علف های هرز فروش در وب تاریک رسید در اوایل بیماری همه گیر

تحقیقات نشان می دهد که به عنوان Covid-19 مستندات گسترش مردم تبدیل به نمایندگی مجاز و فروش اینترنتی خود را برای گلدان رفع.

از کاغذ توالت را به سس گوجه فرنگی Covid-19 تبدیل شده عادی مصرف کنندگان به بالا-حجم روز قیامت شراب خواری خریداران. بنابراین شاید این جای تعجب نیست که آنها به عنوان خود را پر pantries و عرضه توالت در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر آنلاین خریداران نیز مواجه نگردند تا در وب تاریک علف های هرز.

در یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در شماره اخیر مجله پزشکی اعتیاداروپا مرکز نظارت بر مواد مخدر و اعتیاد پیدا کردم که خرده فروش ماری جوانا در برخی تاریک-net بازارهای مشخصی به طور قابل توجهی در ماه اول از این بیماری همه گیر. این مطالعه یافته که از سه تیره web بازارهای مواد مخدر محبوب در میان اروپایی ها برای اولین بار منتشر شده در ماه گذشته نشان می دهد که خریداران به شدت ramped تا خود را از ماری جوانا سفارشات در طول سه ماه اول سال. در ماه مارس را عمدتا اروپا-بر اساس خریداران ساخته شده 14,289 گلدان خرید در بازارهای Cannazon مقابل و Agartha در مقایسه با 11,036 در ژانویه 30 درصد افزایش می دهد.

این EMCDDA اصلی علمی تحلیلگر Teodora Groshkova نشان می دهد که در حالی که آن را دشوار است به دانستن دقیق دلیل است که خرید و فروش دست انداز اجتماعی فاصله مستندات است که در سراسر اروپا و بعد از آن ما را به مبارزه رمان coronavirus در ماه های فوریه و مارس ممکن است توضیح ناگهانی رشد دیجیتال تقاضا برای قاچاق حشیش. “این امکان وجود دارد که خریداران در تلاش بودند به سهام تا برای هفته آمده و یا وجود را فقط به یک گروه بزرگتر از حشيش کشف آنلاین به عنوان یک کانال توزیع مناسب زمانی که تماس های اجتماعی محدود است و آنها را محدود به معنی رسیدن به معمول خود فروشنده” Groshkova می گوید.

با وجود رشد در تعداد آنلاین فروش ماری جوانا که EMCDDA شمارش این گروه اشاره می کند که به طور کلی درآمد حاصل از فروش آن به نظر می رسد کاهش یافته است در طول همان دوره است. چرا که در حالی که کوچک-مقدار خرده فروشی ماری جوانا افزایش این مقدار عمده فروشی خرید را تشکیل می دهند که بخش بزرگی از وب تاریک مواد مخدر کسب و کار کاهش یافته است. شاهدانه-تنها بازار Cannazon که برای اختصاص اکثریت از فروش اندازه گیری در این مطالعه بود و تنها در بازار که در آن محققان قادر به اینسو انسو جمع کردن اطلاعات قیمت خرید و فروش کاهش یافت و از حدود 2.1 میلیون دلار در ماه ژانویه به $1.7 میلیون در ماه مارس است. و در حالی که 10 گرم خرید و فروش ماری جوانا به عنوان مثال افزایش 46 درصد از 1,725 در ماه ژانویه به 2,521 در ماه مارس, کیلو, فروش ماری جوانا کاهش یافته و 36 درصد از 5,702 در ماه ژانویه به 3,652 در ماه مارس است.

Groshkova استدلال می کند همه از آن می توان توضیح داد و با اشاره به چگونه یک بیماری همه گیر اقتصاد تغییرات خرید و فروش مواد مخدر: با هیچ تماس فیزیکی خرده فروشی در حال حرکت آنلاین. اما برخی آفلاین فروشندگان مواد مخدر که منبع داروهای خود را از وب تاریک باید متوقف شود جایگزینی منابع خود را از آنجا که آنها می توانید تماس با خریداران به فروش اجناس خود را. “زمانی که آفلاین فرصت برای فروش مجدد محدود است این افراد نه چندان علاقه مند به دریافت نگه دارید از این نوع بزرگتر مقدار” Groshkova می گوید. “آنها را ببینید که آنها در حال رفتن به دشواری تغییر این محصولات است.”

screenshot of page selling weed
یک مثال برای شاهدانه در وب بازار Cannazon ترغیب خریداران به سهام تا به سرعت با توجه به Covid-19 مستند.تصویر: اندی گرینبرگ

در آن مطالعه EMCDDA خراشیده خریداران بررسی موارد در سه تیره در وب بازار اجازه می دهد آنها را به تعداد فرد فروش از داروهای مختلف. پس تنها Cannazon چپ خاص اطلاعات مربوط به قیمت گذاری برای آن مواد مخدر قابل مشاهده بازخورد خریدار محققان محدود خود را کمی يافته ها فقط به فروش ماری جوانا. آنها همچنین تنها خراشیده بازار که ماند آنلاین قابل اعتماد کافی به مطالعه آنها می گویند که امپراتوری مثلا به طور گسترده ای اعتقاد بر این بود که بزرگترین تیره-net مواد مخدر بازار پایین بود به طوری که اغلب آنها داد تا در اندازه گیری و فروش آن است. و آنها توجه داشته باشید که آنها نیز با تمرکز بر Cannazon مقابل و Agartha چون از این سایت ها اهمیت برای اروپا مواد مخدر در بازار; آنها نمی توانند با اطمینان می گویند که همان روند بازی در ایالات متحده است. “من انتظار می رود این خواهد بود همان در ما اما این است که نظری” Groshkova می گوید.

وسوسه انگیز اگر آن را ممکن است به منظور جلب همبستگی بین Covid-19 مستند و تاریک وب شاهدانه فروش کارنگی ملون استاد و وب تاریک محقق Nicolas کریستین خواستار احتیاط. او با اشاره به مطالعه محدودیت—که EMCDDA محققان اذعان دارند—مانند تعداد بازارهای موجود و قاب زمان کوتاه که قطاری تنها آغاز جهانی همه گیر. “تجزیه و تحلیل خود را صدا است. سوال من این است که چگونه کامل است داده های آنها کار می کرد ؟ می گوید:” کریستین که مشغول به کار در همکاری با EMCDDA در گذشته به عنوان یک پرداخت می شود مشاور. به طور خاص او اشاره می کند که مطالعه می کند اندازه گیری که آیا دست انداز در فروش ماری جوانا در ادامه به ماه بعد از Covid-19 مستند. “از آنجا که ما هنوز در وسط همه گیر آن را سخت به اندازه گیری آنچه گذرا اثر و در دراز مدت اثر” او می افزاید. کریستین می کند توجه داشته باشید هر چند که Cannazon شده است آنلاین برای بیش از یک سال است. که نشان می دهد آن ناگهانی رشد فروش زیاد نیست و به سادگی با توجه به چرخه معمول از یک تیره وب سایت بازار آنلاین و به سرعت به دست آوردن کاربران قبل از آن تعطیل توسط اجرای قانون است.

در بالای آن تجزیه و تحلیل داده های فروش ، EMCDDA همچنین trawled وب تاریک بازار و مرجع تخصصی برای دیدن آنچه که فروشندگان مواد مخدر شد و گفت: در مورد این بیماری همه گیر است اثرات آن بر کسب و کار خود و پیام های مخلوط. برخی از فروشندگان عذرخواهی برای تاخیر در حمل و نقل و حتی هشدار داده است که آنها خواهد بود توقف عملیات خود را. اما بسیاری دیگر آگهی که آنها فعال باقی مانده در طول همه گیر و حتی ویژه به مشتریان ارائه می دهد مانند تخفیف, کاهش حداقل تعداد سفارش و ارائه به خریداران داروهای خود را از طریق “مرده رها” به جای حمل و نقل—پنهان کردن مواد مخدر در یک مکان فیزیکی و سپس ارسال را خریدار یک پیام در مورد که در آن به آنها را پیدا کنید. فروشنده دیگری به نظر می رسید با استفاده از امکان مشکلات حمل و نقل به عنوان یک زمین برای فروش درایو: “زمان بسیار سخت در حال حاضر با توجه به وضعیت فعلی را با Covid-19. پس لطفا هر کس توانید سفارشات خود را به عنوان ما نمی دانیم که چه مدت حمل و نقل در حال رفتن به گذشته” یکی از فروشنده نوشت در وب دارو فروم ترس.

اگر بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد ماندگار افزایش ماری جوانا و یا دیگر مواد مخدر فروش EMCDDA را Groshkova استدلال می کند که این ممکن است پایان ندارد حتی زمانی که همه گیر می کند. او در مقایسه با شیفت به ظهور فنتانيل در اقتصاد مواد مخدر از یک دهه پیش بود که مربوط به کمبود هروئین. حتی زمانی که هروئین موجود شد دوباره فنتانيل فروش ادامه داد: در همان نرخ. “تغییرات در بازارهای مواد مخدر با توجه به موقت بحران همچنان به علت تغییرات رفتاری پس از بحران است” Groshkova می گوید. بعد از خریداران دریافت استفاده می شود به منابع خود را از قابلمه در وب تاریک به عبارت دیگر برخی آفلاین نمایندگی می توانید پیدا کنید که پست-مستند زندگی هستند بسیار کمتر مشغول است.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه یک ویروس در شهرستانها ؟ این یک مشکل از مقیاس
  • وعده آنتی بادی برای درمان Covid-19
  • “شما تنها نیستید”: چگونه یک پرستار است که مقابله با این بیماری همه گیر
  • 3 راه دانشمندان فکر می کنم ما می تواند د-جوانه یک Covid-19 جهان
  • سوالات متداول و راهنمای خود را به همه چیز Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>