آن را تقریبا غیر ممکن است به تصور زیست شناسی بدون افراد — موجودات منحصر به فرد منحصر به فرد سلول ها و ژن های فردی, به عنوان مثال. اما آنچه در مورد یک کارگر مورچه که هرگز بازتولید و هرگز نمی تواند زنده ماندن جدا از مستعمره? در حال تریلیون میکروارگانیسم ها در ما microbiomes که بسیار بیشتر ما انسان سلول های بخشی از ما فردیت?

“با وجود این جهانی نزدیک فرض فردیت در زیست شناسی کمی وجود دارد که توافق در مورد چه افرادی هستند و چند دقیق روش های کیفی برای شناسایی هویت” نوشتن نویسندگان کار جدید منتشر شده در مجله نظریه در Biosciences. مشکل آنها توجه داشته باشید در این مقاله مشابه به شناسایی یک شکل از پس زمینه خود را در یک گشتالت روانشناسی نقاشی. مانند تصویر معروف از دو چهره ترسیم یک گلدان یک فرد شکل زندگی و محیط آن ایجاد یک کل است که بیشتر از مجموع اجزاء آن است.

یک راه برای حل پازل می آید از تئوری اطلاعات. به جای تمرکز بر روی تشریحی صفات مانند دیواره سلولی نویسندگان دیوید Krakauer نیلز Bertschinger, Eckehard Olbrich جسیکا Flack و Nihat Ay نگاه به ساختار جریان اطلاعات بین یک سیستم و محیط آن. “افراد” آنها استدلال می کنند “بهترین فکر از نظر دینامیکی فرآیندها و نه به عنوان اشیاء ثابت.”

فرد به عنوان یک فعل: چه فرآیندهای تولید هویت متمایز? Flack تاکید می کند که این لنز اجازه می دهد تا برای فردیت به طور مداوم و به جای دودویی تو در تو و ممکن است در هر سطح.” یک نظریه اطلاعات از فردیت (یا ITI) توصیف اورژانس آژانس در مقیاس های مختلف و با توزیع شبکه های ارتباطی (به عنوان مثال هر دو مورچه ها و کلونی در یک بار).

نویسندگان با استفاده از یک مدل است که نشان می دهد سه نوع فردی هر یک مربوط به یک مخلوط خود تنظیم و تاثیر زیست محیطی. تجزیه اطلاعات مانند این به یک شیب: این محدوده از محیط زیست-scaffolded اشکال مانند گرداب به بخشی از scaffolded استعماری اشکال مانند صخره های مرجانی و شبکه عنکبوتی به organismal افراد که مجسمه با محیط خود اما به شدت خود-سازماندهی.

هر یک استراتژی است که برای انتشار اطلاعات به جلو از طریق زمان-معنی فلک می افزاید: “فردیت است در مورد زمانی قطعیت کاهش است.” تکرار در اینجا ظهور به عنوان یکی از استراتژی های بسیاری را برای افراد به منظور کسب اطلاعات در آینده خود را. به Flack این “ما را رایگان به درخواست چه نقش تکرار پخش در زمانی کاهش عدم قطعیت از طریق ایجاد افراد” یک سوال به پرسیدن که چرا ما پیدا کردن زندگی در وهله اول.

شاید بزرگترین مفهوم این کار این است که چگونه در آن مکان ناظر در مرکز نظریه تکاملی. “فقط به عنوان در مکانیک کوانتومی” Krakauer می گوید: “در جایی که دولت از یک سیستم بستگی به اندازه گیری, اندازه گیری تماس با ما انتخاب طبیعی دیکته ترجیح شکل فردی. که آیا اندازه گیری? آنچه که ما پیدا کردن بستگی دارد به آنچه که ناظر قادر به دیدن است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Santa Fe Institute. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im