یک تیم از سیاتل Harborview Medical Center حمل لوازم در آماده سازی برای بازدید خانه به جمع آوری نمونه از افراد به طور بالقوه در معرض جدید کروناویروس.

دیوید رایدر/ایسنا

چین و کره جنوبی در ادامه به گزارش قطره در موارد بیماری تنفسی COVID-19 و وجود افزایش تحقق است که به عنوان سازمان بهداشت جهانی (WHO) است اصرار برای چند هفته کشورهایی که به شدت به مقابله با آنها شیوع کروناویروس باعث آن می توانید قدرتمند تاخت و تاز به سرعت گسترش یافته است. دوباره و دوباره کلید موفقیت بوده است widescale تست برای ویروس RNA در مردم و سپس جداسازی—یا با انتخاب و یا قیمومیت—از آلوده و تماس های خود را.

در ایالات متحده در مقابل COVID-19 مورد در حال صعود در نرخ هشدار دهنده و افرادی که دریافت کرده اند برای آزمایش ویروس SARS-CoV-2 باقی می ماند و چند دور بین. (هیچ مقام رسمی شماره وجود دارد اما کمتر از 5000 نفر در ایالات متحده در حال دریافت یک آزمون از 9 مارس با توجه به آتلانتیک مقاله ای که اقدام به شمارش کل). کاخ سفید coronavirus نیروی کار اصرار داشت که زود مشکلات ایجاد شده توسط معیوب آزمون توزیع شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) غلبه بر شده اند و دولت ایالات متحده افزایش یافته است تولید عملکرد کیت تشخیصی. نیز وجود دارد یک فشار به حرکت تست دور از CDC خود و دولت labs به بیمارستان ها و شرکت های تجاری است. سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) در 29 فوریه تغییر قوانین و مقررات خود را به اجازه می دهد تشخیصی آزمایشگاه که قبلا ملاقات کرده فدرال استانداردهای کیفیت برای تغییر CDC پروتکل و یا طراحی خود را کیت.

در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه بعد از ظهر, معاون رئیس جمهور, مایک پنس که سران این کشور coronavirus نیروی کار گفت که تا پایان هفته وجود خواهد داشت بیش از 5 میلیون نفر آزمون در دسترس است و که صنعت ramping تا تولید و حتی بیشتر. پنس تاکید کرد که دولت نیز حذف معیارهای که در ابتدا محدود تست برای افرادی که تا به حال در سفر به چین در تماس با یک مورد تایید شده یا علائم شدید. “به عنوان رئیس جمهور گفت: هر کسی که در یک پزشک را می خواهد به آزمایش می تواند در یک پزشک نشانه آزمایش می شود در حال حاضر” پنس گفت.

نه پس می گوید پزشک و اپیدمیولوژی مایکل مینا کمک می کند که اجرای آزمایشگاه های تشخیصی در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون شده است و انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در تاول توییتهایی. “واقعیت این است که اکثر مردم نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک آزمون این هفته و اکثر مردم نمی خواهد بود قادر به گرفتن یک آزمون در هفته آینده” مینا می گوید. او همچنین پیش بینی می کند که وجود خواهد داشت—و یا در حال حاضر ممکن است—کمبود مواد مورد نیاز برای اجرای تست کیت. او به تنهایی نیست. “ما عمیقا نگران است که به عنوان تعدادی از آزمایشات را افزایش می دهد به طور چشمگیری بیش از چند هفته آینده بالینی, آزمایشگاه قادر خواهد بود برای استقرار آنها بدون این اجزای مهم” the American Society for Microbiology در بیانیه ای گفت آن صادر شده دیروز. CDC مدیر رابرت Redfield تکرار است که نگرانی های دیروز در مصاحبه با سیاسی و آژانس در 9 مارس آن تجدید نظر COVID-19 دستورالعمل نیاز به آزمایش تنها یک نمونه بیمار به جای دو قطع خواهد شد معرف نیاز در نیم.

Linoj ساموئل که سر بالینی میکروب شناسی بخش است که نظارت آزمایشگاه تست برای سیستم بهداشت هنری فورد در دیترویت صحبت با علم در مورد وضعیت او رو به رو است. هنری فورد در شش بیمارستان ها و بسیاری از مراکز درمانی که پوشش بسیاری از جنوب شرقی میشیگان. دولت هنوز به تایید COVID-19 مورد است. این مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

س: چه وضعیت در حال حاضر در سیستم شما?

یک: ما در حال حاضر با استفاده از دولت در بخش بهداشت و درمان است که در لنسینگ حدود یک ساعت و نیم از اینجا. آنها رفت و زنده با تست در هفته گذشته. در ابتدا وجود دارد بسیار محدود معیارهای مبتنی بر سفر و مسائل دیگر به تصمیم می گیرید که می توانید تست شده است. بنابراین ما واقعا تست که بسیاری از بیماران. اما پس از CDC آرام معیارهای خود را که تغییر کرده است و بنابراین در آخرین روز یا دو ما شده است تست بیشتر بیماران است. ما در روند دستیابی به معرف برای خود ما در خانه تست. ما دستور داد آنها را از CDC-تعیین فروشنده و ما باید آنها را در روز بعد و یا دو. اما این بدان معنا نیست که ما فقط می تواند به نوبه خود سوئیچ و شروع به تست. ما هنوز هم نیاز به انجام یک کار نسبتا گسترده اعتبار سنجی بر اساس FDA مورد نیاز برای اورژانس با استفاده از مجوز.

س: آیا نیست که به سادگی با ارسال پنج مثبت و منفی پنج نمونه به دولت lab برای تایید است که آزمون خود را کار می کند ؟

یک: هیچ که فقط اگر شما به دنبال CDC پروتکل به نامه. CDC پروتکل خاص نیاز به ابزار دقیق که هر بیمارستان است. ما نمی اتفاق می افتد به استفاده از آن خاص و ابزار دقیق. بنابراین در مورد ما FDA نیاز است که شما تست حداقل 30 نمونه مشخصی با ویروس و شما باید برای ایجاد یک حد تشخیص و سپس شما را مجبور به نشان می دهد که هیچ متقاطع [به مواد ژنتیکی ربطی به سارس-Cov2]. که باعث ایجاد یک مجموعه بزرگتر از موانع برای روشن شدن. این ممکن است یک هفته اگر نه بیشتر.

Q: آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از نمونه های شما به دولت ارسال شد, آزمایشگاه قبل به آنها آرامش معیارهای ؟

یک: بسیاری نیست. آن را احتمالا در تک رقمی.

Q: آیا شما می دانید که چگونه بسیاری از شما پس از ارسال آنها به آرامش است ؟

یک: که فقط اتفاق افتاده در گذشته 2 روز. بنابراین ما احتمالا فرستاده شاید چهار یا پنج نمونه.

س: شما یک سیستم مراقبت های بهداشتی و شما شده اند قادر به انجام گسترده تست ؟

یک: هیچ, و من اعتقاد ندارم که دولت یا. آنها در حال حرکت در این جهت است.

س: آیا آن را حدس است که وجود دارد هیچ موارد در دولت یا آن موارد وجود دارد و که آنها را شناسایی نشده?

یک: این احتمال وجود دارد موارد که در جامعه ما در حال شروع به تست به طور گسترده ای به اندازه کافی به آنها را انتخاب کنید. همانطور که از پایان هفته گذشته من آگاه از هر بیمارستان در میشیگان است که تا به حال تست و در حال اجرا. تنها جایی بود که در واقع تست شد و وزارت بهداشت و درمان.

س: پس چه واکنش خود را زمانی که رئیس جمهور و وزیر بهداشت و خدمات انسانی و CDC بارها و بارها می گویند که هر کسی که می خواهد برای تست می توانید یک تست ؟

یک: روشن است که آنها شده اند حمل و نقل بسیاری از کیت های آزمایش. ما انتظار داریم که به آنها فردا. من فکر نمی کنم که واقعا این موضوع دیگر. من فکر می کنم این چالش برای ما انجام تمام چیزهای دیگر که مورد نیاز به عنوان بخشی از این فرایند است. ما می توانست در این کار قبلا اگر FDA حال آرام الزامات قبل از آن. اما در گذشته این روند بسیار دقیق و واقعا بیش از حد از تعهد خود را برای دمای آزمایشگاه بالینی. بنابراین ما دور مانده از این نوع از یک فرایند است. و حتی در حال حاضر این هیچ cakewalk—آن را نسبتا دقیق روند. آن را فقط به سادگی پلاگین و بازی. ما فقط نمی تواند آنها را روشن و شروع به تست.

س: می تواند شما همچنین رفتن به تجاری آزمایشگاه برای تست نمونه های خود را?

یک: زمانی که شما رفتن به آزمایشگاه مرجع شما هنوز هم به دنبال یک 3 به 4 و یا شاید حتی 5 روز زمان چرخش زمانی که همه گفته و انجام می شود. و آن را فقط بیش از حد طولانی در یک جدول زمانی. ما به طور معمول می تواند دریافت نتایج در حدود 24 تا 48 ساعت است.

س: چه زمان چرخش زمانی که شما یک نمونه در دست دارند ؟ چه مدت طول می کشد برای استخراج RNA از نمونه قرار داده و آن را به یک واکنش زنجيرهای پليمراز ماشین ،

یک: حدود 2 تا 3 ساعت برای انجام این تست اما از آنجا که این فرایند نیاز ما به دسته ای نمونه شما نمی توانید واقعا فقط تست نمونه به عنوان آنها در آمده است. به منظور حفظ معرف و کار شما صبر کنید تا زمانی که شما برخی از بولوس از نمونه ها و سپس آزمون آنها را با هم. بنابراین شما فراموش تست یک یا دو بار در روز.

Q: آیا شما با استفاده از 96-بشقاب چاه? [این صفحات که 96 مینیاتور چاه و مایع از بیمار نمونه می توانید در هر یک.]

یک: آره اما هر بیمار نیاز به چند حلقه چاه در آن صفحه است. بنابراین آن را مانند شما می توانید تست 96 بيمار.

Q: آیا شما را از نگرانی در مورد عرضه معرف?

یک: استفاده از با استفاده از CDC توصیه می شود تست کیت و پروتکل این است که شما لازم نیست که برای ارسال یک FDA نرم افزار. بنابراین ممکن است کمبود مواد برای کسانی که سیستم عامل های خاص. به عنوان آن می ایستد اما ما خواهید بود با استفاده از یک جایگزین پلت فرم. من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت یک کمبود که با یک.

من نگران هستم که اگر ما تا به حال یک مقیاس بزرگ شیوع این که آیا شما دمای آزمایشگاه بالینی قادر خواهد بود برای رسیدگی به این نوع از تست حجم. در زمان فصل آنفولانزا برای مثال ما می تواند به راحتی تست در اوج فصل 3000 نمونه از یک هفته اما ما در حال رفتن به قادر به روشن کردن آن نوع از اعداد با استفاده از این [COVID-19] آزمون به دلیل این آزمایشگاه توسعه یافته batch تست با کاهش توان.

س: آیا ایالات متحده آمریکا خواهید به دست در این پنجره فرصت برای متوقف کردن ویروس قبل از آن گسترده می شود?

یک: ما در حال پشت منحنی. من فکر نمی کنم ما از دست رفته یک پنجره از فرصت نشده است. در حالی که ممکن بود در جامعه آن را به احتمال زیاد وجود ندارد بسیار بالا اعداد. این مایه تاسف است که ما در این وضعیت هستیم و بخشی از آن دلیل است که ما نمی آزمون در اوایل به دلیل محدودیت های قرار داده شده بر روی توانایی ما برای تست. اما من فکر می کنم که هنوز هم وجود دارد یک فرصت اگر ما حرکت به شدت به عقب.

Q: آیا شما شنیدن از همکاران در آزمایشگاه تست در کشورهای مختلف?

یک: این همان سطح از نا امیدی. ما نیاز به حرکت به سرعت و ما درک می کنیم نیاز به نظارت. اما آخرین چیزی که ما نیاز به یک محدود کننده فرآیند و واقعا وجود دارد عدم وضوح است. ما اعتبار تست های آزمایشگاهی برای چندین دهه و در وقت و زمان دوباره ما از آنها ساخته شده کار می کنند. این است که جدید به ما. ما باید مجاز به انجام این کار بدون این مقررات اضافی. حرکت رو به جلو ما نیاز به یک قوی تر استراتژی است که می تواند به سرعت حرکت می کند در این تنظیمات است. اگر این خطاب است قبل از آن ما می تواند داشته شروع به سر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im