چه بزرگ زامبی, فیلم, می گویند در مورد این “زامبی” ‘آخرالزمان’

با هم, آنها آموزش ما یک چیز بسیار مهم: شما یک انسان زنده است.

“Hmph” یک زامبی می گوید: به دوست خود. “Rrrg,” دوستان پاسخ می دهد. خنده دار! شوخی کردم. که می گویند اگر آنها حتی شوخی? هیچ کس صحبت می کند زامبی. احتمالا زامبی خود را صحبت نمی کنم زامبی. وجود دارد یک مخمصه برای ما در حال حاضر شرایط: می توانید زامبی برقراری ارتباط?

نظرسنجی می گوید: نمی توان گنگ است. یکی می تواند نبش از گورستان از فرهنگ پاپ خاصی برداشت که آیا”ارسال بیشتر امدادگران” یکی intones به آرامی اما esuriently در بازگشت از مردگان زندگی می کنند—اما overanimating یک reanimation به عنوان دکتر فرانکشتاین را بگویید شما تمایل به از بین بردن سرگرم کننده است. زامبی خوردن مغز; آنها نمی آنها را. (حتی در undeath و ما می خواهیم آنچه ما ندارد.) هدف آنها این است که برای مخلوط کردن و خرد کردن به سوی شما غافل از دمیده کردن اندام. Unpoetic هیولا آنها به ندرت می تواند نوشتن یک فکر بسیار کمتر از یک غزل. Zombification است در هر راه یک عمل د-ترکیب.

در حال حاضر بیش از وجود دارد در عبور. یک انسان شکل رقم سکندری از طریق آن گردن خم معرض بی اعتنا به “آیا پیاده روی” ورود به سیستم. اکثر فرهنگ ها را طبقه بندی این چیزی که به درستی به عنوان یک انسان زنده است. البته آلمانی taxonomists باید دقیق تر مدت برای آن: فرانکشتاین می خواهم با هم از دو انگلیسی کلمات “گوشی های هوشمند” و “زامبی”—وضعیت جهات بدون مرز و یا موانع زبان—”smombie” نامگذاری شد das Jugendwort des Jahres در سال 2015 در آلمان جوانان-کلمه از سال است. آن بوده است در جهانی واژگان بوده است. در تابستان 2019, اقتصاددان فرار یک داستان در آسیا و بخش از آن نسخه چاپ با عنوان “Smombie آخرالزمان” گزارش داد که smombified پیاده در کره جنوبی باعث 370 تصادفات در سال است. در سراسر جهان در بریتانیا برخی از اسکاتلندی ساخته high school musical از پدیده 2017 را آنا و آخرالزمان درسینما را showiest کیفرخواست از smombies به تاریخ. کون متن دوستان خود را در sunup و غروب آنها در حال غذا خوردن هر یک از دیگر زنده—چه تفاوت است? “من با شما تماس تمام زامبی برای سال” معاون مدیر شیون در تعداد.

عوارض پس از آن: اگر smombies هنوز هم می تواند ارسال پیام های متنی در واقعیت بستگی دارد برای خود smombiehood در این عمل از ترکیبو سپس شاید زامبی ها می توانید ارتباط برقرار کنید ، نه خیلی سریع. هنگامی که دو نفر از جیم جارموش به زامبی در آخرین فیلم, مرده, نمی میرند, بازگشت به مورد علاقه خود را, کسی که شام میخورد برای میان وعده از پیشخدمت شسته شده را با آنچه در خود پوسیدن articulatory سیستم های مدیریت به صدای کلاغ را به عنوان “cof … هزینه” نه آنها انجام درست گفتار. آن را به یک لحظه از “ذره حافظه” به عنوان جارموش آن را خواند که در آن زامبی ها به تقلید از عادات قدیمی (که ساده سخت) از خود گذشته خودشان. بی معنی و ناموفق آنچه آنها در حال انجام است رفتن را از طریق حرکات از زندگی باقی مانده از کافئین هوس خود را غمگین shambling ظاهر perambulation. (باز هم نه به این سرعت.) بر این اساس با ارسال یک متن به صورت مدرن smombie حمل همان پوچی: آن را بیش از یک ذره و حافظه در ارتباط است. “Lol” “من می شنوید” “خیلی خوب” این smombie انواع و بیش هر چند هیچ یک از ساخته شده است تا آنجا که جوانه زدن یا واقعا گفت: هر چیزی در همه. Hmph, rrrg.

حتی بیشتر از ذره خاطرات زامبی هستند, خودشان, ذره انسان: کار برکنار شده و بقایای oversimplifications از درک. در سال 2017, ژاپنی, ضربه زدن یک برش از مردهیک بودجه کم فیلم زامبی در یک بودجه کم فیلم زامبی در عین حال یکی دیگر از بودجه کم فیلم زامبی, formalizes نکته: پوسته پوسته زامبی ها بسیاری از صفحه نمایش حذف از وجود است. آنها “را,” مرد منجر می شود. (“خوب زامبی را در بسیاری از انواع” یک درس خوان castmate تلاش می کند برای مقابله با. او را نادیده گرفته و در اتاق.) بسیاری از سال قبل از گام گذاشتن در ارباب حلقه ها سه گانه پیتر جکسون ساخته شده است سهم خود را به این ژانر gutty, شجاع, بسیار کیوی zom-com به نام Braindead (با نام مستعار مرده زندهدر ایالات متحده). در اوجی حمام خون های غول پیکر زامبی مادر او هنوز هم زندگی می کنند و پسر را به او ارواح رحم. “بیا به مومیایی لیونل!” او گریه می کند. به نظر می رسد عمدی—اما حتی پس از آن مخاطبان می داند که مومیایی واقعا صحبت کردن. او نمادین تصویب یک cartoonishly فرویدی دانستن فانتزی نشده در طول عمر خود. زامبی ها cribbers هرگز.علاوه بر این ،

چه می توان گفت از آنها این unspeaking اگر نه غیر قابل بیان ghouls است که خود را cribbings تشکیل یک نوع سازمان و حتی یک فرهنگ است. نقل مکان کرد و با یک ذره حافظه اجتماعی زامبی تمایل به نمایشگاه یک اولویت برای رفاقت. آنها انبوه با هم در کلیسای قدیمی در نزدیکی اصلی ترین مرکز خرید در هر کجا که انتظار برای گرم بدن به inopportunely عطسه. در سال 2017, فرانسوی, کانادا فیلم Ravenous, les affamés معطل در یک زمینه که در آن آنها شمع هر صندلی آنها می توانند به یک قوی حرم به چیزی شبیه فراموش شده خواند. انگلی “hungries” از سال 2016 انگلیسی, فیلم دختر با تمام هدیهدر ضمن ایجاد یک عظیم عمودی لانه seedpods در مرکز شهر حرم به تولید مثل. (قبلا یک mombie دیده می شود ربات هل دادن یک کالسکه در اطراف گیج کننده یک انسان دانشمند.) چیزی در مورد رفتن از مرده به ارواح به نظر می رسد برای بازگرداندن به زندگی یک پارادوکس reified توسط این طیفی آداب و رسوم.

بنابراین واقعیت zombieism که ما امروز آن را تجربه: این mindlessly زندگی-به دنبال مرگ فرقه است. چندی پیش یک تغییر ناگهانی از necromantic هنر آن را در حال حاضر تثبیت شده به عنوان یک انحراف از باروری علم است. ناتوان از فکر تنها با هدایت غریزه کشتن زامبی به طوری که بیشتر از آنها می تواند دوباره متولد می شود. یک بیماری است. یک عفونت است. خود تکثیر ویروس است. گاهی اوقات آن را یک استعاره. زامبی ها هستند و ما در سرمایهداری; اپل و AirPods هستند flatlining توده ها. بار دیگر آن را به مراتب بیشتر تحت اللفظی: زامبی sloughing کردن معانی آنها مانند مرده پوست به سادگی تبدیل به بدترین صورت تجسم همه گیر.

با توجه به گرایش های گوگل, جستجو برای “زامبی کتاب مکاشفات یوحنا” باید مشخصی در سراسر جهان در ماه های اخیر به اوج رسید و در اواسط ماه مارس. اخبار گوگل به تعداد بیش از 15,000 استفاده از عبارت پس از ماه دسامبر در مقایسه با یک سوم به عنوان بسیاری از در مدت مشابه یک سال پیش. اعتراض در اوهایو بیش از دولت stay-در-خانه سفارش “شبیه زامبی فیلم” گزارش واشنگتن پست. رسانه ها مانند ایالات متحده آمریکا امروز و بورسی در حال اجرا, مصاحبه با نویسندگان زامبی داستان. حتی ثابت نیویورکر کمک کرده است. “ما در زامبی آخرالزمان” اعلام Lorrie مور در مارس نسخه قابل چاپ. “بنابراین ما در حال تمام اجتماعی-دورى; است که تظاهر به درگذشت, دروغ گفتن بسیار دارد.” گذشته از کلامی درد نمیخورد چه این تشبیهات را از دست ندهید که بسیار unzombielike واقع از آن مایحتاج می گویند sayability.

در حال حاضر مردم در حال صحبت کردن مانند قبل از هرگز. آنها FaceTiming با خانواده زوم با همکاران soliloquizing در طبیعت از مرگ و میر قبل از مخاطبان از حیوانات و گیاهان. قدیمی تماس تلفنی که منظم وکتور برای صدای پدید آمده است به عنوان تسکین دهنده گوارا و پایدار حالت ارتباطی در سال 2020 است. آن را واقعا 17 سال ؟ من حلقه شما پنج شنبه! آن را مخالف zombielike. در واقع با تعریف ما از zombieism شما بودند به مراتب بیشتر ارواح شش ماه پیش سر پایین و تداوم به غریبه ای در عبور از شما در حال حاضر—زمان دیماه ارتباطات است.

به عنوان جهان خود را می سوزاند و فرو می ریزد و این بچه از آنا و آخرالزمان شکستن به موسیقی را غم انگیزترین آهنگ “صدای انسان”: “من وضع من سر بر بالش و دعا / که روزی ما صحبت در آن راه قدیمی از مد افتاده / زیادی وجود دارد به ترس در تمام این سر و صدا / اما همه من می خواهم برای شنیدن یک صدای انسان / فقط یک صدای انسان.” برای آنها صدای انسان “چیزی که من می توانم نگه بر روی” برس از طریق “نئون مه” از smombification. آواز نقش موثری در 2019 استرالیا فیلم هیولا کمیبیش از حد است که در آن ابتدایی-مدرسه, معلم, توضیح بازی Lupita Nyong زن نما, زن کیردار, باید محافظت از او را از اتهامات عنوان شده علیه زامبی (و Josh Gad). به نگه داشتن آنها را از وحشت او strums او نوع الت موسیقی شبیه گیتار و منجر آنها را در یک Taylor Swift آواز خواندن همراه. در طول فرار نهایی خود را صدای شیرین نه تنها جلب رضایت زامبی اما متقاعد کردن سربازان به شلیک کنید. “Zombies don’t sing,” اذعان فرمانده (فراموش کردن در مورد مایکل جکسون). صدای انسان است تفاوت و نجات خود را—فقط به عنوان آن است که در پایان کره جنوبی متعارف ورود قطار به بوسان, هنگامی که یک دختر کوچک گریه تفسیر “سلام Oe” می رسد بر گوش از مردان نظامی که خود را به آتش.

“ما از آنجا که ما می توانید صحبت کنید” به عنوان برخی از گفتار دانشمندان خواهم بگویم. ویژه مسیرهای در مغز به نظر می رسد به درک انواع مختلف آوازی اطلاعات—ملودی timbres احساسات. شاید این مناطق زامبی ها hungriest برای. آنها ذره حافظه گفتار و طلب مرمت آن. هر از گاهی این اتفاق می افتد برای آنها. به عنوان زامبی ستاره فیلم مانند بدنهای گرم و ارتش سوئیس مرد شروع به بازیابی توانایی خود را به صحبت می کنند و آنها به آرامی دوباره به زندگی است. بیشتر شما می توانید ارتباط برقرار زامبی ما یاد می دهد که انسان بیشتر شما هستند.

بنابراین شما در حال حاضر نیست یک انسان زنده است. هنوز رتبهدهی نشده است. هر تماس تلفنی شما به هر حیوان و یا گیاه شما serenade است که در سرپیچی از ناامیدی برای این است که صدای واقعی از کتاب مکاشفات یوحنا زامبی: سکوت. وقتی که جیم از خواب بیدار به یک gutted جهان در دنی بویل 28 روز بعداو فریاد به خالی “سلام?” کلمه کوپن پژواک. “سلام? سلام?” هیچ کس—هیچ چیز—پاسخ می دهد.

بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت مستند زندگی را نجات داد
  • یک تاریخ شفاهی از روز همه چیز تغییر
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net