چه گیج کننده در مورد تماس Covid-19 موارد بدون علامت’

یک تفاوت وجود دارد بین کسانی که هرگز توسعه علائم و افرادی که فقط آنها را نمی رتبهدهی نشده است. و آنچه که مهم هنگام محاسبه خطر بهداشت عمومی.

در اوایل این هفته یک نظر از ماریا ون Kerkhove فنی سرب از سازمان بهداشت جهانی Covid-19 پاسخ ارائه شده و در عین حال یکی دیگر از داستان احتیاطی از آنچه اتفاق می افتد زمانی که علمی ابهام در دیدار سیاسی اخلاص. آن رفت مثل این: در یک کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه ون Kerkhove گفت که موارد که در آن افراد بدون علامت گسترش این ویروس به دیگران “بسیار نادر است.” رسانه های خبری در راه است که etymologically قابل فهم است اما کمی stenographic گزارش داد که افراد “بدون علائم” بعید است که به گسترش این ویروس است. و از آنجا پیام متاستاز. صاحب نظران و سیاستمداران که استدلال می کنند که مستندات شد و ادامه خواهد داشت—غیر ضروری pounced. پس از همه, اگر علامت-رایگان مردم نمی گسترش این ویروس در چه نقطه از ماندن در منزل و یا پوشیدن ماسک در فروشگاه مواد غذایی? افرادی که احساس بیمار را به سادگی تشخیص دهند که آنها بیمار و در خانه بمانند تا زمانی که آنها را بازیافت. همه گیر حل شد.

اپيدميولوژيستها در ضمن تماشا تفسیر که گسترش با وحشت. “مردم خارج وجود دارد بدونم که اگر من احساس می کنم خوب من باید حلق آویز کردن با دوستان گرفتن در قطار رفتن به تظاهرات?'” می گوید Marm Kilpatrick, متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه سانتا کروز. به مردم باید قادر به وضوح وزن خطرات—و این زمان که ابلاغ آنها ضعیف است. “این چیزی است که رانندگی من و بسیاری از افراد دیگر مجنون. وجود دارد بسیار شواهد فراوان است که اگر شما هیچ علائم شما هنوز هم می تواند گسترش آن است.”

که در روز سه شنبه اقدام به اصلاح رکورد—روشن است که سردرگمی شد و با توجه به muddling علمی lingo. “بدون علامت” یک تعریف کلی از درس: این بدان معنی “ارائه هیچ نشانه ای از بیماری است.” اما دانشمندان مانند ون Kerkhove همچنین استفاده از این واژه در یک محدودتر. او پیشنهاد کرد او با اشاره به موارد که در آن مردم صرف کل دوره بیماری خود را علامت رایگان. که متفاوت از “presymptomatic” موارد که در آن افراد بدون علائم تست مثبت اما بعد از رفتن به نشان دادن نشانه هایی از بیماری است.

“در بسیاری از اصطلاحات مخصوص یک صنف وجود دارد و حتی گیج کننده به دانشمندان می گوید:” Ashleigh Tuite متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو است. می شود که بیشتر گیج کننده است وقتی که اصطلاحات وارد سیاسی, محیط زیست, یادداشت های او. وجود دارد راه های بهتر برای بحث در مورد خطرات ناشی از علامت رایگان پخش? احتمالا او می گوید:. آن را فقط نیاز به یک چند کلمه بیشتر.

“من فکر می کنم در مورد آن را به عنوان ” غیر عمدی انتقال از افرادی که نمی دانم آنها آلوده'” می نویسد: ناتالی دین متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه فلوریدا در یک ایمیل. وجود شواهد قابل توجهی که بار ویروسی بالا است در روز تنها پس از یک فرد آلوده می شود و قبل از آنها شروع به نشان دادن علائم. اما یک بار ویروسی نیست شواهد مستقیم از نرخ بالای انتقال دین یادداشت و وجود دارد مقدار زیادی از عوارض. سرفه و عطسه—که لگد در بعد میان افرادی که دچار علائم ممکن است به معنای یک فرد می تواند به گسترش بیشتر ویروس حتی اگر بار ویروسی پایین تر است. اما از سوی دیگر این نوع از علائم یک سیگنال را به ماندن در خانه و میکروب خود را به خودتان. افرادی که نمی باید علائم ممکن است بیشتر احتمال دارد به بیرون رفتن و گسترش قطرات عفونی و تنها با صحبت کردن و یا تنفس.

این سوالات معتبر هستند یا نه یک فرد بعد از توسعه علائم. “برای فرد به طور متوسط فکر نمی کنم تمایز مسائل بسیار” می نویسد: تارا اسمیت متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی کنت. اما در محافل علمی وجود دارد دلیل مهم برای استفاده از این باریک تر تعریف بدون علامت او می افزاید. محققان می خواهید برای پاسخ به سوالات در مورد پاسخ ایمنی بدن از این افراد به عنوان مثال و اینکه آیا آنها در واقع ممکن است کمتر عفونی از presymptomatic مردم است.

تفکیک همچنین دارای تحمل در چه نوع از مداخلات بهداشت عمومی مقامات باید. واقعا افراد بدون علامت مسائل پیچیده برای تماس با ردیاب چرا که آنها کمتر به احتمال زیاد برای دریافت تست شده است. در عوض آنها ممکن است شناسایی شود تنها زمانی که کسی آنها آلوده می شود تست مثبت و تحقیقی با این نسخهها کار راه خود را به منبع. اما زمان بیشتری طول می کشد و تماس با ردیابی یک زمان حساس کار با پنجره محدود به گرفتن مردم با عفونت فعال. بنابراین بالقوه تماس از دست داد. اگر وجود دارد بسیاری از مردم که ماندن علامت رایگان که ممکن است به معنای تست باید همه جا بیشتر برای گرفتن افرادی که احساس خوب و کسی که نمی خواهد در غیر این صورت داوطلب خود را برای تست.

ون Kerkhove پیشنهاد آن افراد بدون علامت (دوباره با استفاده از خود را محدود تعریف) منجر به تعداد کمی از عفونت های اضافی. بسیاری از اپيدميولوژيستها در واقع موافق با او Kilpatrick یادداشت ها. زمانی که محققان به دنبال افرادی که در ابتدا به عنوان طبقه بندی شده بدون علامت آنها به اغلب آنها توسعه علائم بعد از آن. نیز وجود دارد یک موضوع به نام “به یاد بیاورید تعصب”—افراد کمتر احتمال دارد به خاطر داشته باشید که آنها تجربه علائم خفیف تر که شدید. (و بله وجود دارد و در عین حال یکی دیگر از اصطلاح برای کسانی که موارد خفیف: paucisymptomatic.) شاید آنها فراموش کرده ام آنها احساس بیمار و یا علائم خود را نمی مطابقت با معیارهای بالینی بنابراین آنها نادرست با برچسب بدون علامت. هنگامی که شما شروع به کنترل عواملی مانند کسانی که این تعداد واقعا افراد بدون علامت می شود محدودتر هم پایین.

Kilpatrick می افتد به یکی دیگر از اردوگاه: او فکر می کند که وجود دارد فقط به اندازه کافی شواهد می گویند برای مطمئن شوید که آیا واقعا بدون علامت مورد بازی تنها یک نقش جزئی در انتقال است. شواهد دشوار است برای جمع آوری او اشاره می کند; آن نیاز به فشرده, چکمه بر روی زمین کار پلیسی است که شامل ردیابی اطلاعات تماس دقت برای چک کردن قبل از علائم و پس از آن پس با کسانی که تست مثبت برای دیدن اگر علائم در نهایت توسعه.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

یک بررسی اخیر از گذشته گزارش که تخمین زده شده حدود 40 درصد از موارد بدون علامت برجسته این چالش ها می گوید Bücür ✌ Cevik, یک بیماری عفونی محقق در دانشگاه سنت اندروز. در نامه روز شنبه خواستار قوی تر شواهد او و دیگر محققان اشاره کرد که بسیاری از این گزارش با تکیه بر علامت های مختلف معیارهای ساخت آنها را دشوار است به مقایسه و یا دیگری آنها را دنبال نمی کند تا به تشخیص بود که presymptomatic. Cevik اشاره می کند که جداگانه بررسی مطالعه با قوی تر کنترل برآورد کاهش تعداد: 15 تا 20 درصد است. اما شواهد بیشتری مورد نیاز است برای کمک به مقامات بهداشت عمومی fine-tune تلاش خود را برای متوقف کردن گسترش. “شاید لازم است برای ردیابی هر کس” او می افزاید.

Kilpatrick در تلاش است تا عوامل است که عدم اطمینان به کار خود را در شهرستان سانتا کروز که در آن او کمک مقامات دولتی قرار دادن یک آزمون ردیابی و جداسازی استراتژی در محل. او اذعان شهرستان نمی تواند آزمون هر فرد علائم یا نه به طور منظم—محدودیت وجود دارد به تعدادی از تست های موجود و هزینه خواهد بود بیش از حد بالا است. اما هدف این است که برای از بین بردن انتقال به طور کامل او می گوید آن را برای کاهش آن به یک نقطه که در آن هر فرد آلوده به طور متوسط آلوده کمتر از یک شخص دیگر به طوری که شیوع بیماری به تدریج می میرد. برنامه این است که برای بدست آوردن کلمه را به مردم که اگر آنها آلوده اما بدون علائم خواهد بود به احتمال زیاد آلوده به دیگران: “افرادی که از نزدیک و شخصی” او می گوید: مانند مراقبت های بهداشتی کارگران, آرایشگری, تحویلدار. آنها را تشویق به دریافت swabbed به طور منظم در یک درایو محلی-از طریق تست سایت.

برای بقیه از ما, غذای آماده ساده تر است. “به وضوح وجود دارد یک مقدار از خستگی و تمایل به بازگشت به زندگی عادی می گوید:” Tuite. “و با این وجود حس اسیب ناپذیری در میان افراد جوان است.” اما حتی کسانی که احساس می کنید در شکل نوک بالا می تواند گسترش ویروس به افرادی که به مراتب بیشتر در معرض خطر او توضیح می دهد. بنابراین پوشیدن ماسک. حفظ و محدود کردن آن مجالس. نگه داشتن فاصله خود را در به تازگی بازگشایی کافی شاپ. و یا به عنوان همکار من آدم راجرز قرار می دهد آن را به خاطر نگه داشتن خط.


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد بهداشت عمومی و چگونه برای محافظت از خودتان در طول coronavirus بیماری همه گیر. ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • دیدار ACE2 این آنزیم در مرکز Covid-19 رمز و راز
  • به ضرب و شتم Covid-19 شما باید بدانید که چگونه یک ویروس حرکت می کند
  • علم در پشت ارکسترهای مراقب گشت
  • برخی از خانه سالمندان فرار Covid-19—در اینجا چیزی است که آنها حق است
  • واژه نامه: بیش از حد بسیاری از buzzwords? این آنهایی که به دانستن
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de