مره کنی بود تعطیلات در کوه های آلپ فرانسه در اوایل ماه مارس زمانی که شهرستانها در سراسر ایتالیا آغاز به تعطیل احساس خطر با بالا رفتن مرگ و میر از این کروناویروس جدید. در Instagram که De La Mare کنی بیش از 55000 پیروان او مطرح شده با صدف و شامپاین, خود آینه ای عینک آفتابی را منعکس کوه برف. بله او رفته بود اسکی در میان coronavirus او به او گفت پیروان در زیرنویس و او آماده بود به اذعان به آن است. “من می خواهم به نوشتن در مورد سلامت و تخت tummies و چشم پوشی از فیل صورتی در اتاق. کرونا ویروس است نه یک حیله است اتفاق می افتد و شما نیاز به آموزش در مورد سیستم ایمنی بدن شما برای جلوگیری از سقوط قربانی به آن,” او نوشت. سپس او توصیه می شود که پیروان سعی کنید به سادگی اينولين یک مکمل غذایی او به فروش می رساند در وب سایت خود را برای €26.99.

De La Mare کنی همه مظاهر نوع خاصی از سلامتی تاثیر گذار: خود Pilates-الهام رژیم های تمرین خود خط از محصولات جامع و قوی حضور رسانه های اجتماعی برای ترویج آن است. با این فرمول او را به دست آورد وزش Instagram زیر است. دیگر زنان و مردان تبدیل شده اند خود را به شیوه زندگی سالم به سیستم عامل است که رسیدن به میلیون ها نفر. این جهان بی پایان detoxes, athleisure مدل و #fitspo با یک طرف از بدن-مکمل های افزایش. برخی از این محصولات هستند تا در همه جا حاضر است که آنها را تبدیل به یک خط پانچ: آیا یک مورد مشهور با تخت شکم چای ؟

به سادگی اينولين پودر است نه یک چای اما صفحه وب خود را هنوز هم وعده “تملق شکم سریع است.” در Instagram, آن را در حال حاضر repurposed شده است به عنوان یک راه حل برای Covid-19. “سیستم ایمنی بدن است که در درون ما می توانید آن را خریداری نیست اما ما مطمئن شوید که می تواند در افزایش آن و آن را ضد گلوله به تاج” De La Mare کنی نوشت: در یک پست. “به سادگی اينولين است سلاح های خود را برای تقویت سیستم ایمنی بدن و مبارزه با کرونا ویروس. این علم و آن مبارزه خواهد کرد آن را بسیار بهتر از یک ماسک می تواند.”

به جز آن علم نیست. سازمان غذا و داروی آمریکا به رسمیت می شناسد اينولين به عنوان یک فیبر غذایی ، هر گونه ادعا می کنند که اینولین می تواند “مبارزه با” ویروس? “ما نمی هر گونه شواهد است که می گوید:” والتر Willett, یک تغذیه دانشمند در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

و آن را فقط اينولين. در سراسر وب کالاهای اساسی از سلامتی صحنه—ویتامین gummies, CBD, تزریق, رژیم غذایی, قرص, زردچوبه—در حال گرفتن ذکر شده با تمدید ضرورت “در طول این زمان” (هشتگ coronavirus). وجود دارد در حال حاضر هیچ واکسن و یا مواد مخدر با تایید FDA برای جلوگیری و یا درمان Covid-19. محققان در حال تحقیق بر روی واکسن و درمان, اما حتی امیدوار کننده نامزدها هنوز هم نیاز به انجام تست بالینی است که می تواند در حالی که. در این میان مقامات مانند سازمان بهداشت جهانی توصیه به انجام اقدامات مانند اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست ها.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

مقدار زیادی از سلامتی اثرگذارندهها در زیر که منجر ارائه آرامش و تسکین دهنده مطالب در مورد سالم ماندن در حالی که ماندن در خانه. اما برخی از آنها با استفاده از سیستم عامل خود را به فشار ادعا می کند در مورد Covid-19 که فاقد پشتوانه علمی و محصولات است که می تواند به طور بالقوه مضر است.

Krystal نیلسون—سابق لیسانس شرکت کننده تبدیل مربی تناسب اندام با بیش از 600.000 followers on Instagram—ارسال شده یک ویدیو چند هفته پیش قرائت یک ادعای بی اساس در مورد ارتباط بین غذاهای التهاب و Covid-19. سپس او وصل او برنامه های سم زدایی بدن است که می تواند هزینه بین $97 و $494. این تصویری بود که پوشش در آن زمان توسط رسانه ها مانند Buzzfeed است از آنجا حذف شده است.

اخیرا Ben Greenfield سابق بدنسازان با Instagram پس از حدود 250,000 ارسال شده در مورد ازن درمانی طب جایگزین او ادعا می کند که “اثبات شده برای کشتن کوروناویروس سارس” و “همچنین می تواند کار بر روی این ویروس جدید است.” گرینفیلد پست شامل یک لینک به خرید 6000 $در خانه ازن ژنراتور—با کد BEN100 برای 100 دلار تخفیف.

“من خود کوانتومی 5 ازن ژنراتور و انجام شده است روزانه رکتال ازن insufflation برای خودم و خانواده ام با آن” سبز نوشت. “این در حال ناپدید شدن هستند به عنوان افراد پیدا کردن در مورد چگونه قوی آنها برای ویروس ها و برای تقویت سیستم ایمنی بدن, بنابراین من تا به حال به این پست به سرعت. آنها به احتمال زیاد خواهد شد به فروش می رسد تا پایان این هفته است.”

اوزون مولکولی فرم اکسیژن می تواند به عنوان یک ضد عفونی کننده. اما “ایده استفاده از مواد ضد عفونی کننده داخلی است ناقص یکی می گوید:” مایکل Starnbach که آزمایشگاه در دانشگاه هاروارد بر میکروبیولوژی و immunobiology. آن را در مورد به عنوان منطقی به عنوان یک Lysol, تنقیه, و احتمالا خطرناک است.

در مصاحبه ای سبز گفت: او را ازن ژنراتور در تشویق کاربردی پزشکی دکتر یک نوع جایگزین سلامت عمل. “من می دانم این است که حدیثی اما بسیاری از برنامه های کاربردی پزشکی docs من به صحبت می کنند با استفاده از ازن و من خیلی مجبور ساخت تا آنجا که آنچه که من دیده ام” او گفت:. اما مقررات FDA هشدار می دهند که “ازن یک گاز سمی بدون مفید شناخته شده پزشکی کاربرد خاص کمکی و یا درمان پیشگیرانه. منظور از ازن به طور موثر به عنوان یک میکرب کش باید آن را در حال حاضر در غلظت بسیار بیشتر از آن است که می تواند با خیال راحت تحمل توسط انسان و حیوانات است.”

سبز می ایستد توسط پست خود در مورد ازن درمانی و می گوید که او تلاش می کند به ارائه زیر خود را با عنوان بسیاری از تحقیقات به عنوان امکان پذیر است. “من بسیار مراقب باشید با آنچه که من چوب از جلو,” او می گوید.

پست ها مثل سبز را کمتر رایج هستند نسبت به کسانی که با ادعای مانند De La Mare کنی در مورد “تقویت ایمنی” به منظور محافظت در برابر coronavirus. De La Mare کنی کاهش یافته است به مصاحبه برای این قطعه اما نوشت: در یک ایمیل که “اینولین است که بسیار مفید برای سیستم ایمنی بدن است.” بسیاری از چیزهای مفید برای سیستم ایمنی بدن با توجه به اثرگذارندهها. در یک فیلم ویدئویی به نام “چگونه برای ایجاد ایمنی برای کوروناویروس” به YouTuber هالی Dolke توصیه تعدادی از ویتامین ها و مکمل هایی که او معتقد است که “کمک به جلوگیری از عفونت است.” در میان آنها: ویتامین D و ویتامین C و روی است. سرگی کنستانس یک بدنساز با بیش از 4 میلیون followers on Instagram گذرانده هفته گذشته معرفی شرکت خود جدیدترین محصول ایمنی پیچیده به “کمک به جلوگیری از عفونت با ویروس.” یکی از پست های گرافیکی را نشان می دهد بطری از این مکمل احاطه شده توسط شرکت بدنام تند و تیز coronavirus خود را به عنوان اگر به درایو نقطه خانه است.

مطالعات نشان می دهد که داشتن تغذيه کافی می تواند به بهبود توانایی بدن برای مبارزه با عفونت; سطوح کافی ویتامین D برای مثال مرتبط شده اند به متوسط کاهش عفونت مانند سرماخوردگی. اما این بدان معنا نیست که مصرف زیاد ویتامین D یا هر مکمل دیگر جلوگیری می تواند یک بیماری ویروسی. “هیچ اطلاعاتی در مورد چگونه ما ما افزایش ایمنی با مکمل ها یا رژیم غذایی خاص برای Covid-19,” Willett می گوید. بخشی از آنچه که باعث می شود این رمان coronavirus بسیار خطرناک است که آن را با نام تجاری جدید و دانشمندان هنوز در تلاش برای درک اینکه چگونه آن را گسترش می یابد. افراد با سیستم ایمنی ضعیف ممکن است در معرض خطر ابتلا به عوارض شدید این بیماری با توجه به CDC اما حتی کسی که در سلامت کامل هنوز هم می توانید با این ویروس آلوده.

“به عنوان دانشمندان و متخصصان پزشکی ما با تکیه بر شواهد و بر اساس مطالعات به توصیه محصولات. نه فقط شلاق چیزی و ساخت یک ادعا در مورد آن” Starnbach می گوید. “عمومی باید همچنین می خواهید شواهد برای حمایت از یک, توصیه, به جای فقط یک بیانیه از تاثیر گذار نشان می دهد که یک محصول کمک خواهد کرد که با یک بیماری خاص.”

این یک مشکل جدید. قبل از همه گیر اثرگذارندهها بودند شعار مکمل به عنوان یک راه برای از دست دادن وزن و افزایش سوخت و ساز بدن کاهش فشار خون و حتی درمان سرطان, گاهی اوقات بدون افشای آنها پرداخت شده است برای پست های خود را. کمیسیون تجارت فدرال به حل و فصل با یکی از محبوب “تخت شکم چای” شرکت Teami بیش اتهامات از تبلیغات فریبنده در اوایل این سال و آن ارسال نامه هشدار به اثرگذارندهها که تا به حال کار کرده با نام تجاری مورد حمایت برچسب مطالب واضح تر.

ورود Covid-19 الهام گرفته شده است تمام انواع از طرح های به بهره برداری مردم از ترس و عدم اطمینان از فیشینگ مبارزات به قیمت درآوردن. مصرف کننده شکایت مربوط به کروناویروس باید مشخصی با توجه به FTC داده و از بالا به ما گفته اند آنها را به اقدام تهاجمی علیه جعلی ادعای سلامت در خاص است. FTC و FDA صادر نامه هشدار به 16 شرکت تا کنون برای بازاریابی محصولات مانند چای گیاهی و یا نقره کلوئیدی به عنوان راه هایی برای جلوگیری از, کاهش, درمان و یا درمان Covid-19. برخی از شرکت ها پس از پاسخ به سازمان های گرفته شده پایین ادعا و یا محصولات. FDA بارها گفت این نگران است که غیر مجاز و گمراه کننده محصولات ممکن است باعث آمریکایی ها برای جلوگیری و یا تاخیر در گرفتن مناسب درمان های پزشکی.

برای سیستم عامل مانند Facebook و گوگل—که در کنترل اکثریت تبلیغات اینترنتی در آمریکا را ممنوع تبلیغات سرمایه گذاری در coronavirus. اما اثرگذارندهها اغلب خود را منتشر توصیه ها و روال عادی مطالب, نمی, تبلیغات, حتی زمانی که آنها در حال گرفتن پرداخت می شود به انجام این کار. و در جایی که شرکت های رسم خط بر سلامت, ادعای ارسال شده توسط کاربران می تواند متفاوت باشد. Facebook که صاحب Instagram می گوید آن را حذف اطلاعات غلط است که می تواند باعث “قریب الوقوع آسیب فیزیکی” از جمله ادعاهای دروغین در مورد درمان و درمان برای Covid-19. یک سخنگوی Instagram گفت: “اگر پست امتیاز نادرست توسط شخص ثالث واقعیت-چکرز ما آنها را حذف کنید از کشف و توییتر صفحات.” یک سوال جداگانه مورد اثرگذارندهها بیشتر به طور خاص هیچ پاسخی دریافت نکرده.

شرکت رسانه های اجتماعی به طور کلی باید نقل مکان کرد و به شدت بیشتر از حد معمول به حد اطلاعات غلط و ترویج رسمی مقامات بهداشتی. در همان زمان سیستم عامل با تکیه بیش از همیشه در سیستم های خودکار پس از همه گیر تعطیل دفاتر انسان مدیران. و با خیلی از مطالب نوشته شده در هر روز بدون سیستم—انسان یا AI—است که در واقع قادر به گرفتن همه چیز.

با گسترده پناهگاه در محل سفارشات سنگ زنی و زندگی روزمره به توقف مردم در حال حاضر و به دنبال کسب اطلاعات و یا حواس پرتی—بیشتر از همیشه. “مصرف کنندگان گزارش که آنها در حال رفتن آنلاین راه بیشتر نسبت به قبل و اثرگذارندهها شاهد هستیم که در سراسر هیئت مدیره می گوید:” استیسی DeBroff مدیر عامل و بنیانگذار نفوذ مرکزی influencer آژانس بازاریابی. تاثیر گذار مرکزی به تازگی مورد بررسی 370 اواسط سطح رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها که گزارش شده است که تعامل و برداشت شد و تا حدود 35 درصد در Instagram و Facebook.

DeBroff اشاره می کند که ارائه این بزرگترین فرصت برای تاثیرگذاران که دارای تخصص در زمینه های مردم در حال مبارزه با بسیاری از در حال حاضر: چگونه برای سرگرم کردن بچه های کوچک در خانه در تمام طول روز چگونه به طبخ رستوران-وعده های غذایی با کیفیت, چگونه به نگه دارید تا با تناسب اندام روال خارج از ورزشگاه. و چگونه برای سالم ماندن در زمانی که سلامت است که در ذهن همه را. نزدیک به 75 درصد از تاثیرگذاران بررسی کرده بود خطاب Covid-19 و “جدید اقامت-خانه اقتصاد” در پست های خود را.

برای بسیاری از سلامتی تاثیرگذاران این زمان برای به اشتراک گذاشتن یک تکه جدید طبیعی است. آموزش تناسب اندام با عمده موارد زیر مانند Kayla Itsines اند ارائه شده برخی از آنها در خانه روال تمرین به صورت رایگان. و که در آن Kylie Jenner که دستورات یکی از بزرگترین آنلاین موارد زیر در جهان, یک بار نوشته شده در مورد چای سم زدایی در حال حاضر او اطلاعات سهام از جراح کل ایالات متحده است.

به تازگی Jenner ارسال شده selfie-سبک تصویری با صورت پر از آرایش نوزاد-مو صورتی خار پشت شانه های او. “از دست رفته اجتماعی زمان😫😍💗💗,” او نوشت: در عنوان در Instagram. “سریع تر ما ماندن در داخل سریعتر ما می توانیم به عقب بر گردیم به آن .. من امیدوارم که همه گرفتن اجتماعی فاصله جدی ‼️💗”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • ریاضیات از پیش بینی این دوره از coronavirus
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • ابتدا انکار و سپس از ترس: بیماران خود را در کلمات خود
  • ابزار سرگرم کننده و راهنمایی برای ماندن اجتماعی در حالی که شما در خانه گیر کرده
  • من باید توقف سفارش بسته? (و دیگر Covid-19 پرسش و پاسخ)
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im