به چه معنی است می گویند یک داروی جدید ‘آثار’?

Covid-19 یک بیماری جدید. Remdesivir است که یک داروی آزمایشی. چگونه می تواند به دانشمندان بگویید اگر این موفقیت در حالی که جهان شیفت در اطراف آنها است ؟

جان Beigel مشکل این بود که نه مردم به اندازه کافی در حال مرگ بودند از Covid-19. نه این که او می خواست آنها را به ، این درست است که به عنوان بد به عنوان همه گیر واز آن کشته نشده به عنوان بسیاری از مردم آن را به عنوان به نظر می رسید مانند آن ممکن است. و Beigel یک محقق در موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی طراحی شد و یک بررسی برای دیدن اگر تجربی داروی ضد ویروسی به نام remdesivir کار می کنند در برابر این بیماری است. او و تیم خود را مورد نیاز حق “نقطه پایان”—چیزی که آنها می تواند تبدیل به داده ها و تجزیه و تحلیل.

مرگ و میر یک نقطه پایان. آن را سمت راست وجود دارد با نام.

“اما هنگامی که ما به فکر نقطه پایان ما فکر مرگ و میر مطالعه نیاز به 3000 یا 4000 نفر می گوید:” Beigel دانشیار مدیر تحقیقات بالینی در NIAID بخش میکروب شناسی و بیماری های عفونی. کسانی که تعداد بالا خواهد تیم خود را به اندازه کافی “رویدادها”—است که می گویند مرگ و میر—به نظر آماری قابل اندازه گیری از مواد مخدر در محل کار. و آنها هم به اندازه کافی ندارد که بسیاری از مردم ثبت نام خود را در ما مطالعه است. “ما فکر کردیم که این مهم به مطالعه انجام شده به نظر بالینی معنادار نقطه پایان بدون در نظر گرفتن زمان ما نیاز به انجام یک مطالعه مرگ و میر,” او می گوید.

این بود که در ماه فوریه قبل از هر کسی واقعا می دانستم که هر چیزی در مورد Covid-19. بنابراین Beigel تیم سعی های مختلف رویه یکی آشنا به دانشمندان و سازمان های نظارتی مانند سازمان غذا و داروی آمریکا (که با صدور اضطراری با استفاده از مجوز که تحت آن افراد در حال تحصیل به مواد مخدر). شرکت کنندگان در این مطالعه را دریافت نمرات هر روز محاسبه می شود بر آنچه که به نام یک مقیاس ترتیبی. سالم و از بیمارستان مرخص شما یک نمره از 1. مرده شما دریافت می کنید 8. دیگر اعداد بودند همه چیز را در میان—مانند اینکه فرد به بستری در بیمارستان و یا نیاز به اکسیژن و یا برای رفتن بر روی یک دستگاه تهويه مکانيکی.

سپس آنها را در بر داشت یکی دیگر از مشکل است. “هنگامی که ما برای اولین بار نوشت پروتکل نقطه پایان انتخاب شد ترتیبی نمره در روز 15 با” Beigel می گوید. “این چیزی است که ما استفاده می شود برای آنفلوانزا مطالعات قبل از, بنابراین ما می دانستیم که FDA خوب خواهد بود با آن چیزی است که در واقع مسائل مربوط به این موضوع است.” که نقطه پایان: این فقط یک آماری نهاد. آن را به اندازه کافی بلند برای نشان دادن یک اثر در بسیاری از بیماری ها, و آن را روشن ارتباط بالینی.

“ما در ماه مارس شروع به شنیدن گزارش که البته این بیماری ممکن است بسیار طولانی و که وجود دارد مردم در این بیمارستان به مدت سه هفته تا چهار هفته” Beigel می گوید. “چه اتفاقی می افتد اگر بهبودی بسیار دیرتر از روز 15? شما در واقع ممکن است که یک تفاوت مهم و در عین حال شما نمی خواهد آن را نشان می دهد.”

بنابراین Beigel تیم خود را تغییر نقطه پایان: نمره ترتیبی در روز 28. آنها تا به حال دیده نشده خود را داده و در عین حال زمانی که آنها ساخته اند روشن است. که بوده ایم اخلاقی بدون هیچ تعقیب اهمیت آماری توسط juking روش خود را. اما juking جلوتر از داده ؟ حلال اما آنها می دانستند که این امر می تواند بحث برانگیز است. “آن را مطرح ظن برای ما مطالعه” Beigel می گوید. “اگر این چیزی است که به خوبی شناخته شده مانند آنفلوانزا و ما روشن در وسط مطالعه است که می تواند واقعا مشکوک است. برای Covid ما دیده نمی شود هر چیزی شبیه به این.”

در یک مطالعه منتشر شده در اواخر ماه مه در جدید مجله پزشکی انگلستان (و پیش نمایش در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید) این تیم به این نتیجه رسیدند که بیماران مصرف remdesivir بهبود در ميانه زمان از 11 روز در حالی که مردم با توجه به دارونما در زمان متوسط 15. آن را به اندازه کافی برای دریافت remdesivir اضافه شده به ما استاندارد مراقبت عاجلانه—برای اولین بار مواد مخدر شناخته شده به عنوان داشتن یک اثر مفید بر روی بیماری جدید.

که برای تلفن های موبایل مانند پایان دادن به remdesivir داستان اما از آن نمی باشد. سایر اطلاعات در اثربخشی دارو حتی بیشتر لغزنده رابطه با چیدن درست نقطه پایان. در میان یک بحران جهانی دانشمندان در حال تلاش برای حل یک epistemologically مقاوم سوال. تعریف که آیا یک دارو “کار” بوده است هرگز آسان یک وظیفه احسان توسط روش قطعیت تجاری فشارهای آماری خطاها و یا گاهی اوقات مستقیم از شیوه های بد. در مواجهه با یک بیماری جدید محققان مجبور به تجدید نظر چه موفقیت حتی به معنی. آن است که مرگ و میر کمتر? کمتر از کار افتادگی بر بهبود ؟ سریع تر بهبود ؟ پاسخ در حال مرموز به این دلیل که سوالات فقط حدس تحصیل.

مطالعات علمی باید به کاهش تمام messiness از دنیای واقعی به crunchable اعداد. اما نکته ای که این همه به یاد داشته باشید این است که برای پیدا کردن درمان واقعی است که کمک به مردم مبارزه با Covid-19. هنگامی که یک مطالعه بیش از کارکنان مراقبت های بهداشتی باید قادر به نوبه خود آن ریز دانه آمار را به چیزی مفید به مراحل بالینی. که به اندازه کافی سخت بود در قبل از زمان است. تلاش برای فراموش مفید علم در یک بیماری که تنها هشت ماه به معنی مقابله نه تنها با goalposts که حرکت می کند اما موجدار زمین بازی و قواعد بازی است که نگه داشتن در حال تغییر است.

“چه چیزی باعث Covid ویژه ای است که در زمان برنامه ریزی مطالعات شده است وجود دارد بسیاری از عدم اطمینان در مورد مسیر های مختلف طبیعی پیشرفت بیماری می گوید:” توماس Jaki, یک امار شناس در دانشگاه لنکستر که نوشته است در مورد طراحی Covid-19 محاکمه. “برای راه اندازی و اجرای آزمایشی به خصوص در اوایل بیماری همه گیر یکی از اولین چالش های بوده است در اطراف قاب زمان.”

برخی از محققان حتی مطمئن نیست که Beigel را NIH-بر اساس مطالعه می گوید: به اندازه کافی در مورد چگونه مفید این دارو واقع است. NIH کاغذ تعریف “بهبود” را به عنوان “یا ترخیص از بیمارستان و بستری برای عفونت-کنترل مقاصد” و گفت: دارو و کاهش زمان آن را در زمان دریافت کنید که بهبود 31 درصد است. (آن را نیز شمارش مرگ و میر, اما فقط به عنوان Beigel و این تیم نگران نشان نمی دهد تفاوت معناداری.) “آیا شما فکر می کنم که از نظر بالینی بسیار معنی دار? من نمی دانم می گوید:” لی-Jen وی یک biostatistician در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی که از چهار روز تفاوت. “شما را به انجام بیش از فقط آماری اهمیت است. شما نیاز به یک بالینی معنی دار بهبود می باشد. در غیر این صورت چرا باید به خود زحمت پرداخت؟”

در ماه ژوئن, مدیر عامل شرکت جلعاد شرکت های دارویی که باعث می شود remdesivir نوشت, نامه سرگشاده ای از دارو را بالا هزینه$2,340 برای شش ویال کامل پنج روز دوره درمان. از نظر زمان-به-بهبود دانیل o’day نوشت که خوب ارزش: “با توجه به مثال ایالات متحده آمریکا, قبل از ترخیص از بیمارستان را در بیمارستان پس انداز حدود 12000 دلار در هر بیمار است.”

Beigel هم می گوید که گروه خود را از نتایج دیدار که حداقل سطح ضد مواد مخدر کار می کند. “اگر پدر و مادر من تا به حال بیماری, من می خواهم آنها را می خواهید برای دریافت این دارو را,” او می گوید. “اما ما نیاز به انجام بهتر. همین دلیل است که ما در حال انجام مطالعات بیشتر.”

کسانی که بیشتر مطالعه قطعی ممکن است هنوز هم می خواهید برای رفتن پس از مرگ به عنوان یک نقطه پایان. دیگر بزرگتر مطالعات در سراسر جهان شده اند قادر به مارشال به اندازه کافی شرکت کنندگان به مطالعه مرگ و میر در برخی از نقطه. در پادشاهی متحده تصادفی بررسی Covid-19 درمانی (یا “بازیابی”) محاکمه کرده است ثبت نام هزاران نفر از مردم و منتشر کرده است سیاست تغییر مطالعات ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (کمک نمی کند) و استروئید دگزامتازون (کمک). اما هیچ قدرت مرکزی پدید آمده به نوبه خود تعداد زیادی از Covid-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان به نوع عمده مطالعات است که برای تولید بمب-اثبات علمی نتیجه گیری. در عوض ما یک درهم آمیخته از مطالعات کوچک تر که با استفاده از دیگر نقاط پایان به اهمیت آماری.

در واقع مطالعات دیگر از remdesivir شده اند تا کنون یک کمی کمتر آرامش به عنوان دارو ضرورت است. جلعاد بودجه بررسی دوز مناسب برای استفاده در برابر Covid-19—5 روز در مقابل 10 روز با نقطه پایان در حال بهبود در یک مقیاس ترتیبی در روز 14. تفاوت در چگونه بسیاری از مردم در هر گروه بهبود ناچیز بود; در حدود نیمی از مردم در هر دو گروه بهبود یافته با دو امتیاز در مقیاس ترتیبی. (مطالعه در سراسر جهان انجام شده و اجرا شده توسط جلعاد به نظر می رسد در NEJM تنها چند روز پس از Beigel تیم کار.)

دیگر محققان مورد سوال علمی سودمند از جلعاد-اجرای دوز مطالعه است. آن را می سازد حس کمی بیشتر در شرایط اقتصاد بازاریابی دارو ، “این بسیار غیر معمول برای تست دو dosings از مواد مخدر زمانی که شما نمی دانید که آیا آن را در همه کار می کند اما آن را بسیار استراتژیک می گوید:” پیتر باخ یک پزشک و سر قیمت گذاری دارو در آزمایشگاه Memorial Sloan Kettering Cancer Center. “از دیدگاه این شرکت وجود دارد میلیاردها دلار در آنها thar hills اگر آنها می توانند یک مثبت مطالعه است. اما اگر آن را منفی مطالعه آن را دشوار ردیف به کج بیل زدن.”

به عبارت دیگر باخ می گوید: اگر جلعاد می کند قوی و دقیق مطالعه از خود مواد مخدر شرکت نمی توانید برنده شوید. اگر NIH نتیجه خوب است اخبار آن را به عنوان شرکت اتلاف وقت و پول تایید آن است. اگر این خبر بد جلعاد را از نتایج مثبت کمک نمی کند. و اگر جلعاد یافت که این دارو کار نمی کند و همچنین NIH مطالعه گفت: خوب است که حتی بد تر.

دوباره هر چند Beigel گروه در NIH در حال حاضر در حال انجام است که دقیق ارزیابی است. در واقع می گوید: جلعاد سخنگو که بخشی از دلیل آنها قلم به مطالعه دوز. “هدف ما با این مطالعات بود برای پاسخ به این سوال مدت درمان,” ایمیل کریس ریدلی ارشد مدیر روابط رسانه ای در جلعاد. “با توجه به حد بار از سیستم مراقبت های بهداشتی محدود زمان عرضه remdesivir و unestablished ایمنی پروفایل remdesivir در این جمعیت توانایی برای کوتاه مدت درمان بدون کاهش اثر یک سوال مهم.” پنج روز دوره به معنای درمان است که کمتر از گران قیمت و آن را گسترش عرضه محدود از مواد مخدر در سراسر جهان است. (مگر این که دولت آمریکا به سرعت خریداری و عرضه جهانی.)

که سرمایه داری برای شما. بدون این محدودیت های اقتصادی شاید جلعاد می تواند نصب شده در یک مطالعه بزرگتر به مرگ و میر بیشتر واضح است. “این چیزی است که من بوده ام lamenting است. این انگیزه های خود را دارند. صنعت داروسازی را همراهی دستیارش و سپاه از اقتصاددانان که پول در صنعت دارو می گویند این مهم است که ما پرداخت قیمت های بالا برای مواد مخدر برای تشویق نوآوری” باخ می گوید. “آن را نیز قرار می دهد چک در انجام دقیق ترین ارزیابی خود را پذيرفته است.”

اما بیشتر وجود دارد. در اوایل ماه ژوئیه جلعاد محققان همچنین ارائه یک برش های مختلف از این مطالعه که از آنها گرفته بودم دوز داده است. این بار آنها نه ترتیبی وضعیت اما ظاهرا بیشتر روشن, نقطه پایان از مرگ و میر. اما این شرکت منتشر شد که داده ها را نه به عنوان یک همکار مجله مقاله و یا حتی یک preprint اما به عنوان یک پوستر کنفرانس و پس از آن به عنوان آزادی مطبوعات. این جلعاد داده مقایسه نتایج برای 312 مردم شديد Covid-19 نه به صورت تصادفی در گروه کنترل گرفتن یک دارونما اما با “گذشته نگر کوهورت” از 818 افرادی که شرکت نکردند اما در این مطالعه شديد Covid-19 کردم و استاندارد-از-بیمارستان مراقبت های, درمان بدون remdesivir. با توجه به شرکت ميزان مرگ و مير 7.6 درصد در مواد مخدر و 12.5 درصد و بدون آن اندازه گیری شده در روز 14 بعد از درمان.

این عجیب و غریب است برای تمام انواع دلایل. اگر شما نمی تصادفی گروه در یک آزمایش می شود که مواد مخدر و کسانی را که دارونما به عنوان یک کنترل شما در معرض خطر دو گروه از گرفتن درمان های مختلف. مریض تر از افراد ممکن است توجه بیشتر و یا به طور کلی پروتکل ممکن است متفاوت باشد از بیمارستان به بیمارستان. که باعث می شود دو گروه اساسا غیر قابل مقایسه است. “حتی در بهترین مطلق از شرایط ما واقعا در تلاش برای انجام این کار و خودمان را متقاعد می کند که آنچه که ما در حال دیدن یک سیگنال از اثر دارو به عنوان مخالف به هر تعداد از گیج کننده و یا عوامل مخدوش کننده,” باخ می گوید.

برای چیزی شبیه به Covid-19—زمانی که حتی میزان مرگ و میر را در محدوده کوچک به بیش از 15 درصد بسته به زمانی که و که در آن شما به سراسر جهان—آن را حتی بیشتر به چالش کشیدن. و به عنوان این بیماری گسترش یافته و بیمارستان را تغییر داده خود را در روش های درمانی, تغییر زمانی که مردم بر روی هواکش آیا آنها وضع خود را در پشت یا شکم در رختخواب, که آیا آنها استروئید و…. که بدان معنی است که افراد ثبت نام شده در آغاز مطالعه ممکن است درمان های مختلف از افراد که ثبت نام بعد از. دوباره: بسیار سخت به مقایسه نتایج.

جلعاد را داده ژوئیه-سرنگ نمی حساب برای هر یک از آن—از آنجا که می گوید: خود را سخنگوی این شرکت نمی توانند به اندازه کافی از مواد مخدر غیر آنها استفاده می کنید در این دادگاه به عنوان دارونما. “در مراحل اولیه این بیماری همه گیر ما نه تنها تا به حال عرضه محدود remdesivir اما همچنین یک منبع محدودی از همسان دارونما مورد نیاز برای کنترل شده با پلاسبو مطالعات. ما تصمیم به اولویت بندی تولید فعال مواد مخدر بیش از دارونما و ما ارائه ما عرضه دارونما به چین و NIAID برای مطالعات خود از remdesivir,” ریدلی می نویسد. “در حالی که مرگ و میر سود دیده می شود در این تجزیه و تحلیل داده ها ارائه شده در مجازی Covid-19 کنفرانس (ایدز 2020: مجازی) تشویق آن نیاز به تایید در آينده نگر بالینی.”

ناظران در واقع معتقدند که تایید بیشتر لازم است. “آن را به معنای واقعی کلمه شایسته نیست از نظر. این احمقانه” باخ می گوید. “این فقط نتواند اساسی ترین آزمون برای زمانی که شما می خواهید به تکیه بر چنین تحلیل.” (حتی پس از اعلام این رو کل بازار سهام ایالات متحده و goosed جلعاد را به قیمت سهم توسط 2 درصد است.)

بنابراین تمام این مطالعات را ادامه خواهد داد. آن را هنوز هم سخت به می دانم که دقیقا چه مقدار سود واقعی remdesivir اعطا. Beigel تیم در NIH است که هنوز هم خرد روزانه اطلاعات از جمله ویروس شناسی و آزمایشگاه نتایج آنها جمع آوری شده از خود بود. آنها به پایان رسید ثبت نام مردم به مطالعه استفاده از ترکیبی از remdesivir و یک داروی ضد التهاب به نام baricitinib. جلعاد را سخنگو می گوید: فولر کارشناسی نسخه از مرگ و میر آنها مطالعه تحت بررسی در یک مجله. باور نکردنی آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد این بیماری همه گیر است که هنوز در مراحل اولیه آن. هیچ کس در هر نقطه در نزدیکی نقطه پایان است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه ماسک های رفت و از همین حالا-پوشیدن به باید
  • 13 کانال یوتیوب ما گیک بیش از
  • تکنولوژی مواجه آن با استفاده از برچسب “استاد” و “برده”
  • پوکر و روانشناسی از عدم قطعیت
  • با نگه داشتن coronas—و یا چرا این ویروس برنده
  • 👁 آماده شدن برای هوش مصنوعی برای تولید کمتر جادوگری. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🎙️ گوش دادن به سیمی ما پادکست جدید در مورد آینده چگونه متوجه است. گرفتن آخرین قسمت و مشترک به 📩 خبرنامه به نگه دارید تا با تمام ما را نشان می دهد
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر