آنچه در آن مانند برای اولین بار به پرواز یک نام تجاری جدید فضاپیمای

رابرت Crippen تنها زندگی فضانورد ناسا به پرواز بر روی یک فضاپیمای جدید برای اولین بار. خدمه اژدها آگهی خواهد شد پیوستن به باشگاه نخبگان این هفته است.

بعد از این هفته ناسا فضانوردان باب Behnken و داگ Hurley انتظار می رود برای راه اندازی در SpaceX خدمه کپسول اژدها به ایستگاه فضایی بین المللی. اگر این ماموریت با موفقیت انجام کپسول تبدیل خواهد شد تنها پنجم آمریکا فضاپیما در تاریخ به گواهی بشر spaceflight. این را Behnken و Hurley, جدیدترین اعضای یک باشگاه منحصر به فرد از فقط هفت فضاپیما تست خلبانان. آخرین باری آمریکایی سوار یک سفینه فضایی برای اولین بار در سال 1981 زمانی که ناسا فضانوردان جان یانگ و رابرت Crippen در زمان شاتل فضایی کلمبیا برای چند دور اطراف زمین است.

جوان که هم پرواز اولین ماموریت ناسا Gemini برنامه در گذشت در سال 2018 است. این باعث می شود Crippen در حال حاضر 82 تنها زندگی فضانورد به حال پرواز یک فضاپیما برای اولین بار. سیمی به نام Crippen در خانه خود در پالم بیچ گاردنز فلوریدا به یاد بگیرند که چگونه به نسخه ی نمایشی-2 پرواز ممکن است در مقایسه با اولین پرواز شاتل و اگر او تا به حال هر گونه راهنمایی برای خدمه.

مانند Behnken و Hurley, Crippen آمد از نیروی هوایی که در آن او به عنوان یک هوانورد نیروی دریایی قبل از ثبت نام در آزمون های آزمایشی مدرسه. در سال 1966 Crippen انتخاب شد به عنوان یک فضانورد نامزد برای نیروی هوایی سرنشین دار را در مدار آزمایشگاهی که قرار بود به عنوان یک crewed پلت فرم برای آمریکا عملیات نظامی در فضا است. اما این برنامه لغو شد در سال 1969 پس از تنها یک uncrewed تست پرواز به دلیل جنگ ویتنام سوخته نیروی هوایی بودجه. “این یکی از نقاط پایین در زندگی من,” او می گوید.

هنوز هم تنها چند ماه پس از نیل آرمسترانگ و آلدرین بر روی ماه Crippen انتخاب شد به عنوان یک فضانورد ناسا. در آن زمان او خود را تکمیل آموزش برنامه آپولو به پایان رسید و این سازمان شد توطئه چیز بزرگ بعدی برای پروازهای بشر به فضا: شاتل برنامه. Crippen شنود گذاشته شد برای اولین پرواز خود را همراه با یک جانباز فضانورد بود که در یک آزمون آزمایشی برای Gemini برنامه و راه می رفت در ماه در طول یکی مانده به آخر آپولو ماموریت.

جفت شدن با یک دست با یک تازه کار فضانورد شد, یک انتخاب غیر معمول اما Crippen می گوید آن یک ضرورت است. “هنگامی که شما یک تازه کار رفتن تا آن را به یک نرم افزار با شما” او به یاد می آورد. “قدرت که می شود می خواستم به گسترش خود را تجربه پایه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است به طوری که آنها قرار داده و کسی که تجربه در صندلی سمت چپ و یک تازه کار در صندلی سمت راست برای همه اولیه پرواز است.” SpaceX آینده نسخه ی نمایشی ماموریت, مقایسه دو چاشنی فضانوردان در هیئت مدیره. هر دو Behnken و Hurley ساخته شده اند سفرهای متعدد به ایستگاه فضایی بین المللی در شاتل فضایی.

اگر چه خدمه کپسول اژدها طراحی شده است برای پرواز مستقل Behnken و Hurley خواهد خلبان صنایع دستی به طور خلاصه در طول پرواز خود را به آزمون خود را کنترل دستی سیستم. به عنوان بخشی از آموزش خود را, آنها مجبور به استفاده از یک شبیه ساز برای تمرین با استفاده از خدمه اژدها رابط صفحه نمایش لمسی برای کنترل خودرو. “ما تست دستی قابلیت را در دوران قبل از قرار ملاقات گذاشتن فاز و هنگامی که ما در حال نزدیک شدن به ایستگاه فضایی را به مطمئن شوید که آن را با این نسخهها کار راه خود را قرار است به” هرلی گفت: سیمی در مصاحبه ای در اوایل این ماه. “ما دیده ایم اژدها پرواز با مردم بر روی تخته, بنابراین ما فقط وجود دارد برای اثبات کردن خدمه جنبه های کنترل دستی.”

سیستم های خودکار نیست و تقریبا به عنوان پیشرفته در دهه 1970 به عنوان آنها امروز و شاتل فضایی تا به حال خیلی بیشتر کنترل دستی پخته به طراحی آن است. شاتل هم تا به حال به فرود با دست در حالی که خدمه اژدها را چلپ چلوپ کردن در اقیانوس با استفاده از یک چتر نجات. مانند Behnken و Hurley, Crippen می گوید او و جوان صرف مقدار زیادی از زمان با استفاده از شبیه سازی و تمرین فرود در هواپیما بود که شبیه به شاتل فضایی. تمام گفته Crippen می گوید او و جوان هر تمرین فرود هواپیما مورد 1500 بار قبل از آنها تا کنون پرواز این شاتل.

در نسخه ی نمایشی-2 ماموریت Behnken و Hurley صرف خواهد شد در حدود 19 ساعت در مدار ابتلا به ایستگاه فضایی بین المللی. آنها بیشترین استفاده را از آن زمان تست سیستم روی خدمه اژدها از جمله آن کنترل کتابچه راهنمای کاربر. زمانی که Crippen و جوان در زمان کلمبیا شاتل در اولین سفر خود در سال 1981 آنها صرف دو روز در مدار قرار دادن هنر و صنعت از طریق wringer.

Crippen می گوید بسیاری از آزمونهای متمرکز شاتل خلیج درب که بسیار مهم به انجام ماموریت های خود. اگر درب را شکست شاتل نمی تواند آزادی خود را بر روی کامپیوتر کاربر و در صورت نبود آنها بسته به درستی علت آن می تواند فاجعه در هنگام ورود دوباره. Crippen می گوید که بسیاری از آزمون ها خوب پیش رفت; بزرگترین مشکل آنها این بود ، “سيستم مديريت پسماند در ابتدا کار بسیار خوب است اما در بخش دوم ماموریت آن نبود” Crippen می گوید. “این یک تجربه سرگرم کننده است. ما صرف ماموریت های مختلف در تلاش برای درست که قبل از ما در نهایت آن را عامل حق است.” خدمه کپسول اژدها همچنین دارای یک توالت اما وقتی پرسیده شد که در مورد قابلیت های خود را در یک کنفرانس مطبوعاتی در اوایل این ماه Hurley حاضر به رفتن به جزئیات. “ما سعی می کنید آن را و شما اجازه می دانم زمانی که ما به عقب بر گردیم,” او گفت.

زمانی که Crippen و جوان, پرواز در سال 1981 این اولین بار شاتل تا کنون بوده است به فضا است. این است که کاملا منحصر به فرد در ناسا انسان spaceflight برنامه. همه از قبل crewed برنامه ها—جیوه جمینای و آپولو—تا به حال uncrewed پرواز آزمایشی قبل از بشر تا کنون صعود به کپسول. SpaceX نیز به اتمام uncrewed ماموریت به ایستگاه فضایی در سال گذشته برای تست کردن خدمه اژدها.

با وجود عدم uncrewed شاتل دموی Crippen می گوید او نبود عصبی بودن در اولین پرواز. “من بیش از حد هیجان زده” او به یاد می آورد. مانند Behnken و Hurley, که عمل به عنوان یک رابط بین ناسا و SpaceX Crippen زمان زیادی را صرف کار با کنسرسیومی متشکل از شرکت های ساخت سخت افزار برای شاتل فضایی. “ما تا به حال مقدار زیادی از اعتماد به نفس آنها را به انجام کار درست” Crippen می افزاید. “برخی از مردم نگران بودند که وجود ندارد سرنشین دار پرواز قبلا اما جان [جوان] و من هر دو فکر بود که شانس موفقیت اگر ما در هیئت مدیره است.”

بسته به نوع که شما بخواهید شاتل ناسا برنامه بود یا بهترین یا بدترین چیزی که تا کنون اتفاق می افتد به امریکا بشر spaceflight تلاش است. شاتل بود به شدت کاهش هزینه دسترسی به فضا با داشتن یک قابل استفاده مجدد مدارگرد اما در عوض ناسا هزینه های ballooned—هر پرواز هزینه بیش از $1 میلیارد. اما Crippen دفاع از برنامه او به معنای واقعی کلمه و ظاهرا کمک به راه اندازی. بدون شاتل فضایی او می گوید آن را غیر ممکن است برای تعمیر تلسکوپ فضایی هابل در مدار و یا ساخت ایستگاه فضایی بین المللی.

چهل سال بعد SpaceX هدف خوب را در شاتل را وعده داده است. به عنوان اولین شرکت به هنر قابل استفاده مجدد مداری بوستر موشک SpaceX توانسته است به شدت کاهش هزینه ارسال انسان به مدار. هر صندلی در خدمه اژدها در مورد هزینه $55 میلیون دلار است که بسیار کمتر از آنچه شاتل هزینه و تقریبا نیمی از آنچه ناسا می پردازد به یک صندلی در روسیه موشک.

تمایل برای رقابت به قیمت ها پایین تر است بخشی از دلیل که ناسا در آغوش تجاری از فضا بیش از دهه گذشته است. این سازمان رفت و به بورس نیویورک به فروش ایستگاه فضایی و از آن متکی است SpaceX برای حمل تدارکات و ماموریت به ایستگاه فضایی برای سال. Crippen می بیند کاهش هزینه فضای دسترسی به عنوان مهم برای تضمین این که آمریکا قادر به فرستادن مردم به فضا است. او همچنین می گوید داشتن سرنشین دار در مدار آزمایشگاه برنامه به طور ناگهانی لغو شد و شاتل برنامه به پایان رسیده است بدون تعویض شد یادآور چقدر بودجه تاثیر اولویت های ملی.

“یک برنامه می تواند از بین برود در یک گردش چشم” Crippen اشاره می کند. “بنابراین حتی اگر برنامه ای برای بازگشت به ماه در حال دور همراه من مشاهده برنامه های فعلی با برخی از بیم و هراس چرا که اگر آنها در نهایت هزینه پول بیش از حد آنها می تواند لغو شود بسیار به سرعت.”

راه اندازی انسان به فضا شده است دامنه منحصر به فرد از سازمان های ملی پس از آغاز عصر فضا و Crippen ممکن است در نهایت آخرین فضانورد آمریکایی تا کنون آزمون خلبان یک سفینه فضایی راه اندازی شده توسط ناسا. زمانی که Behnken و Hurley وارد مدار آنها افتتاح عصر تجاری crewed پروازهای فضایی و پیوستن به Crippen در این باشگاه منحصر به فرد از فضاپیما تست خلبانان. تنها توصیه به فضانوردان ؟ “لذت بردن از آن است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • نیجریه کلاهبرداران پاره کردن بیکاری سیستم
  • بی امان راه اندازی برای ردیابی سریع فورد self-driving cars
  • اجتماعی فاصله تبدیل به هنجار شده است. آنچه ما آموخته است ؟
  • فیلم را نشان می دهد و به rewatch زمانی که شما طلب عادی
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>