آنچه انحلال پلیس واقعا به معنای در Camden, New Jersey

از آنجا که شهرستان بازرسی و نگهداری نیروی خود را در سال 2012 گزارش جرایم کاهش یافت اما نظارت الکترونیکی افزایش یافته است. برخی از فعالان جامعه ناراضی هستند.

دو مکتب فکری پدید آمده برای تغییر ما شیوه های پلیس پس از قتل جورج فلوید و گسترده Black Lives Matter تظاهرات: اصلاحات راه پلیس انجام شغل خود و یا پال خواستار قطع بودجه دولت و یا حتی انحلال سازمان پلیس.

اصلاحات مبتنی بر ابتکارات مانند 8 نمی توانید صبر کنید تایید شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده فعال DeRay Mckesson تماس برای قوانین جدید از جمله د-تنش های آموزشی برای افسران ممنوعیت chokeholds و گزارش اجباری در استفاده-از-نیروی حوادث. عدالت در پلیس قانون که به تصویب مجلس نمایندگان در هفته گذشته نیاز به تعصب نژادی آموزش و افزایش بودجه برای دوربین های بدن.

حامیان defunding می گویند این مراحل به اندازه کافی نیست. ادارات پلیس در کلیولند شیکاگو و بالتیمور برقرار اصلاحات اما هنوز اتهامات خشونت پلیس. Defunding به معنی برش صدها میلیون نفر از پلیس و بودجه و سرمایه گذاری در مسکن, اعتیاد, درمان خدمات سلامت روان. ماه گذشته مینیاپولیس شورای شهر رای به انحلال آن اداره پلیس.

یکی از برجسته مورد بحث است Camden, New Jersey, که منحل آن نیروی پلیس در سال 2012 تبدیل آن به کمدن مترو تقسیم Camden County Police Department. صدها نفر از افسران اخراج و مجددا به زیر جدید آموزش و ارزیابی روانی

در یک نگاه این حرکت به نظر می رسد مانند یک موفقیت است. جرم و جنایت خشونت آمیز در این شهر کاهش یافته است 42 درصد از سال 2012 مقامات می گویند. سابق رئیس پلیس اسکات تامسون تا زمان بازسازی و جدید آموزش.

اما فعالان جامعه در کامدن (آرکانزاس) استدلال می کنند که انحلال نیروی نیست اساسا تغییر policing. “ما هرگز واقعا آن را پذیرفته می گوید:” Darnell هردویکک خزانه دار برای کمدن فصل NAACP. “کل روایت است که مردم در آن بودند از همان ابتدا دروغ است. آنچه مردم می خواست خود را در اداره پلیس است.”

کیت بنسون جمهور کمدن انجمن آموزش و پرورش یکی از نیوجرسی بزرگترین معلم اتحادیه های کارگری می گوید: نرخ جرم و جنایت کاهش یافته است تا حد زیادی به دلیل gentrification است هل دادن ساکنان زندگی در حاشیه. “همبستگی است نه علیت” او می گوید.

محله بودند که مبارزه با خشونت در حال تبدیل شده است. “مردم وجود ندارد دیگر” بنسون می گوید. “آن نوع از چیزی که واقعا هیچ ربطی به در با پلیس است.”

در میان مسائل خود را با نیروی جدید فعالان توجه داشته باشید که در حالی که نزدیک به 80 درصد از کمدن ساکنان سیاه و سفید و یا Latinx مترو پلیس عمدتا سفید و دان و در شهرستان زندگی می کنند. بنسون استدلال می کند که تغییرات در نحوه تعامل آنها با ساکنان.

اگر افسران زندگی می کردند در شهر “شما نه فقط یک پلیس. شما همچنین همسایه” بنسون می گوید. “و حالا شما ببینید من نه به عنوان یک پتانسیل کیفری, بلکه به عنوان همسایه خود را.”

عامل دیگری که اغلب نادیده گرفته شده در کامدن (آرکانزاس) داستان افزایش اتکا به نظارت از جمله پلاک خواندن دوربین های نظارت هوایی, تصویربرداری حرارتی تجهیزات و یک شهر-وب گسترده از دوربین های مدار بسته. برندان McQuade یک استاد جرم شناسی در دانشگاه جنوبی ایالت مین که مورد مطالعه قرار Camden County Police برای کتاب خود در پلیس و سیستم های هوشمند می گوید: مترو تبدیل شده به “نرم اجتماعی” پلیس و “توده نظارت.”

“این خطر وجود دارد در ” پال خواستار قطع بودجه دولت’ بحث که لباس شخصی مسلح پلیس بد هستند و نرم های اجتماعی پلیس خوب” می گوید McQuade. تغییر به “توده نظارت” McQuade می گوید: هر دو هزینه و صرفه جویی در اندازه گیری و خطر halfhearted رویکرد به اصلاحات.

Hardwick, NAACP خزانه دار می گوید: نظارت است “متخلف در بسیاری از حقوق مردم” و افزایش تعداد جزئی بازداشت. مقامات استدلال می کنند که “مردم می خواستم این دوربین. هیچ مردم می خواهید به امن است.”

در سال 2011 پس از آن فرماندار کریس کریستی پیشنهاد حذف کمدن اداره پلیس به عنوان یک صرفه جویی در هزینه و اندازه گیری در کنار مشوق های مالیاتی به معنای جدید را در کسب و کار. توسط تخمگذار کردن افسران پلیس و rehiring آنها را به عنوان شهرستان کارکنان به جای کارگران شهرستان کمدن ذخیره تقریبا 90000 دلار در هر افسر. با پس انداز تامسون ارشد استخدام صدها نفر از افسران جدید بسیار پایین تر حقوق. که منجر به یک افزایش بزرگ در دستگیری و احضار به صورت جزئی جرایم مانند رنگی پنجره ماشین یا دوچرخه سواری بدون زنگ.

کمدن ساکنان پیشنهاد یک شهر فرمان برای بازگرداندن بخش; پیشنهاد شد و رهبری برای سال 2012 انتخابات رای گیری, اما آن مسدود شده بود یک دست کت و شلوار از آن پس شهردار دانا Redd.

هردویکک می گوید که سمت چپ یک میراث بی اعتمادی. “در بسیاری از بی تفاوتی” او می گوید. “مردم رای نمی دهند … و یک بار آنها انجام یک عمل آنها swatted توسط خود شهردار و شورای شهر.”

یک سخنگوی Camden County Police اشاره سیمی به آن استفاده از زور در سیاست و کاهش خشونت و سوء رفتار اتهامات علیه پلیس در کامدن (آرکانزاس). با توجه به شهر وجود دارد تنها سه نیروی بیش از حد شکایت سال گذشته از 64 در سال 2014; پلیس اتهامات در 55 درصد از قتل در سال گذشته از 16 درصد در سال 2012.

به عنوان دیگر شهرستانها صورت مشکلات بودجه در میان همه گیر ناشی از رکود اقتصادی آنها به احتمال زیاد خواهید در صورت مشابه چهارراه. پلیس بودجه در آمریکا 150 بزرگترین شهرستانها افزایش یافته است به طور پیوسته برای چندین دهه حتی به عنوان جرم و جنایت کاهش یافته و حتی در دوران رکود اقتصادی که در آن هزینه های دیگر خدمات عمومی را افزایش داد.

“اگر نرخ جرم و جنایت است تا ما بگو: ما نیاز به پلیس بیشتر به دلیل جرم بالا رفتن” می گوید: “جان روم, ارشد ملی نظر مرکز تحقیقات در دانشگاه شیکاگو است. “اگر نرخ جرم و جنایت پایین می رود ما بگو: ما نیاز به پلیس بیشتر به دلیل آنچه که ما در حال انجام کار است.’ آن را مضحک.”

روم مطالعات چگونه شهر بودجه پلیس و بودجه در حال overbroad با طراحی اختصاصی اهداف مانند “افزایش امنیت عمومی” را به عنوان مخالف به گفتن “کاهش نقلیه نمیتوانیم با 7 درصد است.”

دانش آموزان از عدالت کیفری نگران شهرستانها بیشتر خواهد شد در نظر گرفتن صرفه جویی در هزینه اقدامات مانند کسانی که در کامدن (آرکانزاس) به تصویب رسید کشیده شده توسط شهر شهرت رو به رشد به عنوان یک مدل از اصلاحات. اما اقدامات شدید مانند defunding و یا حتی انحلال پلیس هنوز هم می تواند موفق به تولید واقعی تغییر دهید.

استفان danley می, استاد سیاست و اداره امور عمومی در راتگرز-کمدن دانشگاه, مقایسه این لحظه به 1970s, New York. سپس فرماندار نلسون راکفلر کار آمد پیشنهاد افزایش برای درمان مصرف کنندگان مواد مخدر. سپس رئیس جمهور نیکسون اعلام کرد که جنگ با مواد مخدر و انسانی تر رویکرد سیاسی تبدیل شد مسئولیت. راکفلر امضا برخی از کشور شدیدترین قوانین مواد مخدر با احکام اعم از 15 سال زندگی در زندان برای بسیاری از مواد مخدر محکومیت.

مورخان توجه داشته باشید که جوامع در حال مبارزه با دوقلو مسائل بیش از پلیس و جرایم مواد مخدر مجبور شدند برای حمایت از یک carceral پاسخ به مواد مخدر با خشونت و بدون مشابه سرمایه گذاری در مسکن, اعتیاد, درمان و یا آموزش و پرورش.

“آنچه در واقع اتفاق افتاده است که شما رو افزایش اجرای قانون و افزایش حبس بدون پشتیبانی از محله. من بسیار نگران است که ما می رویم به دیدن این چرخه تکرار” danley می گوید.

رومی معتقد است که بودجه شهرستان فرض پلیس باید پاسخ به تمام شیوه ای از حالات بدون ارزیابی اینکه آیا کسانی که پاسخ نفع جامعه است. این نیست منعکس شده در مورد خط از بودجه شهرستان هر چند روم استدلال می کند که شواهد و مدارک است که در همه جا.

“این است که واقعا روشن از دو ماه گذشته که هنگامی که شما اضافه کردن یک افسر نیروی انتظامی, هزینه [فقط] خود دستمزد و حقوق بازنشستگی خود را و منافع خود را,” او می گوید. “هزینه وجود دارد در شرایط از آنچه پلیس به جامعه است. پلیس باید در مورد پیشگیری است. بازدارندگی در مورد تحمیل ترس و وحشت پر هزینه است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • ما می تواند به حفاظت از اقتصاد از بیماری های همه گیر. چرا با ما نیست ؟
  • Passionflix و مشک عاشقانه
  • زندگی اشتباه و رستگار: Covid-19 و آینده خانواده
  • چگونه نظارت همواره تقویت نژاد پرستی
  • همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im