به نوبه خود از قرن 21 به ارمغان آورده است تعدادی از بهداشت عمومی تهدیدات در حال ظهور بیماری های عفونی مانند سارس, MERS, آنفلوانزای H1N1 ابولا و Zika. هر یک ارائه شده منحصر به فرد و چالش های پیچیده ای برای آمادگی و پاسخ. هنوز ایالتی و فدرال بهداشت عمومی سازمان موفق به کاهش گسترش و محدود کردن مرگ و میر برای هر.

Covid-19 اثبات می تواند به طور قابل توجهی بیشتر تهدید. آن است که بیشتر عفونی از آنفلوانزای فصلی می تواند منتقل مجانبی مردم به سرعت در حال گسترش در جمع تنظیمات (به عنوان مثال کشتی های کروز و خانه های پرستاری و بیمارستان ها و زندان) و به شمار در معرض خطر بستری شدن در بیمارستان و یا مرگ و میر در میان افراد آسیب پذیر مانند افراد سالمند و معلول و یا دارای شرایط مزمن. به اندازه کافی وجود ندارد کیت تست بدون تست سریع فن آوری در دسترس و در عین حال و بدون درمان خاص. یک واکسن موثر در دسترس نخواهد بود تا 18 ماه.

در نتیجه دولت های فدرال ایالات و شهرستانها در سراسر آمریکا اعلام کرده اند سلامت عمومی در شرایط اضطراری برای Covid-19. این قدرت می تواند باعث افزایش قدرت دولت و منابع و همچنین ساده کردن دست و پا گیر و قوانین حقوقی است که می تواند مانع از پاسخ سریع. مهمتر از همه اضطراری اعلان گسترش قدرت برای پیاده سازی بسیار مهم اجتماعی فاصله اقدامات مانند تعطیلی مدارس و مجامع عمومی. اما مستندات و قرنطينه مطرح عوارض—اعلامیه یا نه. برای اطمینان از ایمنی و حفاظت از همه آنها باید اجرا شود هر دو از نظر قانونی و اخلاقی.

اضطراری بهداشت عمومی قدرت

ایالات متحده در بهداشت عمومی و مدیریت بحران مقامات انداخته یک دسته از اورژانس قدرت در سطح بی سابقه ای از زمان شکل گیری داخلی موارد Covid-19. در ژانویه 31, یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی با صدور اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) الکس آذر اعلام ملی اضطراری برای بهداشت عمومی (PHE). زمان خود بود prescient.

حتی به عنوان وزارت امور خارجه بود و بازگرداندن شهروندان ایالات متحده به دام افتاده در ووهان چین اولیه موارد عفونت بدون علامت بودند گردش در نقاط خاص (به عنوان مثال سیاتل و سان فرانسیسکو و لس آنجلس و نیویورک). HHS اضطراری آگاهی و چراغ های متعدد محلات در ابتدا و بعد متحده به موضوع خود را اعلان در اولین نشانه از عفونت. برخی از حوزه های قضایی مانند یوتا اعلام شرایط اضطراری و پیشگیرانه قبل از هر گونه شناخته شده عفونت به وجود آمد.

با توجه به شبکه برای بهداشت عمومی قانون از امروز, 35 متحده اعلام کرده اند Covid-19 اضطراری فاجعه یا PHE, پوشاند بیش از 248 میلیون آمریکایی. ده ها تن از محلات و قبیله ای مقامات به طور مشابه اعلام کرد. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر انتظار می رود به موضوع اضطراری ملی زیر فدرال استافورد قانون و یا شرایط اضطراری ملی عمل می کنند.

اورژانس قدرت تغییر منظر حقوقی و اجازه می دهد تا به صورت هماهنگ تلاش در میان بخش دولتی و خصوصی. دولت فرمانداران می تواند تخصیص منابع ، روی بودجه دولت را اضطراری و مقررات منع قیمت-درآوردن و چشم پوشیدن و یا تعلیق قوانین بازدارنده موثر پاسخ. کارکنان مراقبت های بهداشتی و دیگر خط مقدم پاسخ دریافت امتیازات ویژه و محدود حمایت از مسئولیت آنها به عنوان پیاده سازی بحران استانداردهای مراقبت. برخی از ایالت’ اورژانس اظهارات مشورت پرداخت بیمار و زمان امن مزایای پیوستن افراد به بهداشت عمومی اقدامات و یا نیاز به بیمه برای پوشش هزینه های Covid-19 آزمون (به عنوان CDC و معاون رئیس جمهور پنس را پیشنهاد کرده اند).

این و دیگر نسبتا غیر قابل بحث مداخلات گسترش برای مدت زمان از اعلام شرایط اضطراری اعم از چند هفته تا چند ماه. برخی اضطراری بهداشت عمومی قدرت, اما, بالا بردن آمریکایی ها نگرانی های چنین به عنوان سریع تست غربالگری نظارت و ردیابی تماس تلاش. دیگر قدرت برای ایجاد فاصله اجتماعی میان افراد از طریق جداسازی محدودیت تعطیلی و منع رفت و آمد بیشتر افزایش ترس و نیاز مناسب و متعادل از آزادیهای فردی و حقوق دیگر.

اجتماعی فاصله قدرت

خط مقدم اعمال اجتماعی فاصله قدرت به ویژه در میان دولت و یا دولت های محلی ضروری به سرکوب بیماری هایی مانند Covid-19 که گسترش به طور گسترده ای در جمع تنظیمات (مانند بیمارستانها و خانه های سالمندان و زندان و کلیساها تجمع جرم). اجتناب از تماس فیزیکی مستقیم با دیگران مشکوک یا شناخته شده آلوده باعث می شود حس بصری, اما, اجرای, سیاسی اخلاقی و قانونی به چالش کشیدن.

تلاش های دولت برای جداسازی افراد بیمار و یا قرنطینه در معرض افراد می توانند با تجاوز بر حقوق به سفر و حفظ حریم خصوصی نیاز به فردی ارزیابی ریسک و فرآیند دادرسی از قانون است. فدرال قرنطینه و جداسازی قدرت باریک شده اند و صرفهجویی بیش از 50 سال گذشته تا حد زیادی به جلوگیری از عفونی افراد از ورود به ایالات متحده و یا سفر از دولت-به-دولت است.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

تحت مقررات جدید به تصویب رسید در سال 2017, اما, CDC گسترش استفاده از این قدرت در پاسخ به Covid-19 شامل تخلیه صدها نفر از آمریکایی ها از هوبئی چین و شاهزاده بزرگ کشتی کروز. هنوز اولیه اجتماعی فاصله قدرت اقامت در آمریکا و محلات. خط مقدم مقامات بهداشت عمومی یا ممکن است توصیه و یا سفارش قرنطينه و یا خود انزوا برای صدها هزار نفر بیشتر آمریکایی ها در هفته های آینده و ماه.

جداسازی و قرنطینه حمل سنگین قانون اساسی بار. این دستورات هستند که توجیه بر اساس فردی ارزیابی ریسک و اعتبار علمی و آنها در حال اجرا از طریق رویه دادرسی و از طریق حداقل محدود به معنی (به عنوان مثال صفحه اصلی قرنطينه ممکن است مورد علاقه بیش از جداسازی اجباری). اما در مقیاس بزرگ قرنطينه بر اساس گروه تعیین و در شرایط اضطراری می تواند بیش از حد وسیع است. دیوان عالی ایالات متحده مورد نیاز است روشن و شواهد قانع کننده برای عمران سلول از افراد را در غیر موارد اضطراری. اورژانس اظهارات ممکن است انحراف از قانون اساسی تعادل نسبت به بهداشت عمومی, اقتدار, اما نمی انصراف در مجموع با مدت طولانی شناخته شده حمایت.

اجتماعی دیگر فاصله اقدامات در حال حاضر حتی بیشتر چالش های لجستیکی. در اوایل ماه مارس در نیویورک اندرو کومو فرماندار نهاد یک مایل شعاع منطقه مهار اطراف یک کنیسه در نیو راشل در کانون محلی شیوع. برخی از رسانه ها در برابر فرماندار کومو مانور به “مستندات” دیده می شود در چین یا ایتالیا, اما نه کاملا دقیق است. فرماندار خواستار در گارد ملی بود و در واقع به ارائه خدمات و پشتیبانی برای مردم در نیو راشل. سفارش خود را در مراکز تعطیلی و مونتاژ محدودیت های کلاسیک, اجتماعی فاصله گرفته است.

در حالی که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و اعلام کرد که مستندات هستند “ممکن است” آنها بسیار بعید است. واقعی مستندات مهار حقوق شخصی به آمدن و رفتن هستند آشکارا خلاف قانون اساسی داده شده قابل توجه تخلفات از حقوق فریبنده بهداشت عمومی هدف. آنچه در مورد “مجازی مستندات” برای محدود کردن گسترش Covid-19 در ایالات متحده آمریکا ؟ دولت ندارد و در واقع به سفارش مردم به منظور محدود کردن حرکات خود را به انجام تقریبا همان نتیجه از طریق تعطیلی مجلس محدودیت و مجاز محدودیت های مسافرتی.

با اورژانس قدرت کشورهایی مثل مریلند, میشیگان, New Mexico, و, Oregon در واقع انجام می دهند که فقط با بستن مدارس دولتی و خصوصی. صدها نفر از دانشگاه های آمریکا در حال تغییر از روش های یادگیری. کسب و کار خدمات حمل و نقل (مانند خطوط هوایی و Amtrak) در حال تعطیل و تظاهرات سیاسی و کنسرت و رویدادهای ورزشی در حال به تعویق افتاده و یا لغو شود. صدها هزار نفر از آمریکایی ها در حال امید بستن به کار خارج از سایت و یا قرنطینه در خانه. این قانونی مداخلات و اقدامات داوطلبانه ممکن است تولید نتایج مشابه به عنوان مجبور مستندات—یعنی مردم پناه در محل و اجتناب از تماس های غیر ضروری.

حتی به عنوان جوامع در ایالات متحده داغ مناطق استخدام محافظ اقدامات نیازهای جمعیت های آسیب پذیر (افراد مسن از لحاظ جسمی یا ذهنی معلول یا کم درآمد) باید مطمئن باشید. اجتماعی فاصله بدون همراه با دسترسی به منابع کلیدی مانند تست مراقبت های پزشکی و مواد غذایی و بهداشتی غیرقابل دفاع است. اگر افراد خواسته می شود که خود را جدا از جامعه به صورت مشترک خوب دولت متقابل وظیفه برای اطمینان از نیازهای ضروری کرده است. مداخلات موثر در پاسخ به Covid-19 نیاز بخش دولتی و خصوصی به عمل قانونی و اخلاقی خود در حمایت از همه افراد در معرض خطر ابتلا به کاهش جامعه مضرات و ایجاد اعتماد عمومی است.


سیمی نظر منتشر قطعات نوشته شده توسط همکاران خارج و نشان دهنده طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه کره شمالی هکرها غارت بانک ها در سراسر جهان
  • پیچ دستمال کاغذی. شما باید یک دستمال
  • کیت تف, اسپرم اهدا کنندگان و در پایان از خانواده اسرار
  • داخل مارک زوکربرگ را از دست داده و نوت بوک
  • مناسب برای تعمیر به ما کمک خواهد کرد تحمل شیوع
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im