پزشکان از جان گذشته برای درمان coronavirus بیماران. سه کارشناسان بحث در مورد چگونه برای شناسایی آنچه می تواند کمک کند.

تیم Dirven/Panos Pictures/Redux

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

رمان coronavirus دارای طرح میتوانست به دنیای تحقیقات بالینی با دانشمندان تحت فشار برای شناسایی درمان های موثر برای COVID-19 و واکسن برای جلوگیری از عفونت های جدید. بیش از 22 ، 000 مقاله در ویروس های منتشر شده در این سال و بیش از 2000 آزمایش های در حال جریان است. آنها در حال آزمایش همه چیز از لخته متلاشیکننده داروهای مونوکلونال آنتی بادی به نقاهت پلاسما اهدا شده توسط بیمارانی که بهبود یافته اند—نه به ذکر است تعداد فزاینده ای از واکسن. اما با سرعت منتقله از ناامیدی می آید خطر و سردرگمی—محاکمه بیش از حد کوچک به عملکرد پاسخ از درمان overhyped و عدم اطمینان در مورد چگونه برای طراحی بهترین مطالعات امکان پذیر است.

علم صحبت با سه کارآزمایی بالینی کارشناسان در این مورد بی سابقه ای در دوره مدرن تحقیقات پزشکی.

کاترین ادواردز اطفال متخصص بیماری های عفونی در مرکز پزشکی دانشگاه واندربیلت و مدیر علمی Vanderbilt واکسن برنامه های تحقیقاتی. او به بررسی ایمنی و اثر بخشی بسیاری از واکسن در بزرگسالان و کودکان و کمک به نظارت بر ایمنی از آزمایش واکسن برای COVID-19. آنتونی گوردون مراقبت های ویژه پزشک در امپریال کالج لندن و بیمارستان سنت مری. او در انگلستان محقق ارشد REMAP-کلاه دادگاه بین المللی و تلاش برای تست پنج استراتژی های درمان در بدحال COVID-19 بيمار. محاکمه تطبیقی است به این معنی که در طول زمان به عنوان مدرک می سازد از محاکمه, بیشتر بیماران اختصاص داده شده به درمان است که به نظر می رسد بیشتر امیدوار کننده. نیل Schluger است رئیس بخش ریوی و آلرژی و مراقبت بحرانی پزشکی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. او به تازگی منتشر شده یک تحلیل از هیدروکسی کلروکین استفاده در COVID-19 بیماران تحت درمان در بیمارستان است.

علم‘s گفتگو با آنها ویرایش شده است برای اختصار و وضوح.

س: آیا چیز خاصی در مورد در حال اجرا بالینی در طول یک بیماری همه گیر?

آنتونی گوردون: چه تفاوتی برای ما سرعت که در آن ما کار کرده ام. من اجرای آزمایش های قبل از. بزرگترین اجرا کردم 35 مراکز. در اینجا ما با توجه به بودجه اضافی توسط ما بزرگ انگلستان حامی مالی این NIHR [موسسه ملی تحقیقات بهداشت]. آنها به من گفت: “ما می خواهیم شما را به حرکت سریع و رفتن به هر بخش ICU [intensive care unit] در کشور است.” ما در میانهی شب موفق هر ICU اما رفته ایم 130 تا کنون. این نشان می دهد که آنچه می تواند انجام شود زمانی که وجود دارد خواهد شد و بسیاری از بوروکراسی می تواند انجام دور با. آن را حیاتی برای ارائه پاسخ. برخی از من فکر می کند اگر فقط ما می تواند این کار را بیشتر در تحقیقات بالینی را دریافت می کنیم خیلی بیشتر پاسخ های زیادی را با سرعت بیشتری.

نیل Schluger: نهادی نقد و بررسی تخته که ارزیابی اخلاق و جنبه های دیگر از پیشنهاد بالینی, آغاز جلسه اساسا در هر روز است. آزمایشات تایید کرد کاملا به سرعت. اما نیویورک غمگین تمایز بودن کانون برای یک زمان. اول ماه یا 6 هفته ما فقط تلاش برای نگه داشتن عملکرد بیمارستان و مراقبت از بیماران. آن را دشوار است به فکر می کنم در مورد گرفتن بالینی رفتن. ما تا به حال واقعا دوباره اختراع چه بیمارستان بود و هر روز برای چند هفته در حال اجرا است.

در آمریکا من فکر می کنم آنچه که شما تا به حال فوق العاده تقلید از آزمایش های بالینی. من فکر نمی کنم ما به عنوان آماده برای رفتن با شبکه های بیمارستان. بسیاری از آزمایش های بالینی در سایت های منحصر به فرد در حال رفتن به underpowered. وجود دارد احتمالا 50 بيمارستان تحصیل نقاهت پلاسما. هیچ کس می گذرد به باد ثبت نام بیماران کافی در هر یک از این مطالعات قادر به هر چیزی می گویند.

A. G.: اگر من می توانم دوباره در آن است که رویکرد هماهنگ بود و قطعا چیزی است که وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی و NIHR در انگلستان صورت گرفت. آنها گفتند: “ما نمی خواهیم تقلید.” این منجر به برخی ناراضی محققان که گفته شد کار خود را که قرار بود به ترتیب اولویت. برای نقاهت پلاسما وجود دارد دو محاکمه—یکی برای بیماران به عنوان آنها را از طریق درب بیمارستان و یکی برای بدحال.

در انگلستان بیشتر غیر COVID-19 تحقیقات بالینی متوقف شده است. جراحی محاکمه قلب و عروق محاکمه تمام متوقف شد. کسانی که محققان مجددا اخذ به مقابله با COVID پژوهش است. که ما را مجاز به رول کردن به بسیاری از سایت های.

کاترین ادواردز: یکی از چالش ها برای واکسن آزمایش شده است و ما نمی کاملا درک پاسخ ایمنی یا التهاب میشود. ما نمی دانیم که چه خوب محافظ پاسخ ایمنی ممکن است.

آیا تعریف ما از موفقیت ؟ در حال رفتن به سعی کنید برای جلوگیری از عفونت است که همه ما می دانیم که سخت تر است را نسبت به جلوگیری از بیماری ؟ چگونه می خواهیم به تعریف بیماری ؟ آن را بیشتر بیماری شدید و یا آن را خفیف بیماری است ؟

به طور کلی طول می کشد حدود 10 سال برای دریافت یک واکسن. ما در حال تلاش برای انجام این کار در 12 ماه.

آنتونی Gordon

امپریال کالج بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد

س: یکی از چیزهایی که من هستم شنوایی شما همه می گویند این است که “ما در حال تلاش برای انجام سریع علم بلکه علم خوب است.” بدیهی است که دشوار است. ما باید بازنگری چگونه ما طراحی آزمایشات و تولید شواهد ؟

N. S.: ما نباید پایین تر استانداردهای ما برای شواهد علمی. بسیاری از پزشکان احساس کردند که آنها از دیدن سندرم در COVID-19 که آنها را درک و به طوری که آنها می دانستند چه درمان باید. و آنها تمایلی من فکر می کنم در ابتدا برای قرار دادن بیماران به آزمایش های بالینی. تجربه به ما نشان داده است که که تبدیل به یک اشتباه است. ما آموخته راه سخت است. چگونه بسیاری از صدها نفر از هزاران نفر از مردم دریافت هیدروکسی کلروکین یا کلروکين? و در حال حاضر ما شواهد است که کسانی که به نظر نمی رسد به انجام این کار بسیار.

هنگامی که شما یک بیماری است که برای آن هیچ درمان یک آزمایش کنترل شده با پلاسبو است کارآمد ترین گام اول است. ما باید قادر به استفاده از پیشرفت در فکر کردن در مورد طراحی آزمایش, اما هیچ وقت برای رفتن نرم در دقت.

A. G.: من کاملا موافقم. مردم گفت: “مطمئنا شما رو به یک ضد ویروس. این یک ویروس و آن کشتن مردم است.” من می گویند: “ما نمی دانیم که هر کدام از آنها کار می کنند.” اما آنچه که من فکر می کنم شما هنوز هم می توانید انجام دهید این است که توان تطبیقی. تطبیقی آزمایشی طرح حفظ دقت.

ما نمی تواند لزوما انجام کارهایی که در روش سنتی یک مقابل B به پایان دریافت کنید سپس تصمیم گیری کنید. ما باید قادر به حرکت سریع تر. است که در مورد تطبیق اما هنوز هم حفظ دقیق علم است.

در درون ما REMAP-کلاه محاکمه ما در تست های متعدد ضروری است. ما همچنین ساخته شده تطبیقی تصادفی به دادگاه: ما با مساوی تصادفی برای همه درمان آغوش, اما اگر چیزی است که با داشتن نتیجه بهتر با توجه به آماری از پیش تعریف شده در قوانین برنامه های کامپیوتری خواهد وزن تصادفی در حمایت از مواد مخدر است که به دنبال بهتر. بیماران را بیشتر به احتمال زیاد به درمان بهتر به دادگاه می رود.

K. E.: به عنوان دانشمندان وجود دارد بنابراین بسیاری از فشارها و وجود دارد بسیاری از مردم که واقعا احترام آنچه که ما را به می گویند. که باعث می شود آن را بسیار ضروری است که آنچه ما انجام دهید این است که واقعا خوب است که ما تحقیقات انتهایی به وضوح تعریف شده است و که آنها مهم انتهایی نه فقط یک روز کمتر در بیمارستان است.

ما را مجبور به انجام بهترین های ما علم را به مطمئن شوید که ما در پاسخ به این سوال که قطعی به عنوان امکان پذیر است. اما گاهی اوقات آن را بسیار سخت به انجام این کار است.

N. S.: حجم است که منتشر شده است فقط شگفت انگیز است. برخی از نوشته preprints در مورد تحقیقات بالینی را تبدیل به بسیار خوبی انتشارات اما بسیاری از آنها نیست. اما آنها برداشت همه جا, گزارش و توییتی در مورد گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی.

اگر شما نوع کلمه COVID به PubMed شما بیش از 22,000 داد. آنها نمی تواند همه مقالات خوب. مجلات را با عجله بسیاری از چیزهایی که به چاپ و احتمالا کاهش استانداردهای خود را به یک رشته خاص. دانشمندان خود را overhyped تحقیقات خود را.

Q: هنگامی که شما در مورد صحبت overhyping وجود دارد نمونه شما در حال فکر کردن است ؟

K. E.: با مدرن آزمایش واکسن وجود دارد در یک مصاحبه مطبوعاتی که واکسن بسیار خوبی تحمل می شود. و سپس همان روز می شنوم که یکی از دریافت کنندگان واکسن به حال تب 103°[F] و گذشت.

A. G.: این یک مثال خاص از آنجا که تقسیم عددی بر مضرب. برای من, این افراد انتشارات آنچه که من اسمش را یک مورد کوچک سری. آنها بیماران درمان کردند و آنها می گویند “ما در مقایسه با آنها به همسان کنترل جمعیت که تحت درمان قرار گرفت و در زمان های مختلف.” من می خواهم بگویم این یک مطالعه کنترل نشده و آن را منتقل به عنوان یک کارآزمایی بالینی منتشر شده و در بالاتر تاثیر مجلات از این امر به طور معمول در منتشر شده است و در نتیجه جذب سرفصل. یک زن و شوهر از مقالات خارج شده است.

اما زمانی که شما در حال صحبت کردن با بیماران و خانواده های آنها می گویند: “اما من به عنوان خوانده شده آخرین هفته این دارو کار می کند پس چرا شما فقط به آن را به همه ما؟”

کاترین ادواردز

کاترین ادواردز

س: محاکمه رجیستری ClinicalTrials.gov لیست 2000 COVID-19 محاکمه. که ذهن خم. در یک طرف است که به مراتب بیش از حد بسیاری از. از سوی دیگر آنچه در انگلستان انجام داده است انتخاب کنید فقط چند درمان برای تست و ترک مقدار زیادی از پتانسیل روش. ما چگونه تصمیم می گیرید که چگونه بسیاری از استراتژی های به آزمون ؟

K. E.: ما نیاز به کار با هم به عنوان دانشمندان به واقعا درک طیف وسیعی از سوالات که نیاز به خطاب. اما ما نیاز به آن را ندارند در چنین رقیق راه است که هیچ یک از ما دریافت هر پاسخ. شاید ما تمرکز بر روی چند پرسش مهم در چندین مناطق مهم است.

A. G.: بهتر است به ارائه چند پاسخ روشن از هیچ پاسخ به بسیاری از چیزها. اگر همه ما کمی خود ما چیزی که ما باید همه چیز را بررسی می کنیم و هنوز هیچ پاسخ.

N. S.: بیرون آمدن از سارس [سندرم حاد تنفسی در 2002-03] و ابولا [در 2013-16] درس آموخته بودند از جمله اهمیت بسیار هماهنگ پژوهش رویکرد است که می توان به محل قرار به سرعت. من فکر می کنم عدم قوی مرکزی هماهنگ تلاش در ایالات متحده چیزی است که ما باید به دست و پنجه نرم کردن با بیرون آمدن از این.

K. E.: من می خواهم به ذکر است کمی در مورد صحنه بین المللی. من تحت تاثیر قرار شده است با CEPI ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری است که آغاز شده است به نگاهی به تعدادی از COVID واکسن در کشورهای در حال توسعه. وجود یک پروتکل مشترک برای مطالعات بالینی. CEPI آغاز شده است کسانی که محاکمه COVID-19 واکسن بسیار به زودی. است که بهتر از آنچه که ما دیدیم با آزمایش های بالینی در غرب آفریقا شیوع ابولا.

س: یکی دیگر از منطقه که در آن به نظر می رسد وجود دارد می تواند تغییر نژادی و نابرابری در تحقیقات بالینی. محاکمه به طور معمول شامل تعداد کمی از مردم از رنگ و مزایای محاکمه اغلب جریان نیست به آنها را هر دو. سیاه آمریکایی ها و مردم آفریقایی تبار در کشورهای دیگر در حال ضربه نامتناسب با COVID-19. باید محاکمه تمرکز بر روی جذب آن دسته از بیماران? ما چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود آنها در سمت چپ از تحقیقات بالینی?

K. E.: ما نیاز به مطمئن شوید که مردم ما به آموزش به عنوان محققان بالینی و ترجمه دانشمندان از گروه هایی که شده اند که به طور سنتی کمتر. زمانی که محققان جوان مانند نگاه مردم آنها ثبت نام واقعا کلیک برای کسانی که مطالعه داوطلبان و آنها خوشحال به شرکت. آنها ممکن است بیشتر مربوط به آن دسته از دانشمندان از یک خاکستری سر خانم مثل من.

N. S.: جالب, برای ما در نیویورک نابرابری که ثبت نام در COVID-19 آزمایشات کمتر از یک موضوع بیش از حد معمول. بیمارستان ما در خدمت یک محله فقیر نشین و پر بود از مردم از این محله. که که کردم ثبت نام در آزمایشات ما انجام شد.

من همچنین فکر می کنم آن را فراتر از ایالات متحده است. این یک تلاش جهانی. من مشغول به کار در اتیوپی برای 9 سال گذشته و تحقیقات قابلیت وجود دارد و در بسیاری از کشورهای دیگر در جهان جنوب است که بسیار نازک است. که یک شکاف بزرگ که نیاز به پر شود. ما همچنین نیاز به حساب مردم در آن قسمت از جهان که این درمان جدید در حال توسعه. چگونه دارو و واکسن رفتن به توزیع ؟ مزایای تحقیقات نمی تواند فقط جریان به منبع غنی از تنظیمات.

س: من شده فکر کردن در مورد ما چگونه قضاوت کارآمدی در این آزمایش واکسن و یا درمان. مردم از جان گذشته برای چیزی است که کار می کند. چه می شود اگر شما یک ضد ویروسی مانند remdesivir, که, کوتاه بستری شدن در بیمارستان 4 روز ؟ اگر چه ما تا پایان با یک واکسن محافظت مردم برای 6 ماه ؟

K. E.: این مسائل در حال رفتن به واقعا سخت به آدرس. وجود خواهد داشت فشار در رگولاتور. شما اجازه می دهد یک واکسن است که 30 درصد موثر به مجوز و با توجه به مردم ؟ این واقعا مهم است برای راه اندازی آزمایشات با نقطه انتهایی که معنی دار هستند.

A. G.: نکته دیگر که مهم است این است که بیمار ، در حال حاضر, بسیاری از ما در تلاش برای جلوگیری از مردم در حال مرگ است. اما کیفیت زندگی چیزی است که ما نیاز به ارزیابی بیماران بهبود می یابند. آن را سخت تر در COVID زمان, اما من فکر می کنم هنوز هم مهم است.

نیل Schluger

چارلز مانلی

س: دکتر Schluger شما یک دکتر جوان در شهر نیویورک در طول روزهای اولیه بیماری ایدز هنگامی که پزشکان تا به حال کمی به ارائه. در اینجا بیش از حد پزشکان و ضعف دارد و ممکن است پرتاب همه چیز را در بیماران خود را به سعی کنید برای کمک به. چه اتفاقی می افتد اگر یک درمان استاندارد می شود قبل از اینکه به طور کامل بررسی? چه عادلانه به انتظار از پزشکان در خط مقدم در حال حاضر ؟

N. S.: تاریخ پزشکی آشغال با نیت خوب است که کار نمی کند به خوبی. اما زمانی که بیمارستان ما غرق شد با COVID بیماران آن را بسیار دشوار است به فقط به مراقبت های حمایتی. مردم در حال مرگ بودند در چنین سرعت باور نکردنی. بنابراین من درک می کنم ضربه: آیا فقط آنجا ایستاده انجام کاری. اما وجود دارد هیچ جایگزینی برای خوبی انجام آزمایشات.

بسیاری از بیمارستان ها در اینجا در ایالات متحده مطرح دستورالعمل که در صورت نبود آنها را تشویق به استفاده از هیدروکسی کلروکین آنها قطعا مجاز آن است. ما در حال حاضر یک مقدار عادلانه از خیلی خوب شواهدی وجود دارد که هیدروکسی کلروکین به نظر نمی رسد به انجام این کار بسیار.

A. G.: ما افسر ارشد پزشکی در انگلستان قرار داده و از مشاوره است که آنها نمی خواهند بيماران تحت درمان با رمان درمان در خارج از دادگاه. شما نمی تواند هیدروکسی کلروکین مگر اینکه شما در یک محاکمه.

س: در آن احساس می کند مانند آن است که یک عمر اما ما تنها 5 ماه به این بیماری همه گیر. ما قطعا باید یک راه طولانی برای رفتن. چه چیزی می تواند به پژوهشگران بالینی بهتر انجام دهید ؟

K. E.: ما نیاز به مطمئن شوید که وجود دارد خواهد شد کمک های مالی برای انجام این علم است. وجود دارد و نباید بی مورد سیاسی فشاری روی رگولاتور و دانشمندان و مقامات بهداشت عمومی به آنها را منحرف از علم خوب است.

N. S.: جامعه علمی نیز به انجام یک کار بهتر از برقراری ارتباط اهمیت تحقیق و پژوهش برای عموم مردم است. Coronavirus چیزی است که می تواند توهین و یا تهدید و یا تحقیر به زوال است. من نا امید شده اند در سازماندهی جامعه علمی در ایالات متحده خود را برای عدم تمایل به واقعا ایستادگی کردن. حرفه ای در سازمان ها و جوامع شده اند بسیار آوازی در همه.

ما باید با استفاده از آنچه که حداقل در ایالات متحده در بسیاری از مکان ها است و سکون نسبی در مورد حق در حال حاضر. ما باید با هم و گفت: “در اینجا دولت از دانش چه اولویت های ما?” و سپس کشف کردن که چگونه به سازماندهی شبکه های که آماده برای رفتن به این سوالات پاسخ دهد. شده است وجود دارد نسبتا کمی انجام شده در خفیف بیمار بیماران. شاید بسیاری می تواند آموخته شود وجود دارد.

A. G.: من یک اپیدمیولوژی اما از من ساده خواندن همیشه وجود دارد یک موج دوم. اجازه دهید با استفاده از این زمان برای آماده شدن برای آنچه که در حال رفتن به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im