آنچه در سنگاپور می توانید بگویید جهانی در مورد آزادی شخصی

در یک وضعیت اضطراری بیش از یک تعداد کمی از ما را پیدا خواهد کرد خودمان را برش معاملات با خدا شیطان یا دولت به طور یکسان.

در اواسط ماه ژانویه به من بازگشت به آمریکا از سفر خانه به سنگاپور که در آن مردم بودند در حال حاضر نگران رمان coronavirus كردن در چین است. همه از طریق فوریه آن را عجیب و غریب برای مشاهده کسب و کار به طور معمول در ایالات متحده است. رسانه های غربی گزارش های عمدتا نقد استبدادی مستند اقدامات اجرا شده توسط چین—همان اقداماتی که باید پس از اتخاذ شده است در اشکال مختلف در سراسر جهان به عنوان آن مشخص شد که مهار شد کلید برای مدیریت بحران است. خوشنودی و عدم تمایل به تماس برای محدودیت های شدید برای تحرک در اوایل به نام نه نقض آزادی فردی محکوم به ما مداوم آن بحران است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از گرفتن این ویروس به طور جدی و تاخیر در مستند بودند کوته سرافراز و عمدا نادان. غربی لیبرال دموکراسی را به خروج از این بحران با مقدار—یا هر اخلاقی یا نفوذ سیاسی. آمریکا و بریتانیا همه اما bungled اولیه خود را پاسخ. به جای آن که جهان را به مکان هایی که به کار گرفته اند این بحران و یا حداقل بهتر است.

در مراحل اولیه وقوع سنگاپور بود صریحا مورد تحسین قرار گرفته برای آن سریع و کارآمد پاسخ حصول اطمینان از سریع مسطح منحنی. اما اگر ما به یادگیری درس های از سنگاپور آنها باید clear-eyed, درک چرا و چگونه آن را قادر به پاسخ در راه آن نه تنها در زمان بحران است و چگونه آن را اداره می شود قبل از.

دولت سنگاپور مترادف با PAP (حزب خلق) موفق اولین موج از عفونت هست. سیستم خود را از تماس با ما-ردیابی در سطح جهانی است. ماسک بودند جیره بندی و توزیع شده است. به عنوان موج دوم وارد شده و عفونت آغاز شده نورد در هتل ها به عنوان اختصاص داده شده قرنطینه اتاق برای بازگشت سنگاپور, که تضمین امن و مناسب فیزیکی فاصله در حالی که propping تا بیمار صنعت هتل و صرفه جویی در شغل.

اما مدیریت بحران به خوبی معنا نیست که جنبه های مشکل ساز از دولت برود. در واقع موثر در مدیریت بحران می تواند با کمک این ویژگی. در اکونومیست, Kishore Mahbubani گچ, موفقیت, چین, کره جنوبی و سنگاپور به “کیفیت حکومت و فرهنگی و اعتماد به نفس خود را در جوامع است.” اما این ادعا است تقلیل. PAP است برای بدنام شدیدی سانسور قوانین سخت مقابله به مثل در برابر مخالفان و سرکوب احزاب سیاسی دیگر. در ماه گذشته درخواست تجدید نظر برای لغو بخش 377A یک یادگاری از استعمار قانون جرم رابطه جنسی بین دو مرد برکنار شد. محلی فعال زندانی بوده نامطلوبی در مقایسه با سنگاپور را در سیستم قضایی مالزی. این حوادث تا حد زیادی گذشت unremarked با توجه به یورش Covid-19 اخبار. در پشت سیمی سی ان ان و زمان ستایش سنگاپور پاسخ در اوایل ماه مارس دولت سنگاپور ساخته شده حرکت سیاسی که مفسران باید به عنوان خوانده شده که نشان می دهد امکان برگزاری انتخابات از جمله اعلام جدید مرزهای انتخاباتی در مارس 13, اگر به عنوان اهرم حسن نیت در میان بحران به تحکیم قدرت سیاسی است. اما باید دولت فراخوان برای انتخابات به زودی نه تنها احزاب مخالف در یک نقطه ضعف مشخص و سلامت مردم را نیز در معرض خطر قرار داده.

آزادی و دموکراسی قوی, قیمت به پرداخت هزینه برای موثر بحران مدیریت ؟

در اواخر ماه مارس به عنوان پروازها از آمریکا به سنگاپور رو لغو برای آینده نامحدود, من پیدا کردم خودم دست و پنجه نرم برای اولین بار در زندگی من با وجودی و روانی درد قادر به بازگشت به خانه اگر من می خواستم به. باقی مانده در کشور است که به سرعت رسید به بسیاری از موارد در جهان, من شروع به تعجب در مورد قیمت من مایل به پرداخت برای اطمینان حاصل شود که دولت سنگاپور عمل در راه است که تضمین ایمنی از خانواده من است. به عنوان یک کودک من استفاده می شود به دروغ بیدار در شب در ترس و تصور مرگ عزیزان من و مبادله سکوت معامله با خدا. به پدر و مادرم یک سال بیشتر از زندگی و من قسم می خورم من مشق شب و هر روز. به عنوان Covid-19 همه گیر بدتر در سراسر ایالات متحده و سنگاپور آماده به صورت یک موج دوم من پیدا کردم خودم را در حال غرق شدن درمانده نگرانی و دوباره ساخت واهی و پوچ معاملات در تاریکی—این بار نه با خدا اما من با دولت: دریافت سنگاپور از طریق این. اگر پدر و مادرم سالم ماندن تا زمانی که من می توانم به خانه من سوگند من هرگز صحبت بد از این دولت دوباره. در یک وضعیت اضطراری بیش از یک تعداد کمی از ما را پیدا خواهد کرد خودمان را برش معاملات با خدا شیطان یا دولت به طور یکسان.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

در حال حاضر سنگاپور یافته “مدار شکن” دوره تا تاریخ 1 ژوئن. این euphemistic اصطلاح نشان دهنده دقیق مستند قوانین: بسته شدن مدارس و غیر ضروری کسب و کار اجباری ماسک-پوشیدن (یا خطر جریمه های سنگین) در میان دیگر اقدامات. انتخابات مانند هر چیز دیگری باید صبر کنید.

بحران دعوت تن-ناشنوا و بد آگاه نظرات بسیاری از جمله از لمس كرد. فیلسوف ایتالیایی Giorgio Agamben انتقاد فعلی اجتماعی-فاصله اقدامات به عنوان antihumanist—به عنوان یک تجارت کردن از کیفیت زندگی برای صرف معاش زندگی بیولوژیکی چه او از نظر “حیات برهنه.” Agamben مقاله غلط است در بهترین حالت. به منظور کیفیت زندگی شما نیاز به زنده ماندن.

اما Agamben است مفهوم حیات برهنه مفید است در فکر کردن در مورد زمینه های مختلف—شرایط ما در حال حاضر به زندگی زیر در زندگی روزمره به منظور اطمینان از کارآمد واکنش در وضعیت اضطراری. اقدامات اضطراری نیست به سادگی کار می کنند. کار می کنند و زمانی که مردم مشروط شده است برای سال قبول آموزش. سنگاپور شناخته شده است برای آن سخت مجازات—درخواست مایکل پری آمریکایی بود که به شدت تنبیه برای خرابکاری با وجود بیل کلینتون درخواست عفو و ساخته شده است که نمونه هایی از یک تعداد انگشت شماری از مخالفان سیاسی نام است که با تصویب در سکوت زمزمه. اما برای نسل کودک Boomer که دیدم گسترده ای بهبود کیفیت زندگی و ثروت و تحرک اجتماعی و آزادی به رنگ نقاشی های دیواری و انتقاد از دولت است که در واقع در خدمت آنها نیز بسیار است به رها کردن.

Agamben نگرانی که سخت گیرانه اقدامات اضطراری در محل قرار داده و امروز می تواند منجر به آینده ظلم و ستم. نمایشگاه به اندازه کافی. اما آنچه که بیشتر مهم است در نظر گرفتن مفهوم و بهره وری— معکوس: که آمریکا با فولر کنترل می تواند به طور موثر موسسه اقدامات سختگیرانه. سنگاپور است قادر به پاسخ به سرعت و کارآمد در زمان شبیه به این خاطر که دولت همواره در اختیار داشت کنترل مطلق بر دولت با مشت آهنین و شلاق در آن است. در زمان بحران از زمانی که این شکل از معتبر آموزش موجب صرفه جویی در زندگی ما ممکن است آن را خوب. اما به منظور آن را به کار در زمان بحران یکی باید مایل به همیشه زنده در زیر این یوغ. این است که قیمت بسیاری از سنگاپور در حال حاضر به پرداخت.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

ما در حال حاضر چهره مشکل مردم در اعتراض به ماندن در خانه توصیه. سنگاپور هیچ گونه مشکل. بدون مجوز در اعتراض به غیر قانونی است.

سنگاپور نخست وزیر سابق لی کوان سرخدار یک بار گفت: “اگر سنگاپور یک پرستار بچه-دولت و سپس من افتخار می کنم به پرورش یکی است.” مشکل با پرستار بچه, دولت مانند یک هلیکوپتر پدر و مادر این است که این نژاد اعتماد است. و coddled کودکان نه تنها قادر به فکر می کنم برای خود آنها نیز تمایلی به فکر کردن در مورد دیگران. این unwieldiness از برخورد با یک رمان coronavirus بدان معنی است که اطلاعات در مورد بهترین روش برای مقابله با این وضعیت است که به طور مداوم در حال تغییر است. به طور ناگهانی قادر به تکیه به طور کامل در دولت به ما بگویید که چه چیزی را برای خودمان سنگاپور خواهد شد که برای پیدا کردن اگر ما قادر به رفتار در راه است که محافظت از دیگران است.

در سراسر جهان به ویروس تخمگذار لخت ظلم و ستم ذاتی در سیستم های موجود. در امریکا و جوامع به حاشیه رانده شده در حال آلوده شدن و مرگ نامتناسب. با موج دوم از عفونت همان است که اثبات می شود درست در سنگاپور است. بدون کنترل خوشه عفونت قارچ در میان مهاجر کارگر جوامع تا حد زیادی با توجه به عدم تست و گردابی شرایط زندگی به سر می برند. در مارس 5, دو کارگران خوابگاه بودند gazetted به عنوان جداسازی مناطق نگه داشتن بیش از 20 ، 000 کشید مناطق تنگ. از 20 آوریل در بیش از 19 کارگران خوابگاه شده بود مهر و موم شده ، سنگاپور خشم گسترش عفونت در میان کارگران خارجی و با شرایط زندگی خود شدند chided توسط وزیر نیروی انسانی که ضربه به عقب است که شهروندان باید “نه تضعیف روحیه [تیم] با انگشت اشاره.” مشکل با سیاسی پدر سروری که conflates حاکم با پدر و مادر است که آن را اجازه می دهد تا دولت به جای خود را فراتر از سرزنش.

بحران آشکار کردن یک راز از کشور—که gleaming سنگاپور ساخته شده است در پشت دستمزد پایین نیروی کار خارجی. حتی تجدید نظر به سنگاپور به همدلانه نسبت به کارگران به طور ضمنی لنگر در سرمایه داری: وزیر امور گفت: با راه التماس سنگاپور به تحمل تر “آنها پاک سنگاپور آنها ساخت ما HDB آپارتمان … آنها رسیدگی ما مدیریت پسماند… آنها در حال کمک به ما در ایجاد رونق.” به می گویند که انسان باید بسنده. در ضمن سنگاپوری رسانه های درگیر در یک سمی و dehumanizing شعارهای افتراق بین موارد جدید از “کارگر مهاجر” و “محلی” عفونت. برای یک معلم انگلیسی این است که بی معنی تمایز است. چه ما فکر می کنیم “محلی” به معنی? به عنوان یک انسانی محقق وقتی که من می گویند dehumanizing شعارهای من فقط به این معنی نیست که آن dehumanizes کارگران آن dehumanizes من. تصور کنید که من شایسته تر از یک کارگر مهاجر باعث می شود من بیبهره. راه این افتضاح مورد بحث قرار گرفته تا سواحل نابرابر در راه ما مشاهده مجموعه های مختلف از انسان است.

در مصاحبه ای با CNBC وزیر امور خارجه صحبت از “حقوق شهروندی است.” در موج دوم من تعجب می کنم اگر این تفاوت بین قرنطینه در اتاق یک هتل و در حال مهر و موم کردن در یک خوابگاه شلوغ. من می توانید اتاق هتل, پس چگونه می تواند از من شکایت کنند ؟ اما از آن است که درد و رنج دیگران است که ما بدون هیچ کلمه تن دادن به در که ما ساخت و ما را تسلی است که ما باید به همان اندازه در نظر گرفته شود ،

Coronavirus/Covid-19 پرسش و پاسخ:

Covid-19 است literalizing این ایده است که اندازه گیری از یک تمدن این است که چگونه آن را رفتار ضعیف ترین آن عضو است. رفاه همه مشروط است بر حفاظت از آسیب پذیر ترین در میان ما. جهان تنها به عنوان نزدیک به شفا به عنوان کشور مبارزه بیشتر با این ویروس در حال حاضر. شکست از مراقبت های بهداشتی و سیستم های سیستمیک نژادپرستی و نابرابری هستند غیر انسانی و از خود. اگر ما فراموش می کنیم که آنها نیز دوباره به نیش ما در یک بحران.

در سنگاپور روشن است که توانایی ما برای مقابله با شرایط اضطراری است که با این موجود وضعیت موجود و امتیازات ما در حال حاضر در زندگی روزمره هر دو از نظر آزادی های فردی و نابرابری است که قبول کنیم یا نادیده گرفتن دیگران است. زندگی در بهشت جزیره گرمسیری است که عمدتا خوب است. اما به یاد داشته باشید که برای باقی ماندن در بهشت آدم و حوا تا به حال به وعده هرگز به خوردن از درخت معرفت. اژدهایی قرنطینه پلیس کنار اغلب از آن است که این دستور از کوچکترین آزادی که بیشتر تعریف چگونه رایگان ما.

جهان زنده خواهد ماند Covid-19. هنگامی که آن را همه ما را در نظر بگیرید که چقدر این آزادی را به طعم میوه با ارزش است و ما چگونه به راحتی می توانید خواب در تخت ما هنگامی که دیگران شکوه و شکایت کردن در تختخواب تاشو و یا در طبقه 12 به 19 نفر دیگر در اتاق خود را. چه امتیازات ما مایل را در زمان بحران حاد به منظور جزر و مد ما بیش از ؟ چه امتیازات ما مایل را در زمان صلح و رفاه به منظور اعتماد به نفس است که وجود دارد موثر خواهد بود زمانی که مدیریت بحران اعتصاب در آینده ؟ برای بهتر یا بدتر به عنوان بحران تساوی در سنگاپور به خوبی ممکن است نگه دارید پاسخ به این سوالات است.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در [email protected]


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چگونه آرژانتین سخت Covid-19 مستند زندگی را نجات داد
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de