‘ما باید بسیاری از کیسه های بدن.’ که رئیس در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات

Tedros Adhanom Ghebreyesus

فابریس COFFRINI/خبرگزاری گتی ایماژ

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

رئیس سازمان بهداشت جهانی امروز به مهیجی اما غیر مستقیم rejoinder به نظرات اخیر از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد که دست زدن به coronavirus همه گیر و نشان می دهد او می خواهد سعی کنید به قطع آن ایالات متحده کمک های مالی.

“لطفا قرنطینه سیاسی COVID,” Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در پاسخ به یک سوال از علومخودی در مورد تهمت نظرات. “ما بسیاری از کیسه های بدن در مقابل ما اگر ما رفتار کنند.”

Tedros نیز به طور غیر مستقیم خطاب مغلوب ساختن پیشی جستن انتقادات از چین اولیه دست زدن به همه گیر و ادعا می کند که بیش از حد کمک به دولت چین. “ایالات متحده و چین باید گرد هم می آیند و مبارزه با این دشمن خطرناک است,” او گفت: اصرار سیاستمداران به بهره برداری سیاسی جهانی تفاوت. “آن را مانند بازی با آتش” او گفت:. “هنگامی که وجود ترک در سطح ملی و در سطح جهانی است که هنگامی که این ویروس موفق است. به خاطر خدا ما را از دست داده اند بیش از 60 ، 000 شهروندان جهان است.”

که خواهد شد به بررسی نقاط قوت و ضعف در آن همه گیر پاسخ Tedros اضافه شده است. وی تاکید کرد وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در هنگام وقوع ظاهر—و بسیاری از ناشناخته باقی می ماند. “ما نباید اتلاف وقت با اشاره انگشتان دست,” او گفت:. “وحدت تنها گزینه برای شکست این ویروس. اگر شما اعتقاد ندارند در وحدت و آیا وحدت لطفا آماده شدن برای بدترین آمده است.”

Tedros را در این خبرنامه آمده است 1 روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در سخنرانی خود در کاخ سفید Coronavirus گروه ضربت کنفرانس مطبوعاتی تهدید به قطع کمک های مالی به چه کسی است. “ما قصد داریم برای قرار دادن بسیار قدرتمند نگه دارید و بر روی آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. وقتی بعد سوال توسط یک روزنامه نگار تهمت backpedaled و اصرار داشت که او نمی گویند این است. “من گفت: ما قصد داریم تا در آن ما قصد داریم به بررسی آن,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن را متهم کرد که از بودن “بسیار چین محور” شارژ است که آن را “انتقاد و مخالفت با ممنوعیت سفر در زمان من آن را انجام داد و آنها در اشتباه بودند.” او همچنین اظهار داشت که که بی درنگ گزارش شیوع هنگامی که آن را به ظاهر در چین است. “آنها آن را به نام اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها از دست رفته تماس بگیرید. آنها می تواند آن را به نام ماه پیش از آن. آنها را شناخته و آنها باید شناخته شده و آنها احتمالا می دانند.”

دولت ایالات متحده را فراهم می کند نزدیک به 15 درصد از کسانی که 5.6 میلیارد دلار بودجه برای سال 2018 و 2019: $237 میلیون دلار ارزیابی شده است و $656 میلیون داوطلبانه است.

آن است که به طور کلی دشوار است اما غیر ممکن نیست برای یک رئیس جمهور به طور یک جانبه خودداری پول است که کنگره در حال حاضر اختصاص برای یک هدف خاص مانند بودجه که. اما ربکا کاتز از دانشگاه جورج تاون سلامت و امنیت متخصص که آهنگ های بودجه بهداشت جهانی می گوید تهمت می توانید سعی کنید برای خودداری از پرداخت در آینده. متی Kavanagh دیگر بهداشت جهانی متخصص در جورج تاون می گوید: بخشی از کمک های مالی ایالات متحده کمک می کند به طور داوطلبانه می تواند به ویژه آسیب پذیر است.

Kavanagh به شدت اشیاء به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات دیروز. “تهدید به قطع که خاموش خطرناک هستند و ریاکارانه” او می گوید. “جهان به فوریت نیاز به قوی تر بهداشت جهانی همکاری نه ضعیف تر و دولت می داند که آمریکا شکست به آماده شدن برای COVID-19 نیست تقصیر چه کسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>