به عنوان رمان coronavirus SARS-CoV-2 همچنان بی وقفه در سراسر جهان—سازمان بهداشت جهانی رسما اعلام کرد و آن را یک بیماری همه گیر چهار شنبه—دولت مبارزه کرده اند به شدت به بحران تحت کنترل است. هدف نهایی آنها نیست برای جلوگیری از این ویروس در آهنگ های خود را به عنوان موارد در حال حاضر گسترش بیش از حد به طور گسترده ای برای آن که, اما به “صاف منحنی” به معنی کاهش میزان عفونت های جدید. این محققان زمان به توسعه آزمایش و درمان و بیمارستان نگه می دارد از غرق شدن با عجله ناگهانی از بیماران جدید.

یک ابزار ساده برای کمک به صاف منحنی اجتماعی فاصله که به معنای نگه داشتن و دور از مردم دیگر و جمع آوری در جمعیت های بزرگ. اما بیشتر آمرانه رویکرد است که مقامات چینی در زمان در شهر ووهان که در آن رمان کروناویروس اولین ظهور: قفل همه را تحت قرنطینه. در این مورد آن بود که توده قرنطینه که در آن یک جمعیت محدود شد در داخل شهر. دولت همچنین می توانید سفارش در مقیاس کوچکتر قرنطينه در آن آنها seclude افرادی که شناخته شده است به توان و حذف شده اند اما در معرض یک فرد چه کسی است. (انزوانه قرنطینه اصطلاح برای secluding افراد آلوده.) شما همچنین ممکن است به طور داوطلبانه خود قرنطینه اگر شما می دانید که شما از تماس با فرد بیمار.

این ووهان قرنطینه بی سابقه بود—میلیون ها نفر از مردم گفته بودند در خانه بمانند. اگر چه آنها در ابتدا شک و تردید از رویکرد مقامات سازمان بهداشت جهانی در ماه گذشته گفت: جرم قرنطینه احتمال کند شدن روند گسترش این ویروس به دیگر کشورهای, و کشورهای دیگر باید در نظر اتخاذ چنین رویکردی.

اما نه همه متقاعد شده است. “من قبر شک و تردید در مورد آن می گوید:” لارنس Gostin مدیر جورج تاون در سازمان بهداشت جهانی همکاری مرکز ملی و جهانی سلامت قانون است. بله موارد جدید رفته اند در چین, اما آنها نیز رفته در کره جنوبی که نمی قفل کردن تمام شهرستانها. “بنابراین من نمی دانم اگر شما نیاز به کسانی که اقدامات سخت گیرانه” او می گوید.

این اقدامات باید پیامدهای بزرگ. صنایع تعطیل و اقتصاد را کند می کند. در برخی از موارد آنها ممکن است منجر به یک سطح دولت نظارت و کنترل اجتماعی است. که ممکن است کمتر از یک شوک در یک دولت استبدادی مانند چین اما می تواند ما دیدن چنین اقدامات افراطی در ایالات متحده به عنوان ما شیوع رشد می کند بدتر ؟ “من فکر می کنم آن را غیر قابل تصور در ایالات متحده می گوید:” Gostin. “آمریکایی ها نمی خواهد قبول درجه ای از کنترل اجتماعی است که مورد نیاز بود در چین و یا سرزده نظارت است. ما نیاز به معقول.”

انجام نادرست قرنطينه می تواند همه چیز را بدتر: عطف بزرگ شاهزاده خانم کروز کشتی به یک غول coronavirus مهار تسهیلات بسیار بسیار ایده بد به عنوان آن را نگه داشته و افراد سالم پردازنده همراه با کسانی که تا به حال قرارداد این بیماری است. برای انجام این کار شما باید به هر کس به پورت و ماهوت پاک کن زدن بیمار به انزوا و درمان است. “نگه داشتن آنها را در کشتی کروز نمی توانست بیشتر بی رحمانه و بی اثر است اگر ما واقعا در تلاش به بی رحمانه و بی اثر می گوید:” Gostin.

آنچه ما نیاز Gostin معتقد است تست های بیشتر و سریع است. او می گوید: ما نه تنها باید تست کسانی که علائم نشان می دهد اما همچنین به طور تصادفی آزمایش مردم برای درک بهتر “سکوت” انتقال است که زمانی که مردم در حال عبور ویروس همراه بدون نشان دادن علائم خود را. کسانی که تست مثبت برای این ویروس باید جدا شده و تحت درمان در بیمارستان ها و افرادی که در معرض آنها باید خود شده است. “که اقدام به خرید با ما می گوید:” Gostin. “روز و هفته مهم است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد معلم علوم از قرنطينه سازمان دیده بان فیلم ما با Gostin بالا.


سیمی ارائه نامحدود دسترسی رایگان به داستان در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی برای دریافت آخرین در صندوق پستی خود را.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چه یک بیماری همه گیر? خود را coronavirus سوال پاسخ داده
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im