ما باید بیشتر از فیلم که در آن کوسه برنده

استیون اسپیلبرگ فیلم کلاسیک آروارهحدود یک کوسه است که ترساند beachfront جامعه یکی از ترسناکترین فیلم تا کنون ساخته شده است. ترسناک نویسنده پل ترمبلی می گوید که فک به او کوسه کابوس برای سال.

“من دیده ام فک احتمالا 50 بار—اغراق—اما من فقط دیده پنجم در واقع خورده و یک بار” ترمبلی می گوید در قسمت 419 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “وقتی که صحنه بر می آید, من ایرانی پوشش سر من دلیل آن را شکست مغز من به عنوان یک 10 ساله.”

پادکست


نویسنده مولی Tanzer تا به حال هرگز دیده می شود Jaws تا همین اواخر. او شگفت زده شد او چقدر دوست داشت آن را داده است که او معمولا اجتناب فیلم است که در آن حیوانات خائنانی.

“به عنوان یک بچه من همیشه بسیار همدلانه به حیوانات,” او می گوید. “من به عنوان خوانده شده که مردم خیلی بیشتر ترس از کوسه ها پس از فکو بیشتر مایل به آنها را بکشند و آنها را شکار و گفتم این فیلم غیر مسئولانه است.’ بنابراین من فقط هرگز در اطراف به تماشای آن اما در حال حاضر من خوشحالم که من انجام داد.”

بسیاری دیگر از فیلم های ترسناک تعیین شده است در یا در اطراف آب از جمله این Meg, عمیق آبی دریاو زیر آباما ترسناک نویسنده Grady هندریکس می گوید که هیچ یک از آنها شده اند قادر به بالا فک. “من فکر می کنم مشکل با زیر آب ژانر وحشت است که محدود حالات رخ می دهد به مردم,” او می گوید. “در هر صورت وجود یک هیولا پس از شما و یا شما به دنبال چیزی یا چیزی است که شما در داخل در حال فروپاشی. و اسپیلبرگ آن را بهترین. هیچ کس قادر به ساخت در آنچه که او انجام داد.”

کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley فکر می کند مانند فیلم Deep Blue Sea, در مورد مهندسی ژنتیک کوسه بهتر خواهد بود اگر آنها با تمرکز بیشتر بر روی کوسه’ انگیزه.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل بکر این, فیلم,” او می گوید. “اگر کسی می خواهد به انجام یک بازسازی از دریای عمیق آبی که در آن همه چیز در مورد hyper-هوشمند کوسه دستکاری مردم را به انجام آنچه آنها می خواهند و پیروزی آزادی خود من با تمام وجود برای آن.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با پل ترمبلی, Molly Tanzer و Grady هندریکس در قسمت 419 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

Grady هندریکس در زیر آب های ترسناک:

“فراموش نکنید که وجود داشته اند یک تن—تن تن تن تن تن—مستقیم-به-تصویری و Syfy آب هیولا فیلم در میان است. که ممکن است به چیز دیگر که به کشته شدن این ژانر است. منظورم این است که کوسه خشمگینوجود دارد Frankenfishوجود شیطان آبیوجود دارد حمله کوسهوجود دارد Shark Week, Zombeavers. تاپیک کل حمله کوسه حق رای دادن و Peter Benchley تا به حال تمام کسانی که ساخته شده برای تلویزیون فیلم در ’90s در اوایل 2000s مانند جانورحدود یک پیاده روی هشت پا که واقعا عصبانی است. بنابراین شاید دلیل این فیلم نیست ساخته شده است که مردم فکر می کنند که بسیار قشنگ است.”

پل ترمبلی در آخرین نفس:

“وجود دارد یک فیلم مستند که از یک سال پیش به نام آخرین نفس. بدیهی است این نه یک فیلم ترسناک است, اما آن را به عنوان شدید از یک فیلم که من تا کنون دیده ام چرا که آنها کردم این فیلم و تمام مصاحبه ها با مردم بر روی این دکل. آنها انجام برخی از چک معمول با یک دسته از غواصان است. آنها در پایین دریای شمال و این یکی از آن چیزهایی که در آن همه چیز است که می تواند به اشتباه رفت و در آنجا بود یک غواص رشته در پایین با تنها پنج دقیقه از اکسیژن چپ و نجات حدود 30 دقیقه است. من نمی خواهد می گویند بیش از حد بیشتر, اما برای یک, مستند, آن را یکی از شدید ترین فیلم تجربه است که من تا به حال به تازگی.”

دیوید بر Kirtley در قورباغه خواب:

“این مجموعه در این شهر کوچک و بچه ها مجاز نیست به شنا کردن در این دریاچه به دلیل وجود ظاهرا یک هیولا دریاچه. … در پایان معلوم می شود که وجود یک جرثقیل ساخت و ساز است که تا به حال بدست ریخته به دریاچه و این همه تحت پوشش با بیش از علف ها و جلبک ها و دوره درجه ساخت داخل آن به ارمغان می آورد و آن را به سطح و آن را به نوعی به نظر می رسد مانند Loch Ness Monster و سپس آن را به عقب می افتد دوباره. و پس از افسانه های این هیولا دریاچه آمده اند از این جرثقیل به صورت دوره ای رویه و مردم فکر آن را یک هیولا. من نمی دانم اگر هر کس دیگری تا به حال دیدم که اما که همیشه واقعا گیر کردن در ذهن من است.”

مولی Tanzer در شکل آب:

“من احساسات متناقضی در مورد آن. چرا که مادر من می خواستم به آن را ببینید و من گفتم که ‘آیا شما مطمئن هستید که می خواهید برای دیدن ماهی مرد فیلم؟’ و او مانند ” این چیزی است که این است. آن را بدست همه این جوایز هستند.’ و گفتم اجازه دهید بروید.’ آن روز کریسمس بیش از حد. و پس از آن در برخی از نقطه او خم شد و او مثل این است که یک مرد ماهی فیلم “و من گفتم:” من به شما گفت،’ اما او واقعا آن را دوست داشت و واقعا شیفته آن توسط “زیبایی و هیولایی” داستان. … من تعجب می کنم اگر برخی از این واکنش بود که آن را یک جریان اصلی, فیلم هیولا, و اگر آن را فقط معرفی همه چیز به مخاطب است که تا به حال آنها را دیده و به همین دلیل مردم بسیار مهربان نسبت به آن.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de