ما نیاز به بحث در مورد ‘ابر بی طرفی’

ما صرف مقدار زیادی از سال صحبت کردن در مورد بی طرفی خالص—این ایده که شرکت هایی که ارائه دسترسی به اینترنت نباید ناعادلانه بلوک آهسته و یا در غیر این صورت تداخل با ترافیک حتی در صورتی که ترافیک در رقابت با خدمات خود را. اما حتی بزرگتر مسئله دم و از آن زمان شروع به صحبت کردن در مورد آن: ابر بی طرفی.

“در حالی که نام خود را برای تلفن های موبایل نرم و کرکی” مایکروسافت جمهور و مشاور عمومی براد اسمیت و coauthor Carol Ann براون نوشتن در خود کتاب های اخیر ابزار و سلاح: وعده و خطر از عصر دیجیتال “در حقیقت ابر یک قلعه است.” خود مقدمه توصیف مدرن مارول از مرکز آمار و اطلاعات: 2 میلیون فوت مربع آب و هوا-کنترل تاسیسات ساخته شده عظیم و ژنراتور برق دیزل مخازن سوخت باتری آرایه ها و ضد گلوله درب. در مرکز آن است آنچه که آنها را “معبد به عصر اطلاعات و بنای زندگی دیجیتالی ما”: هزاران نفر از دستگاه های متصل به سریعترین امکان اتصال به اینترنت ارائه متشکرم سازی و محاسبات قدرت برای کسب و کار است که در غیر این صورت احتمالا نمی تواند استطاعت سخت افزار برای همه است که ذخیره سازی و قدرت محاسباتی.

اسمیت و براون توجه داشته باشید خوش است که مایکروسافت در عمل و یا اجاره بیش از 100 امکانات از جمله در 20-plus و کشورهای میزبان حداقل 200 خدمات آنلاین. هر مرکز داده های هزینه های صدها میلیون دلار برای ساخت و بسیاری از میلیون ها نفر بیشتر به حفظ و شما خیلی نمی توانید موفق ساخت شرکت جدید بدون آنها. پس خدا رو شکر برای مایکروسافت درست است ؟

این کتاب به معنای به تصویر کشیدن این ممکن است و قدرت به عنوان یک منبع از تعجب و قادر می سازد از ویژگی های اقتصاد مدرن. به من آن را بار خوانده شده مانند یک تهدید. ابر اقتصاد وجود دارد در لذت و ادامه داد: سود از یک تعداد انگشت شماری از شرکت های.

اینترنت است و دیگر ضروری توانمند از تکنولوژی اقتصاد است. این عنوان در حال حاضر متعلق به ابر. اما زیرساخت های اینترنت در حداقل بود و تامین مالی عمومی و یارانه. دولت می تواند مجموعه ای از قوانین در مورد چگونه شرکت ها باید به تعامل با مشتریان خود را. این که آیا و چگونه از آن مجموعه و اجرای این قوانین نیست و این نقطه در حال حاضر. آن را می توانید.

که نه مورد با ابر. این زیرساخت است که صرفا متعلق به یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها به سختی و با هر گونه نظارت است. پتانسیل برای سوء استفاده بزرگ است, که آیا آن را از طریق تجارت-راز snooping یا آشکار مسدود کند و یا مانع از انتقال. هیچ کس به نظر می رسد به فکر کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد اگر این عظیم تصمیم می گیرید آن را در برابر منافع خود را به همه این barnacles در پهلوها. آنها باید باشد.

تقریبا هر شرکت با تکنولوژی مدرن است که پرداخت به برون سپاری آن ذخیره سازی و خدمات کامپیوتری یا تمام یا بخشی از, به ابر. این تنظیمات اجازه می دهد تا راه اندازی به ظهور با بسیار کمی سربار و شرکت های بزرگ برای اجرای موثرتر با اجتناب از سرمایه گذاری در سخت افزار فیزیکی. این باعث یک نسل از شرکت هایی که قصد استفاده از ابر برای ارائه همه چیز به عنوان یک سرویس.

اما روشن است که معامله در اطراف و شما متوجه است که شرکت هایی که در واقع ساخته و عمل ابر اساسا انکوبه و میزبانی رقابت خود را. یکی از آسان ، Netflix بکشد خود را اجرا می کند جریان ویدئو محصول در ابر مبتنی بر خدمات وب سایت آمازون; در واقع, آن را به طور گسترده ای مورد ستایش برای صرفه جویی در پول با رفتن “همه” در AWS در سال 2009 و 2010. آمازون آغاز شده خود را در جریان خدمات در سال 2011. دو coexisted برای یک دهه در حال حاضر اما چه مدت طول خواهد معروف ظالم آمازون تحمل آن وضعیت ؟

مشکل این است که چند منابع به تکرار ابر زیرساخت باید صاحبخانه به طور ناگهانی به نوبه خود به مستاجران.

سه بزرگ ابر ارائه دهندگان خدمات در جهان در حال آمازون, گوگل و مایکروسافت. آنها به صرف دهها میلیارد دلار در زیرساخت مرکز داده. و روشن آنها سود سخاوتمندانه از آن سرمایه گذاری است. فقط در هفته گذشته در واقع الفبای خود را نشان داد خدمات ابر درآمد برای بار اول: آن حساب برای نزدیک به 9 میلیارد دلار از این شرکت $37.57 میلیارد دلار در سه ماهه درآمد تا بیش از 50 درصد از سال 2018 است. آمازون AWS کسب و کار ساخته شده تقریبا 10 میلیارد دلار و مایکروسافت Azure کسب و کار ساخته شده تقریبا 12 میلیارد دلار. محاسبات ابری بود و 141 میلیارد دلار رسید بازار در سال 2018 است.

تعداد کسانی که انگیزه ای بزرگ برای ارائه دهندگان ابر بازی خوب با تمام شرکت های خدمات آنها. هنوز هم وجود دارد هر دلیلی برای مستاجران به شروع به فکر کردن در مورد آسیب پذیری خود را. وجود دارد برخی از راه هایی برای بهبود خطرات. به کامپیوتر در شرکت رایانه خبر برای یک دقیقه بزرگترین روند در خدمات ابر به تازگی است “hybrid cloud” در آن شرکت کنترل بخشی از زیرساخت های خود و اجاره بقیه. این می تواند کمک به حفاظت از سازمان ها با منابع به insource برخی از زیرساخت های خود را. اما این کافی نیست. با توجه به بحرانی ابر تبدیل شده است و به صورت یک نوار از تکنولوژی اقتصاد, شاید ما باید از خود بپرسیم که آیا این زیرساخت ها باید در دست چند تریلیون دلاری شرکت.

من تا به حال شانس به درخواست مایکروسافت براد اسمیت در مورد این نگرانی ها قبل از روی صحنه مصاحبه به تازگی فقط برای تست پایان نامه. او اجازه داد که پتانسیل سوء استفاده کاملا وجود دارد حتی اگر آن را در میزبانی شرکت بهره مالی به ظروف سرباز یا مسافر با مشتریان خود را در حال حاضر. در نظر بگیرید که در آن همه چیز می رویم هر چند: کنترل بازار برای خدمات ابری—و با استفاده از رقابت است—تحکیم زیر انگشت شماری از غول تکنولوژی است که به اندازه کافی پول برای پتو جهان با مراکز داده.

اعتراف می کنم که آن را سخت به تصور کنید که مجموعه ای از ابر-بی طرفی مقررات ممکن است مانند نگاه. پس از همه, این نوع از وضعیت بی سابقه ای. این امر می تواند به عنوان هر چند فورد و جنرال موتورز و تویوتا تا به حال ساخته شده است این سیستم بزرگراه بین ایالتی با استفاده از private دلار و سپس به اتهام عوارض دیگر خودروسازان به استفاده از آن.

سرمایه داری و شاید تهدید و حتی بیشتر ضد تراست تحقیقات ممکن است همه را در خط در کوتاه مدت; اما مبتنی بر ابر شرکت ها هنوز هم اجاره فضا در یک اژدها غار. باید الفبای آمازون و مایکروسافت آمار در دیگر راهی بهتر برای پول, سپس قوانین طبیعت به ناچار بیش: کسانی که جوجه را می بلعیدم.


بزرگ تر سیمی داستان
  • کد وسواس رمان نویس می سازد نوشتن یک ربات. طرح غلیظ
  • خوش آمدید به دوران سوپر لیتیوم-سیلیکون باتری
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • شکسته آینده از مرورگر حریم خصوصی
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر