ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟

یک virologist کمک crack غیر ممکن است مشکل: چگونه مطمئن شویم که در برابر اقتصادی عواقب ویرانگر شیوع بیماری های ویروسی. این طرح مبتکرانه. در عین حال ما هنوز در این ظروف سرباز یا مسافر.

“این واقعا یک 100 سال چیز” ناتان ولف گفت. سال 2006 بود و ولف و سپس 36 سال virologist با یک سرکش لانه فرفری نشسته بود در سراسر یک جدول از من در یک رستوران شلوغ در Yaoundé پایتخت کامرون است. یک استاد اپیدمیولوژی در UCLA او شده است زندگی در غرب آفریقا برای شش سال ایجاد یک مرکز تحقیقاتی برای شناسایی و مطالعه ویروس ها به عنوان آنها عبور بیش از حیوانات وحشی به انسان است.

که شب ولف به من گفت که تشکیل یک شبکه از تحقیقات بین المللی در سراسر جهان در نقاط داغ که در آن به طور بالقوه مخرب ویروس ها بودند آماده به پرش: کامرون که در آن HIV به احتمال زیاد از شامپانزه ها به شکارچیان محلی; جمهوری دموکراتیک کنگو که تا به حال دیده می شود انسان شیوع monkeypox; مالزی خانه به یک سال 1998 ظهور ویروس Nipah; و چین که در آن SARS-CoV حال عبور بیش از به احتمال زیاد از خفاش ها در سال 2002. ولف امید است که با درک آنچه که او به نام “ویروسی پچ پچ” از جمله مکان های آن امکان پذیر خواهد بود نه تنها به واکنش نشان می دهند سریع تر به شیوع بیماری های, اما به پیش بینی ورود خود و متوقف کردن آنها را قبل از آنها گسترش یافته است. “100 سال چیز” او فکر جهانی همه گیر و چگونه تاریخچه را قاضی بشریت تلاش برای آماده شدن برای آن است. بزرگترین ترس او گفت که یک ویروس ناشناخته به انسان دفاع ایمنی بدن شروع از یک انسان به انسان انتقال زنجیره ای که محاصره جهان است.

به عنوان زدم پشت کامرونی آبجو و صحبت بین مجموعه ای از گروه های محلی او خود اعتراف کرد پروژه می تواند شکست. “این می تواند باشد که ما در این نگاه و این تصادفی—شما نمی توانید پیش بینی آن” او گفت:. “و یا می تواند باشد که ما بر روی لبه یک تغییر پارادایم.” نهایی سوال ولف اضافه شد “آیا مردم نگاه و می گویند شما انجام یک کار خوب در پاسخ به همه گیری اما شما کاری نمی کند برای جلوگیری از آنها را؟” 100 سال مفهوم تا گرفتار من است که من از آن استفاده به عنوان آخرین خط داستان من نوشت: در سال 2007 در این مجله.

سیزده سال بعد به عنوان SARS-CoV-2 ویروس سوخته در سراسر جهان در این راهپیمایی آن را به نظر می رسد که 100 سال قضاوت وارد شده بود. ما می خواهم هر دو شکست خورده در جلوگیری از دقیق خطر ولف تا به حال به ما هشدار داد و در پاسخ هنگامی که از آن پدید آمده است. او نه تنها همه گیر کاساندرا ، حتی نزدیک. دانشمندان و روزنامه نگاران و کارشناسان بهداشت عمومی تا به حال صدا زنگ برای دهه پر مجلات, دولت, گزارش و کتاب های محبوب خود را درخواست. وجود دارد, همایش, کمیسیون, جلسات, تمرین, کنسرسیوم. هر چند سال دیگر در نزدیکی-از دست اپیدمی پدید آمده است که گریه کردن برای طولانی مدت آماده سازی است.

اما ولف بود کاساندرا من می خواهم شناخته شده است و من نمی تواند کمک کند تعجب آنچه در آن احساس می شود زندگی را از طریق همه گیر شما پیش بینی شده است. ما در حال مکاتبه چند بار پس از سال 2007 و من می خواهم به دنبال کار خود را به صورت پراکنده به عنوان او شروع به یک شرکت به نام Metabiota. به عنوان بهترین من می تواند جمع آوری او منتقل ایده اصلی خود را از یک بیماری نظارت شبکه به یک نوع داده های اپیدمیولوژیک شرکت.

من حفر کردن ایمیل خود و به او نوشت. “آن را باید یک احساس عجیب و غریب” به من گفت: “به اند وحشتناکی درست در مورد چیزی است که شما نمی خواهم به حق در مورد.”

هنگامی که او به نام من بعد ما فقط 4,000 موارد Covid-19 و ولف صدا محاصره. “در حال حاضر من یک کمی—چه کلمه حق برای آن غرق,” او گفت:. اما او به نظر می رسید قطعا unenthusiastic مورد بحث خود را prescience. “من علاقه ای ندارم در صبح روز دوشنبه quarterbacking,” او گفت:. “اگر شما کسی که می گوید: آسمان در حال سقوط است و آن می افتد, شما قطعا احساس گفت:” چرا مردم به من گوش بده؟’ اما وجود دارد بسیاری از مردم گفت: آسمان در حال سقوط است در مورد چیزهای دیگر و آن را نمی کند.”

و نه او به خصوص علاقه مند در مصاحبه سرزنش—در ارائه یک من-گفت-شما-پس از بی باک شکارچی ویروس. “بسیاری از مردم صحبت می کنند که” او گفت:. “آن را مانند ارتعاشات خوب: من نمی خواهم به بازی که دیگر نیست. من یک رکورد جدید است.” در حال حاضر 49, ولف تا به حال معامله کامرونی جنگل برای اتاق های کنفرانس از دره سیلیکون. وقتی که من تو را دیدم او را در زوم خود را شانه ظهر قفل بودند رفته و خود را قرنطینه ریش شد از طریق ضربه با رنگ خاکستری. اما او در همان تب و تاب بودن از شور و شوق من به یاد. جدید خود اشتغال ذهنی او به من گفت بود همه گیر بیمه.

من اعتراف این نیست بلافاصله بستم علاقه من. کلمه بیمه تداعی در من احساس بیزاری و نفرت. مانند بسیاری از آمریکایی ها شخصی من رابط با صنعت است, اجازه دهید فقط می گویند کمتر از مثبت است. اما پس از آن ولف شروع به توضیح غیر منتظره مسیر حرفه ای خود را گرفته بود. پس از سالها فکر کردن در مورد شیوع از نظر علامت و مرده او می خواهم شروع از نظر اقتصادی انشعابات. جهانی و همه گیر و گام های ما را به آن را متوقف کند به معنی کسب و کار closings اخراج و بیکاری توده. آماده به چهره شیوع او می خواهم به این باور رسیده مورد نیاز پیش بینی اثرات آن.

این بود که در آن بیمه در آمد به طور خاص یک نوع از بیماری همه گیر بیمه—برای کسب و کار و شاید حتی برای کشورهایی—که خواهد پرداخت کردن به عنوان به زودی به عنوان یک بیماری همه گیر به یک آستانه خاص است. در سال 2015 Metabiota در حال همکاری با بیمه اتکایی غول مونیخ Re آمریکایی و کارگزاری بیمه مارش به توسعه و فروش یک سیاست به طور خاص برای محافظت از کسب و کارهای بزرگ در برابر بیماری های همه گیر به stanch ضرر و زیان مالی و نگه داشتن آنها را شناور. آنها می خواهم راه اندازی آن در اواسط سال 2018 یک سال و نیم قبل از اولین Covid-19 نفر در چین ظاهر شد.

من حس یکنواختی از بین میره. به عنوان ولف و من صحبت شد در مجموع اقتصادی مستند در محل با میلیون ها شغل ناپدید هفته و خطوط در مواد غذایی pantries کشش توسط ساعت. و در اینجا او می گفت که آنها تا به حال آمد تا با یک نوع مالی واکسن دقیقا این سناریو منتشر طولانی نیست قبل از بدترین بیماری همه گیر در یک قرن. آن را نمی خواهد متوقف کردن ویروس, البته, اما آن می تواند کمک به کاهش برخی از بدبختی است که از آن سرازیر شد.

چگونه باید آن دسته از مدیران احساس من تعجب با صدای بلند که تا به حال پیش بینی برای خرید, برای اولین بار در جهان همه گیر کسب و کار بیمه ؟ چه یک داستان آنها را به بگویید.

وجود دارد فقط یک مشکل است. “و ما شکست خورده” ولف گفت. “نه به این دلیل که ما نمی این مدل هست. ما را قادر ساخت کسب و کار-اختلال بیمه برای بیماری های همه گیر. اما هیچ کس آن را خریدم.”

من خیلی حیرت زده من نام او را تا چند روز بعد از او بخواهید دوباره. او به معنای واقعی کلمه هیچ کس آن را خریدم ؟

“تا آنجا که من می دانم هیچ کس خریداری سیاست,” او گفت:.

این یک بیمه عمر دوراهی که برای اولین بار گونتر Kraut فکر کردن در مورد بیماری های همه گیر نزدیک به یک دهه پیش است. یک ریاضیدان آموزش Kraut مشغول به کار بود در پاسخ مونیخ یکی از بزرگترین reinsurers. به عنوان آن را برای تلفن های موبایل, بیمه اتکایی است که کسب و کار بیمه بیمه. محلی و ملی شرکت های بیمه است که من و شما خرید زندگی و یا پوشش خودرو از Geicos و Allstates جهان—نیاز به حفاظت از خود را در برابر نادر اما حوادث فاجعه بار است که ممکن است ایجاد ادعا می کند به اندازه کافی به آنها را ورشکسته. بیمه اتکایی شرکت های ارائه که backstop بیمه برای همه چیز از خانه ها و پروژه های زیربنایی به ضرر و زیان کسب و کار و فردی زندگی می کند. بیمه اتکایی staggeringly تلاش پرسود: پاسخ مونیخ بود $56 میلیارد دلار در درآمد و 3 میلیارد دلار در سال گذشته سود. بازار به اندازه کافی بزرگ است که آن چندساله رقیب سوئیس Re زمان در $49 میلیارد دلار خود را.

Kraut شنی و هنوز هم کمی پسرانه-به دنبال در 39 رشد در نزدیکی مونیخ که در آن eponymous شرکت تحت سلطه اقتصادی چشم انداز از زمان تاسیس آن در سال 1880. او در مورد پیچیدگیهای اختصاصی با صبر و شکیبایی که نشان میدهد او انجام داده است به طوری بارها قبل از, هیچ کدام پوشیده شور و شوق خود را. او جذب نسبت به ریاضی در دانشگاه, و او به من گفت: “آن را سخت به مطالعه ریاضیات در مونیخ تا کنون که بدون یادگیری در مورد وجود شرکت های بیمه اتکایی.” پس از اتمام دکترای خود را در مدیریت ریسک و بیمه در Ludwig-Maximilians University او یک کار به عنوان یک کمی تحلیلگر در مونیخ Re بیمه عمر بخش در سال 2007. “بیمه اتکایی است که گاهی اوقات به نام کسب و کار از یک صد حرفه ای,” او گفت:. “از آنجا که شما لازم نیست فقط باید ریاضی دانان و وکلا و تجار و بازرگانان. شما سابق مهندسین معدن. شما باید کاپیتان سابق که هدایت کشتی ها در سراسر اقیانوس. شما باید هنر کارشناسان که تخصصی در هنر بیمه. آن است که اگر شما مثل همیشه به زندگی است. مسلما با کمی از این دیدگاه منفی در آن است.”

پاسخ مونیخ—یک شرکت ساخته شده است به جذب خطر از دیگران—تا به حال یک خطر مشکل از خود: یعنی امکان جهانی همه گیر. بیمه اساسا کسب و کار کمی ریسک و سپس صاف کردن آن را. اما در سراسر جهان شیوع ریاضی در زندگی خود را بیمه نمونه کارها نگاه نگرانی حتی به Kraut و همکاران خود را که صرف حرفه خود تعمق در تاریک ترین خطرات. در اواخر سال 2011 Kraut تیم تصمیم به سعی کنید برای انجام کاری در مورد آن.

“بیایید نگاهی به عنوان مثال از مونیخ و بیمه” Kraut به من گفت. “است که بسیار پایدار کسب و کار است.” یک شرکت محلی ممکن است تا مطمئن شویم که ده ها هزار خودرو هر کدام با احتمال خاصی از داشتن یک تصادف کوچک. “شما می توانید پیش بینی بسیار خوبی چقدر پول شما را مجبور به پرداخت ادعا شهرک و از این رو چقدر حق بیمه شما نیاز به جمع آوری” او گفت:. اما اجازه دهید بگویم که یک سال وجود دارد freakishly بزرگ یا رگبار تگرگ در بایرن صدمه زدن به نیمی از اتومبیل در نمونه کارها. در نتیجه ادعا می کند می تواند یک خطر انقراض در سطح رویداد برای یک شرکت بیمه. چنین طوفان ممکن است رخ دهد از نظر آماری تنها یک بار در هر سه دهه—یک-در-30-رویداد سال در خطر زبان—اما هر اتومبیل شرکت های بیمه را مجبور به نگه داشتن پول نقد به اندازه کافی در دست است به پرداخت ادعا می کند در نیمی از اتومبیل های خود را فقط در مورد. “این یک مقدار زیادی از پول شما نیاز به قرار دادن در کنار چیزی که اتفاق می افتد بسیار به ندرت” Kraut گفت.

در حال حاضر در نظر گرفتن یک بیمه خودرو در پاریس با همان مشکل: ناوگان خودروهای قابل پیش بینی تعداد تصادفات تهدید یک-در-30-سال طوفان یا رگبار تگرگ رویداد. اینجاست ریاضی استفاده از بیمه اتکایی. اگر Munich Re وعده برای پوشش هر دو شرکت در مقابل عجیب و غریب hailstorms “آنچه ما می توانیم فرض کنیم با احتمال بالا است که وجود خواهد داشت hailstorms در پاریس وجود خواهد داشت hailstorms در مونیخ, اما به احتمال زیاد آنها را نمی خواهد اتفاق می افتد در همان سال” Kraut گفت. این بدان معناست که Munich Re کنار می توانید پول کمتری برای آماده شدن برای یک رویداد نادر است. حتی بهتر: بیشتر ماشین بیمه است که پاسخ مونیخ می افزاید: برای نمونه کارها خود را در بیشتر مناطق جغرافیایی بیشتر از آن می تواند تبدیل نادر و گران قیمت به خطر قابل پیش بینی و ارزان تر برای خود است. در بیمه آن را به نام تنوع. “بیشتر است که شما می توانید گسترش این خطر بهتر است برای ساخت آن بیمه,” Kraut گفت. “همین دلیل است که شرکت های بیمه اتکایی هستند شرکت های جهانی.”

ریاضی شامل دیگر بیمه “خطرات” را به عنوان آنها شناخته شده است—زلزله, سیل, آتش سوزی. و عادی مرگ و میر بیشتر از زمان. اما در آن وضع مشکل برای Kraut بود که تا حدی مسئول برای اطمینان شرکت بیمه عمر, بخش نیست شانه ناپایدار خطرات. محلی بیماری شیوع بودند مانند hailstorms از بیمه عمر: نادر و ویرانگر منطقه ای حوادث است که می تواند در شمارش به اتفاق می افتد در زمان های مختلف در مناطق مختلف. “در حال حاضر شما به سرعت ببینید مشکل با بیمه بیماری همه گیر در معرض خطر به دلیل یک بیماری همه گیر است که با تعریف یک رویداد جهانی,” Kraut گفت. تصور کنید یک یا رگبار تگرگ, پخش كردن, از شهر به شهر در سراسر جهان در یک زمین شناسی زنجیره ای: “کل مفهوم جهانی تنوع کار نمی کند دیگر.” شیوع در مقیاس 1918 آنفولانزا—50 میلیون مرده در سراسر جهان—ممکن است یکی-در-500-سال خطر یک رویداد راه در دم از احتمال منحنی. اما یک بیماری همه گیر در این مقیاس و یا حتی یک بطور قابل توجهی کوچکتر می تواند نه تنها پایمال بیمه عمر شرکت های, اما Munich Re بیش از حد.

برای مقابله با پاسخ مونیخ را در معرض Kraut تیم شروع به تلاش برای تعیین کمیت و قیمت این فوق العاده از راه دور غیر قابل پیش بینی خطر است. اگر آنها موفق به انجام این کار است که آنها پس از آن نیاز به فروش بخشی از آن خطر برای پیدا کردن کسی که مایل به بیمه reinsurer. “هیچ کس واقعا تا به حال سعی کردم به انجام یک معامله در یک-در-500-سال دوره بازگشت” Kraut گفت. رئیس خود را به آن 50-50 شانس موفقیت.

اما در طی دو سال این گروه به تدریج ساخته شده است یک لیست از خریداران بالقوه. معلوم شد که چند بزرگ و سرمایه گذاران نهادی به دنبال تنوع بخشیدن به پرتفوی خود را و کمی از بیماری همه گیر در معرض خطر بود و تنها چیزی که. پاسخ مونیخ خواهد آنها را با پرداخت سالانه, سال پس از سال است. در این رویداد نادر از یک بیماری همه گیر آنها را مجبور به پوشش مونیخ Re زیان. یکی علاقه مند کلاس از سرمایه گذار—اگر یک خوفناک یکی—بود و صندوق های بازنشستگی که به طور معمول دست و پنجه نرم کردن با چیزی به نام طول عمر خطر: این فرصتی است که مردم زندگی می کنند طولانی تر از انتظار می رود. “این واقعا خوب اصطلاحات به آن را ‘خطر’ ” Kraut گفت. “این یک چیز خوب از لحاظ فنی! اما اگر مردم زندگی می کنند بسیار طولانی تر از انتظار می رود و سپس یک صندوق بازنشستگی نیاز به پرداخت مقدار زیادی بیشتر حقوق بازنشستگی از آنها در اصل محاسبه شده است.” کشنده بیماری همه گیر است که طول می کشد زندگی از بازنشستگان برای قرار دادن آن در بسیاری از شرایط بالینی به معنی کمتر سال از بازنشستگی پرداخت, لغو برخی از طول عمر خطر است. باید هیچ بیماری همه گیر بوجود می آیند, آنها خواهد پرداخت از جیب مونیخ دوباره. توسط 2013, Kraut و تیم خود قرار داده بود هم به اندازه کافی سرمایه گذاران—شروع با استرالیا صندوق بازنشستگی—به برخی از این بیماری همه گیر مشکل خاموش مونیخ Re کتاب های. اما او به زودی مواجه می شوند غیر منتظره دردسر: مکانیسم های نوشته شده را به دنبال مقابله با تکیه بر یک سری از “پاندمی فاز” نظارت توسط سازمان بهداشت جهانی است. (فاز 1: ویروس در گردش خون در حیوانات. فاز 2: گزارش از عفونت انسان. فاز 3: انسان-به-انسان انتقال است. و به همین ترتیب تا مرحله 6: پایدار شیوع بیماری در مناطق متعدد.) مدتی در سال 2013 با این حال که رها این سیستم برای کمتر خاص چهار فاز است. Kraut به طور ناگهانی نیاز به برخی از سازمان های دیگر به ترسیم مراحل شیوع قابل اعتماد کافی برای نوشتن به یک بیمه نامه است. و او نیاز به کسی برای نظارت بر شیوع نزدیک به زمانی که آنها ضربه توافق باعث بیماری و مرگ و میر گسترش یافته است. “اما شما نمی توانید فقط استخدام که” او گفت:.

در مطالعه در جهان اپيدميولوژی Kraut اتفاق افتاده است که برداشت یک کتاب به نام ویروسی طوفان. نوشته شده توسط Nathan ولف. بخشی از خاطرات, قسمت, نسخه, کتاب گذاشته یک دیدگاه برای چگونه برای مقابله با این تهدید که رمان ویروس نمایندگی به انسان است. Kraut نگاه ولف و دیدم که او می خواهم با تشکیل یک شرکت است. “من فکر کردم اوه شاید این بچه ها در واقع می توانید آن را انجام,” او گفت:. او با ارسال یک ایمیل به [email protected] “سلام آیا شما تا کنون شنیده ام از یک شرکت بیمه اتکایی? من ممکن است یک دلیل خوب برای شما صحبت کنم.”

pNita Madhav an epidemiologist spent 10 years modeling catastrophes before coming to Metabiota. She's now the company's...

نیتا Madhav, یک, اپیدمیولوژی صرف 10 سال مدلسازی فجایع قبل از آمدن به Metabiota. او در حال حاضر مدیر عامل شرکت.

عکس: کریستی HEMM KLOK

آن را به عنوان اتفاق افتاده ولف در حال حاضر فکر کردن در مورد کسب و کار و شوک های ناشی از بیماری های همه گیر که Kraut ایمیل وارد Metabiota این صندوق در سال 2013. این زمان ولف مشخصات عمومی به عنوان یک ایندیانا جونز-مانند ویروس شکارچی شده بود به خوبی تاسیس شده است. او شده است می خواهم ویژه در سی ان ان و داده بود واجب مذاکرات TED. او راه می رفت تا به دور از موقعیت شاغل در UCLA به سان فرانسیسکو نقل مکان کرد و در دهکده Metabiota. ولف اهرمی کارهای علمی خود را به بخش خصوصی با استفاده از داده های خود را از شبکه ای از ایستگاه تحقیقات برای انجام نظارت بیماری برای مشتریان. برای سال, شرکت subsisted تا حد زیادی در قراردادهای دولتی از جمله بیش از 20 میلیون دلار از وزارت دفاع و کمک های سازمان های درگیر در مدیریت بیماری همه گیر شیوع است. Metabiota همچنین همکاری با خارجی کمک آژانس USAID در یک پروژه به نام پیش بینی برای کمک به ساخت یک پایگاه داده فهرست نویسی ویروس در حیوانات مخازن و پیش بینی آنهایی که ممکن است پرش به انسان است. “وجود دارد برخی از موفقیت” ولف به من گفت. “برخی از پول قرار داده و به پیش بینی و پیشگیری است. نه به اندازه کافی واضح است.”

به عنوان ولف آغاز شده به نظر می رسد در مراحل در کنار رهبران کسب و کار او متقاعد شد که بخش تجاری تا به حال به طور جدی دست کم گرفت اپیدمی خطر است. در سال 2010 او در یک پانل در داووس به نام “آماده شدن برای یک بیماری همه گیر.” پیش از این سازمان گردش یک نظرسنجی نشان می دهد که در حالی که 60 درصد از مدیران معتقد بودند خطر شیوع جهانی واقعی بود تنها 20 درصد تا به حال یک طرح اضطراری در محل. که در همان سال از او می خواهم دعوت شده به کروز صنعت کنفرانس. او می خواهم سعی کردم بدون شانس برای متقاعد کردن مدیران است که Metabiota می تواند کمک به آنها را جلوگیری از ویران کردن یک بیماری همه گیر. “من احساس می کردم که هیچ کس به آن توجه” او گفت:.

سپس گونتر Kraut ایمیل وارد شده است. Kraut و ولف ملاقات در یک کنفرانس در مونیخ آغاز شد و برگردان های ترسناک. به زودی Metabiota ارائه شد بیماری برای نظارت بر Munich Re بیمه عمر را بدست آورد.

Kraut به حال حتی بلند پروازانه تر ایده در ذهن است. اگر چه به جای به سادگی مصون سازی خود را بیمه عمر کسب و کار در مورد یک بیماری همه گیر مونیخ دوباره می تواند با استفاده از همان مفهوم به بیمه کسب و کارهای دیگر در برابر آنها ؟ کسب و کار وقفه بیمه سیاست هایی است که از شرکت ها در برابر ضرر و زیان درآمد از بلایای طبیعی مانند آتش سوزی و یا طوفان اغلب به صراحت از مطالعه حذف بیماری است. (و هنگامی که آن را نمی های بیمه هنوز هم می تواند با استفاده از ابهام به انکار ادعا می کند.) خطر بود و تصور می شود بیش از حد غیر قابل پیش بینی به کمیت. اما پاسخ مونیخ در حال حاضر ثابت شده آن را می تواند پوشش خود را بیمه عمر خطر در بیماری های همه گیر و در حال حاضر آن را تا به حال یک شریک در Metabiota که تخصصی در ظاهر غیر قابل پیش بینی شیوع بیماری. اگر چه آنها می تواند ایجاد و فروش کسب و کار وقفه در بیمه نامه پوشش داده شده است که شیوع شروع با شدت آسیب پذیر صنایع مانند سفر و مهمان نوازی ؟ آنها پس از آن می تواند با تصویب پرداخت خطر از این سیاست ها به همان نوع از سرمایه گذاران که خریداری کرده بود زندگی خود را در خطر است. “وجود دارد یک بیت از مالی کیمیاگری به همه چیز” ولف به من گفت بعد. “شما واقعا در حال ایجاد چیزی از هیچ است.”

در همان زمان ولف مشغول به کار بود به کار Metabiota بیشتر شبیه به یک فن آوری شرکت است. در سال 2015 او را استخدام نیتا Madhav, متخصص اپیدمیولوژی که می خواهم صرف 10 سال مدلسازی فجایع در یک شرکت به نام هوا در سراسر جهان یکی از تعداد انگشت شماری از شرکت های بیمه و صنعت متکی به محاسبه خطرات شدید. (Munich Re) در حقیقت کار کرده بود با هوا اپیدمیولوژیک مدل در آن زندگی بیمه محاسبات.) م. دستور در Metabiota بود برای ساخت, صنعت, جامع ترین بیماری همه گیر ، تیم او که در نهایت به رشد شامل اطلاعات دانشمندان اپیدیولوژی برنامه نویسان actuaries و دانشمندان علوم اجتماعی شروع شد و با زحمت جمع آوری داده های تاریخی در هزاران عمده بیماری شیوع قدمت آن به سال 1918 آنفولانزا. همکاران او به تازگی ایجاد شده و آنچه آنها به نام اپیدمی آمادگی شاخص ارزیابی از 188 کشور ظرفیت برای پاسخ به شیوع بیماری. با هم دو تلاش آگاهانه یک بیماری عفونی و نرم افزار پلت فرم. یک کاربر می تواند شروع با یک مجموعه ای از پارامترها در اطراف فرضی ویروس—جغرافیایی آن نقطه مبدا, چگونه به راحتی می شد آن حدت و سپس اجرای سناریوهای بررسی چگونگی گسترش بیماری در سراسر جهان است. هدف این بود که یک مدل است که می تواند برای مثال به کمک یک تولید کننده را در درک که چگونه یک بیماری ممکن است تاثیر آن در زنجیره تامین و یا یک شرکت دارویی طرح برای چگونه درمان می شود توزیع شده است.

به عنوان پیچیده به عنوان Metabiota سیستم بود اما این امر نیاز به حتی بیشتر تصفیه شده به ترکیب به یک بیمه نامه است. این مدل نیاز به گرفتن چیزی بیشتر از حد دشوار است برای تعیین کمیت از تاریخی مرگ و میر و پزشکی انبارهای: ترس. عواقب اقتصادی یک معضل تاریخی داده ها نشان داد شد به عنوان یک نتیجه از جامعه و پاسخ به آنها به ویروس خود را.

این گروه شروع به ساخت آنچه شناخته شده به عنوان شاخص تمایلات. بن اوپنهایم از محصول تیم و یک دانشمند علوم سیاسی مطالعه کرده بود کار پل Slovic یک دانشگاه اورگان استاد روانشناسی که به مطالعه چگونه انسان درک و پاسخ دادن به خطر است. با الهام از Slovic داده-محور رویکرد آنها جمع آوری اطلاعات خود را از سراسر جهان چقدر نشانه های مختلف مردم وحشت زده. به اعتبار خود را از اقدامات آنها نیز شروع به ردیابی و مطالعه چگونگی پوشش رسانه ای تکامل یافته در سراسر انواع مختلف شیوع است. ترسناکتر بیماری تمایل به تولید بیشتر اخبار.

در سال 2015 Zika شیوع ویروس بالانویس متن وارد شده و تبلور این واقعیت است که ترس یک متغیر اصلی در درک اقتصاد شیوع است. یک پشه بیماری های منتقله با هیچ واکسن یا درمان Zika تقریبا هرگز به کشته شدن قربانیان خود را, اما در زنان باردار می تواند منجر به نادر و وحشتناک نقص هنگام تولد به نام میکروسفالی. پس از چند دهه از سطح پایین شیوع این بیماری به طور ناگهانی ظاهر در برزیل و خروشان شمال باعث میلیاردها دلار زیان های گردشگری در سراسر جنوب و مرکزی امریکا است. حتی دو سال بعد اوپنهایم, که, همسر, بود, باردار, لغو سفر به یک کنفرانس در بوگوتا با وجود این واقعیت است که شرکت خود را در پژوهش به او گفت خطر Zika-حمل پشه ها در این شهر در ارتفاع ناچیز بود. “من به یاد داشته باشید ما باید برای حل این,” او گفت: سوال از نحوه مدل ترس است. “از آنجا که اگر یک فرد منطقی با دسترسی به یک مقدار زیادی از داده ها است که ساخت یک تصمیم احساسی این تصور بزرگ شده در یک بیماری همه گیر.”

این شاخص تمایلات ساخته شده بود به عنوان اوپنهایم قرار داده و آن را “یک کاتالوگ از ترس.” برای هر پاتوژن می تواند تف یک نمره از 0 تا 100 با توجه به نحوه ترسناک عمومی خواهد آن را پیدا کنید. این تعداد سپس می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به محاسبه زیان های مالی ممکن است از یک بیماری, همه چیز از خالی هتل ها برای به تعویق افتاد پروژه های استخراج از معادن. م. و تیم همراه با ولف و اوپنهایم همچنین تحقیق گسترده تر اقتصادی و عواقب ناشی از بیماری شیوع اندازه گیری در “هزینه هر مرگ مانع” متحمل شده توسط مداخلات اجتماعی. “اقدامات است که کاهش فرد-به-فرد تماس از جمله اجتماعی فاصله قرنطینه و مدرسه تعطیل بود, بزرگترین هزینه هر مرگ مانع به احتمال زیاد به دلیل مقدار اقتصادی اختلال ناشی از آن اقدامات” آنها نوشت: در یک سال 2018 کاغذ.

سپس احساسات شاخص تا به حال تست شده در برابر Metabiota اطلاعاتی تاریخی از بیماری های همه گیر و مونیخ دوباره شروع به ترکیب آن را به یک کسب و کار وقفه سیاست. گونتر Kraut گروه شد و سپس عامل به عنوان یک واحد مستقل به نام اپیدمی خطر راه حل های گروه سنگاپور مونیخ و لندن است. وعده برای هر دو شرکت بسیار زیاد بود. Metabiota مطرح کرده بود 30 میلیون دلار از طریق سرمایه گذاری بودجه در سال 2015 تا حدودی بر این ایده است که ارائه این فن آوری در پشت پوشش همه گیر می تواند یک رشد کسب و کار. وجود دارد بعد از همه فقط یک سازمان دولتی ممکن است پرداخت Metabiota برای نظارت بیماری; جهان از کسب و کارهای بزرگ است که می تواند رنج می برند از زیان عمده ای همه گیر شد تقریبا بی حد و حصر. پاسخ مونیخ یک فرصت برای ایجاد یک به طور کامل بخش جدید از بازار بیمه برای خطر وجود داشت که به معنای واقعی کلمه در هر بخشی از جهان.

به ولف محصول احساس مانند یک راه حل ظریف به انفعال او می خواهم دیده می شود برای سال های سال به عنوان کل صنایع فاقد ابزار برای آماده سازی این خطر است که اجتناب ناپذیر همه گیر نشان داده حتی اگر آنها را درک خطر است. بیمه خواهد ارائه یک مکانیزم به موجب آن خطرات مالی که شرکت ها با آن روبرو—توقیف مکان محو مشتریان خواهد بود شانه توسط سرمایه گذاران مشتاق به پذیرش آن در بورس به صورت منظم حق بیمه.

پاسخ مونیخ نبود تنها شرکت به دنبال یک بیت از مالی کیمیاگری. ما در شرکت بیمه مرداب شده بود دست و پنجه نرم کردن با همین سوال برای مشتریان خود. مانند اوپنهایم در Metabiota مسیحی رایان تا به حال دلایل شخصی زده می شود توسط عواقب مالی از Zika شیوع. “پدر من یک hotelier در برزیل گفت:” Ryan سر از مرداب نوازی, ورزش و بازی را بدست آورد. وقتی بیماری شروع به گسترش در سال 2016 پدر خود را از دست داده و یک مقدار قابل توجهی از کسب و کار خود و در نهایت فروش هتل برای کسری از قیمت او یک بار می تواند بدست. “این فقط نشان داد که چگونه شکننده مهمان نوازی بود. چرا که آن را مبتنی بر مردم ادامه به نشان می دهد و احساس امنیت و احساس امنیت است.”

رایان و همکاران او رفت و به دنبال کسی است که ممکن است مدل کردن خطر و مانند مونیخ دوباره آنها به پایان رسید تا در Metabiota آستان. به زودی مارش شکل گرفته بود سه راه همکاری با ولف شرکت و مونیخ دوباره. مارش خواهد فروش بیمه تحت نام PathogenRX. (Munich Re مجموعه مشابه فروش روابط در دیگر نقاط جهان است.) سیاست خواهد بود مناسب برای هر شرکت اما بسیاری می باشد چه نام پارامتری حل: یک مقدار از پیش تعیین شده از پوشش است که می تواند به طور خودکار پرداخت زمانی که اپیدمی رسیده خاصی آستانه به شرکت تزریق پول بدون تاخیر پر ادعا.

بازاریابی مواد برای سیاست در حال حاضر به عنوان خوانده شده مانند یک نامه از سال 2020 است. به شرکت هواپیمایی صنایع و مهمان نوازی آنها هشدار داد که “این بیماری تا به حال تاثیر گسترده شخصی و کسب و کار سفر.” برای تیم های ورزشی و لیگ آنها هشدار, “افراد باید قادر به شرکت و حضور در رویدادها و بدون ترس برای ایمنی و سلامت است. همه گیر شیوع بیماری می تواند مختل اعتماد عمومی و به نوبه خود باعث شکستن و یا بسیاری از شرکت ها.”

اما فروش بیمه به معنای اول متقاعد کردن مدیران خطر و رئیس خطر افسران—ارقام مسئول پوشش بیمه در شرکت های بزرگ—که بیماری های همه گیر شد یک ارزش در معرض خطر مصون سازی. سپس مدیران خطر خواهد نیاز به متقاعد کردن کارفرمایان خود را—به CFOs و مدیران اجرائی—برای تسویه حساب برای هزینه های جدید را که نمی خواهید برای کمک به این شرکت در سه ماهه پایین خط.

اغلب پاسخ مونیخ و مارش خواهد کسی را از Metabiota به همراه جلسات مشتری به درایو صفحه اصلی وجودی خطرات. Jaclyn Guerrero Metabiota دانشیار محصول مدیر به من گفت که برای ملاقات با یکی از مهمان نوازی کنگلومرا او با استفاده از داده های شرکت به طور متوسط رزرو هتل و فرعی درآمد برای نشان دادن مدیران چه ضرر و زیان می تواند مانند نگاه کنید. او تجزیه و تحلیل روشن ساخته است که از شوک شدید monthslong سارس-مانند همه گیر می تواند پاک کردن بین $300 میلیون و 800 میلیون دلار از این شرکت سالانه خط پایین. رئیس خطر افسر “واقعا بر این باور بودند که این چیزی بود که ارزش حفاظت در برابر” او گفت:. اما این شرکت در گذشته خرید سیاست. “بسیاری از اوقات در این مکالمات,” او گفت: “مشتریان می گویند, ‘OK ما درک می کنیم که چرا این به طور بالقوه می تواند چنین تاثیر. اما ما دیده نمی شود یک رویداد مانند این در 100 سال است. چرا ما نیاز به مراقبت در مورد آن در حال حاضر؟'”

مارش و پاسخ مونیخ هر دو می دانستند که آنها در مبارزه با یک نبرد دشوار. “بیمه فروخته شده است نه خرید” صنعت رود و همه گیر بیمه خواهد بود هر دو رمان و بسیار گران قیمت — به طور بالقوه میلیون ها دلار در بالای این شرکت برای پرداخت بیمه. هیچ CFO مشتاق بود برای اولین بار در میان رقبای خود را به طور قابل توجهی هزینه های جدید.

“همه آنها به رسمیت شناخته شده است که آن را یک خطر بود اما من فکر می کنم در پایان روز آن را یک کسب و کار تصمیم گیری” رایان گفت. “ما تا به حال بسیاری از مشتریان می گویند, نیست در حال حاضر, اما اجازه دهید در مورد آن فکر می کنم در سال آینده, و من می توانید برنامه و بودجه برای آن است. خوب در سال آینده است که در حال حاضر و متاسفانه Covid-19 اتفاق افتاد در این سال است.”

در دسامبر 31, 2019, Nita م. در پورتلند اورگان حضور در یک عروسی پسر عموی. که در تابستان پس از چهار سال که منجر به بیماری های عفونی, علوم اطلاعات تیم او می خواهم گرفته به عنوان مدیر عامل شرکت Metabiota. در حال حاضر او با بهره گیری از تعطیلات به دور از استرس در حال اجرا در 60-plus-کارمند شرکت است. او خانواده سفر کرده بود از اطراف ما و فراتر از آن برای جشن های عروسی و تعداد پایین آخرین لحظات 2019 با هم. اما صبح که قبل از مراسم م. شروع به گرفتن متون از اوپنهایم گفتن او در مورد مجموعه ای از غیر معمول پنومونی مانند عفونت در ووهان چین. این شرکت در اوایل تشخیص سیستم که شامل یک الگوریتم برای تجزیه و برجسته سازی اخبار در مورد شیوع بیماری بود ضعیف ووهان به عنوان یک پتانسیل نقطه داغ. این تیم به طور معمول نگاه صدها گزارش های رسانه ها یک هفته و با نزدیک شدن امکانات جدید با احتیاط. در پذیرش Madhav messaged با اوپنهایم و تعجب: اگر تنفسی می تواند منبع بود بیشتر شبیه H7N9 به آنفولانزای مرغی? یک coronavirus مانند SARS-CoV?

روز بعد او را در بررسی با کارکنان که نیاز به سرعت مارشال اطلاعات کافی برای پروژه های که در آن شیوع بیماری می تواند زمین. “ما فقط می خواهید برای دیدن آنچه که ما می تواند پیدا کردن” او گفت:. “ما نبودند و در عین حال در همه-دست-در-حالت عرشه. در هفته سوم در ژانویه قطعا ما بودند.”

به عنوان انسان و ویرانی اقتصادی ضرب در پشت سر هم در سراسر جهان Metabiota کارکنان به طور ناگهانی در بر داشت خود را زندگی می کنند در داخل خود مدل بینی. فقط دو سال پیش این شرکت در حال اجرای یک مجموعه بزرگ از سناریوهای پیش بینی عواقب ناشی از یک رمان coronavirus گسترش در سراسر جهان است. “من حدس می زنم بخشی از آنچه که من در حال مبارزه با احساسی است که آن را تقریبا مانند ما شده است توسط حمله یک کلیشه” اوپنهایم به من گفت بعد. “هیچ کس نمی تواند پیش بینی دقیق زمان و مکان و پویایی اما خطوط گسترده ای هستند و یک داستان است که مردم راه می رفت از طریق به طور خاص قبل از.”

در همان زمان Metabiota شد تماشای این کابوس که در آن مدل های پیش بینی کرده بود آشکار شدن گونتر Kraut در سنگاپور رو به یک مشکل مختلف. که در آن پاسخ مونیخ را اپیدمی راه حل تقسیم شده بود تلاش برای به دست آوردن کشش با مشتریان بالقوه در حال حاضر در اوایل ژانویه خریداران کوبیدن در درب. “که فقط طبیعت انسان روانشناسی,” او گفت:. “هر زمان که یک فاجعه می رسد مردم بلافاصله می خواهید بیمه که فاجعه است.” این ویروس هنوز هم محدود به چین و Kraut مواجه شوم محاسبه: باید به این شرکت ارسال کسب و کار وقفه که سیاست های پوشش SARS-CoV-2 در خارج از آسیا ؟ “شما به وضوح باید این فاجعه انسانی” او گفت:. “از سوی دیگر شما مسئول این واحد کسب و کار.” اما وجود دارد بیش از حد بسیاری از علائم هشدار دهنده—بیش از حد خطر ابتلا به مونیخ دوباره. آن شده اند که مانند فروش بیمه آتش سوزی برای یک خانه در حال حاضر در شعله های آتش. Kraut تصمیم به فروش برساند.

در یک معنا مونیخ دوباره به حال dodged گلوله: تا به حال این شرکت موفق به فروش همه گیر حفاظت به غول شرکت های بزرگ شروع 19 ماه قبل از آن را جمع آوری کرده اند و تقریبا هیچ حق و در حال حاضر پرداخت می شود در هر یک. Kraut اذعان به همان اندازه اما ارائه شده است که اگر شرکت های بیمه هرگز پرداخت “و سپس شما از دست دادن دلیل وجود است.”

توسط ماه مارس Metabiota بسته شده بود دفاتر خود را در مرکز شهر سان فرانسیسکو و کارکنان آن به عضویت سپاه جدید کارگران از راه دور. “این دردناک است برای دیدن از دست دادن معیشت ناامنی و ترس” اوپنهایم گفت: “زمانی که به طور بالقوه ما را مجبور ابزار برای جلوگیری از آن است.”

در بعد از ظهر مارس 10, به عنوان در سراسر جهان مرگ و میر عبور 100,000 اطلاعات علم و محصول تیم های جمع آوری شده در یک زوم تماس بگیرید به بحث در مورد جدید Covid-19 سناریو ابزار. هدف این بود که به کمک های بین المللی کمک های آژانس در مورد امکان مدار برای کشورهای در حال توسعه. Metabiota مدل های ساخته شده برای درک طولانی مدت به جای تجزیه و تحلیل زمان واقعی اما به عنوان مشتریان تبدیل شده به آنها را برای کسب اطلاعات در آنها درهم به وفق دهند. با خانه و دفتر زندگی در حال حاضر به طور کامل با هم ادغام شدند—”بود و بن خواهید برای پیوستن به این یکی؟” Madhav پرسید. “من فکر می کنم او در مهد کودک” آمد و پاسخ—همه خاموش ویدئویی خود را به صرفه جویی در پهنای باند برای اشتراکگذاری. یک دانشمند داده لگد کردن تماس با یک نسخه جدید ابزار صفحه بندی از طریق متناوب مأیوس کننده و وحشتناک نمودار نشان دادن بهترین و بدترین نتایج جستجو برای 16 کشور بسته به اینکه چگونه این ویروس موجود بود. سابق نشان داد صدها نفر از هزاران نفر از برنامه های اضافی و میر ناشی از اواخر ماه مارس به بعد. در دومی تأمل در مجموع شکست در مهار این مرگ و میر رسیده به ده ها میلیون نفر.

نیکول Stephenson, Metabiota مدیر از بیماری های عفونی مدلسازی و سپس کشیده تا یک مجموعه داده های این شرکت تا به حال به دست گرفتن یک فرد در کشور اپیدمی کنترل: سفر, محدودیت, تعطیلی مدارس, مرز تعطیلی محدودیت در مجامع عمومی. این نوع از داده های آنها می تواند بعد از آن غذا را به خود بیماری-گسترش مدل. “ما در حال تلاش برای کشف کردن راه برای رتبه بندی کشورها در proactiveness,” استفان گزارش شده است. گروه مورد بحث که پارامترهای کمیت برای تغذیه به سیستم و پرتاب کردن ایده های در مورد آنچه از دست رفته بود. آنها نیاز به اطلاعات در امنیت غذایی, یک پیشنهاد, پس از آن می تواند تاثیر سنجی ملی مستندات. دیگر تا به حال یک خط در برخی از اطلاعات در مورد Covid-19 همبودی با HIV—یک نگرانی مهم در برخی از کشورهای آفریقایی.

“ما در پیگیری آن کشور قرار داده اند به جای محرک اقتصادی بسته?” Madhav پرسید. “و کدام کشور است که به دنبال کمک و یا کمک?”

“برخی از این دستگیر شده است در این مجموعه داده های” استفان گفت. “اما آن را بسیار کیفی است.”

خواهد بود که گام بعدی: بدانند چگونه برای تبدیل هزاران سطر از کلمات به سنجش اقدامات است که این مدل می تواند با استفاده از محاسبات—و در نهایت مشتری نشان می دهد که چگونه چیزهای بد می تواند دریافت کنید. “همه برخی از سرگرم کننده داده ها به بازی با بیش از آخر هفته” استفان گفت. “من می دانم که آنچه که من انجام خواهد داد.”

pBen Oppenheim vice president of product policy and partnerships at Metabiota helped develop the company's sentiment...

بن اوپنهایم, معاون رئیس جمهور, محصول, سیاست و مشارکت در Metabiota, کمک های توسعه این شرکت شاخص تمایلات یک “فروشگاه از ترس.”

عکس: کریستی HEMM KLOK

“هیچ کس خریداری سیاست.” من نمی تواند متوقف فکر کردن در مورد آنچه ولف گفته بود من وقتی که من دوباره با او در ماه مارس است. آن را کاملا هیچ کسآن را به عنوان معلوم شد. Kraut به من گفت که یک شرکت در صنعت مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده را خریداری کرده بود برخی از سطح از بیماری همه گیر حفاظت هر چند بیمه گر است که آن را فروخته بود و بعد از ترک فروش این سیاست با توجه به عدم علاقه. به صورت محرمانه به دلایل Kraut نمی گویند که پایان مشتری و یا اینکه آیا آن را دریافت کرده بود پرداخت.

وجود دارد برخی از شرکت های بزرگ بیمه ای که پوشش بیماری های مربوط به ضرر و زیان از جمله لغو رویداد پوشش; هر دو پاسخ مونیخ و سوئیس Re اعلام کرد که آنها به طور بالقوه مواجه صدها میلیون دلار در ادعای متصل به تعلیق از بازی های المپیک و رویدادهای دیگر. در مارس, اخبار ظاهر است که مسابقات تنیس ویمبلدون راه اندازی شد برای جمع آوری 140 میلیون دلار از یک بیمه نامه است که در آن آن را به حال خواستار یک بیماری همه گیر حفاظت از بند 17 سال قبل از آن — پس از شیوع سارس در سال 2003. و حتی در اواخر ماه فوریه زمانی که این ویروس در حال حاضر در سراسر جهان, اخبار مدیر صندوق پرچین لایحه Ackman موفق به پیدا کردن یک یادداشت برداری در $27 میلیون سرمایه گذاری شرط می بندم که این ویروس می تواند سقوط بازار سهام است. آن اساسا یک سیاست بیمه برای نمونه کارها خود را. هنگامی که او را نقد و آن را به لحن $2.6 میلیارد دلار در ماه مارس پس از رفتن در تلویزیون و هشدار از پتانسیل خرابی این ویروس می تواند باعث شود او احساس نیاز را به توییتر و دفاع از خود در برابر اتهامات از بهره بدبختی انسان است.

اما وجود چند prescient استثنا تنها در خدمت به تاکید این سوال که چرا هیچ کس دیگری تا به حال توجه به هشدارها. شکست عظیم تقریبا غیر قابل درک است. (در میان آنها این واقعیت است که در ماه سپتامبر 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو کمک های مالی برای پیش بینی های آژانس توسعه بین المللی بیماری های نظارت برنامه که مشغول به کار بود برای شناسایی ویروس های خطرناک از جمله کار با ووهان موسسه ویروس شناسی در چین است.) اما پس از هفته از پرسیدن این سوال من متوجه شدم که حداقل بخشی از پاسخ این بود در حال حاضر وجود دارد در این گفتگو برای اولین بار من تا به حال با ولف در ماه مارس است. پس از همه, من می خواهم در مورد او نوشته شده بیش از یک دهه قبل است. من تا به حال شنیده هشدارها به طور مستقیم از او را به او گوش توصیف صدها نفر از هزاران نفر از پستانداران ناشناخته ویروس ها که با کمین کردن در ذخیره گاه زیست کره. من می خواهم پیاده از طریق جنگل که در آن HIV به احتمال زیاد آن پرش به انسان است. و پس از آن من می خواهم به خانه آمده است, نوشته شده داستان من و تا حد زیادی فراموش شده در مورد این بیماری همه گیر او می خواهم پیش بینی کرد.

“من فقط فکر نمی کنم مغز ما به خصوص به خوبی مناسب برای مرتب کردن این نوع از خطرات به خصوص آنهایی که نادر” او به من گفت که به تازگی. شرکت های led توسط انسان که رنج می برند از همان شکست پایدار تخیل به عنوان بقیه از ما—قادر به واقعا کمك یک-در-100-سال فاجعه تا زمانی که آن می رسد در درب خانه ما. “این خواهد بود که تعریف یک رویداد برای تمام انسان ها که زندگی می کردند از این طریق از جمله من 3 – و 5-سال-کودکان” ولف گفت. “اما هنوز همه در حال رفتن به بازگشت به شغل خود و مردم را در تعجبم که آیا این خطر است که واقعا بزرگ است.” محققان که مطالعه شیوع حتی یک اصطلاح برای پدیده: چرخه وحشت و غفلت است.

اما در حال حاضر ما به عنوان نوسان شدید از طریق وحشت پایان آونگ—توجیه وحشت به عنوان صدها نفر از هزاران نفر می میرند و بین المللی اقتصاد فرو می ریزد—وجود دارد و دیگر نیاز به توضیح به شرکت های هواپیمایی و یا هتل های زنجیره ای و یا فرانشیز ورزشی چگونه حتی مقدار کمی از بیماری همه گیر بیمه ممکن است به آنها کمک کند. گونتر Kraut و گروه خود را برای پیدا کردن خود را deluged با صدها درخواست برای کسب و کار وقفه سیاست در آینده شیوع. در حال حاضر خود را به چالش است و حجم گرفتن یک سیاست به معنای سفارشی برای هر مشتری و تبدیل آن به یک کالا است که می تواند به بسیاری از آنها در یک بار.

“تقاضا برای بیمه مطرح می شود در لحظات خاص و اغلب در پاسخ به دراماتیک بحران است که نشان می دهد انسان آسیب پذیری” پرینستون مورخ هارولد جیمز نوشته شده است. در سال 1666 پس از آتش سوزی بزرگ لندن, تخریب یک سوم از شهرستان های مدرن آتش سوزی بیمه کسب و کار متولد شد. بحران مالی در 1830s باعث توسعه ایالات متحده زندگی در بازار بیمه. در سال 1906 سان فرانسیسکو زلزله شد بزرگترین پرداخت نسبت به حق بیمه در پاسخ مونیخ تاریخچه و شکل بلایای طبیعی آمادگی برای همیشه لطفا برای. طوفان اندرو, طوفان کاترینا, 9/11: هر کدام از این تغییر چگونه جامعه ما فکر می کند در مورد خطر و پول ما را کنار بگذارند سعی کنید برای آماده شدن برای آن است. تغییر آب و هوا است که انجام این کار دوباره.

بدون شک بیمه را عامل به فکر کردن در مورد عواقب اقتصادی از بیماری های همه گیر رفتن به جلو. در حال حاضر چند برجسته ما رستوران شکایت کرد به سعی کنید به زور صادر کنندگان فعلی خود را کسب و کار وقفه سیاست های پوشش coronavirus ضرر و زیان است. (که در آن سیاست نیست به طور خاص شامل یا حذف بیماری های بیمه فقط باید هرگونه Covid مربوط به مطالبات از کسب و کارهای کوچک و ترک آنها را با هیچ امدادی.) برخی در صنعت بیمه حدس و گمان است که بانک ها ممکن است در حال حاضر وام کسب و کار در برخی از صنایع مانند سفر و مهمان نوازی و مشروط به داشتن بیماری همه گیر بیمه. یا دولت ها ممکن است به سادگی دستور چنین پوشش. در هر صورت تقاضا برای بیماری های مبتنی بر بیمه ممکن است به سرعت افتادن حتی reinsurers’ و دیگر سرمایه گذاران توانایی پوشش سیاست.

دولت های ملی ممکن است در نهایت نهایت همه گیر reinsurers پله به سرپا نگه داشتن بازار بیمه به عنوان ما را پس از 9/11 2002 تروریسم خطر بیمه عمل می کنند. اواخر ممکن است وجود دارد در حال حاضر چند طرح در کنگره انجام درست آن. “من فکر می کنم آن را بسیار عادلانه به فکر 9/11 است به تروریسم به عنوان Covid-19 به اپیدمی خطر” ولف گفت.

از زاویه خاصی آن را همیشه به نظر می رسد فرومایه برای شرکت های بیمه به سرمایه گذاری در معرض خطر از بدبختی است. بیمه باعث خود ذاتا سرد احساس محاسبات—تعدادی از بیمار و یا مرده و یا یک سطح از ترس در یک شاخص تمایلات. هر دو Metabiota و مونیخ دوباره کشف شده اند احتمال این که خود کشورها به خصوص در کشورهای در حال توسعه می تواند بیمه شده را در برابر شیوع و بیماری های همه گیر. اما یک بیماری همه گیر-بیمه-مانند محصول در بازار $425 میلیون “همه گیر باند” راه اندازی شده توسط بانک جهانی در مشاوره با پاسخ مونیخ و سوئیس Re بوده است به شدت برای عدم انتقاد به پرداخت به سرعت به اندازه کافی. در حالی که اوراق قرضه را در نهایت تحویل بخشی که تحت پوشش coronaviruses در مارس بانک جهانی متهم شد ساخت باعث دلیلی پیچیده و سپس اتلاف وقت در حالی که بدن بودند تا ستون.

شیوع ذاتا پر هرج و مرج به عنوان Metabiota خود را تجربه در طول 2014 شیوع ابولا در غرب آفریقا که به کشته شدن 11000 نفر در شش کشور جهان است. یک سال 2016 خبر مربوط به بررسی دقیق اتهامات که این شرکت آزمایشگاهی در سیرالئون به حال و سنن و آزمایش نمونه ها و underplayed این بیماری همه گیر را بالقوه دامنه. “ما از پاسخ سازمان” ولف به من گفت که به تازگی توسط راه از توضیح. “اما دولت ما بود شریک شد و یک اورژانس بنابراین ما به شدت به پاسخ. هر کسی اشتباه می کند در این نوع از محیط ما بودند و نه عاری از اشتباه.”

حتی اگر زمانی همه گیر بیمه گسترده تبدیل آنها نیست نوش دارو برای نوع اقتصادی خراب کردن ما در حال حاضر زندگی می کنند. تنها به نگاه به سال 2008 بحران وام مسکن به ببینید که چگونه مالی کیمیاگری می تواند به اشتباه. وجود دارد خواهد بود کسب و کارهای کوچک و قیمت مناسب از پوشش های بیمه که بهره برداری از هر راه گریز برای جلوگیری از ادعا و مدیران شرکت های بزرگ که غنی سازی خود و نه کارگران خود را هنگامی که آنها دریافت پرداخت. اما اگر SARS-CoV-2 نشان داده هر چیزی را که ما باید هر پیشگیرانه سلاح در زرادخانه. حتی یک حاشیه مقدار از بیماری همه گیر بیمه می تواند به معنای کمتر اخراج رقیق اقتصادی درد. “در حال حاضر مالیات دهندگان در حال رفتن به خیس خوردن تا 100 درصد از خطر” ولف گفت: از coronavirus اثرات. همانطور که از اواخر ماه مه به اقتصاد آمریکا کمک مالی به تنهایی به مبلغ 2 تریلیون دلار و شمارش. همه گیر بیمه خواهد شیفت حداقل برخی از این بار بر روی سرمایه گذاران که می خواسته گرفته در خطر است. “چقدر خطر که بخش خصوصی قادر به را ؟ من خوش بین است. بیش از آن را در حال حاضر مصرف. من فکر نمی کنم کسی می گویند آن را حداقل 5 تا 10 درصد” ولف گفت. پنج درصد از کمک مالی به مبلغ 100 میلیارد دلار برداشته کردن کتاب از مالیات دهندگان و بر روی سرمایه گذاران که تا به حال قمار در خطر است.

در مرکز مربع در مونیخ نشسته در بالای برج ساعت شهر سالن تکمیل شده در سال 1908. یکی از شهرستان های محبوب ترین جاذبه های گردشگری, برج عمارت شامل یک جفت معروف glockenspiels مکانیکی-موسیقی dioramas به تصویر می کشد صحنه های از این منطقه گذشته است. در ساعت تعیین شده کوچک مجسمه چرخش در زمان با chiming زنگ. یک تصویر می کشد اسراف عروسی یک دوک باواریا. دیگر reenacts “رقص بشکه سازان” جشن پایان از 16 قرن طاعون. فرهنگ محلی است که در سال 1517 هر بشکه سازان به خیابان ها ریختند, رقص برای متقاعد کردن مردم است که طاعون فروکش کرده بود و زندگی عادی می تواند از سر گرفت.

گونتر Kraut اغلب در بر داشت خود را بازگویی زادگاه خود legend در طول سال به عنوان او تلاش برای تقطیر ریاضیات از همه گیر خطر ابتلا به برخی قابل هضم واقعیت است. یک-در-500-سال بیماری رویداد نبود برخی از مفهوم انتزاعی او را به مردم بگویید. آن چیزی است که تا به حال شکل جوامع ما در گذشته و خواهد انجام دهد تا دوباره. و هر چه سطح از حقیقت یکی نسبت به سنتور را افسانه 1517 بود فقط حدود 500 سال پیش. طاعون خواهد آمد و کسی را باید در هر بشکه سازان آوردن همه پشت به نور خورشید.

به دور از خطر است که همیشه سخت ترین قسمت به ما سر خود را در اطراف. گذشته ما لحظات آرام و یا فعلی ما کابوس مانند گذشته سکه تلنگر و یا به نوبه خود از چرخ رولت به ما بگویید که هیچ چیز در مورد زمانی که یک بعدی ممکن می رسند. یکی در 500 سال نمی نبوت فقط یک احتمال است. اگر هر چیزی به عنوان ولف اشاره کرد زمانی که من برای اولین بار ملاقات او بیش از یک دهه پیش گرمایش جهانی شهرنشینی و تخریب زیستگاه گونه تنها شتاب و سرعت که در آن بعد از همه گیر ممکن است می رسند.

“من یک دیدگاه بلند مدت از این کار این است که یکی از آخرین” ولف گفت. “این یکی بد است.” او متوقف شد. “این یکی بد است. من فکر نمی کنم که هیچ مطلب “اگرها”: این را اساسا تغییر آینده است. آن است که غیر ممکن است که در طی 50 سال آینده بشریت به یک رویداد است که قابل ملاحظه ای بدتر از این رویداد و مردم در آن نقطه نگاه کنند و می گویند ‘به عنوان وحشتناک Covid-19 بود اگر ما تا به حال آن را به حال عواقب خواهد شده اند بسیار بیشتر چشمگیر است.'” حتی در میان همه گیر او تا به حال پیش بینی ولف گفت که او هنوز هم در نظر گرفته خود را خوش. “شما می خواهید به افتخار ویرانی که این ویروس در حال رفتن به در خانواده در معیشت. اما در این طرح بزرگ از تاریخچه آن نیز ممکن است دیده می شود که بسیار پر هزینه inoculum در برابر حوادث آینده است. من باور دارم که جهان هیچ چاره ای اما برای پاسخ به چنین راه قوی است که بشریت را امن تر است.”


هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.


این مقاله به نظر می رسد در ماه جولای/آگوست موضوع است. مشترک شدن در حال حاضر.

اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر در [email protected]


بزرگ تر سیمی داستان
  • The Last of Us قسمت دوم و آن بحران-پهن مسیر انتشار
  • شات اول: در داخل Covid واکسن سریع آهنگ
  • راهنمایی برای دریافت بیشتر از سیگنال و رمزگذاری چت
  • یک virtual DJ یک هواپیماهای بدون سرنشین و همه زوم عروسی
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de