ما در خانه Know-It-Alls پاسخ به سوالات در مورد تعاملات خود را با فن آوری است.

س: چه coronavirus?

Coronaviruses یک خانواده از صدها نفر از ویروس ها است که می تواند باعث تب و مشکلات تنفسی و گاهی گوارشی علائم بیش از حد. 2019 رمان coronavirus است که احتمالا به همین دلیل شما در حال خواندن این در حال حاضر یکی از هفت عضو از این خانواده شناخته شده برای آلوده کردن انسان و سوم در سه دهه گذشته به پرش از حیوانات به انسان است. یک ذات الریه-مانند بیماری های 2019 رمان coronavirus باعث شده است که اورژانس بهداشت جهانی بیمار بیش از 31,000 نفر در سراسر جهان کشته و نزدیک به 650 تا کنون.

Coronaviruses در حال تقسیم به چهار جنس: آلفا بتا گاما و دلتا. این مهاجمان هستند زئونوز معنی آنها گسترش می تواند بین انسان و حیوانات; گاما و دلتا coronaviruses بیشتر آلوده و پرندگان در حالی که آلفا و بتا بیشتر اقامت در پستانداران.

محققان برای اولین بار جدا شده انسان coronaviruses در 1960s و برای مدت زمان طولانی آنها در نظر گرفته شد خیلی خفیف. بیشتر, اگر شما یک coronavirus شما می خواهم تا پایان با سرد است. اما معروف ترین coronaviruses هستند که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان است. در سال 2003 یکی از نقل مکان از خفاش به انسان و باعث ناگهانی حاد تنفسی سندرم همه گیر—سارس. و این اتفاق دوباره در سال 2012 با سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS.

Coronaviruses ساخته شده از یک نوار از RNA که مواد ژنتیکی است, احاطه شده توسط یک غشاء نکردم با کمی سنبله پروتئین است. (در زیر میکروسکوپ کسانی که پروتئین چوب در یک حلقه در اطراف بالای این ویروس به آن نام”تاج” است که در لاتین به صورت “تاج.”) زمانی که ویروس وارد بدن آن سنبله پروتئین های متصل به سلول های میزبان و ویروس تزریق که RNA به هسته سلول, ربودن تکرار ماشین آلات وجود دارد را بیشتر ویروس. عفونت تحقیق و بحث.

شدت که عفونت بستگی به چند عامل. یکی این است که چه بخشی از بدن ویروس تمایل به چفت در را. کمتر جدی انواع coronavirus مانند آنهایی که باعث سرماخوردگی تمایل به اتصال به سلول های بالاتر در دستگاه تنفسی—مکان هایی مانند بینی یا گلو. اما خود را بیشتر gnarly بستگان ضمیمه در ریه ها و لوله برونشیال بیشتر باعث عفونت های جدی. این MERS virus به عنوان مثال متصل به پروتئین موجود در پایین دستگاه تنفسی و دستگاه گوارش به طوری که علاوه بر ایجاد مشکلات تنفسی ویروس نیز اغلب باعث نارسایی کلیه.

نکته دیگر که منجر به شدت عفونت پروتئین های ویروس تولید می کند. ژن های مختلف معنی های مختلف پروتئین; بیشتر تلخ coronaviruses ممکن سنبله پروتئین بهتر است در چفتی کردن بر روی سلول های انسان است. برخی از coronaviruses تولید پروتئین است که می تواند به دفع کردن سیستم ایمنی بدن و زمانی که بیماران به کوه حتی بزرگتر پاسخ ایمنی بدن آنها مریض تر.

پرسش: از کجا 2019 رمان coronavirus از کجا آمده و چگونه آن را گسترش?

اولین موارد شناسايی شد که در پایان دم از 2019 در ووهان شهر پایتخت چین هوبئی زمانی که بیمارستان ها آغاز شده دیدن بیماران مبتلا به ذات الریه. مانند ابتال به بیماری مرس و سارس 2019 رمان coronavirus به نظر می رسد که منشأ در خفاش اما روشن نیست چگونه این ویروس شروع به پریدن کرد از خفاش به انسان و یا که در آن برای اولین بار عفونت رخ داده است. اغلب پاتوژن سفر از طریق یک واسطه “حيواني”—خفاش آلوده حیوانات و انسان در تماس با برخی از محصول که از حیوانات. که می تواند شیر یا گوشت نپخته و یا حتی مخاط ادرار یا مدفوع. برای مثال MERS با انتقال به انسان از طریق شتر و سارس در آمد از طریق گربه گربه های فروخته شده در یک حیوان زندگی می کنند بازار در گوانگژو چین است.

دانشمندان نمی دانم چرا برخی از coronaviruses ساخته شده اند که پرش اما دیگران نیست. ممکن است که ویروس ساخته نشده و آن را به حیوانات که انسان ها در تعامل با یا این که ویروس ها ندارد و حق سنبله پروتئین به طوری که آنها نمی تواند متصل به سلول های ما. آن را نیز ممکن است که این جهش اتفاق بیشتر از هر کسی متوجه می شود اما آنها نمی تواند باعث واکنش های جدی به طوری که هیچ کس متوجه.

محققان هنوز در تلاش برای درک اینکه چگونه 2019 رمان coronavirus اسپرد بین انسان ها است. این ویروس دو تا 14 روز دوره کمون بنابراین مردم می تواند عفونی کاملا در حالی که قبل از علائم مانند تب و سرفه و یا تنگی نفس شود.

در حال حاضر CDC مقامات می گویند آمریکایی ها نباید وحشت. خطر ابتلا 2019 رمان coronavirus بسیار کم در این کشور بنابراین شما نمی نیاز به اجرا و خرید یک ماسک صورت این مسنجر—شما واقعا نباید در واقع چون که داراي منابع برای حرفه ای بهداشت و درمان که به آنها نیاز دارید. این سازمان توصیه می کند برخی از اساسی تر موارد احتیاط: جلوگیری از سفر به چین شستن دست های خود و پوشش دهان خود را هنگامی که شما سرفه. این ویروس همچنین نمی توانید زنده ماندن برای مدت طولانی در باز, بنابراین شما می توانید آن را گرفتن از گفتن باز کردن یک بسته فرستاده شده از چین.

س: آیا 2019 رمان coronavirus کشنده تر از آنفولانزا ؟

که باقی مانده است دیده می شود. با توجه به برآورد اولیه از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری 2019-2020 آنفولانزا باعث از بین 19 و 25 میلیون بیماری و تا 25 ، 000 مرگ و میر. Coronavirus اعداد سخت تر هستند چرا که برای محاسبه آن هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند. CDC محاسبه مرگ و میر در حدود 2 درصد است که بالاتر از آنفولانزا—اما کمتر در موارد شدید ممکن است گزارش شده است چرا که مردم با بیشتر موارد خفیف ممکن است رفتن به بیمارستان و موارد دیگر ممکن است اشتباه برای آنفولانزا و یا ذات الریه. اگر اپیدیولوژی تنها تعداد بسیاری موارد شدید مرگ و میر را نگاه بالاتر به دلیل بالاتر نسبت آن دسته از بیماران می میرند اما که ممکن است ارائه یک انعکاس دقیق از واقعیت است.

بزرگترین تفاوت بین دو نوع از عفونت است که سیستم بهداشت و درمان بیشتر بشود تا به مبارزه با آنفولانزا. می آید هر سال و در حالی که برخی از گونه های در حال سخت تر از دیگران پزشکان می دانید که چگونه برای درمان و جلوگیری از آن است. 2019 رمان coronavirus قلمرو ناشناخته از آنجا که دانشمندان بسیاری از سوالات در مورد چگونه آن را گسترش می یابد و وجود ندارد یک واکسن برای آن است. به همین دلیل دولتها در سراسر جهان در پاسخ به سرعت توسط دلسرد سفر به چین و quarantining افرادی که ممکن است در معرض. 2019 رمان coronavirus نشده تبدیل به یک بیماری همه گیر در عین حال به معنی آن نیست گسترش قابل توجهی فراتر از چین است. اگر جهان به سرعت عمل این امید است که شیوع نخواهد تشدید می شود.


آنچه می تواند ما را به شما بگویم ؟ نه واقعا چه چیزی می خواهید یکی از خانه ما کارشناسان به شما می گویند ؟ ایمیل Know-It-Alls.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de