بیگانگان—فرضی موجودات از فضا—سقوط به حدود سه دسته. آنها می تواند دور میکروب ها یا موجودات دیگر است که نمی با استفاده از تکنولوژی انسان می تواند تشخیص دهد; آنها می تواند دور موجودات که با استفاده از تکنولوژی زمینیها می تواند شناسایی و یا آنها می تواند موجودات که از تکنولوژی استفاده کرده اند برای آمدن به زمین است.

هر یک از این دسته ها دارای شعبه های مختلف از تحقیقات به آن اختصاص داده شده و هر کدام یکی است که احتمالا کمتر از گذشته به واقع پیدا کردن چیزی: Astrobiologists استفاده از تلسکوپ به دنبال شواهد بیوشیمیایی از میکروب ها در سیارات دیگر است. SETI دانشمندان از سوی دیگر با استفاده از تلسکوپ به دنبال نشانه هایی از موجودات هوشمند’ فن آوری امضا به عنوان آنها پرتو از طریق کیهان. بررسی این ایده است که بیگانگان سفر کرده اند در اینجا و گذاشتم هوا با سفینه های فضایی در ضمن, این استان از شبهدانشمندان است. یا طوری روایت می رود.

اگر چه این سه گروه باید یک هدف مشترک—پاسخ به سوال “آیا ما به تنهایی؟”—آنها همیشه همراه. تعاملات خود را نشان می دهد یک مفهوم است که جامعه شناسان تماس “مرز-work”: طراحی و ساخت نرده ها در اطراف مشروع علم و اجرای ایده های در مورد چه تعداد به عنوان یک دانشمند کسی نیست و به همین دلیل است. کسانی که نرده ها قرار است به دفاع از علم را افتخار, نشان می دهد, دانشمندان,’ بی طرفی و رعایت حرفه ای استاندارد. که خوب! ما می خواهیم که! اما پست حصار همچنین مشخص شدن مرز که نیست هدف است اما در واقع یک تابع از زمان و مکان و فرهنگ و آداب و رسوم اجتماعی, اجتماعی, ترس و سیاست است. اجرای این گاهی اوقات تغییر مرزی ارسال می مردم که خود را در خارج بیشتر به دور از جریان اصلی علم پرورش یک حس خصومت و تحقیر شده میبیند outsiderism. تاریخچه شکار بیگانگان است یک راه خوب برای درک آن عواقب ناخواسته از مرز-کار در رشته های دیگر. چرا که حتی اگر هیچ یک از این گروه ها در واقع می داند و یا به دست اورد دسترسی به هر آنچه که همکاران حقیقت این است که در خارج وجود دارد, علم, ایده های که در مورد همکاران-به دنبال روش های معتبر هستند و که هستند fringey تغییر کرده در طول چند دهه گذشته است.

Astrobiology v. SETI

در اوایل سال astrobiology و SETI دو گروه کار می کرد بیشتر در کنار هم از آنها بعد خواهد بود. پس از همه آنها فقط وجود داشته و در مکان های مختلف در یک طیف: شاید میکروب ها به وجود آمد در یک سیاره دور و شاید کسانی که میکروب ها به تکامل و ساخته شده در فرستنده های رادیویی. Astrobiology از لحاظ فنی فقط به معنی مطالعه زندگی در جهان. اما این شامل بسیاری: Astrobiologists نگاه به سوالات مانند چگونه زندگی آغاز شده است, چگونه آن را تکامل یافته و چه در محیط می تواند از آن پشتیبانی می کند. برای مطالعه این گنجینه دانشمندان می توانید جمع آوری داده ها در این سیاره حفاری به دریاچه یخ زده, انجام آزمایش آزمایشگاه مربوط به شیمی زمین اولیه تحصیل در رشته زمین شناسی و تکامل در مریخ و یا به دست آوردن درک بهتر از ژنتیک برای به دست آوردن یک حس بهتر از آنچه جایگزین ممکن است وجود داشته باشد به خود ما DNA. آنها همچنین بررسی آنچه در زندگی ممکن است مانند نگاه در جهان دیگر این که آیا آن را به وجود دیگر خورشیدی-سیستم سیارات و چگونه به انتخاب کردن قابل سکونت و یا شاید درhabited exoplanet از فصل داده است.

کسانی که نمایش داده شد اغلب پایین آمده به بیوشیمی و جستجو برای خاص ترکیبی از عناصر و ترکیبات—برداشت توسط یک مریخ نورد در مریخ و یا توسط یک آینده تلسکوپ مشابه به یک exoplanet جو—است که نشان می دهد یک کمین زندگی بودن.

SETI جستجو برای هوش فرازمینی می افتد منطقی در حوزه astrobiology. اما این جستجو معمولا الکترومغناطیسی برای انتقال بیشتر نظری از آن معاملات کمتر به صراحت با انواع شیمی, زمین شناسی, فیزیک و زیست شناسی می بینیم در منظومه شمسی—و بنابراین شاید فراتر از آن—و به جای آن به دنبال امضا از تکنولوژی که طبیعت ما هنوز نمی و ممکن است هرگز می دانم.

هنوز ناسا در ابتدا به حمایت هر دو نوع از جستجوهای (اگر چه آن را به نام astrobiology “exobiology”). محترم آکادمی ملی علوم در سال 1972 توصیه هایی برای جستجوی حیات در ورای منظومه شمسی ذکر شده SETI به عنوان یک جزء مهم از exobiology بیان کرد که “تحقیقات SETI در میان اکثر گسترده تلاش های در جریان در exobiology امروز.” مشکل حباب تا بين دو گروه هر چند پس از SETI شد هدف سیاسی خشم. جستجو برای هوشمند بیگانگان در حال حاضر ثابت شده است به فوتبال مورد علاقه برای سیاستمداران مکرر مدعی برای لغو—به دلیل احتمال کم موفقیت حدس و گمان های مورد نیاز و پول است که به گفته آنها می تواند بهتر از صرف بر روی زمین است. برای مثال در سال 1978 سناتور ریچارد Proxmire اعطا نوپای پروژه خود را بدنام پشم طلایی جایزه برای هدر رفتن بودجه دولت در آنچه او به عنوان یک بی فایده بیهوده تلاش است. در اوایل 1990s, ناسا در نهایت خود را آغاز کرد اولین SETI مشاهدات بخشی از این پروژه بود که در تخته رسم که Proxmire تمسخر آن: پس از آن به نام با وضوح بالا مایکروویو بررسی. اما سال بعد از نظر سنجی شروع شد و در سال 1993 کنگره تعطیل برنامه است.

پس از بررسی لغو, “SETI شد 4-حرف S-کلمه در مقر ناسا” یادداشت اخیر, مقاله های برجسته بیگانه-شکار محققان. بنیاد ملی علوم و سپس ممنوع SETI پروژه ها از کمک های مالی خود را نمونه کارها. Astrobiologists, با احتیاط که قرار داده در همان محکوم سبد به عنوان SETI گاهی اوقات inched خود دور تاکید بر تفاوت بین کار خود و SETI: Little green men شد و احمقانه است. “Biosignatures,” شیمیایی شواهد میکروب جدی بودند. به دنبال سیارات قابل سکونت بود و فقط آنچه شما می خواهم با یک نرمال تلسکوپ. مطالعه چگونگی زندگی به وجود آمد در زمین ارتباط مستقیم به زمین!

بودجه بان کی مون در جای خود باقی مانده و به 2000s و ناسا نیست نظارت بر هر گونه بزرگ تر SETI طرح قرار دادن SETI در رحمت از سرمایه گذاران خصوصی مانند پل آلن و یوری میلنر. و حتی پس از آن ناسا رد این زمینه برخی از مهم ترین آن اعطای فرصت. “SETI حداقل با این نام همواره سیاسی میله رعد و برق” نوشتن نویسنده است.

بخشی از فدرال ” مشکل با SETI آن “نفس بریده بریده عامل است.” به گفته ناسا تاریخچه کاغذ “به اشتباه مربوط به آن را با جستجو برای ‘مردان کوچک سبز’ و اشیاء پرنده ناشناس (Ufo).” قرار دادن SETI در تاریخ همتراز با آن خنده دار شبه تحقیقات تنظیم آن را در خارج از مرزهای مناسب علم است. و astrobiology می خواستم برای ماندن بصورتی پایدار و محکم در داخل قابل قبول خطوط پس از آن پزشکان تمایل به نگه داشتن فاصله خود را از متحدان سابق. شما هنوز هم می توانید ببینید نگرش مانند امروز مانند زمانی که مشهور exoplanet دانشمند Sara Seager گفت: به کنگره در سال 2013 “[Astrobiology است] مشروع علم در حال حاضر. ما نه به دنبال بیگانگان و یا جستجو برای کامپیوتر. ما با استفاده از استاندارد نجوم است.”

در اخیر مقاله SETI دانشمندان در حال حاضر یک مورد برای بسته شدن شکاف بین کار خود و افرادی که مانند Seager, قرار دادن SETI پشت در astrobiology پیوسته. و این که به دنبال زیبا احتمالی: خانه تخصیص بودجه لایحه که کنگره با تصویب در مارس 2018 به کارگردانی ناسا برای شروع از جمله جستجو برای “technosignatures” در آن گسترده تر جستجو برای زندگی فراتر از زمین است. در سپتامبر آن سال اشخاص علاقه مند جمع آوری به بحث در مورد آنچه که می خواهم نگاه. اطلاعات از SETI مشاهیر’ مقاله استدلال می کند که جستجوی خود را متعلق به عقب در برابر تحریم به زودی در نظر گرفته شده توسط یک کمیته که تعیین نجوم اولویت برای دهه آینده. اگر همه چیز به خوبی “مردان سبز کوچک” خواهد بود یک گرم شوخی نیست یک سخت لکه دار کردن در 2020s.

SETI v. Ufology

Ufologists دریافت کنید هر چند ممکن است استدلال می کنند که آنها بیش از حد سزاوار برای تبدیل شدن به قانونی. و این که دانشمندان SETI—و همچنین دانشمندان به طور گسترده تر—را نگه داشته و فاصله از خود کار نام آن را احمقانه به طوری که آنها نمی توانید به هر سبز-آغشته splashback. چرا که نه شامل آنها را در استمرار? (روشن “بشقاب پرنده ها” به سادگی به معنای یک شی پرنده ناشناس لزوما یکی که بیگانگان ساخته شده است و بسیاری از ufologists دریافت کنید را نمی فرازمینی مفهوم مسلم هر چند که مفهوم چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا.)

مطمئن شوید که آن را سخت به زوم در سراسر گسترده خلاء فضا. مطمئن شوید که آن را سخت به این باور است که بیگانگان است که می تواند زوم که دور خواهد به اندازه کافی در مورد کمی ol’ زمین به شناور بیش از chatterbox همکار کارن ، اما آن است که بسیار سخت تر از تصور نور-سال-دور میکروب رشد به موجودات که پخش امواج رادیویی و پرتو لیزر? هر دو موقعیت نیاز به جهش ما هنوز نمی تواند توجیه بر اساس داده.

محققان دانشگاهی می تواند نقطه به نقطه دیگر بسیار واقعی دلایل ufology سزاوار نیست علمی پایه: نه خیلی سخت بشقاب پرنده ها اطلاعات وجود دارد. بشقاب پرنده در طبیعت زودگذر. چه اطلاعات وجود داشته باشد عمدتا متکی بر غیر قابل اعتماد حساب های شخصی. هیچ برنامه منظم و تحقیقات. Ufologists دریافت کنید لازم نیست که یک چارچوب نظری برای توضیح چگونگی بیگانگان می تواند در ساخت سفینه های فضایی که به اینجا می آیند و رفتار ناظران ادعا می کنند و یا چگونه یک بیگانه می تواند زنده ماندن سفر و اقامت در اینجا. و اکثر کامپیوتر انجام اغلب به نوبه خود پیش پا افتاده توضیحات: ونوس تغییر رنگ از طریق ضخیم جو هواپیماهای آینده جهت خود را در ماهواره, توپ رعد و برق پروژه های نظامی. Ufology است نه علم در راه SETI محققان فراموش علم است.

اما این دو گروه نیست و همیشه بوده است تا در تضاد است. در اوایل سال برخی از دانشمندان در زمان علاقه بشقاب پرنده ها (هر چند این بود که هنوز هنجار). “از اوایل 1950s از طریق 1970 تعدادی از دانشگاهیان در زمان مطالعه از کامپیوتر به طور جدی و به طور منظم درگیر با ufologists دریافت کنید” می نویسد: Greg Eghigian یک Penn State محقق در مقاله خود “ساخت بشقاب پرنده را حس: Ufology, علم و تاریخ مشترک خود اعتماد ندارند.” در آن زمان نظامیان رسمی بشقاب پرنده ها و برنامه های تحقیقاتی و حداقل به طور ضمنی تلقی آنها ارزش مطالعه حتی اگر نتیجه گیری محققان معمولا آمد به به مبلغ “هیچ چیز برای دیدن اینجا.”

این برنامه ها به پایان رسید و ufology طرد واقعا آغاز شد به زودی پس از نتیجه گیری از نیروی هوایی–حمایت مطالعه از دانشگاه کلرادو-بولدر در سال 1968. “هیچ چیز آمده است از مطالعه از کامپیوتر در گذشته از 21 سال است که اضافه شده به علمی دانش” گزارش نهایی اعلام کرد. نبود اشتباه است.

همراه با دیگر عوامل این گزارش کمک کرد تا اطمینان حاصل شود که بشقاب پرنده ها تحقیقات دارویی به حاشیه.

اکثر دانشمندان در بسیاری از زمینه ها خنده در مفهوم کارن معلق در هوا بشقاب پرنده ها. اما دانشمندان SETI می دانم که بهتر از بسیاری از خطرات ناشی از دیده شدن به عنوان snicker-شایسته. و بنابراین برخی از دانشمندان SETI را در بخش تکرار خود را فردی گری از astrobiology: اگر مردم دانشیار مطالعات خود را با وو-وو, کمدی, آن را سخت تر برای جدی گرفته شود—بودجه سازمان توسط دیگر دانشمندان و عمومی است. بهترین به دور انگشتان برگزار شد تا در یک X. و البته این فقط SETI دانشمندان که X به دور از کامپیوتر است. این دانشمندان در اکثر زمینه ها.

محدودیت علم

محققان تصویب و اجرای کدهای اجتماعی درست مثل بچه های باحال’ ناهار جدول را برای نشان دادن به جهان گسترده تر که آنها هستند و آنچه آنها برای ایستادن و همچنین کسانی که آنها را و آنچه را که آنها قطعا نمی ایستادن. دانشمندان علوم اجتماعی را مطالعه کرده اند این پدیده برای دهه پس شناس Thomas F. Gieryn خود را منتشر 1983 مقاله “مرز کار و علامت گذاری علم از غیر علم است.” زمانی که محققان انجام مرزی کار آنها ایجاد و حفظ خطوط اطراف که واجد شرایط به عنوان یک دانشمند و که نمی کند و چه است و چه است و نه علم. در انجام این کار آنها سبب مشروعیت بر روی خود و انکار آن به دیگران است. اما آن را به عنوان ساده به عنوان “آیا شما به دنبال روش علمی y/n?” به عنوان Gieryn اشاره کرد: “[در علم] مرزهای کشیده شده و دوباره ترسیم در, انعطاف پذیر, در طول تاریخ در حال تغییر است و گاهی مبهم راه است.” مانند هر چیز دیگری آنچه در آن به معنی رنگ در علوم خطوط فرهنگی مشروط.

آن را مناسب برای دانشمندان به رسم این خطوط است. پس از همه بخشی از کار خود را به رعایت دقیق استانداردهای تولید و کار است که می تواند اعتماد و کمک عمومی گفت: درک می کنیم که یک ایده—بد-ایمان آب و هوا ادعا و یا درمان سرطان و یا یک جید تخم مرغ شما چوب را در مهبل (واژن) خود—است که فقط در تختخواب سفری. اما وقتی کسی در بالا اعلام کرد آنچه که و که داستان تعداد که می تواند کار را در برابر مقام علمی—هل دادن مردم به دور از جریان اصلی علم آنها بیگانه از کارشناسان و پرورش تئوری های توطئه در مورد مرد.

این اتفاق در بشقاب پرنده ها جهان: سرد در بسیاری از ufologists دریافت کنید تصمیم گرفته اند که دانشمندان و سیاستمداران “در بهترین حالت narrow-minded و یا در بدترین حالت درگیر در یک تلاش عمدی برای پنهان کردن اطلاعات” می نویسد: Eghigian که کار بر روی یک کتاب را پوشش می دهد که تاریخ UFO sightings و گزارش های بیگانه تماس بگیرید. شما می توانید بشنوید که همان احساسات از antivax فعالان GMO هیچ برانگیخت و کسانی که می گویند تغییر آب و هوا است و هیچ ربطی به مردم است.

“دانشمندان علوم طبیعی به طور خاص شده است بیشتر مطالب ترک بحث و گفتگو در مورد این موضوع به دیگران حاشیه راندن بحث از بازدید کنندگان از سیارات دیگر به عنوان یک موضوع نالایق از حرفه ای جدی در نظر گرفتن” می نویسد: Eghigian. “این سکوت و خاموش لقب گرفته است … یک فرم از” ننگ اجتماعی در خدمات علمی ارتدکسی.”

هنگامی که یک موضوع مثل کامپیوتر است راندند خارج مودب علمی محققان آیا همیشه درمان آن بسیار دقت آنها تقاضا کار خود را. Ufology “است که به سادگی از آن به عنوان یک مشروع و نظم آن را قاطعانه رد کرد” می نویسد: روانشناس استوارت Appelle در یک فصل به نام “Ufology و دانشگاه: پدیده بشقاب پرنده به عنوان یک علمی نظم و انضباط” برای یک سال 2000 کتاب منتشر شده توسط دانشگاه کانزاس است. “وجود دارد یک تفاوت مهم. رد نشان می دهد یک نتیجه گیری بر اساس بررسی دقیق و دقیق انعکاس. اخراج یک پیشینی قضاوت است که بررسی دقیق است موجه نیست.” است که بسیار علمی است.

دانشمندان همچنین نمایشگاه دیگر منطقی مغالطه هنگامی که صحبت کردن در مورد کامپیوتر است که آنها را تمسخر دیگران هنگام صحبت سنتی رشته. هیچ یک دیگر از استیون هاوکینگ به این نتیجه رسیدند مثلا که عدم وجود شواهد اساسا معادل با مدارک و شواهد از عدم. در این صورت اگر هیچ یک از این شواهد قطعی واقعی بیگانه runabouts آنها باید تا کنون بازدید از این سیاره است. دانشگاه کوئینزلند را به آدم داد که می آموزد مطالعات رسانه و ارتباطات را می بیند خود را به دست موج اخراج به عنوان “facework”: صرفه جویی در صورت نگه داشتن یک شهرت درمان یک موضوع دانشمندان تلقی می شود نه علم و نه ارزش توجه نشان دادن به همسالان خود که شما نیز گمان آن را نمی-علم و در نتیجه یک دانشمند واقعی. نوع مانند prophylactically اجازه دادن به هر کس در بچه های باحال’ میز ناهار می دانم که شما نیز نفرت *NSYNC, چون شما می دانید آنها که نفرت و پسر بچه باند سرد است.

این مرز و کار می تواند نا امید کسانی که خود را خارج از حصار تجربیات خود و یا منافع را رد کرد. همه ما می دانیم چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی—رئیس خود مادر—امواج شما خاموش یا debunks شما در راه شما در پیدا کردن سایه: شما دیوانه. شما ببینید یک برنامه در اعمال خود. شما می خواهید برای اثبات آنها اشتباه است. شما شروع به خود را در جدول از مردم که در واقع عشق *NSYNC و در حال ترجمه آن است. “مواجه با ظاهری furtiveness از مقامات تحقیر بسیاری از دانشمندان علوم فیزیکی و ظاهرا شک و تردید نگاه رفتاری محققان” نوشت Eghigian, “شهود و ufologists دریافت کنید تنها تقویت شده و در قضاوت خود را که تجارب خود را که تحقیر که وجود دارد یک تلاش هماهنگ برای حذف آنها از رسمی مرجع تخصصی و که آنها نیاز به محل اعتماد خود را عمدتا در یکی دیگر.” هنگامی که دانشمندان با نگاه به بشقاب پرنده ها جدول و دیدم هیچ کدام در نوع خود با وجود آنها رشد و حتی بیشتر احتمال دارد به می گویند “Cranks!”

یک صندلی در پشت میز

این نوع از چرخه ارسال می توانید کسانی که شک ایجاد و حتی دورتر از آن آنها را حتی بیشتر عدم اعتماد خبرگان را و آنها را منجر به تلاش های خود را تجزیه و تحلیل حتی اگر آنها آموزش است. شما می توانید این همان چرخش در تغییر آب و هوا-محرومیت وبلاگ در توییت غیر vaccinators در tirades از truthers که می گویند “جت سوخت نمی تواند ذوب تیرهای فولادی.”

هنگامی که صحبت کردن در مورد ایده های خارج از جریان اصلی دانشمندان و غیر خودی خود اغلب ناقص و تحقیقات و علاقه به نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است. برای دانشمندان و حرفه ای عواقب ناشی از تماس نزدیک با خارج وجود دارد ایده های بالا است. که به نوبه خود بدان معنی است که ارتدوکس علم احتمالا از دست می دهد در برخی از ایده های جدید: لبه موارد دانه از حقیقت در مهره bin.

رسانه ها به طور گسترده و بسیاری از دانشمندان تمایل به تماس کسانی که حمایت شبه علم ایده ها یا تئوری های توطئه “ضد علم” یا “علم منکران و تکذیب کنندگان.” و این نوع درست است. اما این هم درست است که مخالفت خود را صحبت می کند به آنچه که آنها و دانشمندان در مشترک دارند: تمایل به پیدا کردن حقیقت برای خود و برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده های خود را به جای به سادگی اعتماد به آنها چه گفت. کسانی که خواسته نمی بازی کاملا و یا علمیو خیلی از این کره زمین خطرناک است—کاهش اکشن تغییر آب و هوا و انکوبه شیوع بیماری سرخک. اما آن را نمی خواهد صدمه دیده است به یاد داشته باشید که بسیاری از “منکران” (حداقل آنهایی که نه پول در طرح های فریبنده) فقط می خواهید بدانید که چه چیزی واقعا واقعی یا باور دارند که آنها پیدا کرده اند در حال حاضر.

برای بسیاری از افراد که دانش ساخت و ساز شامل اطلاعات که مناسب نیست منظمی در یک صفحه گسترده و یا یک روش بخش: دانش فرهنگی, عاطفی, دانش, معنوی, دانش, دانش شخصی گروه وابستگی. و “علوم سخت” پزشکان نیست همیشه بزرگ در درک که در آن انواع دانش مردم را تحت تاثیر قرار تفاسیر جهان, اغلب بیش از یک خط-از-بهترین-طرح مناسب. و بنابراین در حالی که ufologists دریافت کنید’, antivaxxers و نظریه پردازان توطئه’ تفسیر که ممکن است اطلاعات غلط رد داستان های خود و اعتقادات—بلافاصله آنها توزیع اطلاعات به خلاف آن بود که ونوس که شروع از بچه های خود به اوتیسم در یک تصادف که گرم شدن کره زمین است که در اینجا اما به طور یکنواخت توزیع شده—به معنی رد آنها.

شاید بیگانه شکارچیان ارائه یک راه علمی برای خودی و غیر خودی به همراه. مناسب علم است که در حال حاضر بیشتر مایل به آغوش SETI: ستاره شناس جیل تارتر یکی از با جستجو پیشگامان دریافت رادیو نجوم بالاترین افتخار—این Janksy Lectureship در سال 2014. صندلی از دانشگاه هاروارد نجوم گروه بارها و علنا پیشنهاد کرد که یک interstellar شی به نام Oumuamua کروز از طریق سیستم های خورشیدی می تواند یک بازدید از سفینه فضایی. یک دانشمند در مرکز تحقیقات Ames ناسا به تازگی پیشنهاد جدید SETI استراتژی—و شامل یک رادیکال ایده: ستاره شناسان نباید پوشش چشم خود را به بشقاب پرنده ها ، “من فکر می کنم رویکرد جامعه علمی می تواند … بسیار شبیه به آنچه SETI انجام شده تا کنون: پیدا کردن سیگنال در سر و صدا,” او نوشت. “در مقدار بسیار زیادی از ‘صدا’ بشقاب پرنده ها در گزارش وجود دارد ممکن است ‘سیگنال’ اما کوچک است که نشان می دهد برخی از پدیده های است که نمی توان توضیح داد و یا رد شده است.”

آیا فقط چشم پوشی از تمام نقاط دورافتاده به عنوان نقاط دورافتاده به عبارت دیگر: مهم حقیقت اگر نه تمام حقیقت می تواند در خفا انجام دادن در داخل از آنها را بیش از حد. و در بسیاری از موارد کسانی که کسی حقایق. زمانی که “رسمی” مردم به آنها گوش کسانی که قبلا فراتر از مرز ممکن است شروع به در نظر گرفتن تجزیه و تحلیل متخصص بیشتر—و نه رد آن را به عنوان آنها را رد کرد—حتی وقتی که تجزیه و تحلیل می گوید: کشتی مادر بیگانه بود و در واقع فقط یکی دیگر از هواپیماهای بدون سرنشین.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • CollegeHumor به کمک شکل آنلاین کمدی. چه مشکلی پیش آمد ؟
  • در داخل فدرال’ نبرد در برابر Huawei
  • 10,000-سال ساعت اتلاف وقت است
  • جدید ایمنی وسایل در حال ساخت اتومبیل بیمه گران
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

هنگامی که شما خرید چیزی با استفاده از خرده فروشی لینک در داستان ما, ما ممکن است کسب یک کمیسیون وابسته. بیشتر بخوانید درباره چگونه این کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im