چه Fleeceware و چگونه می تواند به شما در محافظت از خودتان ؟

اب زیر کاه توسعه دهندگان در حال شارژ دیگران بزرگ برای برنامه های اساسی. در اینجا چگونه به نقطه کلاهبرداری در لباس گوسفند.

آن را همیشه امن تر به دانلود برنامه های تلفن همراه رسمی از فروشگاه های Google Play و iOS App فروشگاه اپل اما حتی پس از آن هنوز هم وجود دارد برخی از خطر است که برنامه های مخرب را تسهیل ، شما در حال حاضر شنیده می شود از نرم افزارهای جاسوسی, ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و نرم افزارهای مخرب حکم بزرگ اما در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر از عطر و طعم ناقص برنامه برای نگرانی در مورد: fleeceware.

Fleeceware روی حیله و تزویر است زیرا به طور معمول هیچ چیز مخرب در کد متخلف نرم افزار. آنها نمی سرقت داده های خود و یا سعی کنید به بیش از دستگاه خود به معنی وجود دارد هیچ چیز مخرب-مانند گوگل و اپل پروسه بررسی برای گرفتن. به جای این کلاهبرداری لولا در برنامه های کاربردی که به عنوان آگهی کار آمده اما با دوربین بیش از حد هزینه اشتراک. یک برنامه چراغ قوه است که هزینه $9 در هر هفته و یا یک پایه فیلتر عکس برنامه که 30 دلار در هر ماه خواهد هر دو بود fleeceware چرا که شما می توانید از همان نوع ابزار به صورت رایگان یا بسیار ارزان تر از برنامه های دیگر.

Sophos امنیتی شرکت است که با ابداع واژه fleeceware یافت 25 چنین apps on Google Play در ماه ژانویه بود که در مجموع بیش از 600 میلیون دانلود. در آغاز آوریل محققان برجسته از 30 برنامه در فروشگاه App های iOS است که آنها می گویند سقوط تحت رده.

“ما در جامعه کاپيتاليستى شما می توانید در fleeceware برنامه و می گویند اگر کسی می خواهد به هدر 500 دلار در هر سال در یک برنامه چراغ قوه است که به آنها می گوید:” Sophos ارشد مشاور امنیت جان Shier. “اما آن را فقط به قیمت گزاف که شما در حال شارژ بودن و آن را انجام نداده پوست کنده. که به نظر من اخلاقی نیست.”

Fleeceware طرح اغلب محصول در همان ژانرهای برنامه های که استفاده می شود برای دیگر کلاهبرداری های تلفن همراه و حملات. این به طور کلی خوش خیم به دنبال ابزار ساده مانند عکس و ویدیو فیلتر و سردبیران فال نرم افزار یا تفال ابزار QR کد و بارکد اسکنر و یا آب و برق مانند چراغ قوه و صفحه کلید سفارشی. این Sophos محققان همچنین گمان می برند که fleeceware توسعه دهندگان با استفاده از زامبی حساب به پست پنج بررسی ستاره و یا خود را باد دانلود شماره های در Google Play را به ارائه خود را نگاه مشروع است.

هر چند fleeceware برنامه نمی گرفتن داده های خود را و یا اجرای آگهی تقلب از دستگاه خود آنها اغلب دست انداختن استانداردهای که اپل و گوگل برای وقتی که و چگونه توسعه دهندگان در حال حاضر می توانید در برنامه خریدهای و هزینه اشتراک. برخی ادعا می کنند برای ارائه یک دوره آزمایشی اما بی درنگ شما را به پرداخت اولین بار که شما برنامه را باز کنید. دیگران می گویند که اشتراک خواهد شد یک مقدار در بسیاری از برنامه خود را, مواد, اما پس از آن در واقع اتهام هزینه بالاتر در پرداخت. و این برنامه همچنین امکان استفاده از کاربران که نمی دانم چگونه به لغو یک اشتراک برای نگه داشتن شارژ آنها را پس از آنها به حذف برنامه.

“Fleeceware شده است یک چیز در حالی که در حال حاضر با استفاده از تکنیک های مختلف می گوید:” توماس رید یک سیب محقق امنیتی در سیستم-نظارت بر شرکت Malwarebytes. “فروشگاه App پشتیبانی از دوره آزمایشی که در آن شما ثبت نام برای یک اشتراک و رایگان است اما پس از آن به اتهام شما اگر شما نمی انصراف از قبل از پایان دوره رایگان. آن را به تاخیر انداخته هزینه های کارت اعتباری در امیدوار است که کاربر نمی خواهد می دانم که آنها چه هستند و بعد از آن.”

نی اشاره می کند که برخی از iOS fleeceware برنامه های یک زن و شوهر از سال پیش فریب کاربران به تایید چیزی که نگاه جزئی با استفاده از TouchID اپل اما در واقع تایید پرداخت در پشت صحنه. اپل پس از ممنوع, این نوع طعمه و سوئیچ.

با وجود اپل و گوگل قوانین در اطراف در برنامه خریدهای fleeceware توسعه دهندگان هنوز هم می تواند فریب مردم به خرید از طریق اپل خود را و حساب های گوگل و یا حتی فقط جمع آوری اطلاعات کارت اعتباری خود را به طور مستقیم و بدون نظارت. Sophos محققان می گویند که بسیاری از fleeceware برنامه های آنها را دیدم در پاییز گذشته به اتهام اشتراک سالانه اما این scammers به طور فزاینده ای در حال حرکت به صورت ماهانه یا هفتگی پرداخت. که به احتمال زیاد تلاش برای کاهش شوک دشنه فعال کلاهبرداران برای شارژ بیشتر در طول زمان و سعی کنید به پرداخت در ترکیب با دیگر جریان خدمات و مشروع نرم افزار اشتراک مردم در حال حاضر.

گوگل اعلام کرد دو هفته پیش که آن را محکم مورد نیاز خود را به طوری که توسعه دهندگان باید به جزئیات اشتراک آزمایشی رایگان و آشنایی بیشتر ارائه می دهد روشن است. گوگل نیز در نظر گرفتن مراحل به دستور بهتر شفافیت در مورد مدیریت و لغو اشتراک.

“بخشی از بهبود اشتراک تجربه کاربر می آید از پرورش یک پلت فرم قابل اعتماد برای مشترکین; ساخت مطمئن شوید که آنها احساس می کنید به طور کامل مطلع زمانی که آنها خرید در-برنامه اشتراک” محصول گوگل مدیر آنجلا یانگ نوشت: در یک پست وبلاگ را برای توسعه دهندگان در مورد این تغییرات است. برنامه سازان باید تا 16 ژوئن مطابق با سیاست های جدید خود را در برنامه های موجود در Google Play.

به طور مشابه اپل راهنمای توسعه دهندگان به صراحت منع غیر منطقی قیمت گذاری طعمه و سوئیچ اشتراک و کلاهبرداری است.

“در حالی که قیمت گذاری است که به شما نخواهیم توزیع نرم افزار و خرید در برنامه آیتم هایی که روشن هستند آف. ما رد برنامه های گران قیمت است که سعی در فریب دادن کاربران با غیرعقلانی بالا قیمت” اپل می گوید در آن یادداشت به توسعه دهندگان. اپل و گوگل را 30 درصد کاهش از یک برنامه درآمد سال اول ساخت شرکت بی خبر ذینفع fleeceware hauls.

برای جلوگیری از fleeceware سعی کنید به تکیه بر برنامه های کاربردی از توسعه دهندگان برجسته. نگه داشتن در ذهن است که شرکت های فن آوری در حال حاضر ارائه یکی از اساسی ترین ابزار و خدمات مانند emojis, selfie, فیلتر و QR کد اسکنر به صورت رایگان. شما همیشه می توانید انجام یک جستجوی سریع وب سایت ها به قیمت مقایسه کنید اگر شما مطمئن نیستید در مورد چیزی بیشتر تو رفتگی در دیوار. و اگر شما نگران است که گذشته خود را از ثبت نام ممکن است کمی از کنترل خارج آندروید و iOS هر دو ارائه متمرکز لیست از اشتراک آنها را مدیریت برای شما. نگه داشتن در ذهن هر چند که اشتراک شما راه اندازی به طور مستقل نمی تواند در اینجا ذکر شده.

در iOS برو به این صفحه و یا باز کردن تنظیماتضربه بزنید و سپس به ضربه بزنید و اشتراک برای مشاهده و مدیریت همه چیز. شما همچنین می توانید باز کردن فروشگاه App ضربه بزنید حروف اول اسم خود را در گوشه سمت راست بالا و شیر اشتراک.

در آندروید, باز کردن بازی فروشگاه شیر همبرگر نماد منو را در بالا سمت راست را انتخاب کنید و اشتراک به مشاهده و مدیریت خود را ثبت نام.

Fleeceware اب زیر کاه است اما اگر همه چیز با شکست مواجه, Sophos’ Shier یکی دیگر از نوک برای محافظت از خودتان. “فراموش حسابی,” او می گوید. “بررسی اگر قابلیت های که شما می توانید برای یک بار $1.99 هزینه یا به صورت رایگان در حال حاضر هزینه های رو به بالا از 500 دلار در هر سال است.” اگر این چیزی است که ماشین حساب را نشان می دهد چیزی است که قطعا اشتباه است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • توقیف: یک عکاس قطاری کابین-تب رویاهای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im