به SARS-CoV-2 ویروس, یک رمان coronavirus منفجر شده از چین و گسترش این بیماری Covid-19 سراسر جهان است. علائم آن شامل تب و سرفه و گلو درد است و می تواند منجر به مرگ در جمعیت های آسیب پذیر به ویژه افراد مسن. سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد و آن را یک اورژانس جهانی در ماه ژانویه و در حال حاضر که این گسترش به ایالات متحده آمریکا با جدی شیوع بیماری در ایتالیا و ایران, بسیاری از مقامات بهداشت و درمان در حال آماده سازی برای تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر.

اما آنچه که یک بیماری همه گیر دقیقا ؟ کلاسیک تعریف نمی کند در نظر گرفتن شدت بیماری. آن را بیشتر در مورد جغرافیابه طور خاص دلالت یک بیماری است که گسترش در سطح جهان و آلوده کردن تعداد زیادی از مردم است. گسترده و در عین حال نسبتا خفیف بیماری در نتیجه هنوز هم می تواند طبقه بندی شده به عنوان یک بیماری همه گیر. اما در این بیماری همه گیر در مقیاس حتی اگر تعداد کمی از کسانی که آلوده به توسعه بیماری شدید است که هنوز هم بسیاری از مردم در سراسر جهان است. (در مقابل یک بیماری بومی جدا شده است به یک منطقه خاص و یک بیماری همه گیر است که یک افزایش ناگهانی در تعداد موارد در آن منطقه است.)

“تا کنون سازمان بهداشت جهانی نشده مراجعه کننده به این به عنوان یک بیماری همه گیر اگر چه بسیاری از اپيدميولوژيستها خودم شامل درمان آن را به عنوان یک” می گوید: دکتر سیما یاسمین, مدیر استنفورد سلامت ارتباطی ابتکار در دانشگاه استنفورد. “گسترش این ویروس SARS-CoV-2 است که به احتمال زیاد در گذشته نقطه مهار و این اولین چیزی که شما سعی می کنید برای انجام این کار با یک پتانسیل همه گیر. این چیزی است که چین در تلاش بود تا با انجام عظیم قرنطينه را دوست دارد که ما هرگز قبل از دیده می شود.”

این نمی تواند بشریت را از اولین دادگاه با بیماری همه گیر. مرگ سیاه در قرن 14 کشته شاید نیمی از جمعیت اروپا. در سال 1918 آنفولانزای اسپانیایی آلوده در انسان زنده در زمان و کشته شدن حدود 50 میلیون نفر است. و آنفولانزای خوکی همه گیر 2009 آلوده بین 11 و 21 درصد از جمعیت جهان بود اما به مراتب کمتر مرگبار, قتل در اکثر حدود نیم میلیون نفر است.

خبر خوب این است که پزشکان در حال حاضر می دانیم که مردم می تواند به توسعه ایمنی نسبت به بیماری هایی مانند Covid-19. “این بدان معنی است که به این بیماری همچنان به گردش در نمی آید که همان تاثیر مخربی آن را اولین بار در اطراف می گوید:” یاسمین. (شما ممکن است را دیده اند گزارش های اخیر که یک زن ژاپنی قراردادی به این بیماری دو برابر اما این نتیجه گیری به خوبی ممکن است نادرست باشد.)

در آمریکا و مقامات در حال آماده سازی برای مردم را به بیمار در طول این موج اول از رمان coronavirus. یا واقعا آنها در حال ترک بسیار از پاسخ به من و شما: برای محافظت از خودتان و دیگران, آنها می گویند, در خانه بمانند اگر شما بیمار هستید و شستن دست های خود را اغلب. سرفه به آرنج خود را اگر شما باید سعی کنید به لمس صورت خود را—virus سفر در قطرات از سرفه و عطسه. اما فراموش نمی غارت فروشگاه ها برای ماسک, مگر اینکه شما یک کارگر سلامت و یا در حال ارائه علائم نشان دهنده عفونت مانند اشکال در تنفس. “اگر شما به پوشیدن یک ماسک بی ارزش و یا شما به سهام تا در یک تن از آنها را شما فقط کمک به ماسک کمبود است که ما در حال حاضر دیدن و در نظر گرفتن منابع از افرادی که واقعا به آنها نیاز دارید می گوید:” یاسمین.

برای اطلاعات بیشتر در کشنده پیچیدگی بیماری های همه گیر و آخرین اطلاعات در Covid-19 چک کردن ویدئو ما با یاسمین بالا.


بزرگ تر سیمی داستان
  • دره سیلیکون خراب کار فرهنگ
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • هواپیما contrails شگفت انگیز اثر گرمایش جهانی
  • شما می توانید نقطه اصطلاحات در این عکس ها?
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im