در انیمه جدید فیلم هوازدگی با شمایک نوجوان به نام حنا treks تا 10 پرواز به یک پشت بام که در آن موقت حرم نشسته در یک نادر پرتو نور خورشید است. توکیو باران خیس و به عنوان آن را همچنان به ریختن او پیاده به سمت حرم و دعا, سخت, مراحل از طریق حرم دروازه. باران متوقف هوا. فیلم کاهش به هینا حال سقوط از آسمان مانند برخی از آسمانی چیز شاهد فوقالعاده الگوهای آب و هوایی تنها او را به معنای دیدن است.

هینا قدرت برای جلوگیری از بارش باران. او یک “دختر آفتاب” یک استاد اسطوره ای از آب و هوا. بعد در کنار مشاغل مرد جوان به نام Hodaka او کانال توانایی های خود را به یک کسب و کار, توقف ابدی باران و احضار خورشید برای مشتریان مراسم جشنواره و یا آتش بازی نشان می دهد. این یک نعمت غیر مترقبه در راه; هینا مسئول حمایت از برادر کوچکتر او بدون کمک پدر و مادر خود را. “من در نهایت در بر داشت نقش من در زندگی,” او می گوید Hodaka به عنوان آنها به تماشای آتش بازی از خشک نقطه از بتن می باشد.

هوازدگی را با شمامنتشر شده که در این ماه توسط سازندگان از ضربه انیمیشن نام خود راکه به سادگی در مورد قریب الوقوع آب و هوا فاجعه خزنده آگاهی است که در یک دهه یا بیشتر زمین را افزایش درجه حرارت می تواند با آنها رو به افزایش دریاها آتش سوزی, شدید آب و هوا ، آب اضافه بخار ناشی از گرمایش جهانی آب و هوا, دانشمندان هشدار داده اند برای دهه خواهد یکی شدن به عنوان heavy rain نیست بر خلاف این ثابت downpour در هوا. دانشمندان این را به عنوان یک ناگزیری است که باعث می شود نویسنده و کارگردان Makoto Shinkai فیلم در نهایت یک قدرت فانتزی—تب رویا است که یک فرد می تواند در ممانعت از محیط زیست بحران است.

از زمین به هوا با شما است “فاجعه آب و هوا عاشقانه است.” Hodaka و حنا هر دو تکه تکه نوجوانان بدون پشتیبانی شبکه های که درو موفقیت از خود آفتاب-آوردن کار مشارکت که به زودی در یک خواهد شد-آنها-یا-نمی-آنها در تنش است. پس از یک نشئه شب لوکس در توکیو هتل—که در طی آن به نظر می رسد مانند آنها ممکن است در نهایت بوسه—هینا نشان می دهد که به طور سنتی دختر آفتاب “قربانی می شود و از بین می رود. سپس این آب و هوا می رود به حالت عادی بازگشت.” رخت کن, Hina در معرض یک شانه با بافت آب. همه از او آفتاب نماز او اذعان می کند که باعث شده این. سپس او رفته و قابل پیش بینی را متوقف می کند باران.

منتقدان نقطه هوازدگی با شما به عنوان کامل فیلم برای سال 2020 یک saccharine آب نبات پاپ عشق داستان است که همچنین یک تمثیل برای فروپاشی زیست محیطی. صاحب نظران هستند حق در اینجا, اما نه فقط برای همین دلیل. بزرگتر قنات قضیه از هوازدگی با شما این است که انتخاب دو انسانی کودکان را تحت تاثیر قرار می آب و هوا در بزرگ که یک جوان قبل از ازدواج, نماز و عشق و همدلی می تواند تاثیر اجتناب ناپذیر آن داشتند. پس از هینا از بین می رود که از توکیو هتل, اتاق جهش دما به 77 درجه فارنهایت است. نیروی یک فرد در این شاید غیر مسئولانه علمی-تخیلی واقعیت جاروب دور مخرب و غیر طبیعی الگوهای آب و هوایی.

شما می توانید متقاعد کردن برادر خود به نفی و گوشت گاو و مادر خود را به کمپوست خواهر خود را به کیسه های بوم به غذاهای کل. شما می توانید به 50 دلار در پدر خود را در نام خود را به شورای دفاع منابع طبیعی و کمک مالی ماشین خود را به موسسه خیریه. اگر شما در یک محیط شهری این احتمال وجود دارد که کسی در تلاش برای متقاعد کردن شما به انجام یک یا همه از این چیزها. در حال حاضر بیش از همیشه این بار به نظر می رسد کاهش یافته است در افراد به کاهش جهانی انتشار کربن است. هیچ کس عاقل استدلال می کنند این بی فایده است. اگر هر فرد آگاهی و حمایت خواهد بود و آنچه که منجر به دولت ها و شرکت ها برای اقدامات لازم را در برابر فاجعه زیست محیطی است. این درست است که یک فرد یا 3 میلیون نفر از مردم که تا به مسئولیت برای زمین نمی تواند تبدیل به اسطوره ای دوشیزگان و جلوگیری از دیماه باران.

“مسئله بزرگتر این است که با تمرکز بر انتخاب فرد در اطراف مسافرت هوایی و مصرف گوشت گاو افزایش خطر از دست دادن بینایی از گوریل در اتاق: تمدن تکیه بر سوخت های فسیلی برای تولید انرژی و حمل و نقل به طور کلی, که حساب برای تقریبا دو سوم جهانی کربن تولید گازهای گلخانه ای” دانشگاه ایالتی پن پروفسور مایکل مان نوشت: به تازگی در زمان. “ما نیاز به تغییرات سیستمیک است که کاهش هر کس کربن یا نه مراقبت از آنها.”

یک سال 2017 گزارش ادعا می کند که 100 شرکت مسئول 70 درصد از تولید گازهای گلخانه ای تولید شده از سال 1988. از 20 شرکت است که کمک بسیاری به تغییر آب و هوا, 12 در حال متعلق به دولت. آن است که غیر ممکن است به درک یک دختر نوجوان sponging تا هر حجم قابل ملاحظه ای روغن ریخته و یا گرفتن هر کربن اگر چه قطعا وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر که سعی خواهد کرد. در سطح بین المللی بیش از 4 میلیون نفر—مهمترین کودکان مدرسه ای—با حضور در سپتامبر سال 2019 آب و هوا اعتصاب.

نسبت به پایان هوازدگی با شما, Hodaka معکوس هینا را قربانی هنگامی که به عنوان یک منتقد قرار داده و آن را به او به ارمغان می آورد هینا بازگشت و “محکوم توکیو به دلیل هورمون” توسط retriggering بارش. این شهرستان گیرند سیل با خانه و کسب و کار آجر توسط پا از آب است. چک کردن از بین رفته Sunshine Girl صندوق Hodaka کشیده شده است به خانه پیر زنی که سال ها پیش فرستاده در تلاش برای تعامل با هینا خدمات. بالا است و 59 درجه فارنهایت است. Hodaka وارد آپارتمان او و نظرات او که او نقل مکان کرد و از خانه های قدیمی در مرکز شهر. او می آموزد این است که در حال حاضر در زیر آب. “من متاسفم” او می گوید.

این زن را قبول نمی کند عذرخواهی خود را. او باز می شود یک پلاستیک لفاف بسته بندی حاوی یک میان وعده. دو صد سال پیش او توضیح می دهد توکیو شد یک خلیج کوچک “انسان و آب و هوا تغییر آن است.”

“من فکر می کنم آن را فقط به عقب رفته به آن اصلی خود,” او می گوید.

هوازدگی را با شما فانتزی است اما نه خیالبافانه. آن را یک شاهکار مدرن به دلایل سازندگان آن ممکن است پیش بینی کرده اند. در 13 یا 50 سال که تاثیر تغییر آب و هوا خواهد بود بیشتر آشکار نسل های آینده ممکن است به عقب نگاه در آن را به عنوان عجیب و جالب کپسول زمان یک یادآوری از یک لحظه زمانی که یک فرد ممکن است پیدا کردن آن را مناسب برای عذر خواهی برای آوردن سیل.


بزرگ تر سیمی داستان
  • در پشت صحنه در گوجه فرنگی
  • کوچک سلول های مغز است که اتصال ما سلامت روانی و جسمانی
  • در داخل جهان بالاترین-سهام صنعتی هک مسابقه
  • لیزر چراغهای می توانید جاده ها روشن تر و دقیق ماشین
  • 404: شهرستان چپ چین هسته ای
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im