آب و هوا تاخیر SpaceX خدمه اژدها راه اندازی

تاریخی راه اندازی برنامه ریزی شده برای روز شنبه می شود تحت فشار قرار دادند با توجه به شرایط طوفانی اما راه اندازی پنجره باز می ماند. SpaceX و ناسا دوباره سعی خواهد کرد شنبه.

روز چهارشنبه بعد از ظهر جانباز فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley شد برنامه ریزی برای پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی در یک SpaceX خدمه کپسول اژدها. نسخه ی نمایشی-2 ماموریت که قرار بود برای اولین بار crewed ماموریت برای SpaceX و اولین بار فضانوردان ناسا راه اندازی کرده اند از ما در نه سال. اما جهان باید صبر کنید چند روز برای دیدن این اتفاق می افتد. فقط 17 دقیقه قبل از راه اندازی, SpaceX پاک ماموریت به دلیل بدی آب و هوا در اطراف راه اندازی سایت و همراه کپسول را در مسیر پرواز.

آب و هوا و شرایط را برای آرام از ساحل شرقی ایالات متحده تمام راه را به ایرلند برای ماموریت به راه اندازی. این تضمین می کند که در این صورت سقط جنین در طول راه اندازی خدمه می چلپ چلوپ کردن در اقیانوس اطلس می شود و با خیال راحت بازیافت توسط تیم های امداد و نجات. نسخه ی نمایشی-2 ماموریت اصلی آخرین آزمون قبل از ناسا گواهی SpaceX کپسول برای انسان spaceflight و SpaceX نمی گرفتن هر گونه شانس. پشتیبان گیری راه اندازی تاریخ پنج شنبه, آوریل 30 در 3:22 بعد از ظهر به وقت شرق و خواهد بود livestreamed توسط ناسا و اسپیس ایکس.

سیمی به روز رسانی خواهد شد این داستان را به عنوان ما بیشتر بدانید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار شده است. آنچه ما آموخته است ؟
  • فیلم را نشان می دهد و به rewatch زمانی که شما طلب عادی
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de