برخی از بسیار کم-تراکم “آب نبات پنبه مانند” سیارات فراخورشیدی به نام فوق العاده-پاف در واقع ممکن است حلقه با توجه به تحقیقات جدید منتشر شده در مجله نجوم توسط کارنگی آنتونی پیرو و Caltech را Shreyas Vissapragada

فوق العاده پاف قابل توجه برای داشتن فوق العاده بزرگ شعاع برای توده ها خود را — که می تواند آنها را به ظاهر فوق العاده کم تراکم. این adorably به نام بدن شده اند مخدوش دانشمندان پس از آنها برای اولین بار کشف شد چرا که آنها بر خلاف سیارات در منظومه شمسی ما و به چالش کشیدن ایده های ما از چه دور سیارات می تواند مانند.

“ما شروع به فکر کردن چه اگر این سیارات نیست روح مانند آب نبات پنبه در همه” پیرو گفت. “اگر چه فوق العاده پاف به نظر می رسد آنقدر بزرگ است زیرا آنها در واقع احاطه شده توسط حلقه ها؟”

در منظومه شمسی خود ما را همه از گاز و یخ غول سیارات حلقه با شناخته شده ترین مثال بودن با شکوه حلقه های زحل. اما دشوار است برای ستاره شناسان به کشف حلقه دار سیاره در مدار ستاره های دوردست.

شعاع از سیارات فراخورشیدی در حال اندازه گیری طول گذر — هنگامی که exoplanet عبور در مقابل آن ستاره میزبان باعث یک شیب در ستاره نور است. بیشتر اندازه شیب بزرگتر exoplanet.

“ما شروع به تعجب می کنم اگر شما بودند به ما نگاه کنند از دور جهان خواهد شما را تشخیص زحل به عنوان یک سیاره حلقه دار و یا آن را به نظر می رسد به یک پف سیاره بیگانه ستاره شناس?” Vissapragada پرسید.

برای آزمون این فرضیه پیرو و Vissapragada شبیه سازی چگونه یک حلقه دار exoplanet خواهد به یک ستاره شناس با دقت بالا ابزار تماشای آن حمل و نقل در مقابل میزبان خود ستاره. آنها همچنین به بررسی انواع حلقه مواد است که می تواند برای مشاهدات فوق العاده پاف.

کار خود نشان داد که حلقه می تواند توضیح دهد که برخی از, اما نه همه فوق العاده پاف که ناسا ماموریت کپلر کشف شده تا کنون است.

“این سیارات تمایل به مدار در مجاورت نزدیک به میزبان خود ستاره به این معنی است که این حلقه را باید سنگی به جای یخی” پیرو توضیح داد. “اما راکی حلقه شعاع تنها می تواند آنقدر بزرگ مگر سنگ است بسیار متخلخل بنابراین هر سوپر-پف مناسب خواهد بود و این محدودیت ها.”

با توجه به پیرو و Vissapragada سه سوپر-پاف در خصوص کاندیداهای مناسبی برای حلقه — کپلر 87c و 177c و همچنین هیپ 41378f.

پیگیری مشاهدات به تایید کار آنها ممکن نخواهد بود تا زمانی که ناسا جیمز وب تلسکوپ فضایی راه اندازی در سال آینده به دلیل موجود زمین و فضا-بر اساس تلسکوپ عدم دقت به تایید حضور حلقه های اطراف این جهان دور.

اگر برخی از فوق العاده پاف می تواند تایید به عنوان حلقه دار این امر بهبود ستاره شناسان’ درک چگونه این شمسي شکل گرفته و تکامل یافته در اطراف میزبان خود ستاره.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه کارنگی برای علم. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de