نوجوانان که مورد آزار واقع شدند در مورد وزن یا شکل بدن ممکن است بیشتر احتمال دارد به استفاده از الکل و ماری جوانا از کسانی که مورد آزار واقع شدند با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده توسط انجمن روانشناسی آمریکا.

ارتباط بین ظاهر مربوط به اذیت کردن و استفاده از مواد مخدر بود قوی ترین اضافه وزن در میان دختران افزایش نگرانی خاصی در مورد این گروه است.

“این نوع قلدری فوق العاده رایج است و بسیاری از اثرات منفی برای نوجوانان” گفت: مطالعه سرب نویسنده ملانی Klinck BA بالینی دستیار تحقیق در دانشگاه کانکتیکات است. “ترکیبی از ظاهر مربوط به اذیت کردن و افزایش حساسیت به تصویر بدن در دوران بلوغ ممکن است ایجاد افزایش خطر استفاده از مواد مخدر.”

“این یافته ها افزایش مسائل بزرگتر در مورد چگونه جامعه اماکن تاکید بیش از حد بر زیبایی و تصویر بدن برای دختران و زنان و اثرات مخرب که ممکن است در نتیجه” گفت: کریستین مک کالی Ohannessian, دکترا, استاد اطفال و روانپزشکی در دانشگاه کانکتیکات دانشکده پزشکی و همچنین مدیر مرکز سلامت رفتاری در کانکتیکات مرکز طبی کودکان و مطالعه همکاری نویسنده است.

“مدارس و جوامع به طور خاص باید به آدرس ظاهر مربوط در ضد قلدری سیاست و ماده-استفاده از مداخلات” او گفت:. “پدر و مادر به خصوص نقش بازی در پرداختن به این موضوع است. وجود دارد برخی از شگفت انگیز تحقیقات نشان می دهد که برخی از مضر ترین نمونه از وزن بر اساس اذیت کردن آمده از پدر و مادر یا خواهر و برادر بنابراین خانواده ها باید از نوع زمانی که آنها در مورد وزن خود کودکان است.”

در این بررسی که انجام شد در کانکتیکات مرکز طبی کودکان درگیر یک نظرسنجی از 1,344 دانش آموزان سنین 11 تا 14 از پنج, عمومی, مدارس, نزدیک, Hartford کانکتیکات است. از دانشجويان خواسته شد که اگر خواهر و برادر و پدر و مادر و یا هم تا به حال به طعنه آنها را در مورد وزن و شکل بدن و یا غذا خوردن در دوران قبل از شش ماه. بیش از نیمی (55%) از کل شرکت کنندگان گزارش بر اساس وزن اذیت کردن, از جمله سه نفر از چهار اضافه وزن دختران (76%) 71 درصد از اضافه وزن پسران و 52 درصد از دختران که نیست اضافه وزن و 43 درصد از پسران که نیست اضافه وزن دارند.

شرکت کنندگان همچنین خواسته شد در مورد الکل و ماری جوانا استفاده کنید. نتایج نشان داد که مکرر بر اساس وزن اذیت کردن همراه بود با سطوح بالاتری از مجموع الکل استفاده نوشیدن شراب خواری و استفاده از ماری جوانا. در پی نظرسنجی شش ماه بعد بر اساس وزن اذیت کردن هنوز هم مربوط به کل مصرف الکل و نوشیدن شراب خواری. تحقیقات آنلاین منتشر شده در روانشناسی رفتارهای اعتیاد آور.

تحقیقات قبلی نشان داده است که پسران را بیشتر از مصرف مواد در سنین نوجوانی و اوایل بزرگسالی است اما دختران شروع به استفاده از الکل و مواد مخدر در سنین پایین تر در مقایسه با پسران است. کسانی که روند ممکن است مربوط به فشارهای اجتماعی برای دختران به پایبندی به غیر واقعی بدن تصویر آرمان. این آسیب می تواند احساس خود را از ارزش خود و کمک به اختلالات خوردن و مصرف خودسرانه دارو را از طریق استفاده از مواد مخدر برای مقابله با اذیت کردن و یا متناسب با همسالان خود Klinck گفت.

“این گفته قدیمی که” چوب و سنگ ممکن است استخوان شکسته, اما کلمات را هرگز به من صدمه دیده است یک مغالطه است که نادیده جدی اثرات سوء استفاده عاطفی و کلامی قلدری” Klinck گفت. “وزن مبتنی بر تبعیض به نظر می رسد یکی از رایج ترین و به ظاهر اجتماعی تحریم دلایل به پهلوان پنبه یا تبعیض علیه کسی. به عنوان یک جامعه ما نیاز به رسیدگی به آسیب های ناشی از این کار به ویژه برای دختران است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط انجمن روانشناسی آمریکا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de