چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟

آخرین برنامه du jour شبکه اجتماعی محور در صحبت کردن—و این ساختمان وزوز با قدیمی ترین ترفند در این کتاب است.

Kurt شریدر ، مدیر عامل و مؤسس مشترک از محل باشگاه وانجمن می دانستند که Clubhouse حال تبدیل شدن به دره سیلیکون idée fixe زمانی که در اوایل ماه مه توییتر خود اشاره شد آب گرفتگی با مردم از جان گذشته برای دریافت این برنامه است.

اما شریدر را محل باشگاه وانجمن یک ابزار مدیریت پروژه است نه محل باشگاه وانجمن که به طور ناگهانی در تقاضا. که می تواند محل باشگاه وانجمن یک شبکه اجتماعی جدید بیشتر منحصر به فرد از Berghain. که Clubhouse هنوز در مرحله بتا است و فقط دعوت. شریدر, که برچسب شده در پست های متعدد درخواست گفت: دعوت نهایت روشن در توییتر که او نمی تواند آن را عطا. “در این مرحله من نیز ممکن است فقط صرف من شنبه ساختمان توییتر ربات است که به طور خودکار تصحیح می کند همه افرادی که می گویند محل باشگاه وانجمن اما معنی محل باشگاه وانجمن و همچنین سایر افرادی که می گویند محل باشگاه وانجمن اما در واقع معنی محل باشگاه وانجمن…”

Fads می آیند و بروید. منحصر به فرد نرم افزار برای همه چیز از ایمیل (ابرانسان) به دوستیابی (رایا) دریافت تعمید توسط سرمایه گذاران و پس از آن عمدتا فراموش شده است. Clubhouse—یک نوع صدای مبتنی بر چت روم—این دیوانگی du jour. در چند هفته آن را تبدیل به بحث از دره سیلیکون. جک دورسی و Hannibal Buress شده است گفت: برای آویزان کردن وجود دارد. روز دیگر E-40 پریدند در محل باشگاه وانجمن برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مورد آینده رپ و MC Hammer پیوست و گفتگو در مورد چگونه به کروناویروس جدید تحت تاثیر زندان جمعیت. Marc Andreessen که صرف مقدار زیادی از زمان در برنامه شناخته شده است به بحث در فروشگاه با هر کسی که در اتاق است. خود شرکت Andreessen Horowitz برنده مناقصه جنگ در این هفته به سرمایه گذاری 10 میلیون دلار در این برنامه به علاوه 2 میلیون دلار در ثانویه سهام. این یک شرط است که محل باشگاه وانجمن فرمول می تواند طولانی تر از خستگی از همه گیر و آن زمان وزوز.

برای چند هزار نفر که به ثمر رساند در اوایل دعوت, صرف ساعت در محل باشگاه وانجمن تبدیل به یک منبع از حقوق لاف زدن—با توجه به برنامه درخواست تجدید مطمئنا اما شاید هم چون همه خانه نشین شده است در یک ماه-طولانی بیماری همه گیر. بعضی از آنها خود را نسبت زمان صرف شده در برنامه به تنها بودن, جدا شده, و یا به سادگی “single.” ورود به یکی از محل باشگاه وانجمن را “اتاق” احساس می کند مانند انداختن به یک مهمانی در خانه, اگر شما چشمان خود را ببندید. و یا حداقل محل باشگاه وانجمن طرفداران می گویند, آن را بسیار نزدیک تقریب به دنیای واقعی اجتماعی از توییتر و یا Infinite.

آستن Allred از مؤسسین coding bootcamp Lambda مدرسه می گوید صوتی مبتنی بر شبکه بسیار احساس های مختلف از متن مبتنی بر آنهایی که مانند توییتر. در محل باشگاه وانجمن او می گوید: “شما می شنوید مردم صداها و صحبت کردن با آنها را در زمان واقعی است. آن را بسیار انسانی.”

Allred بود در میان چند صد کاربران به عضویت در اوایل ماه آوریل و قلاب کردم حق دور. “من فکر می کنم توییتر نزدیک قیاس چرا که شما در پیدا کردن آشنا و دنبال مردم که شما نمی دانید” او می گوید. “اما فرمت های صوتی جذاب است زیرا شما می توانید آن را در پس زمینه آن را یک رکورد دائم آن را در چند راه. مردم مکالمات واقعی آن چیزی نیست که بسیار اتفاق می افتد در حال حاضر.” به زودی پس از او پیوست و او با ارسال یک پیام به Paul Davidson از مؤسسین درخواست اگر او می تواند سرمایه گذاری کند. (Allred هنوز یک سرمایه گذار. دیویدسون و Andreesen هوروویتس کاهش یافته است به مصاحبه برای این مقاله است.)

تا پایان مارس نیکولاس Huebecker بود و هزینه های بیش از 36 ساعت در هفته در محل باشگاه وانجمن. Huebecker که در 17 ممکن است یکی از پلت فرم جوانترین اعضای میگه Clubhouse احساس های مختلف از دیگر برنامه های اجتماعی بر روی تلفن خود را مانند Infinite, Instagram, Twitter, and Snapchat. “شما ممکن است در این اتاق غول پیکر و مردم در حال گوش دادن می گوید:” Huebecker اما پس از آن “شما می توانید بروید و یک مکالمه در یک گوشه شروع به اتاق خود را—و به کسی که صحبت one-on-one.” هر اتاق تعیین کننده خود صحبت امتیازات است که طیف وسیعی از مکالمات صمیمی در میان دوستان به کنفرانس-مانند اجتماعات با چند “بلندگو” و “مخاطبان” گوش دادن در.

یک شب Huebecker توصیف پیوستن به یک اتاق که در آن همه در حال صحبت کردن امتیازات و همه در پاسخ به 36 سوال است که منجر به عشق. آن را تکان دهنده صمیمی به خصوص برای یک گروه از غریبه ها. یک شب دیگر او در گفتگو با رایان هوور بنیانگذار محصول شکار برای بیش از یک ساعت. “او کسی به من نگاه کرد تا در حالی که می گوید:” Huebecker. “من به یک بحث بزرگ با مارک Andreesen و برخی دیگر از VCs هفته گذشته است.”

دیگران کمتر تحت تاثیر قرار گرفته و پس از پیوستن به. میشل Tandler سابق VC و موسس راه اندازی به ثمر رساند دعوت و پس از او توییتی که او تا به حال “احساس این چپ خارج از کلاس چهارم.” خوراک توییتر پر شده بود با VCs raving در مورد “تجربیات جادویی” در برنامه, و او می خواست در. هنگامی که او ساخته شده آن را بر روی برنامه, هر چند او تخمین می زند که 75 درصد از مکالمات او شنیده شد و سرمایه گذاران صحبت کردن در مورد محل باشگاه وانجمن. شاید توضیح داد که همه اعتیاد به مواد مخدره از دیگر VCs. سپس دوباره او جوک “شده است وجود دارد هرگز یک برنامه اجتماعی است که آغاز شده و با سرمایه گذاری جامعه و در زمان خاموش.”

نارندرا Rocherolle که اجرا می شود یک انکوباتور به نام شروع پروژه ابتدا نیز خاموش پس از پیوستن به باشگاه وانجمن چند هفته پیش. هر مکالمه او می گوید: به نظر می رسید به در اطراف محل باشگاه وانجمن سرمایه های همه گیر و یا ترکیبی از این سه است. اما هنگامی که او در بر داشت اواخر شب جمعیت—یک گروه که خود را اتوبوس مدرسه سحر و جادو—چیزی کلیک. صحبت شد گاهی اوقات نور گاهی اوقات صمیمی گاهی اوقات خنده دار و هرگز در مورد تکنولوژی. (اتوبوس مدرسه سحر و جادو بود که قبلا به نام اتوبوس, اما rebranded پس از کسی اشاره کرد که در آن صدا مبهم نژادپرست است.)

“من سعی کردم در VR دنده اما این اولین بار بود که گفتم: صبر کنید. من احساس می کنم مثل من در حال انتقال به این مکان مختلف می گوید:” Rocherolle. “این همه از لحظه ای. اگر وجود دارد یک محل باشگاه وانجمن گفتگو شب گذشته و من آن را از دست رفته من هرگز آن را بشنود. آن را در مورد اگر شما در اتاق یا شما در اتاق.”

این FOMO که محل باشگاه وانجمن, الهام بخش, آیا عمدا یا نه به نظر می رسد بخشی از درخواست تجدید نظر خود را: کسانی در خارج و یا حداقل یک بخش خاصی از آنها می خواهند و کسانی که در حال حاضر در داخل نمی خواهید به دست. محل باشگاه وانجمن نیست تنها برنامه شرط بندی های اجتماعی که سیستم عامل در حال دریافت chattier. وجود دارد Cuppa یک “مجازی کافی شاپ” و Stationhead یک ایستگاه رادیویی برای شما و دوستان شما. TTYL, “صوتی, شبکه اجتماعی,” اجازه می دهد تا کاربران آویزان کردن در چت روم با هفت سایر دوستان. وفاداری بالا ساخته شده توسط خالق دوم زندگی یک صدای مجازی مبتنی بر رویداد پلت فرم برای کسانی که در آرزوی به تجربه شادی سرگردان بین جشنواره DJ مجموعه بدون کمپینگ در کویر. Slashtalk است به صورت خود به خودی صوتی مبتنی بر جلسات در محل کار. (بله, مثل یک تماس تلفنی.)

در حال حاضر که Clubhouse به سرمایه گذاری و حمایت از آن خواهد شد که به هدف برای سرمایه گذاری در مقیاس رشد حتی به عنوان اولیه اعتیاد به مواد مخدره می پوشد. یعنی ممکن است باز به توده ها حتی اگر این به معنی فدا کردن خود را منحصر به فرد clubby هوا. یا محل باشگاه وانجمن ممکن است به موقعیت خود را مانند بسیاری از استارتاپ قبل برای خرید با یکی از دره سیلیکون غول بزرگ فن آوری شرکت خواهد شد به احتمال زیاد می خواهید یک قطعه صوتی آینده بیش از حد.

هر چند آن را به راه اندازی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
  • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
  • چگونه فضانوردان فرار هنگامی که یک فضایی راه اندازی می رود اشتباه است ؟
  • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
  • بهترین دنده را حیاط خلوت خود را بیشتر سرگرم کننده
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de