چه تعیین چکاوک رنگ?

یک مطالعه جدید به تنگ کردن منطقه از ژنوم که دیسک های سیاه و سفید رنگ در گلو و صورت warblers با مطالعه ترکیبی فرزندان تولید شده که دو گونه mate. این ارقام طلایی-بالدار و blue-winged warblers باید ترکیبی از رنگ پدر و مادر از گونه های است که اجازه می دهد تا محققان به شناسایی نواحی ژنومی مرتبط با آن الگوهای رنگ. مطالعه های led توسط محققان در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا نیز نشان می دهد پیچیده تر اساس مقدار زرد در چکاوک شکم و نگرانی در مورد چگونه ارقام این گونه طبقه بندی می شوند.

نتایج خود را به نظر می رسد آنلاین در مجله این Auk: پرندهشناسی پیشرفت.

“متمایز بال و پر از این در غیر این صورت بسیار شبیه پرندگان است بهت زده ornithologists برای بیش از یک صد سال” گفت: مارسلا Baiz, پژوهشگر فوق دکترا در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و نویسنده این مقاله است. “تیم تحقیقات ما قبلا در مقایسه با ژنوم طلایی-بالدار و blue-winged warblers و شناسایی مناطق 6 که تفاوت بین آنها که برخی از آنها ممکن است کنترل رنگ. در این مطالعه ما با استفاده از ترکیبی پرندگان از این گونه که ترکیب و مطابقت ویژگی های پدر و مادر خود را گونه ها برای کمک به شناسایی که نواحی از ژنوم در ارتباط هستند که با الگوهای رنگ.”

رنگ مهم نشانه برای warblers و برجسته نشان داده می شود در طول جفت گیری و رفتارهای دیگر. Blue-winged warblers باید زرد گلو و شکم در حالی که طلایی-بالدار warblers سفید شکم و گلو پچ و ماسک صورت. ارقام این گونه متفاوت است در مقادیر زرد و اینکه آیا آنها یک سیاه ماسک صورت و گلو و این ویژگی معمولا استفاده می شود برای طبقه بندی پرندگان به کلاس های مختلف از ارقام است.

تیم تحقیقاتی دارای ترکیبی پرندگان بر بال و پر رنگ و ژنتیکی شباهت به دو گونه والدین. آنها دریافتند که مقدار زرد در ارقام که توسط تولید رنگدانه به نام کاروتنوئیدها است که به طور مستقیم مربوط به یک پرنده ژنتیکی شباهت به پدر و مادر گونه — برای مثال ارقام با بیش زرد نمی شد ژنتیکی نزدیک به blue-winged warblers. علاوه بر این میزان زرد در ارقام دوباره دستگیر شده در سال های پس از آن به نظر می رسد در طول زمان کاهش.

“برخی از محققان امیدوار است که تا چه حد از رنگ زرد می تواند نشان می دهد که چگونه بسیاری از نسل های ترکیبی است جدا شده از پدر و مادر گونه گفت:” دیوید Toews استادیار زیست شناسی در پن استیت و رهبر تیم تحقیقاتی. “نتایج ما نشان می دهد که آن را بسیار ساده و طبقه بندی ارقام به دو گروه بر اساس میزان زرد می تواند گمراه کننده باشد.”

ارث از سیاه و سفید گلو پچ و ماسک صورت, اما به نظر می رسد بسیار ساده تر. تیم تحقیقاتی که قبلا شناسایی ژنتیکی منطقه مربوط به رنگ سیاه در warblers. در مطالعه حاضر این تیم با استفاده از یک نوع نادر از ترکیبی به باریک که به یک منطقه حدود پنج برابر کوچکتر است.

“این یک نوع بسیار نادر ترکیبی به نظر می رسد تقریبا به طور کامل مانند یک blue-winged چکاوک با رنگ زرد بدن اما با یک سیاه و سفید گلو پچ و ماسک صورت مانند طلایی-بالدار سسک گفت:” Baiz. “با مقایسه ژنوم آن به که آبی بال warblers ما قادر به شناسایی یک مقدار کوچکتر ژنتیکی منطقه که در آن پرندگان متفاوت است که ما معتقدیم درایوهای رنگ سیاه.”

ژنتیکی منطقه واقع شده است در نزدیکی زمان آگوتی-سیگنالینگ پروتئین (ASIP) ژنی که به تنظیم تولید رنگدانه ملانین در برخی از پرندگان. بعدی این تیم تحقیقاتی می خواهم برای تایید است که این بخش از ژنوم تاثیر می گذارد بیان ASIP پروتئین در warblers و زمینه تفاوت در پرهای مرغ تکه.

“ما برنامه ای برای ادامه برای مطالعه تکامل از رنگ در سراسر 110 گونه از warblers که فوق العاده متنوع پرهای مرغ” گفت: Toews. “در حال حاضر که ما را شناسایی کرده اند یک نقطه شروع این تنگ کردن ژنتیکی منطقه ما نخواهد بود سلاح سرد در تاریکی است.”

در علاوه بر این به Baiz و Toews این تیم تحقیقاتی شامل Gunnar کرامر و هنری Streby از دانشگاه تولدو, اسکات تیلور از دانشگاه کلرادو بولدر و Irby Lovette از کرنل آزمایشگاه پرنده شناسی. این پژوهش با حمایت آزمایشگاه کورنل از پرنده شناسی, U. s. Geological Survey و بنیاد ملی علوم.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط پن استیت. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر