سال های اخیر به ارمغان آورده اند غیر منتظره ای بزرگ و مخرب آتش سوزی به شمال غربی اقیانوس آرام-از کارلتون پیچیده آتش در سال 2014 بود که بزرگترین در واشنگتن تاریخ به 2017 آتش نجومی در اورگان به 2018 افرا آتش که به طور معمول جوشانده جنگلهای انبوه در المپیک شبه جزیره به آتش کشیده شد. بسیاری از مردم فکر چه این به این معنی برای این منطقه در آینده است.

یک دانشگاه واشنگتن در مطالعه منتشر شده در این زمستان در آتش, محیط زیست, طول می کشد یک تصویر بزرگ نگاه کنید چه تغییر آب و هوا می تواند برای آتش سوزی در جنوب, با توجه به, Washington, اورگان, آیداهو و غربی مونتانا.

“ما نمی توانیم پیش بینی محل دقیق آتش سوزی به دلیل ما نمی دانیم که در آن اشتعال رخ خواهد داد. اما بر اساس تاریخی و معاصر آتش سوابق ما می دانیم که برخی از جنگل ها هستند احتمال بیشتری برای سوزاندن غالبا و مدل می تواند به ما کمک کند تعیین کند که در آن تغییر آب و هوا به احتمال زیاد افزایش فرکانس از آتش” گفت: نویسنده سرب جسیکا Halofsky یک دانشمند محقق در UW دانشکده محیط زیست و جنگل علوم و ایالات متحده خدمات جنگل.

این بررسی انجام شد در پاسخ به یک نظر سنجی از ذینفعان نیاز توسط غرب, آب و هوا انطباق علم مرکز UW-سرويس فدرال-دانشگاه همکاری. دولت فدرال و قبیله ای مدیران منابع می خواستم اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس علم در مورد آتش و آب و هوا را تغییر دهید.

“ما در آستانه برخی از تغییرات بزرگ است. ما انتظار داریم که خشکسالی تبدیل خواهد شد بیشتر مشترک و تعامل آب و هوا و آتش می تواند نگاه بسیار متفاوت از اواسط قرن 21” به گفته دیوید پترسون استاد در UW دانشکده محیط زیست و جنگل علوم است. “با شروع فرایند تطبیق با این تغییرات در حال حاضر به ما شانس بهتری برای حفاظت از منابع جنگلی در آینده است.”

بزرگترین خطر افزایش یافت نشد برای کم ارتفاع ponderosa pine, جنگل از نوع موجود در ارتفاعات پایین تر در سمت شرق آبشار در محدوده, Washington, اورگان, مونتانا و آیداهو. این اکوسیستم دارای بالاترین خطر آتش سوزی امروز و همچنین دارای بالاترین افزایش در ریسک با توجه به تغییر آب و هوا. نویسندگان پیش بینی با اعتماد به نفس بالا که آتش سوزی در این منطقه را تبدیل به بزرگتر و بیشتر.

“ما نمی توانیم ویژگی تنها آتش حوادث به تغییر آب و هوا. اما این روند در آتش حوادث که اتفاق می افتد شده است در منطقه مطابق با انتظار می رود در روند گرم شدن آب و هوا” گفت: co-نویسنده برایان Harvey, دستیار استاد در UW دانشکده محیط زیست و جنگل علوم است. او مدیر گروه پژوهشی مطالعات جنگل ها و آتش سوزی در شمال غربی اقیانوس آرام و شمال رشته کوه های راکی.

نویسندگان همچنین خلاصه چگونه دیگر غربی اکوسیستم ممکن است تجربه در ترکیب تهدیدات خشکسالی درجه حرارت گرمتر و حشرات شیوع است. مرطوب درختان جنگل — که در المپیک شبه جزیره در غرب آمریکا و در شمال آیداهو — به احتمال زیاد رایت بیشتر اما آتش سوزی نمی تواند به طور قابل توجهی بزرگتر از آنها در طول تاریخ است. آتش سوزی در subalpine بالا-ارتفاع جنگل های موجود در زمین های کوهستانی را به همین ترتیب تبدیل شدن به شایع تر اما تنها کمی بزرگتر و یا شدید تر است.

پس از تشریح تهدیدات نویسندگان ارزیابی استراتژی های بالقوه برای آماده سازی. مدیران زمین می تواند حذف خشک مواد آلی یا سوخت و حفظ جنگل تراکم در سطوح پایین تر به منظور کاهش شدت آتش سوزی پس از شدت آتش سوزی بیشتر قابل کنترل از فرکانس و یا کل منطقه سوخته است. نازک شدن نیز کمک باقی مانده درختان به مقاومت در برابر خشکسالی. کاشت ژنتیکی متنوع نهال همچنین می تواند کمک به بازسازی پس از آتش سوزی — یک گام مهم برای بقای طولانی مدت از جنگل.

روستایی مالکان همچنین می توانید بازی در نقش یک نویسنده را بنویسید.

“فردی مالکان را کاهش می دهد خطرناک سوخت ترویج گونه های است که می تواند زنده ماندن آتش و خشکسالی و افزایش تنوع گونه ها و سازه ها در سراسر چشم انداز” پترسون گفت.

از لحاظ تاریخی شمال غربی تا به حال کمتر در معرض خطر آتش سوزی از کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا اما ممکن است در حال تغییر است.

“به طور کلی آب و هوا در شمال غرب این است که سردتر و مرطوب تر از در کم ترین ارتفاع مناطق کالیفرنیا” Halofsky گفت. اما غرب تابستان ها خشک و گرم است. “تغییر آب و هوا را با تکیه تلفظ کردن و خشک و شمال غربی آب و هوا خواهد تبدیل شدن به بیشتر شبیه به زمان روز کالیفرنیا آب و هوا منجر به بیشتر و بزرگتر آتش سوزی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه واشنگتن. Original نوشته شده توسط هانا Hickey. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im