجام. یک ساعت ؟ دو ساعت ؟ گریه را متوقف کند. قفل کردن من در یک اتاق به مدت سه روز با یک تیم از پنج غریبه و یک پشته از یادداشت های چسبنده به عنوان بالا به عنوان چشم خود را. در حال حاضر من 5,000 کلمات را به سازماندهی یک شش هفته سمینار در مدیریت دانش. به اعتقاد من بصورتی پایدار و محکم در اصل خستگی: هنگامی که شما با دیدن آنها شروع به سقوط است که زمان خود را به درخشش. اتاق را ترک چلپ چلوپ آب بر روی صورت خود و بازگشت در آن وجود دارد و برنده شوید. شما نمی بینید جلسات از نظر چه کسی برنده و از دست داده ؟ چرا شما حتی رفتن به جلسات ؟

اما در حال حاضر من به دام افتاده است. من احساس می کنم دو بعدی. من به شدت نیاز به گریز از این شبیه سازی. پس از روز از ساکت کردن و unmuting, من از رفتن به جستجو برای برخی از نرم افزار و یا الگو است که کمتر احساس جعلی—چیزی برای انجام چیزی را نشان می دهد. آنچه که من در یادگیری است که البته برخی از مردم حل کرده اند این در حال حاضر.

من دانلود یک قطعه از نرم افزار به نام OBS است که یک منبع تصویری و صوتی میکسر. آن را تبدیل کامپیوتر شما را به یک کمی مخلوط کردن اتاق جز این که به جای مجریان و دوربین های دیجیتال و تابلوهای آن را های مختلف ویندوز بر روی کامپیوتر خود این بازی شما در حال بازی, وب کم, تصویری از یک وب کم—این نرم افزار است که تبدیل دیجیتال همه چیز به منابع صدا و نور و اجازه می دهد تا شما آنها را به ترتیب به صحنه و محو شدن بین آنها است.

شما می توانید کوچک شدن سر خود را و آن را به گوشه پایین سمت راست. شما می توانید یک بازی و یا یک ویدیو و یا مطرح کردن خود را به ویرایشگر متن و به اشتراک گذاری آن. شما خود را به نوبه خود تمام واقعیت های دیجیتال را به یک تلویزیون نشان می دهد و سپس خود را انتخاب کنید livestreaming خدمات از یک dropdown. البته گزینه های کرکره امروز به نظر می رسد عمدتا گرا در اطراف بازیهای رایانهای و یا انجمن Twitch streamer یا دختر.

من دیدن افراد دیگر کشف OBS. مردم آن را دانلود و شکایت در توییتر در مورد چگونه آن را کاملا کار نمی کند. از آبی, مدیر عامل شرکت Shopify مسائل 10000 $جایزه برای هر کسی که می تواند “دوربین مجازی” نرم افزار که لینک OBS (در مک) به گوگل ملاقات و یا زوم. “من می دانم که بسیاری از افرادی که نیاز OBS اما در حال حاضر به پخش به نرم افزار ویدئو کنفرانس مانند زوم/دیدار/تیم” او می نویسد: در یک GitHub متعهد.

من مؤسسین که واقعا دوست دارد خوب ناراحت کننده حاضر با استفاده از یک وب سایت به نام Renderforest و ما شروع به اضافه کردن فیلم ها به جلسات overdramatic معرفی و اطلاعیه ها از پروژه های جدید مسخره vaporwave صحنه ها و تصاویر متحرک از مردم در یک نما از شهر فلورانس. خیالی دوربین تابه و بیش آشکار در ساختمان ما لوگوی ما. چه مسخره تر از هدفمند شرکت بی دست و پا ، کسی آنلاین را 100 دلار به یک لاما به ویدئو های خود را تماس بگیرید. آن را به نام بز 2 جلسه. من وسوسه هستم.

ما همه livestreamers در حال حاضر.

من شروع به نوشتن کمی از نرم افزار های سفارشی در شب آنجا وجود ندارد بسیار دیگری را علاوه بر پخت نان و مراقبت از سلامت خود و رفاه نه که منافع من بیش از حد. من نرم افزار را نشان می دهد خوب لایه-کیک نمودار با قطعات همه در هماهنگی و سایه های آبی رنگ است. این داستان من معمولا با مستطیل در یک عرشه اسلاید, اما در حال حاضر زمانی که شما با کلیک بر روی یک جزء کلمات پاپ تا همه چیز تغییر کند. داده های آینده زنده! شما می توانید فشار با نوک انگشت اطراف و اتصالات. من می روم پایین سمت راست از این برنامه کمی خالی فضای سفید به طوری که من می تواند فشار صورت من به آن است.

من یک مقدار زیادی از توهمات در مورد چگونه آن خواهد شد. ما خواهید بود صفحه بندی از طریق برخی از خسته کننده-باسن گوگل اسلاید و من به شما گفتن به من اجازه سوئیچ بیش به ما سفارشی پلت فرم اکسپلورر و چهره من را از بین بردن به گوشه سمت راست پایین و مردم خواهد شد فکر می کنم من هرگز دیده می شود قبل از این. من باید به این مرد من پول به طوری که او می تواند من را به همه چیز. رقبای ما خواهد بود با استفاده از پاورپوینت و اسکایپ مانند قرون وسطی دهقانان و یا بزرگ-شرکت اتوماتیک. در حالی که ما خواهید بود شرکت Coppolas.

متوقف کردن فکر کردن در یک دفتر به عنوان محل ملاقات. فکر می کنم از یک دفتر به عنوان یک cineplex هر اتاق کنفرانس تئاتر از هنر و صنعت و نظم و انضباط. در توهمات من این شبکه ها همیشه سریع و نرم افزار هرگز سقوط.

من فکر می کنم من ایده را تبدیل به یک جزء بسیار آینده نرم افزار: فضای خالی که در آن شما با قرار دادن صورت خود را. لحن به من livestream, نام هر جلسه. اجازه دهید من به شما نشان می دهد نه فقط اسلاید و یا ایده اما چیزی که واقعی است که در حال ساخته شده است. چت میان خودتان. من به پشت کانال. اگر شما از دست نشان می دهد من آن را ضبط و آن را رونویسی در این کتابخانه از فیلم است که تعریف فرهنگ ما است. بله, که خواهد شد در آینده. ما در حال رهبری که در راه است. همه ما در حال رفتن به جریان زنده اطلاعات, بازی و اسباب بازی و ویندوز. این غیر قابل اجتناب است. ما باید به استقبال آن در واقعیت است. صرف زمان صرف پول و ایجاد این اتفاق می افتد. و پس از آن من فکر می کنم این بسیار مهم افکار همسر من و من ما کمک های مالی و سپس ما را به ما دو فرزند را بر روی ما کمی بالکن حمل گلدان و تابه. این 7 بعد از ظهر و زمان برای تشویق کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ به موج در سراسر خیابان گسترده به کشورهای همسایه ما که واقعی هستند و از همه در سراسر جهان است.

منبع عکس: گتی ایماژ


این مقاله به نظر می رسد در شماره ژوئن. مشترک شدن در حال حاضر.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • زوم برش آن را برای شما ؟ سعی کنید به کاوش در دنیای مجازی
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im