چه اتفاقی برای زندگی آنلاین ما پس از ما می میرند ؟

دیجیتال میراث انجمن

سیاتل–در طی چند دهه آینده وجود خواهد داشت بیشتر و بیشتر مردم مرده on Facebook. در واقع با توجه به برخی از تخمین ها به عنوان اوایل به عنوان 2060 تعداد مرحوم کاربران حساب خواهد شد بیش از تعداد حساب با یک فرد زنده ،

اما مردم “دیجیتال afterlives” گسترش فراتر از Facebook. هنگامی که یک قرن 21 شهروند می میرد آنها اغلب خود را به گنجینه ای از مطالب پیام های خصوصی و اطلاعات شخصی بر روی همه چیز از توییتر به بانک آنلاین سوابق. که صاحب این اطلاعات که مسئولیت آن را به حفاظت از حریم خصوصی از مرحوم? Faheem حسین یک دانشمند اجتماعی در دانشگاه ایالتی آریزونا در تمپه صرف چند سال گذشته مشابه به آبهای تیره چگونه مردم, سیستم عامل, و دولت های مدیریت دیجیتال در زندگی ما پشت سر بگذارید.

حسین داد ارائه در میراث دیجیتال ما امروز در نشست سالانه انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم (AAAS) که منتشر علم. ما با حسین به بحث در مورد چرا سیستم عامل آنلاین باید مردم را تشویق به برنامه ریزی برای خود قریب الوقوع مرگ و میر این که آیا شما یک راست به حریم خصوصی شما پس از مرگ و عجیب و غریب جدید فرهنگ دیجیتال عزاداری.

س: چه معمولی قرن 21 دیجیتال میراث نگاه مانند?

یک: زمانی که ما می میرند ما ترک رسانه های اجتماعی ما پشت: تصاویر, خاطرات, پیام, هر آنچه که شما استفاده از آن برای. این نه فقط در مورد Facebook. این است که در مورد هر گونه خدمات هستند که با استفاده از داده های ما. انگار گوگل وجود دارد LinkedIn وجود دارد توییتر. ما حساب گوگل هستند و نظر ما را دوست دارد و دوست نداشتن چه ما انجام آنچه ما می گویند آنچه که ما جستجو. هنگامی که شما فراتر از جهان برای اولین بار وجود دارد یک مسئله بزرگ با بانکداری آنلاین در نقاط مختلف جهان که در آن وجود دارد اقتصادهای در حال ظهور. وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات شخصی وجود دارد و مردم با میل و رغبت آن را بدون درک آنچه اتفاق می افتد به این اطلاعات در پایین جاده.

س: چرا باید مردم این را به طور جدی ؟

یک: به سختی کسی در حال صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد به این داده ها بعد از ما می میرند. آن را تحت تاثیر قرار همه, اما شده اند وجود دارد هیچ دستورالعمل. هر چه شرکت ها یا افراد انجام می دهند, آنها در حال انجام در راه خود را. اگر ما استانداردهای هیچ قانونی اندوخته و آن را در غرب وحشی.

(یک داستان گفته شده در جلسه را فراهم می کند به عنوان مثال: دانشجو و فعال اجتماعی Nahian Al Muktadir بود که مبتلا به سرطان است. در حالی که درمان خود را و جمع آوری کمک های مردمی در, Nahian به طور فعال به اشتراک گذاشته شده خود را روزانه تجربه مبارزه با سرطان در Facebook. پس از درگذشت او, خانواده و دوستان, می خواستم به, انتشار, از Facebook وضعیت در یک کتاب اما قادر به به عنوان Facebook memorialized حساب خود را از وضعیت غیر قابل دسترس شد برای دیگران. Nahian خانواده تلاش برای متقاعد کردن Facebook به آنها اجازه می دهد با دسترسی بدون هر موفقیت است. پس در اصل این خانواده تا به حال به مبارزه با بیش از Nahian دیجیتال میراث.)

س: آیا مرحوم مردم هنوز حق حریم خصوصی دارند ؟

یک: من شخصا معتقدم تا. من تردید وقتی که می آید به اجرای قانونی. من یک طرفدار از اجازه دادن به بازار و تصمیم گیری در این استاندارد به جای قانون است. اما من فکر می کنم این مکالمه نیاز به وجود داشته باشد.

س: گوگل انتخاب کردن در محیط است که اجازه می دهد تا شما را به داده های خود را حذف هنگامی که شما عبور دور. چه چیزی شما را نشان می دهد مردم به مجموعه های دیجیتال خود را به حساب به منظور قبل از آنها می میرند ؟

یک: اول از همه آگاه از رسانه های اجتماعی سیاست همیشه. هنگامی که شما فکر می کنید در مورد تنظیمات حریم خصوصی خود را رسانه های اجتماعی ارائه دهندگان به شما, شما باید بدانید در پایان روز آنها را باید اطلاعات خود را به هر حال. ما نیاز به مسئول وقتی که می آید به استفاده از سیستم عامل های دیجیتال وقتی که می آید به اشتراک گذاری داده ها. من فقط به اشتراک گذاشتن چیزهایی که من راحت به اشتراک گذاری. از آنجا که من نمی مراقبت در مورد اینکه آیا مردم برای دسترسی به آن پس از مرگ من.

س: چگونه باید تعامل ما با مرده در رسانه های اجتماعی است ؟

یک: ما نیاز به بحث در مورد فرهنگ در نظر ما چگونه در حال برخورد با مرگ آنلاین و چه نوع از شرکت های خدمات در حال ارائه و چگونه این که آیا یا نه آن کمک می کند. در ژاپن و کره جنوبی و آنها این دیجیتال قبر. اگر شما به برخی از گورستان در ژاپن وجود دارد که در کدهای QR وجود دارد که در آن شما می توانید گوش دادن به فرد متوفی را به آهنگ های مورد علاقه و دیدن فیلم های مورد علاقه و یا نقل قول و فلان چیز. این چیزی است که بسیار جالب به نگاه است. می توان آن را درمان درست است ؟ اما در همان زمان می توان آن را استثمار آن را احتمالا می تواند همه چیز را بدتر (برخی از انواع دیجیتال عزاداری مانند داشتن یک عضو خانواده نگه داشتن حساب فعال می تواند باعث آسیب به دیگران و جلوگیری از آنها را از اینکه قادر به حرکت از مرگ حسین که قبلا ذکر شد در گفتگو). ما مطلقا هیچ ایده چه چیز می تواند نهفته باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر