چگونه بسیاری از مهندسین را یک lightbulb?

بستگی دارد که آیا یا نه که برو متصل به Wi-Fi.

Lightbulbs همراه با یخچال و فریزر, قهوه, مایکروویو, اجاق, مانیتور کودک, دوربین های امنیتی, بلندگو, تلویزیون و ترموستات را در چند دهه گذشته تبدیل شده از اشیاء عادی به خط لوله برای آینده است. جاسازی شده با سنسور است که دیدن و لمس جهان اطراف آنها می تواند به نوبه خود اطلاعات فیزیکی به داده های دیجیتال. در مجموع این دستگاه ها وجود دارد و میلیاردها دلار از آنها در سراسر جهان را تشکیل می دهند “اینترنت از چیزهایی است.”

فقط در مورد هر چیزی با اتصال به شبکه متعلق به اینترنت از چیزهایی که از دوربین های امنیتی و سخنرانان به ساعتهای هوشمند و کاپشن. در “خانه های هوشمند” این فعال اینترنت, ابزارهای آزادی ما را از ما و کارهای ما را به برخی از زمان ما و اضافه کردن یک خط تیره از اخبار عادی تجربه است. (“الکسا روشن کردن چراغ دیسکو.”) اما اینترنت از چیزهایی است که در مورد بیش از فقط با استفاده از صدای خود را به پیش گرم کردن فر و یا با استفاده از تلفن خود را به خاموش کردن چراغ. به وعده های واقعی از اینترنت از چیزهایی است که ما از محیط های فیزیکی در دسترس ما دیجیتال کامپیوتر قرار دادن سنسور بر روی همه چیز در جهان است و ترجمه آن را به یک فرمت دیجیتال. متصل به اینترنت اشیاء می تواند کلید باز کردن قفل پیش بینی در مورد همه چیز از رفتار مصرف کننده به آب و هوا رویدادهای اما همان کسانی که اشیاء می تواند دعوت از هکرها به فضاهای شخصی و نشت صمیمی داده است. بسته به نوع که شما بخواهید رو به رشد اینترنت از چیزهایی که هر دو نشان دهنده وعده تکنولوژی—این چیزی است که دوباره زندگی مدرن به عنوان ما آن را می دانم—و یا که خواهد شد که ما فن آوری به آتش کشیدند.

What Is the Internet of Things A WIRED Guide

تاریخچه اینترنت از چیزهایی که

رویای یک حسی کامپیوتر به عنوان محور این خانه های هوشمند را اشغال کرده تخیل محبوب برای حداقل نیم قرن است. Sci-fi نویسندگان مانند ری بردبری و تلویزیون نشان می دهد مانند Jetsons آورده خودکار به زندگی و مخترعان شروع به ساخت نمونه های اولیه برای نمایشگاه ها در سراسر جهان نشان دادن ایده های خود تمیز کردن خانه و مبلمان است که می تواند حرکت خود را در اطراف برای اشغال آن است.

خالص سود از این وسایل بود, برای, ترین, بخش, رهایی از کارهای خانه. در سال 1959 ملی آمریکا در نمایشگاه مسکو گرداب ایجاد یک نمایشگاه به نام “معجزه آشپزخانه”—اینده صفحه نمایش به معنای نشان دادن آنچه که زندگی در سرمایه داری آمریکا بود. آن را شامل یک ماشین ظرفشویی است که پاک جدول و یک نیا-Roomba رفت و برگشت به طبقه. “در امریکا, ما می خواهم به زندگی را ساده تر برای زنان” ریچارد نیکسون گفت: به نیکیتا خروشچف رئیس جمهور اتحاد جماهیر شوروی در آشکار واکسن در showfloor.

بسیاری از اوایل خانه هوشمند اختراعات مورد استفاده قرار گیرد به صورت خودکار کنترل و آن را ممکن است به نوبه خود چیزی یا بدون بلند کردن انگشت. اما آنها نمی اتصال به هر چیز دیگری و قابلیت های خود را محدود بود. که شروع به تغییر در سال 1983 زمانی که گردد اولین نسخه از اینترنت به تصویب پروتکل اینترنت مجموعه (همچنین به عنوان شناخته شده TCP/IP). این پروتکل مجموعه ای از استانداردهای چگونه داده های دیجیتال باید منتقل روت و دریافت کرد. اساسا آن را گذاشته و زمینه را برای اینترنت مدرن.

اولین متصل به اینترنت “چیز” را به استفاده از این پروتکل جدید بود توستر. جان Romkey یک مهندس نرم افزار و اینترنت در اوایل مبلغ به حال ساخته شده است یکی برای 1990 showfloor از Interop یک نشان تجاری برای کامپیوتر. Romkey کاهش یافته است چند تکه نان به داخل توستر و با استفاده از یک clunky کامپیوتر تبدیل توستر ، آن را هنوز هم یک دهه قبل از هر کسی با استفاده از عبارت “اینترنت اشیاء” اما Romkey سحر و جادو کمی توستر نشان داد چه دنیای اینترنت متصل چیزهایی که ممکن است مانند. (البته آن را به طور کامل خودکار; یک فرد هنوز هم تا به حال برای معرفی نان.) این بخشی حیله بخش اثبات مفهوم—و به طور کامل یک پیش نمایش از آنچه در آمده بود.

اصطلاح “اینترنت اشیاء” خود ابداع شد و در سال 1999 زمانی که کوین اشتون قرار داده و آن را در یک ارائه پاورپوینت برای Procter & Gamble. اشتون که پس از آن کار در زنجیره تامین بهینه سازی توصیف یک سیستم که در آن سنسور عمل کرده و مانند چشم و گوش از یک کامپیوتر—یک راه کاملا جدید برای کامپیوتر, برای دیدن شنیدن لمس و تفسیر محیط اطراف خود.

به عنوان صفحه اصلی اینترنت شد همه جا حاضر و Wi-Fi با سرعت بالا, رویای هوشمند خانه شروع به نگاه کنید بیشتر شبیه به یک واقعیت است. شرکت ها شروع به معرفی بیشتر و بیشتر از این اختراعات: “هوشمند” قهوه دم کامل جام کوره که کوکی ها پخت با زمان بندی دقیق و یخچال و فریزر است که به طور خودکار restocked تمام شده شیر است. برای اولین بار از این, ال جی, اینترنت, متصل, یخچال, آمار بازار در سال 2000. آن می تواند سهام را از قفسه مطالب ذهن تاریخ انقضا و برای برخی از دلیل آمد با یک دستگاه پخش MP3. همچنین هزینه $20,000. به عنوان سنسورهای ارزان تر شد, این دستگاه متصل به اینترنت مقرون به صرفه تر شد برای بیشتر مصرف کنندگان است. و اختراع هوشمند شمع مانند آنهایی که ساخته شده توسط Belkin بدان معنی است که حتی اشیاء معمولی می تواند تبدیل به “هوشمند”—یا حداقل شما می توانید آنها را روشن و خاموش گوشی خود را.

هر IoT سیستم امروز شامل چند جزء اصلی. وجود دارد چیزی که مجهز به سنسور. این سنسور می تواند هر چیزی را که جمع آوری داده ها مانند یک دوربین در داخل یک یخچال هوشمند و یا یک شتاب سنج است که آهنگ سرعت هوشمند در حال اجرا کفش. در برخی موارد سنسور همراه با هم به جمع آوری داده های متعدد امتیاز: لانه ترموستات شامل یک دماسنج اما همچنین یک سنسور حرکت; آن را می توانید تنظیم دمای اتاق هنگامی که آن را حس می کند که هیچ کس در آن است. برای ایجاد حس از داده های این دستگاه به نوعی از اتصال به شبکه (Wi-Fi, بلوتوث, تلفن همراه, و یا ماهواره ای) و یک پردازنده که در آن می توان آن را ذخیره و تجزیه و تحلیل. از آنجا که داده ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ماشه یک عمل مانند سفارش بیشتر شیر زمانی که کارتن در یخچال هوشمند اجرا می شود و یا تنظیم درجه حرارت به طور خودکار با توجه به مجموعه ای از قوانین.

اکثر مردم نمی شروع به ساخت یک اکوسیستم های “هوشمند” دستگاه ها در خانه های خود را تا زمانی که توده تصویب صدای کنترل. در سال 2014 آمازون معرفی اکو یک بلندگو با مفید دستیار صوتی به نام الکسا ساخته شده است در. اپل تا به حال معرفی سیری خود را دستیار صوتی چهار سال قبل—اما سیری در زندگی بر روی تلفن خود را در حالی که الکسا زندگی می کردند در داخل بلندگو و می تواند کنترل همه از “هوشمند” دستگاه را در خانه خود. موقعیت یک دستیار صوتی به عنوان محور این خانه های هوشمند تا به حال چندین اثر: آن demystified اینترنت از چیزهایی که برای مصرف کنندگان آنها را تشویق به خرید بیشتر به اینترنت فعال به تبادل نظر و تشویق توسعه دهندگان برای ایجاد “مهارت” یا IoT دستورات برای این صدای دستیاران برای یادگیری

همان سال که آمازون عرضه الکسا اپل با HomeKit یک سیستم طراحی شده به منظور تسهیل تعاملات بین اپل ساخته شده دستگاه های هوشمند ارسال داده ها به عقب و جلو برای ایجاد یک شبکه است. این وحدت صدای منتقل شده چشم انداز به دور از تک منظوره دستگاه های دربازکن و نسبت به یک مطلب جامع سیستم متصل چیز است. بگویید گوگل دستیار “شب بخیر” برای مثال فرمان می توانید کم نور چراغ قفل درب جلو تنظیم سیستم زنگ خطر, و به نوبه خود بر روی زنگ ساعت خود را. LG SmartThinQ پلت فرم اتصال بسیاری از لوازم خانگی, بنابراین شما می توانید انتخاب کنید یک شکلات تراشه کوکی دستور غذا را از روی صفحه نمایش خود را هوشمند یخچال و آن را به طور خودکار از پیش گرم کردن فر. تولید کنندگان این لایحه به عنوان آینده, اما آن را نیز یک راه مناسب به فروش بیشتر دستگاه های IoT. اگر شما در حال حاضر آمازون اکو, شما همچنین ممکن است برخی از مسائل به صورت الکسا برای کنترل.

سال 2014 تعداد دستگاه متصل به اینترنت خواهد پیش افتادن تعداد زیادی از مردم در جهان است. دیوید ایوانز رئیس سابق نگر در سیسکو تخمین زده می شود در سال 2015 است که “به طور متوسط 127 جدید همه چیز به اینترنت وصل” در هر ثانیه. وجود دارد بیش از 20 میلیارد متصل چیز در جهان, با توجه به برآورد از گارتنر. هیجان در اطراف شجاع جدید متصل به اینترنت در جهان شده است همسان با نگرانی است. همه از این اشیاء به زندگی به ارمغان آورد مانند پینوکیو ساخته اند جهان آسان تر برای کنترل: شما می توانید اجازه دهید که مرد تحویل در درب جلو و یا تغییر درجه حرارت در داخل خانه, همه با چند شیپور خاموشی بر روی گوشی های هوشمند. اما آن را نیز با توجه به اشیاء و شرکت هایی که آنها را—کنترل بیشتر بر ما.

اینترنت از چیزهایی که به ارمغان می آورد تمام مزایای اینترنت به مواردی مانند lightbulbs و ترموستات اما آن را به ارمغان می آورد تمام مشکلات از اینترنت بیش از حد است. در حال حاضر که مردم باید خود بلندگو, تلویزیون, یخچال, زنگ, ساعت, مسواک, نور, لامپ, doorbells نوزاد, مانیتور و دوربین های امنیتی متصل به Wi-Fi تقریبا هر دستگاه در خانه می تواند به خطر بیافتد و یا بی فایده ارائه شده است. در نظر گرفتن امیال اتصال به اینترنت: زمانی که Wi-Fi خود را پایین می رود بنابراین دستگاه های خود را. روتر مشکلات ؟ این بدان معناست که شما نمی توانید به نوبه خود در گرما خود را با ترموستات هوشمند و یا باز کردن قفل های هوشمند خود را قفل درب. چیزهایی که استفاده می شود به آسانی تبدیل به طور بالقوه معیوب اگر نه غیر ممکن است زمانی که آنها نیاز به یک الکسا فرمان یا یک گوشی هوشمند کنترل به جای دکمه های فیزیکی. بسیاری از این دستگاه ها نیز به اجرا در نرم افزار اختصاصی—به این معنی که اگر خود را تولید کننده می رود سفری می شود به فروش می رسد و یا توقف صدور به روز رسانی نرم افزار خود را هوشمندانه ابزار کوچک می شود بی فایده, مرد قوی هیکل از پلاستیک.

خطر bricking کنار اتصال همه چیز به اینترنت نیز برگ آن دسته از اشیاء و هر چیز دیگری بر روی Wi-Fi بیشتر در معرض خطر هکرها. لورا DeNardis در کتاب اخیر اینترنت در همه چیزاست به نام این تهدید برای امنیت سایبر بزرگترین حقوق بشر موضوع از زمان ما است. خطر این نیست که فقط برخی از کسیکه شوخی زننده کند معافیت به هوشمند ماشین لباسشویی و ناراحتی چرخش چرخه یا که لانه خود دوربین ربوده می شود با یک پیام برای عضویت در PewDiePie کانال یوتیوب. (بله که واقعا اتفاق افتاده است.) یک هک قفل هوشمند به معنی کسی می تواند باز کردن درب جلو شما. هک به اندازه کافی هوشمند آبگرمکن و شما می توانید با ارسال یک شهرستان به یک خاموشی گسترده. و یکی از آسیب پذیر دستگاه مصالحه می تواند کل شبکه. به عنوان سیمی لیلی هی نیومن اشاره “دستگاه های IoT شده اند اجباری به عظیم بات, مصالحه برای ملت-دولت شناسایی, هک معدن cryptocurrency و دستکاری در حملات در شبکه های قدرت.”

تهدید به دستگاه متصل به اینترنت می آید نه فقط به دلیل آنها به اینترنت متصل می شوند اما از آنجا که تولید کنندگان دستگاه باید همیشه در طراحی محصولات خود را با امنیت به عنوان یک اولویت است. در سال 2016 نرم افزارهای مخرب به نام Mirai بهره برداری این نوع از آسیب پذیری در بیش از 600.000 دستگاه های IoT به ایجاد گسترده توزیع شده انکار سرویس (DDoS) حمله کند. سال بعد حمله به نام Krack آلوده تقریبا هر متصل به اینترنت دستگاه های متصل به شبکه Wi-Fi. حمله فلج کننده و دشوار برای دفاع در برابر, در بخشی به دلیل اینترنت از چیزهایی که اجرا می شود در بسیاری از متفاوت سیستم عامل. هنگامی که یک تلفن و یا یک کامپیوتر می شود در برخورد با یک ویروس سازندگان نرم افزار به طور کلی سریع به موضوع یک پچ. اما چیزهایی مانند روتر و یا متصل به اینترنت doorbells معمولا نمی دریافت به روز رسانی نرم افزار مورد نیاز برای محافظت در برابر آسیب پذیری و بسیاری از آنها نیست ساخته شده با همان نوع از پروتکل های امنیتی به عنوان رایانه است. پس از Krack حمله یک محقق امنیتی پیش بینی شده است که ما می stitll “پیدا کردن دستگاه های آسیب پذیر از 20 سال از هم اکنون.”

پس از آن وجود دارد این سوال را از حفظ حریم خصوصی. اگر دوربین و میکروفن در حال نکردم در اطراف خانه خود را, آنها قطعا در حال مشاهده و گوش دادن به شما. همه چیز در اینترنت از چیزهایی که جمع آوری اطلاعات و داده ها که دارای ارزش است. در یک مطالعه اخیر محققان دریافتند که 72 از 81 دستگاه های IoT آنها مورد بررسی به اشتراک گذاشته بود اطلاعات با یک شخص ثالث ربطی به تولید کننده اصلی. این بدان معناست که جزئیات ظریف از زندگی شخصی خود را—به عنوان نشان داده شده توسط هوشمند خود را مسواک تلویزیون های هوشمند خود را و یا خود را هوشمند بلندگو—می توان بسته بندی و فروخته شده به شخص دیگری. گوگل و اپل هر دو بستری در سال گذشته که ضبط شده گرفته شده توسط خود را هوشمند بلندگو در حال بررسی توسط پیمانکاران از جمله بی دست و پا و صمیمی از قطعه های صوتی. آمازون دارای همکاری با بیش از 400 ادارات پلیس که با استفاده از فیلم از آن حلقه مفت دوربین به نگه داشتن سازمان دیده بان محله. همیشه در حال گسترش اینترنت از چیزهایی نیست فقط باید عواقب حریم خصوصی شخصی است. آن می تواند ایجاد یک شبکه از رایانه چشم و گوش ما در همه جا.

What Is the Internet of Things A WIRED Guide

آینده اینترنت از چیزهایی که

یک روز اینترنت از چیزهایی را تبدیل به اینترنت از هرچیز. اشیاء در جهان ما ممکن است حس و واکنش نشان می دهند به ما به صورت جداگانه و در همه زمان ها, به طوری که یک ترموستات هوشمند به طور خودکار خود را بر اساس دمای بدن و یا خانه به طور خودکار قفل خود را هنگامی که شما به رختخواب. لباس های خود را ممکن است با متصل سنسور بیش از حد به طوری که همه چیز در اطراف شما می توانید پاسخ به حرکات خود را در زمان واقعی است. که در حال حاضر شروع به اتفاق می افتد: در سال 2017, گوگل اعلام کرد پروژه ژاکارد تلاش برای ایجاد ارتباط کمد لباس از آینده است.

این چشم انداز بسیار فراتر از لباس های خود را و حتی خانه خود را. شما همچنین باید هوشمند و دفاتر هوشمند ساختمان هوشمند شهرستانها. هوشمند, اتاق بیمارستان, باید سنسور به اطمینان حاصل شود که پزشکان شستن دست های خود و هوابرد سنسور کمک خواهد کرد شهرستانها پیش بینی رانش زمین و دیگر بلایای طبیعی. خودروهای خواهد شد اتصال به اینترنت و رانندگی در طول جاده نکردم با سنسور و دولت را مدیریت کند مطالبات خود را در شبکه های انرژی با ردیابی مصرف انرژی از طریق اینترنت از چیزهایی است. رشد اینترنت از چیزهایی که همچنین می تواند منجر به نوع جدیدی از جنگ سایبری; تصور کنید که یک بازیگر بد غیرفعال کردن هر ترموستات هوشمند در خواب زمستانی فرو رفته یا هک کردن اینترنت متصل ضربان ساز قلب و پمپ انسولین. می تواند به ایجاد کلاس جدید سیستم: کسانی که با ربات خدمتکاران و کسانی که بدون. و یا به عنوان ری بردبری شرح داده شده در یک داستان کوتاه از سال 1950 همه مردم ممکن است ناپدید می شوند—اما خانه هوشمند آماده کردن وعده های غذایی و گسترده طبقه زندگی می کنند در.

اگر ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد—این که آیا ما “وجود دارد” یا نه—ما در حال رفتن به نیاز به اینترنت سریع تر. (را وارد کنید: 5G.) ما همچنین نیاز به نگه داشتن تمام کسانی که دستگاه از mucking تا امواج رادیو و تلویزیون و ما نیاز به پیدا کردن یک راه بهتر برای حفظ داده های منتقل شده در سراسر آن امواج رادیو و تلویزیون. به تازگی سوئیس رمزنگاری شرکت Teserakt معرفی یک ایده برای رمزنگاری ایمپلنت برای دستگاه های IoT که حفاظت از داده ها است که جریان از این دستگاه. نیز وجود دارد که ایده های برای ایجاد یک بهتر استاندارد برای دستگاه های IoT و قصد دارد برای کمک به آنها را همراه با یکدیگر صرف نظر از این که شرکت آنها را باعث می شود و یا کدام دستیار صوتی در داخل زندگی می کند. با این حال اینترنت از چیزهایی که تغییرات آینده اولین آنها فقط نیاز به کار می کنند. سلام الکسا می تواند به شما کمک کند با آن است ؟

What Is the Internet of Things A WIRED Guide
بیشتر بدانید
 • آن زمان برای IoT امنیت گام بزرگ بعدی
  چگونه است که در صنعت دستگیره بزرگترین تهدید برای دستگاه های متصل—امنیت—را تا حد زیادی تعیین آینده IoT.

 • یک منبع باز تلاش برای رمزگذاری اینترنت از چیزهایی که
  پایان به پایان رمزگذاری مشترک در برنامه های پیام رسانی. چرا ما دستگاه متصل به اینترنت? یکی رمزنگاری شرکت می خواهد به تغییر است.

 • چرا Krack Wi-Fi ظروف سرباز یا مسافر را در دهه های تمیز کردن
  در سال 2017, Wi-Fi آسیب پذیری به نام Krack تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از روتر و دستگاه های. حمله گذاشته لخت بسیاری از نقص های امنیتی در اینترنت از همه چیز و صنعت آهسته تلاش برای رفع آنها به معنی ما به احتمال زیاد خرید اینترنتی برای سال آمده است.

 • یک مدل در بیمارستان که در آن دستگاه های هک کنید—بر روی هدف
  چگونه می توانم شما تست امنیت اینترنت متصل دستگاه های پزشکی? شما راه اندازی یک بیمارستان و دعوت مردم به هک آن است.

 • Ikea هوشمند خانه جرات نداره به حس
  دست کشیدن Ikea برای آن هیروگلیف ساختمان, دستورالعمل نیست آن را در خانه های هوشمند. آن متصل به اینترنت و محصولات ارزان و آسان برای استفاده و با آنها بازی خوب با صدای دستیاران.

 • دستگاه های هوشمند برای تدریس یک خانه قدیمی ترفندهای جدید
  به دنبال کیت خود را در خانه های هوشمند? شروع با این محصولات تست شده است.


آخرین به روز رسانی فوریه 7 سال 2020 است.

لذت بردم از این عمیق شیرجه رفتن ؟ بررسی بیشتر سیمی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im