یک رژیم غذایی غربی سرشار از چربی و قند و شکر ممکن است منجر به بیماری های التهابی پوست مانند پسوریازیس یک مطالعه توسط دانشگاه UC Davis محققان سلامت پیدا کرده است.

مطالعه منتشر شده امروز در مجله Investigative Dermatologyنشان می دهد که رژیم غذایی قطعات به جای چاقی به خودی خود ممکن است منجر به التهاب پوست و توسعه پسوریازیس. شايع و مزمن بیماری پوستی پسوریازیس باعث می شود سلول های پوست به شکل فلس و تکه های قرمز که خارش و گاهی اوقات دردناک است.

رژیم غذایی و التهاب پوست

مطالعات قبلی نشان داده اند که چاقی یک عامل خطر برای توسعه و یا بدتر شدن پسوریازیس. رژیم غذایی غربی که با یک رژیم غذایی بالا مصرف چربی های اشباع شده و سوکروز و مصرف کم فیبر است مربوط به افزایش شیوع چاقی در جهان است.

“مطالعه ما نشان داد که در کوتاه مدت قرار گرفتن در معرض به رژیم غذایی غربی است قادر به القاء پسوریازیس قبل از قابل توجه وزن بدن” گفت: سام T. Hwang استاد و صندلی از پوست در UC Davis و نویسنده ارشد در مطالعه.

برای UC Davis بهداشت مطالعه که با استفاده از یک ماوس مدل هوانگ و همکارانش دریافتند که یک رژیم غذایی حاوی هر دو قند بالا و چربی بالا (تقلید از رژیم غذایی غربی در انسان) مورد نیاز بود را وادار به کنترل التهاب پوست. در چهار هفته تنها موش در رژیم غذایی غربی تا به حال به طور قابل توجهی افزایش یافته است گوش تورم و قابل مشاهده درماتیت در مقایسه با موش های تغذیه یک رژیم غذایی کنترل شده و کسانی که در چربی بالا, رژیم غذایی به تنهایی.

“خوردن یک رژیم غذایی ناسالم می کند تاثیر نمی گذارد کمر خود را به تنهایی اما پوست شما ایمنی بیش از حد” گفت: Zhenrui شیعه, بازدید دستیار محقق در دانشگاه UC Davis بخش پوست و سرب نویسنده در مطالعه است.

اسیدهای صفراوی و التهاب پوست

مطالعه دقیق مکانیسم است که توسط آن التهاب اتفاق می افتد پس از یک رژیم غذایی غربی. آن را شناسایی اسیدهای صفراوی به عنوان کلید مولکول های سیگنالینگ در تنظیم ایمنی پوست. اسیدهای صفراوی در کبد تولید شده از کلسترول و متابولیزه در روده توسط microbiota روده. آنها نقش مهمی در رژیم غذایی چربی جذب و تعادل کلسترول در خون.

این مطالعه نشان داد که کلستیرامین مواد مخدر استفاده می شود به کاهش سطح کلسترول خون با اتصال به اسیدهای صفراوی در روده کمک به کاهش خطر ابتلا به التهاب پوست. این یافته نشان می دهد که اسیدهای صفراوی واسطه توسعه پسوریازیس. اتصال کلستیرامین به اسیدهای صفراوی در روده و متعاقب آن انتشار از طریق مدفوع اجازه می دهد تا برای کاهش التهاب پوست.

مطالعات بیشتر مورد نیاز برای درک مکانیسم پشت رژیم غذایی ناشی از التهاب پوست و تعامل بین سوخت و ساز بدن میکروب و ایمنی.

این مطالعه با حمایت ملی پسوریازیس بنیاد کشف اعطای یک NIH/NIAMS R01 گرانت (1R01AR063091-01A1) و یک NCI/NIH grant (U01-CA179582-03A1).

دیگر همکاران عبارتند از: Xuesong وو Mindy Huynh و میمی Nguyen از بخش پوست در UC Davis, Prasant ینا و Yui-Jui ایوان Wan از پزشکی پاتولوژی و آزمایشگاه پزشکی در دانشگاه UC Davis and Sebastian یو از بخش پوست در کهسیونگ دانشگاه علوم پزشکی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کالیفرنیا – دیویس سلامت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de