چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟

هفته مارس به عنوان همه گیر کروناویروس که باعث Covid-19 بود شروع به گرفتن شهر دیترویت یک آمبولانس با سرعت را از طریق خیابان های آن به بیمارستان هنری فورد. در داخل 58 ساله شرکت هواپیمایی کارگر تلاش برای درک آنچه اتفاق می افتد به او. مانند صدها نفر دیگر Covid-19 بيمار جاری شدن سیل در شهرستان, اتاق اورژانس این زن تا به حال تب و سرفه و درد عضلات. اما چیز دیگری اتفاق می افتد بیش از حد—چیزی که تا به حال ساخته شده او به طور ناگهانی گیجی قادر به یاد داشته باشید هر چیزی اما نام او.

پزشکان در حوزه هنری فورد تست زن برای Covid-19 و او آمد مثبت است. آنها همچنین دستور داد CT و MRI اسکن. این تصاویر نشان داد که مغز ور آن برابر تورم برابر جمجمه بیمار. بر روی صفحه نمایش کامپیوتر, سفید ضایعات خال خال, خاکستری, cross-برش افقی—هر یک پر از مرده و در حال مرگ سلول های عصبی در نواحی که به طور معمول رله سیگنال های حسی و تنظیم هوشیاری و دسترسی به خاطرات. بر روی صفحه نمایش آنها سفید به نظر می رسد. اما در شبکه برق از مغز بیمار آن مناطق رفته بود و تاریک.

پزشکان او تشخیص یک بیماری خطرناک به نام حاد نکروزان هموراژیک انسفالوپاتی یا ANE که آنها مفصل در مجله رادیولوژی در ماه گذشته. این عارضه نادر شناخته شده به گاهی همراه با آنفولانزا و دیگر عفونت های ویروسی هر چند معمولا در کودکان است. با آنفولانزا دانشمندان بر این باورند چنین آسیب های مغزی ایجاد می شود نه آنقدر توسط ویروس خود را اما با squalls التهاب القا مولکول به نام سايتوکاين که گاهی در مازاد تولید شده توسط سیستم ایمنی بدن در طول یک عفونت است. دانشمندان هنوز در تلاش برای کشف کردن اگر همان درست است برای Covid-19 یا اگر coronavirus به نام SARS-CoV-2 است که در واقع حمله به سیستم عصبی به طور مستقیم. این یک سوال باز پاسخ به آن می تواند گسترده مفاهیم چگونه پزشکان در تشخیص و درمان Covid-19 بيمار.

در حال حاضر شما احتمالا آشنا با نمونه ای از نشانه های Covid-19 بیماری است که تا کنون به کشته شدن بیش از 125,000 مردم در سراسر جهان: تب و سرفه و مشکل در تنفس. اما داستان از دیگر غریبه, علائم سردرد, گیجی تشنج سوزن سوزن شدن و بی حسی دست دادن بویایی و یا چشایی—شده اند متلاطم از مقدم برای هفته ها. داده های منتشر شده در چگونه اغلب آشکار این بیماری در این نوع از علائم عصبی است که هنوز پراکنده و کارشناسان می گویند که آنها به احتمال زیاد رخ می دهد در یک اقلیت از 2 میلیون نفر رسما شمارش Covid-19 عفونت در سراسر جهان است. اما برای پزشکان آنها مهم است زیرا برخی از این علائم ممکن است نیاز به خط های مختلف درمان یک طراحی شده برای مغز به جای بدن.

“داروهای ما با استفاده از برای درمان هر گونه عفونت بسیار مختلف نفوذ به سیستم عصبی مرکزی می گوید:” Andrew S. Josephson, متخصص مغز و اعصاب در دانشگاه سان فرانسیسکو. اکثر مواد مخدر نمی تواند عبور از سد خونی مغزی یک زندگی مرز دیوار در اطراف مغز است. اگر coronavirus است که عبور از سد خونی مغزی و آلوده کردن سلول های عصبی است که می تواند آن را سخت تر برای پیدا کردن درمان موثر.

در حال حاضر بسیاری از پزشکان در حال تلاش یک رویکرد دو جانبه. این اولین بار است که پیدا کردن داروهای ضد ویروسی است که می تواند دست کشیدن از پشت چگونه سریع SARS-CoV-2 تکرار انجام شد. آنها اغلب ترکیب که با استروئید برای جلوگیری از سیستم ایمنی بدن را از رفتن در دریا و تولید التهاب است که می تواند آسیب رساندن به خود را دارد. اگر پزشکان می دانستند که مردم تا به حال coronavirus در مغز خود را که تغییر معادله است. بر خلاف ریه ها و مغز نمی تواند قرار داده در یک ونتیلاتور.

از Covid-19 موثر بر سیستم عصبی مرکزی به نظر می رسد در preprint سرور medRxiv در اواخر فوریه ارسال شده توسط متخصصین مغز و اعصاب در ووهان چین که در آن شیوع آغاز شده است. تجزیه و تحلیل پرونده سلامت از 214 بیماران بستری در بیمارستان اتحادیه از Huazhong University of Science and Technology, تیم دریافتند که 36.4 درصد از این بیماران نشان داد نشانه های عصبی-سیستم های مرتبط با مسائل است.

شایع ترین علائم آنها مشاهده شد درد عضلانی و سردرد و سرگیجه یا گیجی—که تمایل به آشکار در طول هر عفونت ویروسی به خصوص در افراد مسن. کمی از بیماران بیشتری را تجربه متمایز عصبی سندرم از جمله سکته مغزی طولانی مدت تشنج و ناپدید شدن حس بویایی. حداقل در برخی از بیماران به ویژه آنهایی که با سردرد عصبی, علائم آغاز شده است و تا چند روز سرفه و تب در مجموعه.

نتیجه? پزشکان نیاز به در نظر گرفتن تغییر عملکرد مغز به علت به آزمون برای SARS-CoV-2 به منظور “جلوگیری از تاخیر در تشخیص و یا اشتباه در تشخيص و پيشگيری از انتقال” نویسندگان نوشت: در یک همکار بررسی نسخه از مطالعه منتشر شده در مجله JAMA Neurology. عدم به رسمیت شناختن این علائم هشدار دهنده زود هنگام می تواند در بیماران مرخص شدن و ندانسته در معرض دیگران به این ویروس در آنها نوشت.

“ما شده ایم از گفتن مردم که عمده عوارض ناشی از این بیماری جدید ریوی هستند اما به نظر می رسد وجود دارد تعدادی از عوارض عصبی که بیماران و پزشکان باید آگاه باشند می گوید:” Josephson که همکاری تفسیر مورد مطالعه به نظر می رسد که در کنار آن در JAMA Neurology. هنوز, آن را باید به عنوان یک شگفتی کامل که SARS-CoV-2 باعث می شود برخی از اختلال عصبی او می گوید. هر جدی عفونت ویروسی است که به احتمال زیاد بر سیستم عصبی مرکزی یا از طریق مستقیم عفونت و یا غیر مستقیم از طریق التهاب ناشی از پاسخ سیستم ایمنی بدن. یکی از این مطالعه بزرگترین محدودیت این است که آن را نمی تواند تمایز بین این دو امکانات.

که در بخش با توجه به واقعیت تلاش برای سند یک بیماری جدید در حالی که در حال مدفون شدن در زیر موج اول شیوع. با بیمارستان ها در ووهان غرق له از Covid-19 بيمار در طول نیمه اول ماه فوریه پزشکان اغلب مجبور به تکیه بر بيماران خود توصیف علائم خود را. وجود دارد بسیاری از آنها نمی تواند انجام دهد مانند تصویربرداری مغز افراد اندازه گیری سیستم عصبی خود فعالیت و یا به دنبال نسخه از coronavirus در مایع نخاعی. اما این نوع از اطلاعات است که کمک می کند با دقت اشاره کردن چه اخلال در عملکرد مغز برای برخی از Covid-19 بيمار.

در غیاب آن محققان از چپ به اندیشیدن اندک و ناقص و متناقض شواهد در مورد گزارش. مثل این یکی منتشر شده 21 مارس در Cureusیک پلت فرم چاپ و نشر مدل در Turbotax و با هدف ساخت آن را آسان تر برای پزشکان به سهم قابل توجه پروفیل های بیمار. 74 ساله هلندی با سابقه مزمن ریه بیماری پارکینسون و سکته مغزی را نشان می دهد تا در بوکا ریتون اورژانس شکایت از سرفه و تب خفیف. اشعه X قفسه سینه رد ذات الریه و او را به خانه فرستاد. بیست و چهار ساعت بعد او را به عقب فقط در حال حاضر او دیگر نمی تواند صحبت می کنند و یا تماس با چشم. بینی سواب اثبات او مثبت برای Covid-19. اسکن مغز و یک باتری از آزمون در مایع نخاعی دوباره روشن با هیچ نشانه ای از عفونت است. پزشکان او نتیجه گیری کرد که SARS-CoV-2 نه عبور از سد خونی مغزی به شکار بر سلول های عصبی.

یا این یکی منتشر شده در مارس 3 در مجله بین المللی بیماری های عفونی: 24 سال زندگی در ژاپن با سفر تاریخچه می رود به دکتر با سردرد و تب و خستگی. او آزمایش منفی برای آنفولانزا و می رود خانه. سه روز بعد او بازدیدکننده داشته است بیمارستان دیگر به دنبال رهایی از بدتر شدن سردرد و گلو درد. اشعه X قفسه سینه و آزمایش خون لازم نیست به نوبه خود هر چیزی. چهار روز بعد او یافت می شود ناخودآگاه دروغ گفتن بر روی زمین را در خود استفراغ. در آمبولانس در راه بیمارستان او تا به تشنج. سی تی اسکن نشان می دهد تورم در مغز او. کارکنان مراقبت های بهداشتی سواب داخل بینی و گلو اما آزمون برای SARS-CoV-2 دوباره منفی. آنها دوباره امتحان کنید این بار با مایع نخاعی و جایی که آنها پیدا کردن ویروس. SARS-CoV-2 می تواند به حمله به سیستم عصبی مرکزی پزشکان او نتیجه گیری کرد.

اگر شما امیدوار بودند دیترویت مورد به نوبه خود به نوعی از حدیثی tie-breaker, آماده شدن به نا امید. پزشکان در حوزه هنری فورد نیست قادر به تست هواپیمایی کارگر مایع نخاعی برای SARS-CoV-2 به دلیل botched کمری سوراخ معرفی خون به نمونه. با وجود نداشتن مدرک از این ویروس بیمار در سیستم عصبی مرکزی است پزشکان به این نتیجه رسیدند که الگوی خود را از التهاب سازگار بود با یک عفونت ویروسی است. “این ممکن است نشان می دهد این ویروس می تواند به حمله به مغز به طور مستقیم در موارد نادر,” الیسا Fory یک فورد بهداشت و درمان متخصص مغز و اعصاب است که درگیر با بیمار, تشخیص, گفته نیویورک تایمز.

پزشکان در باتون روژ نیز نبودند قادر به اداره آزمون اما به دلیل مختلف. با توجه به آسیا Filatov های مغز و اعصاب مقیم بود که بخشی از تیم است که درمان هلندی بیمار وجود ندارد راهنمای خوبی برای تشخیص این ویروس در مایع نخاعی است که به کار گرفته می شود متفاوت تر از خون یا سواب بینی. “ما اقدام به تماس با آزمایشگاه های متعدد و موسسات در سراسر ایالات متحده” Filatov نوشت: در یک ایمیل به سیمی. “متاسفانه عدم وجود پروتکل ها و معرف های موجود برای اجرای این آزمون و اکثر آزمایشگاه ندارد و قابلیت.”

Josephson می گوید که ممکن است تغییر در هفته های آینده و ماه به عنوان تست ظرفیت همچنان به گسترش و تقاضا برای بینی گرد و خاک تست پایین می رود به خصوص در شهرستانها مانند سان فرانسیسکو که در آن Covid-19 موارد انتظار می رود به اوج این هفته است. گسترده تر و در دسترس بودن مایع نخاعی تست را قادر می سازد پزشکان به دقت سند آنچه در درون Covid-19 بدن بیماران زمانی که آنها در حال حاضر با علائم عصبی. بدون این نوع داده وجود دارد هیچ راهی برای بدانید که چگونه به تفسیر گزارش در بیماران مانند آنهایی که در ژاپن, میشیگان و فلوریدا. “تک موارد وسوسه انگیزی هستند اما می توان آنها را مملو از تصادف می گوید:” Josephson.

معلوم می شود مغز-مهاجم نیست شوک استنلی پرلمن یک میکروبیولوژیست و بیماری های عفونی پزشک در دانشگاه آیووا. در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 که منجر به کشته شدن 774 نفر تنها چند ده کالبد شکافی شد تا کنون انجام شده است. اما در حداقل هشت نفر از آنها آسیب شناسان یافت بیت از ویروس و آن ژنوم در مغز, در علاوه بر این به ریه ها و کلیه و دستگاه گوارش و طحال است. پرلمن می خواستم به درک که چگونه است که ممکن است اتفاق می افتد. بنابراین او زوم در بر گیرنده نام ACE2 که SARS-CoV—از کروناویروس که باعث سارس—با استفاده از ورود به سلول های انسان است. در سال 2008 مطالعه پرلمن و همکارانش مهندسی ژنتیک موش به بیان است که انسان گیرنده و سپس squirted یک دوز کوچک از SARS-CoV به بینی خود را. به جای نزولی به ریه های خود را ویروس صعود از حفره بینی و به مغز خود را با استفاده از سلول های عصبی بویایی مانند پله های یک نردبان.

هنگامی که در مغز SARS-CoV به سرعت گسترش یافته و باعث گسترده آسیب های عصبی است که منجر به مرگ حیوانات. چند سال بعد دانشمندان تکرار این کار با کروناویروس که باعث MERS. در هر دو مطالعات این ویروس نشان داد یک اولویت برای سلول های عصبی در مناطق خاصی از جمله ساقه مغز است که در تنظیم غیر ارادی تنفس. و مانند آن ژنتیکی آن پسر عموی SARS-CoV-2 نیز با استفاده از ACE2 به عنوان یک مولکولی ورودی به سلول های انسان است.

با وجود Covid-19 به مراتب ویرانگر تر مرگ و میر بسیاری از کالبد شکافی در حال انجام هستند. و چند منتشر شده نمونه هایی که تا کنون در درجه اول مورد بررسی قرار قربانیان ریه ها. اما با توجه به پرلمن محققان در چین باید بدقت نظاره گر داخل جمجمه مرحوم Covid-19 بیماران و کشف coronavirus کمین در بافت مغز است. کسانی که مطالعات کالبد شکافی هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده اما پرلمن می گوید آن را قوی ترین داده های او دیده می شود برای حمایت از این احتمال که حداقل در موارد شدید SARS-Cov-2 عبور از سد خونی مغزی. “در این مرحله من می خواهم بگویم یک فرصت خوب وجود دارد که برخی از تهاجم ویروسی مغز,” او می گوید.

اما آنچه توطئه پرلمن بیشتر نیست این موارد شدید که در آن ویروس به نظر می رسد قادر به نفوذ به اعماق مغز است. این موارد خفیف که در آن به نظر می رسد مانند آن را ندارد; به طور خاص موارد که در آن مردم خود را از دست دادن حس بویایی. داده های اولیه نشان می دهد که این ناگهانی بویایی محرومیت اتفاق می افتد در 30 تا 50 درصد از Covid-19 عفونت. اغلب آن را یکی از اولین علائم به نظر می رسد نشان می دهد SARS-CoV-2 ممکن است چفتی کردن بر روی و آسیب رساندن بوی-سنجش از سلول های داخل بینی است. این سلول های عصبی اقامت در بویایی لامپ هر یک گسترش شاخه, odorant گيرنده تحت پوشش بازو به حفره بینی مانند شاخکهای بوی شکار چتر دریایی. “در اینجا شما باید این ویروس عمل کشیدن دور در تنها سیستم عصبی مرکزی سلول های در معرض بیرونی جهان است. اگر قرار بود به SARS-CoV-2 بیماری مغز شما می خواهم فکر می کنم این امر می تواند این گروه است که در آن می گوید:” پرلمن. “اما هیچ مدرکی وجود ندارد که از آن است. این افراد خود را از دست دادن حس بویایی و بسیار دیگری نیست. آن را بسیار کنجکاو است.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

هنوز هیچ کس دقیقا نمی داند که چرا این اتفاق می افتد; چرا که ویروس به نظر می رسد توقف در بینی به جای صعود به مغز خود را مانند در پرلمن را موش. اما سرنخ در حال ظهور است. تحقیقات جدید نشان داده است که در افرادی که ممکن است ممکن است انسانی به سلول های عصبی بویایی به نظر نمی رسد به بیان ACE2 و در همه حال بر خلاف پرلمن آزمایشگاه-مهندسی حیوانات.

در دو نامربوط preprints ارسال شده در اوایل این ماه, محققان, آمریکا, سوئیس, ایتالیا, بلژیک و انگلستان نگاشت که در آن در دستگاه تنفسی و معابر بینی این ACE2 گیرنده می تواند در بر داشت. هر دو تیم از دانشمندان به طور مستقل کشف این گیرنده در بسیاری از انواع مختلف سلول اما مهم نیست به سلول های عصبی بویایی. تجزیه و تحلیل آنها نشان می دهد این ویروس می تواند به جای آلوده کردن سلول های دیگر در بینی. این گروه به رهبری دانشگاه هاروارد متخصصین مغز و اعصاب فرضهای آن نقطه حمله می تواند سلول های که خط مویرگ ها و درگیر در حفظ و نگهداری از سد خونی مغزی. یک تیم از دانشگاه ژنو این باورند که این ویروس می تواند با هدف قرار دادن تخصصی پشتیبانی از حیات سلول را احاطه کرده است که به سلول های عصبی بویایی و کمک به آنها برای زنده ماندن. اگر هر کدام از این انواع سلول های آلوده, آن می تواند به طور موقت مختل و یا جلوگیری از سلول های عصبی بویایی از تعامل با بوی مولکول.

تایید یا مکانیزم نیاز به مطالعات بافت زنده در داخل Covid-19 بيماران بینی. اما به عنوان پرلمن, اشاره, آن را سخت خواهد بود برای به دست آوردن مردم در غیر این صورت با علائم خفیف به اجازه پزشک قطع کردن بیت های کمی از معابر بینی خود را برای علم است. برای اکثر مردم گرد و خاک استفاده می شود برای تست این ویروس است که بیش از کافی بینی ناراحتی برای یک بیماری همه گیر. تا بیشتر در مقیاس بزرگ مطالعات انجام شده پزشکان هنوز هم بیشتر خود را به شکل از چگونه برای درمان Covid-19 بيمار با علائم عصبی. در حال حاضر بهترین آنها می توانند انجام دهند این است که تجربیات خود را برای کمک به دیگران در یادگیری و انطباق.

در دیترویت Covid-19 بیمار که توسعه یک شکل نادر از آنسفالیت در حال حاضر دوره نقاهت را در یک مرکز توانبخشی. او مرخص شد هفته گذشته است. “من بسیار با احتیاط خوش بینانه است که او را بهبود می یابند” Fory گفت: در بیانیه منتشر شده توسط بیمارستان. بیمار مورد او گفت: برجسته نیاز برای پزشکان به گسترش لیست از علائم است که باید Covid-19 زنگ زنگ. نگاه در ریه ها اما فراموش نکنید که مغز است.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>