ما باید Deescalate جنگ در Coronavirus

واکنش فوری به نقل از یک رمان coronavirus (2019-nCoV) در ووهان چین متمرکز شده چالش های آن به علوم زیست پزشکی. اما جدید عفونت است که حداقل به عنوان یک چالش بزرگ در علوم اجتماعی است. اگر ما همچنان به غفلت این وجود یک خطر جدی است که ما در نهایت با اشتباه های ملی و بین المللی سیاست هایی که انجام بیش از آسیب خوب.

تقریبا 30 سال پیش فیلیپ قوی, بنیانگذار جامعه شناسی مطالعه اپیدمی بیماری های عفونی مشاهده می شود که از هر گونه عفونت باعث شیوع سه: از ترس پس moralization و سپس عمل است. قوی بود و نوشتن در زمینه HIV/AIDS اما او خود را بر اساس مدل مطالعات که رفت و برگشت به اروپا و مرگ سیاه در قرن 14 . هر زمان که عفونت های جدید ظهور, پاسخ برای اولین بار بود که همواره ترس است که آنها می خواهم تبدیل به یک تهدید وجودی برای بشریت است. ما همه در حال رفتن برای مردن. دوم پاسخ بود برای دیدن شیوع بیماری به عنوان یک حکم بشر نقایص; الهی حکم به تدریج جایگزین شده توسط سیاسی پیش بینی غلط. سوم پاسخ بود به شرکت در عمل اما بی معنی در نظر گرفته شده به “انجام کاری” در مورد تهدید است.

پاسخ به coronavirus عابدانه دنبال این الگو. در این مرحله برخی از هشت هفته به شیوع هنوز هم وجود دارد یک معامله خوب از عدم اطمینان: یک تصویر واضح و روشن از خطرات ممکن است برای یکی دیگر از چند هفته که این ویروس را دوره کمون و نحوه انتقال بهتر درک کرد. آن است که در حال حاضر منطقی آشکار است که این ویروس نسبتا خفیف عفونت برای بسیاری جدی و بالقوه در بسیاری از موارد منجر به مرگ در چند مورد به خصوص که در آن قربانی است که در حال حاضر در سلامت فقیر. فراتر از جهانی ترس ما همچنین شاهد قوی دوم و سوم بوده است ، بین المللی حفاظت از محیط زیست و حیوانات و رفاه سازمان با استفاده از وقوع به moralize در مورد چینی سنتی عمل از خوردن یک طیف وسیع تری از گونه های جانوری از مردم از میراث اروپایی در نظر قابل قبول است. اگر چه حیات وحش بازارها دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد نقطه برای ویروس ها برای عبور از حیوان به انسان میزبان همانطور که در ووهان آنها طولانی تثبیت بخشی از مواد غذایی چینی فرهنگ است.

شیوع این بیماری نیز بر اساس یک نقد استبدادی طبیعت از دولت چین. برخی از فیلم های آنلاین ساخت محتمل ادعا می کند در مورد عفونت و مرگ و مير به وضوح در حال تولید توسط مخالفان سیاسی بیشتری به خود برنامه.

پس از آن وجود دارد تقاضا برای عمل هر عمل نشان می دهد که چیزی در حال انجام است. مرز چک های بهداشتی که معرفی شده اند در سراسر جهان در بهترین حالت 20 درصد شانس تشخیص یک فرد آلوده. ماسک صورت را کمی تفاوت به احتمال چیدن عفونت عادی در تعامل اجتماعی; این ویروس آنقدر کوچک است که می رود از طریق پارچه یا دور لبه.

به عنوان بی شماری در رسانه های مشخص آن دولت ها در سراسر جهان اعلام کرده اند “جنگ” در coronavirus. چین “جنگ شیوع” (الجزیره) از یک “قاتل ویروس” (Daily Mail) “مواج در سراسر” (CNBC) در این کشور است. زبان از مبارزه با توجیه اقدامات دولت امنیتی است. ووهان در “مستند” (BBC) به عنوان مقامات انجام “غربالگری از جهنم” (سیاست خارجی) به “هدف” موارد است. این سرزده اقدامات در اصل معرفی شده برای جلوگیری از تروریسم در حال تکمیل استبدادی مداخلات با هدف امنیت زیستی مانند اجباری متوسط غربالگری و یا اقامت اجباری در قرنطینه امکانات. در چین, جمهوری خلق چین نگران است که حزب پرچم باید “پرواز بالا در خط مقدم میدان نبرد” (چین روزانه).

اگر چه هنوز هم در اوایل به صورت قطعی نظر چالش برای دولت ها و سازمان های بین المللی ممکن است نظامی یکی از جنگ در برابر ویروس اما در کمک به مردم تنظیم به یک “طبیعی است.” شاید آنها باید زمان بیشتری را صرف برقراری ارتباط است که coronavirus ممکن است فقط یک ویروس به طور گسترده قابل مقایسه در خطر ابتلا به بد آنفلوانزای فصلی و یا در بدترین حالت 1918 آنفلوانزای همه گیر است که گردش در جمعیت های انسانی برای چندین سال. در نهایت وجود خواهد داشت یک واکسن و منطقی موثر درمان. این خبر خوبی نیست اما این خبر که ما باید قادر به زندگی با. مردم در حال spooked توسط تازگی به جای شدت عفونت.

به عنوان جامعه شناسان ما می تواند کمک به درک این. به عنوان قوی اشاره بیماریهای عفونی مختل ما حس نظم و اعتماد و ثبات. در واقع از آنها در خارج وجود دارد در همه زمان ها. ویروس ها را تشخیص بین حیوانات و انسان است. یک جهش اتفاقی است که اجازه می دهد تا یک ویروس به صلیب گونه مانع و اگر آن را با موفقیت سازگار به سادگی بزرگ, استخر, از پتانسیل میزبان. پس از تاسیس, بیشتر جهش به احتمال زیاد به ثبات مسکن به طور کلی در جهت کاهش آسیب به میزبان. انتخاب طبیعی در برابر جهش که کشتن میزبان قبل از آنها منتقل می شود. این پروسه در جریان است تا زمانی که انسان ها و حیوانات و ویروس ها را coexisted و coevolved. ما به سادگی توجه آنها را بیشتر به سرعت اگر چه افزایش تعاملات بین انسان و حیات وحش در نتیجه فشار در زیستگاه های در حال ایجاد فرصت های جدید برای ویروس ها به حرکت بین گونه است. از جمله مبادلات هستند اما هیچ تفاوتی در اصل از خطرات ناشی از مقیاس بزرگ خوک کشاورزی: ویژه امنیت زیستی است به همان اندازه برای جلوگیری از خوک به دست آوردن ویروس از انسان به عنوان برای محافظت از انسان ها از خوک ویروس ها.

انسان برخورد بسیار بد با ایده شانس و احتمالی. ما به طور فزاینده ای منجر به دستور و regimented زندگی می کند. ما را به ثبات مسلم فرض کنید یک روز خواهد بود به همان اندازه به عنوان بعدی. برخی از حوادث طبیعی مشترک هستند به اندازه کافی برای مدیریت برنامه هایی که به سرعت در حال reimpose نظم در هرج و مرج: طوفان و گردباد و سیل و کولاک ممکن است کاملا قابل پیش بینی رخ می دهد اما اغلب به اندازه کافی است که ما ایجاد کرده ایم تا حد زیادی قابل پیش بینی امداد پاسخ. جدید بیماری های عفونی از آبی هر یک با خود خصیصه های ذاتی که militate در برابر دقیق پیش برنامه ریزی. عمومی سازمان بهداشت و درمان را یک راهکار از آخرین رویداد و سعی کنید به بداهه نوازی در اطراف آن است. آنها اگر چه به طور مداوم به مبارزه در برابر سه اجتماعی شیوع و انتظارات این است که طبیعت را می توان بسته بندی و کنترل می شود.

در 1970s فرهنگی منتقد Ivan Illich شناسایی پزشکی غرور به عنوان یک مشکل کلیدی برای جوامع مدرن است. و اعتقاد داشتند که طبیعت می تواند خم به ما خواهد شد و ما تا به حال را فراموش کرده ام چگونه به زندگی با طبیعت است که بیماری و ناتوانی و مرگ بخشی از شرایط انسانی است. این به این معنا نیست که ما مجبور به قبول این چالش ها منفعلانه یا که ما باید به دنبال مدیریت آنها, اما ما همچنین باید درک کنند که آنها تا حدی اجتناب ناپذیر است. نوظهور عفونت HIV ابولا, سارس, MERS, Zika ، coronavirus—به ما یادآوری از محدودیت های علم پزشکی. ما به ارمغان آورد برخی از زیر کنترل انسان, اما دیگران ادامه به همزیستی با ما, آنجا آنها باید برای هزاران سال.

مشکل با کروناویروس است که ما هنوز کاملا مطمئن شوید که آیا آن است که بیشتر شبیه به سارس بسیار مسری و کشنده و یا مانند آنفلوانزای فصلی, مسری و ناخوشایند اما به ندرت کشنده است. در حال حاضر به نظر می رسد نزدیک به آنفلوانزا (که از یک خانواده از ویروس ها). اگر این همچنان به صورت پس ما باید سوال که آیا به راه انداختن یک جنگ تمام عیار در این بیماری است که واقعا بهترین چیزی که به انجام است. نظامی زبان را تشویق می کند و این توهم که ما می تواند تکامل تحت کنترل انسان: جنگ به دست آورد. خطرات ناشی از مرگ یا بیماری جدی از coronavirus در حال حاضر به نظر می رسد به طور گسترده قابل مقایسه با کسانی که ما قبول هر سال به عنوان یک نتیجه از آنفلوانزا است. آن را مطلوب نیست اگر شما در یک جمعیت آسیب پذیر اما بهتر است از مجموع اختلال معمول خود را مراقبت های بهداشتی در جستجوی یک غیر قابل حصول پیروزی. می شود آن را کمتر آسیب رساندن به زندگی اجتماعی و اقتصادی را بپذیرد که اکثر مردم به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به کمی آلوده coronavirus و این را در خود کاهش امکانات برای انتقال به مردم بیشتر توسعه آنتی بادی که علم پزشکی در نهایت توسعه واکسن و درمان های زیادی را که اتفاق افتاده به HIV


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بزرگ تر سیمی داستان
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • کریس ایوانز به واشنگتن می رود
  • من فکر کردم بچه ها من در حال مرگ بودند. آنها فقط درشت
  • نحوه خرید و استفاده از چرخ دنده در eBay—هوشمند امن راه
  • تمام راه Facebook آهنگ های شما—و چگونه به آن را محدود
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر